A screenshot showing the main page of the official Muchfollowers website

بررسی بسیاری از فالوورها – بیایید ببینیم آیا این سرویس ارزش توجه دارد یا خیر

5/5 - (1 امتیاز)

Muchfollowers یکی از خدماتی است که شما نسبت به آن بی تفاوت هستید. این بدان معنی است که شما احتمالاً هیچ چیز خوب یا بدی در مورد آن نشنیده اید – اگر اصلاً چیزی شنیده باشید.

ما تصمیم گرفته‌ایم نگاه دقیق‌تری به موضوع Muchfollowers و آنچه به مشتریانش ارائه می‌دهد بیندازیم، بنابراین لازم نیست پول خود را آزمایش کنید.

بسیاری از مردم قبل از وارد کردن جزئیات کارت اعتباری خود فکر دیگری نمی کنند، و به همین دلیل است که ما اینجا هستیم – تا به جای شما فکر کنیم و اطلاعاتی را برای شما به ارمغان بیاوریم که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که پول خود را رها کنید یا نه.

ما در اینجا در ناب فالوور امنیت شما و پولی را که به سختی به دست آورده اید جدی می گیریم. به همین دلیل است که ما به آنچه به مشتریان قدیمی و جدید خود تحویل می دهیم بسیار توجه می کنیم. فالوور واقعی و رشد ارگانیک چیزی است که ما به آن افتخار می کنیم، بنابراین در مورد این موارد هیچ سازشی نمی کنیم.

برای کسانی که مشتاق هستند گزینه های خود را باز نگه دارند، به شدت توصیه می کنیم این وب سایت ها را نیز بررسی کنند:

سرویس رشد IG امتیاز کاربر قیمت
بلند کردن 4.6

قیمت را بررسی کنید

Socialfollow 4.4

قیمت را بررسی کنید

Nitreo 4.2

قیمت را بررسی کنید

کنجی 4.2

قیمت را بررسی کنید

اکنون، بیایید به موضوع اصلی بازگردیم – فالوورهای زیاد و آنچه آنها به عنوان خدمات خود به افرادی که تصمیم دارند پول خود را به آنها اعتماد کنند ارائه می دهند.

ما عمیقاً کاوش کرده‌ایم تا کاملاً همه چیزهایی را که درباره Muchfollowers و خدمات آنها وجود دارد پیدا کنیم، بنابراین می‌توانیم اطلاعاتی را که برای انتخاب درست نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

همانطور که گفته شد، بیایید مستقیماً در انبوهی از اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌ایم شیرجه بزنیم و ببینیم اگر تصمیم دارید با آنها همراه شوید، چه انتظاراتی می‌توانید از این شرکت داشته باشید!

فالوورهای زیاد چیست؟

برای اینکه بتوانید این بررسی Muchfollowers را بهتر درک کنید، باید با چیستی Muchfollowers و آنچه ارائه می دهند آشنا شوید. بعداً، نگاهی به کیفیت خدمات آنها خواهیم داشت و اینکه آیا آنها ارزش وقت و هزینه شما را دارند یا خیر.

Muchfollowers شرکتی است که خدمات آنلاین مربوط به تقویت اکانت اینستاگرام شما را با خرید سرویس های مرتبط با اینستاگرام مانند فالوور اینستاگرام، لایک و بازدید برای اکانت شما ارائه می دهد.

اسکرین شات صفحه اصلی وب سایت رسمی Muchfollowers را نشان می دهد
بررسی بسیاری از فالوورها - بیایید ببینیم آیا این سرویس ارزش توجه دارد یا خیر 8

به نظر نمی رسد این یک ایده اصلی یا چیزی باشد که قبلاً دیده نشده است، اما اکنون خیلی مهم نیست زیرا تنها چیزی که واقعاً مهم است کیفیت خدمات آنها است.

با خرید هر یک از این موارد، می توانید مشخصات پروفایل اینستاگرام خود را افزایش دهید و به طور طبیعی ترافیک ارگانیکی را که باید همراه آن باشد، افزایش دهید.

آیا این چیزی است که در واقع اتفاق می افتد؟ خوب، ما نمی توانیم بگوییم زیرا عملاً هیچ بررسی در مورد این شرکت و خدماتی که ارائه می دهند وجود ندارد.

رسیدن به این موضوع سخت بود، اما به نظر می رسد یک چیز وجود دارد که ما را در مسیر درست راهنمایی می کند و آن وب سایتی به نام Scamadviser است.

حال، بیایید ببینیم که Scamadviser چه چیزی می تواند در مورد Muchfollowers به ​​ما بگوید:

یک اسکرین شات که نمای کلی از وب سایت رسمی Muchfollowers در وب سایت رسمی Scamadviser را نشان می دهد.
بررسی بسیاری از فالوورها - بیایید ببینیم آیا این سرویس ارزش توجه دارد یا خیر 9

همانطور که می بینید، اوضاع خیلی خوب به نظر نمی رسد. امتیاز اعتماد برای این وب سایت باید و باید بالاتر باشد تا بتوانیم آن را ایمن بدانیم.

آیا Muchfollowers به ​​این دلیل کلاهبرداری است؟ ما لزوماً این را نمی گوییم، اما به شما توصیه می کنیم که مراقب باشید زیرا این Trustscore باید حداقل 70 یا 75 باشد.

معاملات موجود

حالا بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه که فالوورها در وب سایت خود ارائه می دهند و آیا ارزش سرمایه گذاری پول خود را در آن دارد یا باید به دنبال جایگزین بهتری باشید.

همانطور که قبلاً گفتیم، آنها فالوورها، لایک ها و بازدیدهای اینستاگرام را به عنوان ابزاری برای تقویت پروفایل اینستاگرام شما ارائه می دهند.

ما فرض می کنیم که محبوب ترین سرویس فالوورهای اینستاگرام هستند زیرا می توان آنها را یک بار و دیگر هرگز خریداری کرد (اگر خدمات به اندازه کافی خوب باشد).

اینها بسته های موجود برای آن گزینه هستند:

تصویری که تمام بسته های موجود برای فالوورهای اینستاگرام را در وب سایت رسمی Muchfollowers نشان می دهد.
بررسی بسیاری از فالوورها - بیایید ببینیم آیا این سرویس ارزش توجه دارد یا خیر 10

این بسته‌ها ممکن است کاملاً منصفانه به نظر برسند، و این به این دلیل است که آنها هستند. شاید حتی خیلی منصفانه نباشد که درست باشد، اما این چیزی نیست که بتوانیم به طور قطعی بگوییم.

به دست آوردن 50000 فالوور فقط با 350 دلار یک رویا به نظر می رسد، زیرا اگر به تعداد بسته های کوچکتری که برای رسیدن به آن تعداد نیاز دارید نگاه کنید، برچسب قیمت بسیار زیاد می شود.

این فقط نشان می‌دهد که این بسته‌ها ممکن است از نظر اینکه شما واقعاً فالوورهای خریداری شده را دریافت می‌کنید، واقعی باشند.

تنها چیزی که در اینجا مشکوک است این است که چند نفر از آن، مثلاً 50000 فالوور، تنها پس از چند روز، هفته یا حتی چند ماه در اطراف خود باقی خواهند ماند؟

به طور کلی، شرکت ها تمایل دارند بسته های خریداری شده را تحویل دهند، اما اگر تعداد آنها شروع به کاهش کرد، آنها را دوباره پر نمی کنند که دیدن آن چیز خوشایندی نیست.

شارژ مجدد خودکار در برخی از وب سایت ها موجود است، اما به نظر می رسد که Muchfollowers این گزینه را برای کاربران خود قرار نداده اند.

همین داستان در مورد بسته‌های لایک و بازدید نیز صدق می‌کند، و باید در نظر داشته باشید که تحویل و پر کردن مجدد این دو بسیار آسان‌تر است.

نکته دیگری که ما متوجه شدیم این است که هیچ گزینه آزمایشی رایگان وجود ندارد، که بسیار مایه تاسف است.

ما معتقدیم که شرکت هایی که شهرت خوب و طولانی ندارند باید این گزینه را برای کاربران جدید و بالقوه خود در دسترس قرار دهند تا احساس امنیت بیشتری کنند.

اگر کاربر جدیدی گزینه «آزمایش رایگان» را ببیند، به احتمال زیاد روی آن کلیک کرده و از آن نهایت استفاده را خواهد کرد.

این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا خدماتی را که یک وب‌سایت خاص ارائه می‌دهد بدون صرف هزینه برای آن امتحان کنند.

20 لایک یا 10 فالوور چیزی نیست که هیچ شرکت جدی را ورشکست کند، بنابراین استدلال از ابتدا خارج از تصویر است.

خوبی این است که آنها وب سایت خود را تمیز و مرتب نگه می دارند، بنابراین کاربران مجبور نیستند با یک میلیون کلیک، الزامات و چک باکس گم شوند.

اهمیت این امر اغلب نادیده گرفته می‌شود، زیرا اکثر افرادی که از وب‌سایتی مانند این استفاده می‌کنند قبلاً به انجام این کار عادت کرده‌اند، اما کاربران جدید اینطور نیستند – بنابراین آنها به یک وب‌سایت با استفاده آسان نیاز دارند تا به آنها کمک کند.

بررسی بسیاری از فالوورها – کلمات نهایی ما

ممکن است برخی از شما هنوز بپرسید – آیا فالوورهای زیاد قانونی است؟

خوب، پاسخ به آن این است – ممکن است باشد. می دانیم که این کمک چندانی نمی کند، اما چند عامل وجود دارد که به جهت های خوب و بد اشاره می کند.

بیایید نگاهی به تمام مزایا و معایب استفاده از Muchfollowers و خدمات آنها بیندازیم و سپس در مورد اینکه آیا باید از آن استفاده کنید یا خیر بحث خواهیم کرد.

طرفداران منفی
وب سایت با ظاهری تمیز بدون آزمایش رایگان
ساده برای استفاده بررسی های ناموجود
قیمت های منصفانه امتیاز اعتماد پایین در Scamadviser
برخی از بسته ها بیش از حد خوب به نظر می رسند که درست باشند

دیدن این لیست احتمالا کمک زیادی به شما نمی کند، اما این دقیقا همان چیزی است که ما هنگام انجام تحقیقات خود احساس کردیم.

تنها چیزی که می‌توانیم به شما بگوییم این است که باید وب‌سایتی را پیدا کنید که از این وب‌سایت قابل اعتمادتر باشد، اما اگر واقعاً علاقه‌مند به استفاده از Muchfollowers هستید، چند چیز وجود دارد که ما توصیه می‌کنیم.

توصیه می کنیم در ابتدا از بسته های کوچکتر استفاده کنید تا زمانی که کیفیت آنها را یاد بگیرید.

نکته دوم شاید این است که از آنها فالوور نخرید، بلکه در عوض لایک بازدیدها را بخرید.

با این اطلاعات، بررسی Muchfollowers را به پایان می‌رسانیم. ما برای شما در آزمایش خود آرزوی موفقیت می کنیم و به یاد داشته باشید که ایمن بمانید!

توسط دژان

نوشتهٔ پیشین
بررسی InstaFollowers – این سرویس به رشد اینستاگرام شما آسیب می رساند
نوشتهٔ بعدی
چگونه چندین عکس را به استوری اینستاگرام اضافه کنیم

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست