TikTok Bios Artboard 1 copy

با این 7 نکته، TikTok Bios منحصر به فرد را بسازید

Rate this post

TikTok bios بهترین مکان برای نشان دادن شخصیت، برند و خلاقیت شماست. اما با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه، TikTok مکانی شلوغ است. بنابراین چگونه می توانید بیو TikTok خود را از بقیه متمایز کنید؟

در این پست، برخی از بهترین ایده‌های زیستی TikTok را به اشتراک می‌گذاریم که به شما کمک می‌کند فالوورها، بازدیدها و لایک‌های بیشتری داشته باشید. ما همچنین چند نمونه از بایوس های عالی TikTok از برندها و تأثیرگذاران موفق را به شما نشان خواهیم داد.

بیو در TikTok کجاست؟

بیوگرافی TikTok شما در نمای موبایل و دسکتاپ زیر عکس نمایه شما قرار دارد.

در تلفن همراه به این صورت است:

و این چیزی است که در دسکتاپ به نظر می رسد:

اسکرین شات نمایه TikTok Sprout Social از طریق دسکتاپ با یک فلش صورتی که مستقیماً به بیو بالای فید ویدیو اشاره دارد.

با کلیک بر روی دکمه ویرایش نمایه در زیر عکس نمایه خود می توانید بیوگرافی خود را ویرایش کنید.

حداکثر طول برای یک بیو TikTok 80 کاراکتر، با احتساب فاصله است. آنها می توانند در پنج خط کشیده شوند و هر شکست خط به عنوان یک کاراکتر به حساب می آید. همچنین می‌توانید ایموجی‌ها (که دو کاراکتر هستند)، هشتگ‌ها و نشان‌ها را به بیو خود اضافه کنید (اگر در TikTok تأیید شده باشید).

اگر بیش از 1000 دنبال کننده در TikTok دارید، می توانید یک پیوند به بیو خود نیز اضافه کنید. این یک راه عالی برای هدایت ترافیک به وب سایت یا وبلاگ شما است.

چگونه یک پیوند به TikTok bio اضافه کنیم

اگر یک حساب تجاری TikTok با بیش از 1000 دنبال کننده دارید، می توانید پیوندی به بیو خود اضافه کنید. اگر وب سایت یا صفحه فرود کمپینی دارید که به دنبال تبلیغ آن هستید، این استراتژی مفید است.

 1. برنامه تلفن همراه TikTok را باز کنید.
 2. با انتخاب نماد نمایه خود مستقیماً به صفحه نمایه خود بروید.
 3. را کلیک کنید ویرایش نمایه.
 4. شما باید گزینه اضافه کردن a را ببینید سایت اینترنتی. صفحه اصلی، صفحه فرود کمپین یا برنامه پیوند شخص ثالث خود را در اینجا اضافه کنید.
دو اسکرین شات کنار هم از برنامه TikTok: تصویر سمت چپ یک فلش صورتی را نشان می دهد که به دکمه ویرایش نمایه در نمایه Sprout Social TikTok اشاره می کند. اسکرین شات سمت راست یک فلش صورتی را نشان می دهد که به قسمت ورودی وب سایت در بخش ویرایش نمایه اشاره می کند.

در حال حاضر، پیوندها را فقط می‌توان از طریق اپلیکیشن موبایل و نه روی دسکتاپ به بیو TikTok اضافه کرد.

بهترین روش ها برای TikTok bios

ساختن بیو کامل TikTok می تواند مشکل باشد، و چند نکته وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که بیو شما خلاقانه و منحصر به فرد است.

در اینجا چند نکته برای ساخت بایوس خوب برای TikTok آورده شده است.

مختصر باشید

هنگام نوشتن بایوس برای TikTok، باید مختصر و دقیق باشید. کاربران TikTok در صدها نمایه پیمایش می‌کنند، بنابراین می‌خواهید پروفایل شما به راحتی قابل خواندن و هضم باشد.

توصیفی باشد

از بیوگرافی TikTok خود برای توصیف اینکه چه کسی هستید و چه می کنید استفاده کنید. این فرصتی است که به دنبال کنندگان خود کمی در مورد نام تجاری خود و آنچه می توانند از نمایه شما انتظار داشته باشند بگویید.

شخصیت خود را نشان دهید

وقتی کاربران TikTok به نمایه شما می آیند، می خواهید بدانند چه چیزی شما را خاص می کند. بامزه ای؟ خلاق؟ یک رقصنده عالی؟ به آنچه شما را از سایر کاربران TikTok متمایز می کند فکر کنید و آن را بخشی از بیوگرافی خود قرار دهید.

به دیگر پلتفرم های اجتماعی خود پیوند دهید

اگر بیش از 1000 دنبال کننده دارید، TikTok به شما امکان می دهد پیوندی به بیو خود اضافه کنید. می توانید به وب سایت، کانال یوتیوب یا دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود پیوند دهید. این کمک می کند تا ترافیک به کانال های دیگر شما هدایت شود و دنبال کنندگان شما در سراسر وب افزایش یابد.

شامل یک فراخوان برای اقدام

در حالی که بیوگرافی TikTok شما باید مختصر باشد، می‌توانید از آن برای تشویق بازدیدکنندگان به اقدام استفاده کنید. برای مثال، اگر محصول یا خدماتی را تبلیغ می‌کنید، پیوندی به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. یا از بیوگرافی TikTok خود به عنوان راهی برای تشویق افراد برای ثبت نام در لیست ایمیل خود استفاده کنید.

ایموجی ها را اضافه کنید

افزودن ایموجی‌ها به بیو TikTok شخصیت و استعداد می‌افزاید. اما به یاد داشته باشید که هر ایموجی به عنوان دو کاراکتر به حساب می آید. به خاطر داشته باشید، استفاده از ایموجی‌ها می‌تواند خواندن بیوگرافی شما را برای صفحه‌خوان‌ها سخت‌تر کند، بنابراین برای دسترسی بیشتر از آن‌ها در حد اعتدال استفاده کنید.

روی برند بمانید

به یاد داشته باشید، بیوگرافی و عکس نمایه TikTok شما اولین چیزی است که کاربران TikTok هنگام برخورد با حساب شما مشاهده می کنند. اطمینان حاصل کنید که هر دو برند هستند و به کاربران TikTok ایده خوبی از آنچه می توانند از محتوای شما انتظار دارند، ارائه دهید.

ایده های زیستی TikTok برای الهام بخشیدن به شما

TikTok همه چیز در مورد خلاقیت است، بنابراین از آزمایش کردن با بیوگرافی خود نترسید. در اینجا چند ایده زیستی TikTok برای شروع شما آورده شده است:

از عبارات به یاد ماندنی مانند این استفاده کنید:

 • پر استرس، پر برکت و همیشه خوش لباس
 • این کار را با اشتیاق انجام دهید یا اصلا آن را انجام ندهید

شوخ یا شوخ باشید:

 • من شماره های رقص بزرگ را دوست دارم و نمی توانم دروغ بگویم 💃🍑🎵
 • بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر…

از منابع فرهنگ پاپ استفاده کنید:

 • ☁️این فقط یک فانتزی شیرین و شیرین است عزیزم…
 • دنیا دست کیه؟
 • “هیچ جایگزینی برای کار سخت وجود ندارد. همیشه متواضع و گرسنه باشید.» دواین جانسون
 • باکلاس بمان، سانفرانسیسکو [or your city]

مرتبط بودن:

 • آیا این چیز روشن است؟
 • من بازی نمی کنم، آنها را می برم

خودت باش:

 • من 💙 سفر، غذا + فرهنگ
  من را در سراسر جهان دنبال کنید
  ✈️

نمونه‌های زیستی TikTok از برندها

این بایوس های TikTok را از برخی از حساب های TikTok مورد علاقه ما بررسی کنید.

1. از طنز مانند ویسی استفاده کنید

اسکرین شات از Bio TikTok Vessi.

@vessi یک برند کفش کانادایی است که در ساخت کفش های کتانی ضد آب تخصص دارد. وقتی بیوگرافی TikTok آن‌ها را می‌خوانید، که از شکلک‌های قطره‌ای باران برای تأکید بر فناوری ضدآب آن‌ها استفاده می‌کند، این تخصص مشخص می‌شود. “مدیرعامل جوراب خشک” نیز بر تخصص ضد آب بودن آنها تاکید دارد.

این ایده زیستی TikTok برای تجارت کوتاه، شیرین و دقیق است. دقیقاً به کاربران TikTok می‌گوید که از حساب Vessi چه انتظاری دارند: کفش‌های ورزشی ضد آب. و این کار را به شیوه ای خلاقانه، منحصر به فرد و طنز انجام می دهد.

2. ارزش های خود را مانند Anián به نمایش بگذارید

اسکرین شات از بیو TikTok Anian.

@anianmfg یک شرکت مد دایره‌ای است که لباس‌هایی را از الیاف طبیعی بازیافت شده تولید می‌کند. بیوگرافی TikTok Anián کوتاه است، اما خوب است. تنها در چند کلمه، آنها ارزش‌های برند خود را در مورد محیط‌زیست و پایداری بیان می‌کنند: “زباله تا زمانی که آن را هدر ندهیم، زباله نیست.”

این یک مثال عالی از نحوه استفاده از بیوگرافی تجاری TikTok برای انتقال ارزش های برندتان است. Anián با گنجاندن اطلاعاتی در مورد مواد بازیافتی و تعهد به محیط زیست، می‌تواند به کاربران نشان دهد که چه کسانی هستند و چه چیزی را نشان می‌دهند.

3. خود را مانند ادیسون تبلیغ کنید

اسکرین شات از بیو TikTok ادیسون ری.

@addisonre یک تأثیرگذار TikTok، شخصیت تلویزیونی، گورو زیبایی و بازیگر است. بیوگرافی TikTok آدیسون همه چیز در مورد تبلیغ محتوای او است، خواه موسیقی، خط آرایش یا اجراهای آینده او باشد.

این مثال زیستی TikTok نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید خودتان را تبلیغ کنید اگر یک تأثیرگذار با پلتفرم‌ها یا پروژه‌های متعدد هستید: بیوگرافی او موسیقی او را تبلیغ می‌کند و پیوند موجود در بیو TikTok خط زیبایی او را تبلیغ می‌کند. ادیسون با قرار دادن پیوندهایی به تلاش های مختلف خود، می تواند تمام محتوای متفاوتی را که ایجاد می کند به کاربران نشان دهد.

4. مانند کریستینا کورس واضح و مختصر باشید

تصویری از بیوگرافی TikTok کریستینا کورس.

@kristinacors یک عشایر دیجیتالی است که ویدیوهای TikTok را درباره سفرها، کار و زندگی خود به عنوان یک “انفرادی” ایجاد می کند. بیوگرافی TikTok او نمونه کاملی از چگونگی واضح و مختصر بودن است.

کورس تنها با چند کلمه به کاربران می‌گوید که دقیقاً کیست و چه می‌کند: «نکات عشایری دیجیتال با نکات کار از راه دور. هک های سفر و تجربیات فهرست سطلی. لاتین.” این برای TikTokers که می‌خواهند در حول یک جایگاه یا موضوع خاص دنبال‌کننده بسازند، مهم است.

5. رویدادهای خود را مانند NBA وصل کنید

اسکرین شات از بیو TikTok NBA.

اگر برند شما رویدادهای منظمی دارد، TikTok یک راه عالی برای تبلیغ آنها است. برای مثال، @nba از بیو TikTok خود برای تبلیغ بازی‌ها و رویدادهای زنده خود استفاده می‌کند: «#KiaTipOff22 از ۱۸ اکتبر در TNT آغاز می‌شود».

این کمک می کند تا مردم در مورد رویدادهای آینده هیجان زده شوند و آنها را تشویق به خرید بلیط یا هماهنگی کند. NBA همچنین یک پیوند بیو در بیو TikTok خود دارد که کاربران را به صفحه فرود می برد که در آنجا می توانند برنامه NBA را دانلود کنند، افراد تازه کار را پیش نمایش و بررسی کنند. برنامه فصل آینده در مورد یک فروشگاه یک مرحله ای صحبت کنید!

ایجاد بهترین بیو TikTok برای برند خود

بیوگرافی TikTok شما فرصتی است برای نشان دادن شخصیت برند خود و دادن طعمی به کاربران از آنچه می توانند از حساب شما انتظار داشته باشند. همچنین این یک راه آسان برای تبلیغ محصولات، رویدادها، وب سایت و برنامه های شما است.

چه به بایوس های خنده دار TikTok، چه بایوس های جدی TikTok یا بایوس های TikTok که بیشتر جنبه خلاقانه دارند، امیدواریم این راهنما الهام بخش شما باشد.

اگر به تازگی با TikTok شروع کرده اید، از راهنمای کامل ما برای بازاریابی TikTok برای راهنمایی استراتژی خود استفاده کنید.

سوالات متداول TikTok Bio

یک بیو خوب برای TikTok چیست؟

یک بیوگرافی خوب TikTok خلاقانه، منحصر به فرد است و به کاربران مزه آنچه را که می توانند از حساب شما انتظار داشته باشند، می دهد. شخصیت خود را در عین حال واضح، مختصر و قابل ربط به نمایش بگذارید.

چگونه به TikTok bios پیوند اضافه کنیم؟

کاربران حساب تجاری TikTok با 1000 دنبال کننده یا بیشتر می توانند پیوندی به بیوگرافی TikTok خود اضافه کنند. برای افزودن پیوند در تلفن همراه، به نمایه TikTok خود بروید و روی آن ضربه بزنید ویرایش نمایه. از آنجا، می‌توانید URL وب‌سایت را در «وب‌سایت» اضافه کنید یا به یک برنامه پیوند خارجی پیوند دهید.

بیو در TikTok کجاست؟

بیوگرافی TikTok شما در بالای نمایه TikTok شما، درست زیر نام کاربری و عکس نمایه شما قرار دارد. ببینید که چه طور در دسکتاپ و موبایل به نظر می رسد.

مدت زمان بیو TikTok چقدر است؟

بایوس TikTok می‌تواند تا 80 کاراکتر، از جمله فاصله‌ها، داشته باشد. می توانید آنها را در پنج خط بکشید و از ایموجی ها و هشتگ ها استفاده کنید.

نوشتهٔ پیشین
نحوه برنامه ریزی و انتشار حلقه های اینستاگرام با NapoleonCat
نوشتهٔ بعدی
نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست