فالوور رایگان اینستاگرام ناب فالوور

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان با ناب فالوور

5/5 - (2 امتیاز)

بگذارید از همین ابتدا تکلیف را روشن کنیم! بدون افزایش فالوور نمی‌توانید مدت زیادی در اینستاگرام برجسته باشید. این روزها شاهد هستیم که حتی پیج‌هایی که صدها هزار فالوور دارند هم مدام به شکل‌های مختلف به دنبال افزایش دادن فالوورهای خود هستند. در واقع از آنجایی که رقبا به صورت دائمی در حال پیشرفت هستند در نتیجه اگر اندکی تعلل کنید، به زودی کیلومترها عقب می‌افتید. یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای افزایش تعداد دنبال کننده‌ها، خرید فالوور یا تبلیغات است. اما انجام این کارها هزینه بر است. اگر از جمله پیج‌هایی هستید که نیاز به فالوور زیاد دارید اما بودجه کافی برای انجام این کار در اختیارتان نیست به ادامه‌ی این مقاله همراه باشید. چرا که راه‌های خوبی را برایتان در نظر گرفته‌ایم.

انتشار پست با قابلیت وایرال

منظور از پست با قابلیت وایرال این است که محتوایی که تولید می‌کنید آنقدری جذاب است که باعث می‌شود مانند یک ویروس بین مردم پخش شود. در واقع هنگامی که یک شخص این پست را مشاهده می‌کند نمی‌تواند آن را برای دوستان خود ارسال نکند. در نتیجه پست شما با سرعت بسیار بالایی پخش خواهد شد و این اتفاق منجر به افزایش فالوورهای شما می‎شود. اما به صورت کلی می‌توان گفت که شاید این روش به نظر رایگان برسد اما پیدا کردن ایده پستی که وایرال شود از لحاظ زمان هزینه‌ی زیادی از شما خواهد گرفت.

راه های افزایش فالوور رایگان

برقراری ارتباط با پیج‌های مرتبط

برای این که بتوانید در اینستاگرام دیده شوید و فالوورهایتان افزایش پیدا کند بایستی خود را در جاهای مختلف به مردم معرفی کنید. البته این کار بدین شکل نیست که بروید و در کامنت و دایرکت نام و نام خانوادگی‌تان را بگویید بلکه به این صورت است که با لایک کردن و کامنت گذاشتن در پست‌هایی که فالوورهای آن می‌تواند فالوورهای شما باشد، تعداد دنبال کننده‌های خود را افزایش دهید. این راه فالوورهایی کاملا واقعی و با کیفیت بسیار بالا به شما می‌دهد اما ممکن است انجام آن کمی وقت گیر باشد. اما به هر حال می‌توان این روش را به عنوان یکی از راه‌های افزایش فالوور به شکل رایگان دانست.

استفاده از خدمات و پنل بازاریابی سایت‌ها مانند ناب فالوور

اما یک راه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هم وجود دارد که می‌توان آن را به صورت کامل بدون هزینه دانست. در واقع سایت‌هایی هستند که در ازای انجام کاری توسط شما به پیجتان فالوور اضافه خواهند کرد. این کارها اصولا سخت نیست و مربوط به خود اینستاگرام است. بعد از این که کار مد نظر را انجام داده و به اطلاع صاحبین این سایت‌ها رساندید می‌توانید فالوورهای خود را دریافت کنید.

یکی از این سایت‌های ناب فالوور نام دارد که خدمات خوبی در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ارائه می‌کند. در واقع شما با استفاده از پنل بازاریابی این سایت می‌توانید تعداد دنبال کننده‌های پیج خود را به صورت کاملا رایگان و تا حد خوبی افزایش دهید. اما برای این که از این سایت فالوور رایگان دریافت کنید چه کارهایی نیاز است تا انجام دهید.

دریافت فالوور رایگان اینستاگرام از ناب فالوور

انتشار یک پست و معرفی سایت ناب فالوور

یکی از راه‌هایی که با استفاده از آن می‌‎توانید فالوور رایگان دریافت کنید این است که یک پست خوب آماده کرده و در پیج خود منتشر کنید. در این پست که می‌تواند به شکل عکس یا ویدئو باشد، سایت بای فالوور را معرفی خواهید کرد و در بخش کپشن هم نام کاربری پیج این سایت را قرار خواهید داد. با انجام این کار می‌توانید تا 1000 فالوور به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. توجه داشته باشید که فالوورهای دریافتی از این سایت واقعی و فعال هستند. همچنین پیج شما باید به شکل باز یا پابلیک باشد تا پیج بای فالوور از تگ شدنش مطلع شود.

انتشار یک استوری و معرفی سایت ناب فالوور

خوشبختانه سایت ناب فالوور سیستم بازاریابی خود را بسیار متنوع تعریف کرده است. در نتیجه می‌توانید از روش مورد علاقه خود برای انجام این کار استفاده کنید. شما می‌توانید در قالب یک استوری پیج ناب فالوور را به دنبال کننده‌های خود منتشر کرده و سپس تعداد زیادی فالوور دریافت کنید. البته لازم است بگوییم که حتما پیج این سایت را در استوری خود تگ کنید. باز هم مانند مورد پیشین لازم است که پیج شما در حالت پابلیک باشد تا تگ کردن شما به پیج ناب فالوور برسد.

دریافت فالوور رایگان  با قرار دادن نام کاربری پیج ناب فالوور در بیوگرافی

بیوگرافی هر صفحه اینستاگرامی یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است که افراد در اولین دیدار با یک شخص آن را مشاهده خواهند کرد. شما می‌توانید با قرار دادن نام کاربری پیج ناب فالوور در بخش بیوگرافی خود هم تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال دریافت کنید. البته در این مورد دیگر نیازی به پابلیک بودن پیج نیست. به این خاطر که محتویات بیوگرافی به همه افراد نشان داده می‎شود و ربطی به باز یا بسته بودن پیج ندارد. کافی است که وارد صفحه پروفایل خود شده و سپس گزینه‌ی edit profile را بزنید و سپس در بخش متن بیوگرافی، نام کاربری این سایت را جای دهید.

در واقع یکی از نکات مثبت پنل بازاریابی سایت ناب فالوور این است که روش‌‎های متوعی برای کاربران در نظر گرفته و آن‌ها را محدود به یک راه حل خاص نکرده. به این ترتیب افراد با توجه به شرایطی که دارند می‌توانند انتخاب کنند که کدام گزینه برای آن‌ها مناسب‌تر است. البته پیشنهاد ما این است که تمامی این راه‌حل‌ها را انجام دهید تا فالوورهای رایگان بیشتری به دست آورید. این موضوع خصوصا برای پیج‌هایی که در ابتدای راه خود هستند بسیار مفیدتر خواهد بود. چرا که این کسب و کارها اصولا بودجه‌ای برای هزینه کردن جهت افزایش تعداد دنبال کننده‌های خود ندارند. در نتیجه بهتر است که از این راه برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان استفاده کنند.

سخن پایانی

در هر مرحله از پیشبرد فعالیت تجاری خود باشید نیاز دارید که به مرور زمان تعداد فالوورهای خود را بیشتر و بیشتر کنید. اما گاهی به خاطر دلایلی که مهم‌ترین آن کمبود بودجه است از این هدف مهم جا می‌مانیم. در چنین شرایطی لازم است که به دنبال راه‌های رایگان برای افزایش فالوورها باشیم. ما در این نوشته سعی کردیم تا 3 تا از بهترین و رایج‌ترین‌ راه‌ها برای افزایش فالوورها به صورت رایگان را به شما معرفی کنیم.

 

نوشتهٔ پیشین
۵ راز موفقیت برای خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی
نوشتهٔ بعدی
آموزش نحوه ورود به اکسپلور اینستاگرام به صورت حرفه ای و آسان

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست