Instagram Story Ideas featured image

ایده های استوری اینستاگرام برای افزایش نرخ تعامل شما

Rate this post

کارشناسان دوست دارند در مورد هک های مختلف اینستاگرام (استوری) زیاد صحبت کنند. با این حال، مهم ترین هک این است که در واقع استفاده کنید این نوع محتوای ویدیویی و عکس برای گفتن یک داستان.

استراتژی بازاریابی دیجیتال شما فقط می تواند از آن سود ببرد. استوری ها به افزایش تعامل اینستاگرام و ایجاد یک برند قوی در بین فالوورها کمک می کنند.

پست‌های فید و حلقه‌های اینستاگرام را می‌توان به همراه بسیاری از محتوای مختلف از دیگر کاربران اینستاگرام مشاهده کرد که برای جلب توجه آنها رقابت می‌کنند.


بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

استوری های اینستاگرام تاثیر متفاوتی دارد

متا، صاحب پلتفرم اینستاگرام، زمان و منابع زیادی را برای ایجاد یک تجربه تلفن همراه بدون مشکل سرمایه گذاری کرده است.

تجربه ای تمام صفحه بدون حواس پرتی (به غیر از تبلیغات بین داستان ها) و بدون رقابت. فقط توجه نام تجاری و کاربر شما.

ویدیوها یا تصاویر کوتاه (تا 60 ثانیه) که 24 ساعت طول می کشد و سپس ناپدید می شوند. این نوع محتوا زنده است اینجا و الانو برند ممکن است آن را در نکات برجسته استوری خود ذخیره کند، اما این یک چیز «قطعی» نیست.

ترس از دست دادن، ارسال داستان های خود را به یک سفر خلاقانه و جذاب برای یک مشتری جدید بالقوه تبدیل می کند. آنها می خواهند هر روز پیش شما برگردند و می خواهند از همه چیزهایی که شما ارائه می دهید استفاده کنند.

به جای پخش اخبار با مردم صحبت کنید

پست کردن داستان‌ها با فیلم‌های محصول از نظر فنی خوب، عکس‌های زیبایی‌شناختی، و برخی متن‌ها واقعاً افراد را درگیر نمی‌کند.

میدونی چی میشه؟

  • پرسیدن سوالات مستقیم
  • به دنبال ورودی در مورد موضوع تخصص خود هستید.
  • آشنایی با علایق آنها.
  • درخواست نظر در مورد اهداف مشترک شما.
  • مشارکت دادن پیروان در فرآیند تصمیم گیری در مورد محصولات یا خدمات شما.
  • درخواست از دنبال کنندگان برای نظر دادن و به اشتراک گذاری اطلاعات مفید.
  • پاسخ دادن به پیام ها و واکنش های آنها برای ادامه گفتگو.

به طور خلاصه: به جای پخش اخبار مانند یک پلت فرم رسانه سنتی، با فالوورهای خود صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. هیچ کس دوست ندارد همیشه تبلیغات را تماشا کند. ما می خواهیم درگیر شویم، می خواهیم بدانیم که نظراتمان مهم است و می خواهیم بخشی از گفتگو باشیم.

از استیکرهای استوری اینستاگرام استفاده کنید

استیکرهای استوری اینستاگرام یک ابزار فوق العاده برای افزایش تعامل اینستاگرام و سایر معیارهایی است که باید به عنوان اجتماعی دنبال کنید. به این فکر کنید که چگونه می توانید از استیکرهای مختلف برای صحبت با مخاطبان خود با هدفی خاص استفاده کنید.

انواع استیکر اینستاگرام:

  • سوالات،
  • مسابقه،
  • پنجره پرسیدن سوال،
  • نوبت شما برای ارسال عکس،
  • شمارش معکوس،
  • اهدا،
  • اضافه کردن یک عکس،
  • حمایت از شرکت های محلی،
  • سفارش غذا،
  • واکنش های ایموجی در داستان،
  • لینک ها و گیف ها
ایده های استوری اینستاگرام - نمونه استیکرهای ig

از انتخاب ها راضی نیستید؟ استیکرهای استوری اینستاگرام خود را برای شرکت یا برند شخصی ایجاد کنید. خیلی باحاله، درسته؟

بنابراین، چگونه می توان پروفایل Gram را با استوری اینستاگرام به آهنربای فالوور تبدیل کرد؟ بیایید به چند نمونه عالی از باهوش نگاه کنیم ایده های استوری اینستاگرام وارد عمل شود.

یک سوال تبدیل را افزایش دهید

این مطالعه موردی یک مثال هیجان‌انگیز است بدون اینکه بیش از حد گستاخ و بدون فکر کردن زیاد باشد. مدرسه آنلاین یوگا، یوگا بین المللی، کاری انجام داد که هر کسی می تواند تکرار کند: یک سوال ساده و مستقیم ارسال کنید.

ایده های استوری اینستاگرام - سوال آنلاین مدرسه یوگا

این استوری اینستاگرام حمایت مالی شد، بنابراین افراد بیشتری را به دست آورد. (بله، شما می توانید از داستان های خود به عنوان تبلیغات استفاده کنید!) صرف نظر از این، بیش از 3500 ثبت نام جدید فقط از یک سوال ساده به ارمغان آورد.

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام را برای حساب های خود و برای رقبای خود نیز دریافت کنید! حساب ها را در کنار یکدیگر مقایسه کنید و به سرعت گزارش ها را تولید و برنامه ریزی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

دنبال کنندگان را در پشت صحنه بگیرید

همه ما از نگاهی پنهانی به زندگی یا تجارت دیگران لذت می بریم، و این همان چیزی است که رسانه های اجتماعی در وهله اول به ما اجازه دادند.

همانطور که چارلی بچه های هیجان زده را به داخل کارخانه شکلات سازی خود برد، مخاطبان خود را به داخل کسب و کار خود ببرید. عواقب منفی را رها کنید و Oompa Loompas می تواند بماند ؛). کمی از نحوه کسب و کار خود، نحوه سپری شدن روزتان و نحوه کار بر روی محصولات و پیشنهاداتی که مشتریان بعداً استفاده می کنند، نشان دهید.

راهنما باشید و بگذارید مردم شما را بشناسند و دوستتان داشته باشند

به عنوان مثال کاتارینا، مربی اینستاگرام را در نظر بگیرید: @katrinalebar

او به مشتریان خود یاد می دهد که چگونه حلقه های جذاب اینستاگرامی ویروسی ایجاد کنند. در یکی از استوری های کاتارینا، او دنبال کنندگان را به یک سواری مجازی برد. او به استودیو، تجهیزات و چگونگی روند فیلمبرداری Reel از داخل نشان داد. هم برای سازندگان مشتاق و هم برای مشتریان جدید بالقوه بسیار جالب است.

ایده های استوری اینستاگرام - katrinalebar ig story

این ایده سرگرم کننده به راحتی قابل تکرار است و من می توانم هزاران سناریو مختلف را برای استفاده از آن در مشاغلی که به صورت آنلاین و آفلاین فعالیت می کنند تصور کنم.

شما چه نوع حیوان اجتماعی هستید؟ یک یا دو چیز در مورد آزمون ها

من کسی را نمی شناسم که حداقل یک بار در زندگی خود یک مسابقه خنده دار Buzzfeed را بررسی نکرده باشد تا بفهمد آنها چه نوع پیتزا یا حیوانی هستند. خدا میدونه که انجام دادم! سرگرم کننده ترین نوع محتوا: آزمون های سرگرم کننده پست شده در استوری اینستاگرام می تواند به افزایش سریع نرخ تعامل شما کمک کند.

به عنوان مثال @momondo را در نظر بگیرید. آنها یک برنامه سفر هستند که به شما امکان می دهد بهترین نرخ پرواز را انتخاب کنید. آنها می توانند برنامه را تبلیغ کنند، اما در عوض، محتوای مرتبط با مسافران را در بین مخاطبان خود به اشتراک می گذارند.

در نکات برجسته استوری اینستاگرام آنها، می توانید مسابقه سرگرم کننده و هیجان انگیز «کجای دنیا؟» را بیابید. مخاطب از روی ویدیو مکان را حدس می زند. سپس نام تجاری پاسخ صحیح و برخی از حقایق جالب در مورد مکان را به اشتراک می گذارد. ساده. تاثير گذار. درگیر کننده.

ایده های استوری اینستاگرام - مسابقه سفر ig

یک پرسش و پاسخ خوب قدیمی چطور؟

ایده سوال پرسیدن را از نقطه ای که در بالا بحث شد برعکس کنید. بگذارید مردم از شما سوال بپرسند. این می تواند در مورد کار، زندگی خصوصی، ایده ها، محصولات، مبارزات آنها باشد. موضوع را انتخاب کنید و منتظر سوالات آنها باشید. فالوورهای شما ارائه خواهند کرد.

این ایده به راحتی قابل تکرار است و امکانات بی پایان است. انجام یک تحقیق سریع و انتخاب مغز مخاطب برای ایده های محتوا برای شما هزینه ای ندارد.

شوی استراتژیست اینستاگرام: @theshevymethod جلسات پرسش و پاسخ را به طور منظم میزبانی می کند.

لطفاً به نحوه پاسخ دادن او به سؤالات توجه ویژه داشته باشید: با افزودن پاسخ متنی و ضبط ویدیو برای پاسخ به سؤالات خاص. ترکیب هر دو ایده خوبی است تا مخاطب بتواند پرانرژی بماند و روی صفحه ضربه نزند تا داستان را ترک کند تا ببیند نفر بعدی چه چیزی را به اشتراک می گذارد.

ایده های استوری اینستاگرام - پرسش و پاسخ ig

آیا می توانم توجه شما را جلب کنم، لطفا؟ محتوا را تقویت کنید

الگوریتم اینستاگرام از برندهایی حمایت می‌کند که در اولین دقایق ارسال پست‌ها با حلقه‌ها و پست‌های فید خود درگیر می‌شوند. هرچه افراد بیشتری درگیر شوند، احتمال بیشتری دارد که اینستاگرام محتوا را به دیگرانی که می‌توانند پیام موجود در ویدیو یا تصویر را درگیر کرده و از آن بهره‌مند شوند، نشان می‌دهد. و می توانید مطمئن باشید که فقط برخی از فالوورهای شما محتوایی را که ایجاد می کنید می بینند.

چگونه دسترسی را تقویت کنیم؟ پست های وبلاگ، پست های اینستاگرام و حلقه های خود را به استوری های خود اضافه کنید. از گزینه اشتراک گذاری استفاده کنید تا آن را مستقیماً در مقابل چشمان فالوورهای موجود قرار دهید. افراد بیشتری استوری اینستاگرام شما را می بینند تا پست های فید.

یک مثال عالی از نحوه انجام درست آن؟ نگاهی به Olivia Garden @oliviagarden_eu بیندازید، که محصولاتی را به آرایشگران و دیوانگان مو ارائه می دهد.

یکی از داستان های برجسته آنها یک تبلیغ ویژه در نمایه آنها دارد. هدایا (به درستی و قانونی انجام می شود) یک راه عالی برای افزایش تعامل است. اما نحوه‌ی یادآوری این برند به فالوورها، نحوه استفاده از شمارش معکوس، اشتراک‌گذاری پست‌ها، و قرقره‌ها (همراه با گیف‌ها)… خیلی خوب است!

یک استراتژی پشت آن بود، نه فقط یک ترکیب تصادفی تاکتیک ها.

ایده های استوری اینستاگرام - هدیه ig

وضعیت اجتماعی موجود را تحلیل کنید، سپس تغییرات را اعمال کنید

مطمئن شوید که پایگاه های خود را تحت پوشش قرار داده اید و بررسی کنید که در یک تاریخ خاص چه تعداد فالوور دارید. می دانید، همانی که قصد دارید شروع به استفاده از آن کنید ایده های استوری اینستاگرام در بالا ذکر شد. تجزیه و تحلیل اینستاگرام را صادر کنید تا پس از یک هفته، یک ماه و سه ماه گزارش آماده مقایسه شود.

این اجازه می دهد تا نتایج را ردیابی کنید و ببینید کدام تاکتیک ها و ایده های مورد استفاده در استوری های اینستاگرام کار می کنند و کدام یک می تواند مناسب تر باشد.

تاریخچه تعداد فالوورهای اینستاگرام
صفحه نمونه از گزارش تحلیلی اینستاگرام NapoleonCat.

شاید مخاطبان شما ترجیح می دهند سرگرم شوند و بیشتر با برچسب های مسابقه درگیر شوند؟ یا دوست دارند مستقیماً سؤالاتی را که بعداً به آنها پاسخ می دهید در لایو اینستاگرام بپرسند؟ واکنش الگوریتم اینستاگرام به تغییراتی که در استراتژی بازاریابی ایجاد می کنید چگونه است؟

هر کاری که انجام می دهید، به کارهایی که رقبای شما در بازاریابی اینستاگرام خود انجام می دهند نیز توجه کنید. این (حداقل باید باشد) بخش مهمی از هر استراتژی دیجیتالی است. آیا رقبای شما از روندها استفاده می کنند و به سرعت روی واگن می پرند؟ آیا آنها در انطباق با تغییرات مداوم کند هستند؟ فید اینستاگرام رقبا مملو از اطلاعات مفید است که وقتی روی معیارهای خود تمرکز می کنیم و صفحه کسب و کار اینستاگرام خود را تجزیه و تحلیل می کنیم از بین می رود.

NapoleonCat همه ابزارهای ذکر شده در بالا را برای صحبت با مشتریان در رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی فعالیت های SoMe در اختیار شما قرار می دهد.

برای تنظیم استراتژی بازاریابی خود، وضعیت کسب و کار را زیر نظر بگیرید. آیا به طور خاص روی اینستاگرام متمرکز هستید؟ برای آزمایش رایگان ما ثبت نام کنید و از ابزارهای مدیریت کامل اینستاگرام برای تجارت استفاده کنید.

ابزار مدیریت همه کاره اینستاگرام

ابزار مدیریت همه کاره اینستاگرام

نظرات و DM ها را مدیریت کنید، پست ها را برنامه ریزی کنید، پروفایل های خود و رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید و گزارش های فوری دریافت کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
10 بهترین کتاب بازاریابی رسانه های اجتماعی که باید در ادامه بخوانید
نوشتهٔ بعدی
5 مرحله برای شروع کار با YouTube Creator Studio (+3 نکته و ترفند)

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست