linkedin Reactions

آیا مدیران رسانه های اجتماعی باید به آنها اهمیت دهند؟

Rate this post

LinkedIn Reactions قابلیتی است که کاربران را قادر می سازد تا با دوست داشتن، جشن گرفتن یا استفاده از شکلک های دیگر به نظرات و به روز رسانی ها پاسخ دهند.

این بدان معنی است که مدیران رسانه های اجتماعی می توانند تعامل بیشتری با محتوای خود داشته باشند و مخاطبان خود را بهتر درک کنند.

پاسخ های جدید لینکدین می تواند مهم ترین پیشرفت در تاریخ این شرکت باشد. با این واکنش ها، بسیاری از بازاریابان از خود می پرسند: آیا واکنش ها مهم هستند و اگر چنین است، چگونه می توان از آنها استفاده کرد؟

این مقاله به واکنش های لینکدین و اهمیت آن برای بازاریابان رسانه های اجتماعی می پردازد.

واکنش های لینکدین چیست؟

از زمانی که لینکدین قابلیت واکنش‌های جدید خود را ارائه کرد، کاربران با طیف وسیع‌تری از احساسات خود را در این پلتفرم ابراز کردند.

اما واکنش ها چیست و چرا مهم هستند؟

واکنش های لینکدین راهی برای کاربران لینکدین برای پاسخ دادن به پست ها بدون نیاز به نظر دادن است. در حالی که نظرات قدردانی می شوند – گاهی اوقات یک واکنش ساده انجام می شود. این تصاویر کوچک شکلک‌مانند چیزهای زیادی در مورد احساس یک خواننده در مورد یک پست می‌گویند و به عنوان یک سیستم تأیید یک نگاه بین خواننده و نویسنده عمل می‌کنند.

علاوه بر این، کدام نویسنده دوست ندارد واکنش‌های زیادی به پست‌های خود ببیند؟

علاوه بر دکمه استاندارد “لایک”، اکنون گزینه هایی برای “عشق”، “جشن”، “بصیرت” و “کنجکاو” وجود دارد.

واکنش‌های جدید توسط کاربران لینکدین که دوست دارند گزینه‌های بیشتری برای تعامل با اطلاعات روی پلتفرم داشته باشند، با استقبال مثبتی مواجه شده است.

چگونه می توانید از این واکنش های جدید لینکدین استفاده کنید؟

جشن گرفتن: این واکنش برای ابراز قدردانی از دستاوردهای حرفه ای همکاران رایج شده است.

عشق: این بیانگر حمایت یا طنین عمیق به موضوعات یا ایده ها است. به عنوان مثال، سیاست های کاری جدید که بر رفاه روانی، حقوق برابر برای جامعه LGBTQ و غیره تمرکز دارد.

بصیرتی: این واکنش برای بیان تشخیص یک ایده یا مشاهده تفکر برانگیز ایده آل است.

کنجکاو: این واکنش برای شروع گفتگو و بحث در مورد موضوعات مورد علاقه کاربران مفید است.

معرفی دو واکنش دیگر

در ژوئن 2020 و 2022، لینکدین واکنش‌های بیشتری به نام‌های «پشتیبانی» و «خنده‌دار» اضافه کرد.

دو واکنش دیگر

پشتیبانی: واکنش “حمایت” برای نشان دادن حمایت کلی از یک علت یا عمل استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار یک اقدام خیریه جدید را به اشتراک بگذارد، می توان از این واکنش برای نشان دادن حمایت استفاده کرد.

خنده دار: این مانند بسیاری از واکنش های “خنده دار” در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. این یک راه سریع و سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن یک LOL یا ROFL با نویسنده است. با آن، زمینه می تواند در اینجا مهم باشد زیرا یک واکنش خنده دار نیز می تواند راهی برای نشان دادن اینکه ایده ای خنده دار پیدا می کنید. این بهتر است در ترکیب با نظری که استدلال را توضیح می دهد استفاده شود. در حالی که بیشتر واکنش ها مثبت هستند، از واکنش خنده دار نیز می توان برای انتقاد استفاده کرد.

این واکنش ها راهی عالی برای ابراز قدردانی از پست شخصی یا شروع گفت و گو هستند. آنها همچنین از دکمه معمولی “like” خاص تر هستند، که ممکن است برای هر چیزی از نشان دادن حمایت گرفته تا صرفاً تأیید چیزی استفاده شود.

این چگونه به یک مدیر رسانه های اجتماعی کمک می کند؟

به عنوان یک مدیر رسانه های اجتماعی، از شما انتظار می رود مطالب مرتبط و جذابی را برای مدیریت حضور یک برند در رسانه های اجتماعی در لینکدین پست کنید. با تمام بینش‌های مرتبط از دانش شما که در بالا ذکر کردیم، می‌توانید با تیم بازاریابی برای ایجاد و اجرای کمپین‌هایی که از اهداف شرکت پشتیبانی می‌کنند، همکاری کنید.

مدیران رسانه‌های اجتماعی برای تعیین موفقیت محتوای خود بر معیارهای متعددی تکیه می‌کنند و واکنش‌های لینکدین می‌تواند به نقطه‌ای قدرتمند در سنجش میزان تعامل یک پست تبدیل شود.

در اینجا برخی از راه‌هایی که واکنش‌های لینکدین نشان‌دهنده تعامل پست است، آورده شده است:

1. بازخورد کاربر را ارائه می دهد

در دنیای بازاریابی، جمع آوری بازخورد از مخاطبان و مصرف کنندگان در سفر مشتری می تواند چالش برانگیز باشد. اغلب، بازخورد می تواند از نظرسنجی ها و پرسش های مستقیم باشد. برای بسیاری از افراد، این چیزها می توانند تهاجمی یا آزاردهنده به نظر برسند.

با این حال، واکنش‌ها روش‌های سریعی برای ارزیابی محتوایی هستند که مصرف‌کنندگان آن را تهاجمی نمی‌دانند – این واکنش‌ها ارزیابی‌های ارتجاعی و غیرمستقیم از مطالب هستند. از بسیاری جهات، چنین واکنش هایی برخی از بهترین بازخوردهای ممکن هستند، زیرا نشان دهنده یک برداشت اولیه قوی هستند.

2. بینش در مورد مصرف محتوا

هنگام ایجاد پست، معیارهای کمی وجود دارد تا تعیین کند که پست در لینکدین چگونه است. اغلب این شامل اعداد سخت در تعامل، مانند تعداد بازدیدها می شود. با این حال، چیزی که می تواند جالب باشد، دیدن تفاوت در تعامل بین تعداد بازدید و واکنش است.

همبستگی زیاد بین تعداد بازدید و واکنش خوانندگان به پست نشان دهنده مصرف عالی محتوا است.

3. درگیری عاطفی را اندازه گیری می کند

استفاده از واکنش‌ها، از جمله کمیت و نوع، می‌تواند به شما در تعیین ارتباط انجمن با پست‌هایتان کمک کند. به خصوص سازندگان محتوای زیرک می‌توانند از درک نسبت واکنش‌های خاص به انواع خاصی از پست‌ها بهره ببرند، که می‌تواند مسیرهایی را برای پست‌های آینده نشان دهد.

4. راه های محتوای بالقوه را پیشنهاد می کند

اگر بازخورد پست‌ها نشان می‌دهد که مخاطبان شما بیشتر به دلایل دلگرم‌کننده یا قابل پشتیبانی پاسخ می‌دهند، این اطلاعات می‌تواند یک استراتژی محتوا را برای تیم بازاریابی شما پیشنهاد کند.

چنین بینش‌هایی همچنین ممکن است استراتژی‌هایی را برای یک کسب‌وکار به‌عنوان یک کل ارائه دهند – اگر مصرف‌کنندگان دلایل خیریه را به طور کلی مطلوب بدانند، آن‌گاه اهداف خیریه در حال بررسی بیشتر هستند.

چگونه می توان واکنش های مثبت لینکدین را در مورد پست خود دریافت کرد؟

با در نظر گرفتن این مزایا، یک نویسنده برای به دست آوردن واکنش های لینکدین به پست خود چه کاری می تواند انجام دهد؟

طبق داده های اخیر، کاربران لینکدین بیشتر به پست های مرتبط پاسخ می دهند. احتمال برانگیختن احساسات خوب تقریباً دو برابر بیشتر از کسانی است که خلق و خوی منفی دارند. این داده ها نشان می دهد که مصرف کنندگان ترجیح می دهند به جای محتوای انتقادی یا ناخوشایند درگیر محتوایی باشند که آنها را خوشحال می کند.

با کمال تعجب، پست هایی با لحن خنثی کمترین احتمال را دارند که هر گونه پاسخی را در پی داشته باشند. این می تواند به این دلیل باشد که آنها به اندازه پست هایی با لحن مثبت یا منفی برای کاربران جذاب و جذاب نیستند. از طرف دیگر، کاربران ممکن است بیشتر مستعد نادیده گرفتن پست‌های خنثی باشند.

به هر دلیلی، پست هایی با روحیه مثبت به احتمال زیاد باعث جذب گفتگو در لینکدین می شوند. اگر می‌خواهید از مخاطبان لینکدین خود واکنش نشان دهید، ارائه محتوای شاد و نشاط‌آور ایده‌آل است.

نظرات LinkedIn چه تاثیری می تواند بر تعامل داشته باشد؟

افزودن واکنش‌ها به پلتفرم، نرخ تعامل در صفحات لینکدین شما را کاهش نمی‌دهد. از این گذشته، هدف لینکدین، مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی، افزایش تعامل اعضا است.

کاربران در حین بازی با این ویژگی جدید به سرعت روش های ارتباطی جدیدی را پیدا خواهند کرد. پاسخ هایی که به پست های لینکدین خود می گیرید ممکن است بسیار بیشتر از لایک هایی باشد که در نتیجه کسب کرده اید.

روش‌های معمول شما برای ایجاد تعامل در سایت‌های مختلف نیز ممکن است تغییر کند.

اگر مردم اغلب نظرات کوتاهی مانند “اخبار هیجان انگیز!” ارسال می کنند. یا “تبریک!” آنها ممکن است از پاسخ ها به عنوان جایگزین استفاده کنند. دنبال کنندگان لینکدین شما ممکن است واکنش «جشن» را به جای «تبریک» انتخاب کنند. به دلیل افزایش تفاوت های ظریف موجود از طریق واکنش های لینکدین نظر دهید.

اولین مطالعه تیم توسعه درباره ویژگی‌های پاسخ‌ها تا حدی بر این نظرات کوتاه متمرکز بود. متداول ترین و با ارزش ترین بازخوردها الهام بخش لینکدین برای انتشار واکنش ها بود.

آیا همه این واکنش ها را برای پست های لینکدین خود می خواهید؟ برای آن، باید به طور منظم پست بگذارید، که، اجازه دهید با آن روبرو شویم، این کار آسانی نیست.

خوشبختانه، SocialPilot’s LinkedIn Scheduler در این مورد یک نجات دهنده است. این به شما کمک می‌کند پست‌های خود را خودکار کنید و در زمان و تلاش شما از اشتراک‌گذاری دستی پست‌های لینکدین صرفه‌جویی می‌کند.

برنامه زمانبندی لینکدین SocialPilot

آزمایشی 14 روزه خود را شروع کنید

افکار نهایی

مدیران رسانه های اجتماعی باید اهمیت واکنش های لینکدین را برای محتوای شرکت خود ارزیابی کنند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد بدون نوشتن نظر واقعی به پست‌ها پاسخ دهند و به طور بالقوه معیارهای تعامل بالاتری را ایجاد می‌کند.

با این حال، واکنش ها ممکن است هنوز برای بسیاری از کاربران کاملاً درک نشده باشد. بنابراین، مدیران رسانه‌های اجتماعی باید در هنگام ایجاد کمپین‌ها و اندازه‌گیری ROI، نحوه واکنش مردم به استفاده از این ویژگی جدید و بهترین نحوه استفاده از آن را همراه با سایر اشکال تعامل قابل تشخیص‌تر برای تأثیر حداکثری (و معنادار) در نظر بگیرند.

نوشتهٔ پیشین
حفظ شهرت برند خود در شبکه اجتماعی
نوشتهٔ بعدی
9 نمونه جالب از نظرسنجی توییتر برای افزایش تعامل

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.