بررسی Instapromote - آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟

بررسی Instapromote – آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟

Rate this post

هر وب‌سایتی که چیزی می‌فروشد به‌نظر می‌رسد تا جایی که ممکن است قابل ارائه باشد، اما آیا این به تنهایی برای جذب و بازگشت مشتریان به همان وب‌سایت کافی است؟

خوب، این دقیقاً همان چیزی است که می خواهید از این بررسی Instapromote دریابید.

ما مشتاق بودیم ببینیم که آیا Instapromote باید چیزی بیش از یک وب سایت زیبا به کاربران خود ارائه دهد یا خیر، و تصمیم گرفتیم نتایج را با شما به اشتراک بگذاریم.

همه چیز خیلی خوب به نظر نمی رسد، اما ما در یک ثانیه در اینجا به آن می رسیم زیرا برداشت های اولیه مهم هستند، اما همه چیز نیستند.

اینجا در ناب فالوور، ما برای اولین برداشت ها ارزش قائل هستیم، اما برای هر چیزی که بعد از آنها می آید ارزش قائل هستیم. این بدان معناست که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می کنیم و برای فالوورهای خود ارسال می کنیم، توجه زیادی داریم.

همچنین، امنیت اولویت شماره یک ما است، بنابراین ضمن ارائه مطمئن ترین و ارگانیک ترین خدمات، به ایمنی شما و امنیت اطلاعات شخصی شما نیز توجه زیادی داریم.

اگر می خواهید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید، ما به شدت توصیه می کنیم این موارد را بررسی کنید:

سرویس رشد IG امتیاز کاربر قیمت
بلند کردن 4.6

قیمت را بررسی کنید

Socialfollow 4.4

قیمت را بررسی کنید

Nitreo 4.2

قیمت را بررسی کنید

کنجی 4.2

قیمت را بررسی کنید

خوب، بیایید به موضوع اصلی بازگردیم – Instapromote و آنچه در پشت پرده های براق وجود دارد.

هنگامی که کاربر یک وب سایت زیبا را می بیند، بلافاصله تصوری از امنیت و مشروعیت به او می دهد، اما این همیشه درست نیست.

گاهی اوقات می توان از ظاهر زیبا برای فریب دادن فردی که به شی زیبا نگاه می کند استفاده کرد و او را از آنچه در پشت آن است منحرف کرد.

اکنون که درک کلی از این بررسی دارید، بیایید به اطلاعات واقعی درباره این شرکت و خدماتی که آنها به کاربران خود می فروشند جمع آوری کنیم.

بیا بریم!

Instapromote چیست؟

مانند تمام خدماتی که در گذشته در مورد آنها صحبت کردیم، باید معرفی شوید (حداقل در اصل) به اینکه این سرویس چیست و چه چیزی ارائه می دهد، بنابراین بهتر است مواردی را که قرار است در مورد آنها صحبت کنیم، درک کنید.

Instapromote یک سرویس آنلاین است که خدمات مربوط به تقویت پروفایل اینستاگرام شما را با خرید فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام و بازدید از اینستاگرام ارائه می دهد.

تصویری که صفحه اصلی وب سایت رسمی Instapromote را نشان می دهد.
بررسی Instapromote - آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟ 8

آنها همچنین نظرات اینستاگرام و لایک خودکار را ارائه می دهند، اما به نظر می رسد که آنها دوست ندارند این دو سرویس را به دلایلی تحت فشار قرار دهند – و بعداً درباره آن بحث خواهیم کرد.

سایر خدمات موجود در این وب سایت قول داده شده است که پس از خرید به نمایه اینستاگرام شما تحویل داده شوند، اما ما خواهیم دید که آیا واقعاً این همان چیزی است که همیشه اتفاق می افتد یا خیر.

تا آنجا که Instapromote چیست، واقعاً همین است – شرکتی که خدمات آنلاین برای تقویت حساب های اینستاگرام ارائه می دهد.

زیاد به نظر نمی رسد، اما ما فکر می کنیم نمی توانید تصور کنید که با یک سرویس ساده مثل این چند مشکل می تواند وجود داشته باشد.

آیا Instapromote قابل اعتماد است؟

اینکه بتوانید به شرکتی اعتماد کنید که خدماتی را که به طور مرتب استفاده می کنید به شما ارائه می دهد بسیار مهم است زیرا اگر به آن اعتماد نکنید، احتمالاً از آن استفاده نخواهید کرد.

آنها از تمام ترفندهای بازاریابی ارزان قیمت برای فریب دادن افرادی استفاده می کنند که نمی دانند چگونه پرچم قرمز را با استفاده از جملات ساده ای که آنچه شما به دنبال آن هستید را به تصویر بکشند.

به عنوان مثال، اگر علامت “خرید فالوور اینستاگرام ارزان” را مشاهده کردید، احتمالاً حداقل برای یک یا دو ثانیه به آن وب سایت علاقه مند خواهید شد.

خب، این دقیقاً همان چیزی است که تیم بازاریابی Instapromote از شما می‌خواهد، بنابراین شما زیاد به این فکر نمی‌کنید که قرار است پول خود را برای چه چیزی خرج کنید.

به همین دلیل است که ما اینجا هستیم، بنابراین لازم نیست در مورد هر چیزی و هر چیزی که به آن برخورد می کنید شک داشته باشید.

همچنین، این واقعیت که آنها به اندازه کافی در کامنت‌ها و لایک‌های خودکار اینستاگرام خود اطمینان ندارند، بنابراین آنها را در قسمت «سرویس‌های بیشتر» فهرست می‌کنند، یک پرچم قرمز است که نباید فراموش شود. اگر آنها اطمینان دارند که می توانند این خدمات را ارائه دهند، باید آنها را مانند هر سرویس دیگری در آنجا فهرست کنند.

اعتماد به یک شرکت باید بر اساس برخی تحقیقات و استانداردهای واقعی باشد. به همین دلیل است که از وب‌سایتی که بسیار به آن اعتماد داریم بازدید کرده‌ایم تا بررسی کنیم که در مورد Instapromote چه می‌گوید.

این وب سایت Scamadviser نام دارد و به ندرت کیفیت وب سایت را نادرست معرفی می کند.

تصویری از نمای کلی در مورد وب سایت Instapromote در وب سایت رسمی Scamadviser.
بررسی Instapromote - آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟ 9

دیدن این موضوع ممکن است برای شما کافی باشد که به اشتباه Instapromote مشکوک شوید.

به طور کلی، یک وب سایت هرگز نباید امتیاز Trustscore زیر 70 داشته باشد، و اگر چنین باشد، به این معنی است که مشکلی جدی وجود دارد.

اما، فراموش نکنید که Scamadviser می‌تواند اطلاعات نادرست را بر اساس بررسی‌های جعلی و قدیمی یا چیزهایی که مرتبط نیستند ارائه دهد، بنابراین این اطلاعات را بدیهی تلقی نکنید.

ما نمی گوییم که شما باید این اطلاعات را فراموش کنید، فقط به این نکته اشاره می کنیم که باید آن را با اطلاعات اضافی که در حال ارائه به شما هستیم جفت کنید.
وب سایت دیگری که بررسی کردیم (این بار برای بررسی) ما را به نتیجه گیری بهتری نرساند. ما تصمیم گرفتیم ادامه دهیم و به آنچه مردم در مورد Instapromote در Trustpilot گفته اند نگاه کنیم، و در اینجا چیزی است که ما پیدا کرده ایم:

یک اسکرین شات از اعلان پاپ آپ که وقتی شخصی سعی می کند نظرات مربوط به Instapromote را در وب سایت رسمی Trustpilot جستجو کند، ظاهر می شود.
بررسی Instapromote - آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟ 10

این معمولا زمانی اتفاق می افتد که Trustpilot یک وب سایت خاص را از پلتفرم خود ممنوع می کند. این ممکن است به چند دلیل اتفاق بیفتد و ما در مورد محتمل ترین آنها به شما می گوییم.

اولین مورد این است که Instapromote سعی کرد برای وب سایت رسمی Trustpilot که دارای سیاست تحمل صفر است، نظرات مثبت جعلی را برای خود خریداری کند.

دلیل دوم این است که یک نفر سعی کرده به جای آنها این کار را انجام دهد، اما احتمال این اتفاق بسیار کم است.

به طور کلی، اگر وب‌سایت‌ها سعی کنند صحنه‌ای ایجاد کنند که اعتبار Trustpilot به‌عنوان یک وب‌سایت بازبینی بی‌طرفانه تمام شود، از Trustpilot منع می‌شوند.

آشنایی با این موارد وظیفه شما نیست، بنابراین ما انتظار نداریم که شما این چیزها را بدانید، اما اکنون که می دانید، باید آنها را در نظر داشته باشید.

بزرگترین نقطه ضعف این وضعیت این است که نمی‌توانیم برخی از بررسی‌های واقعی Instapromote را دریافت کنیم.

بررسی Instapromote – خلاصه

ارائه این حجم از اطلاعات بسیار آسان است، به خصوص اگر باید همه آنها را در نظر داشته باشید.

ما از آن آگاه هستیم و بنابراین فهرستی از مزایا و معایب این وب سایت تهیه کرده ایم تا به شما کمک کنیم ببینید Instapromote واقعاً همه چیز در مورد ظاهر است.

بیایید نگاهی به آن بیندازیم:

طرفداران منفی
یک وب سایت خوش تیپ امتیاز اعتماد پایین در Scamadviser
بدون بررسی واقعی
از Trustpilot محروم شد
خدمات خود را پنهان می کنند

همانطور که می بینید، حقیقت تاسف بار این است که Instapromote فقط به ظاهر است و نه چیز دیگری.

به نظر می رسد خدمات، ایمنی و امنیت واقعی برای این شرکت کاملاً بی ربط است، چیزی که باید اولویت اول آنها باشد.

شما به عنوان یک مشتری باید همیشه محافظت کنید و آنچه را که به شما وعده داده شده است دریافت کنید.

اما، به نظر می رسد که افراد Instapromote مانند ما فکر نمی کنند، بنابراین آنها فقط بر روی یک وب سایت زیبا و نه چیز دیگری تمرکز کرده اند.

اگر ما جای شما بودیم، بدون توجه به جذابیت وب‌سایتی مانند این، اعتماد نمی‌کردیم.

شما باید اولویت های خود را مشخص کنید، و اگر نیازهای شما در بالاترین سطح برآورده نشد، نباید یک سنت پرداخت کنید.

همیشه بدانید که به دنبال چه هستید، و همیشه بدانید که چقدر ارزش دارد!

توسط دژان

نوشتهٔ پیشین
بررسی Venium – آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟
نوشتهٔ بعدی
چگونه حلقه های اینستاگرام را مانند یک پادشاه بسازیم!

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست