A screenshot of the page dedicated to Instagram services on the official Venium website.

بررسی Venium – آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟

Rate this post

مراقبت از خدمات خوب و با کیفیت که بتواند نیازهای شما را برآورده کند و استانداردهای شما را برآورده کند، کار آسانی نیست.

اکثریت زیادی از مردم معمولاً به دنبال اولین وب سایتی هستند که با آن برخورد می کنند و زیاد در مورد انتخاب خود فکر نمی کنند.

این یک تمرین خوب نیست، و همچنین یک روش ناامن است. ما قصد داریم به بررسی Venium و اینکه چرا آنها بهترین نیستند، یا حتی اگر به دنبال تقویت پروفایل اینستاگرام خود هستید، گزینه خوبی برای شما هستند را بررسی خواهیم کرد.

ایمنی، اصالت و رضایت مشتری چیزی است که ما اینجا در ناب فالوور هیچ بهانه‌ای درباره آن نداریم. ما برای تجربه مشتریانمان از لحظه ای که URL ما را وارد می کنند تا شروع استفاده از خدمات ما ارزش زیادی قائل هستیم.

اگر می‌خواهید نیازهای خود را برآورده کنید، آنچه را که ما ارائه می‌دهیم بررسی کنید و ممکن است یک بسته عالی برای خود پیدا کنید!

و اگر برخی از شما می خواهید گزینه های خود را باز نگه دارید (که همیشه کاری امن است)، به برخی از این موارد نگاهی بیندازید:

سرویس رشد IG امتیاز کاربر قیمت
بلند کردن 4.6

قیمت را بررسی کنید

Socialfollow 4.4

قیمت را بررسی کنید

Nitreo 4.2

قیمت را بررسی کنید

کنجی 4.2

قیمت را بررسی کنید

Venium یکی از آن وب سایت هایی است که نام شناخته شده ای دارد، اما کیفیت خدمات همیشه و یا حتی اغلب ارتباط نزدیکی با محبوبیت یک وب سایت خاص ندارد.

به همین دلیل است که ما به Venium علاقه مند شدیم – تا ببینیم آیا چیز دیگری پشت این نام شناخته شده وجود دارد یا خیر و آیا این گزینه مناسبی برای شما به عنوان یک کاربر است تا از آنچه آنها ارائه می دهند استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که ما با بی‌طرف‌ترین دیدگاه به هر سرویسی نزدیک می‌شویم و تنها زمانی که شروع به تحقیق در مورد سرویس مورد نظر می‌کنیم به حقایقی که به ما ارائه می‌شود نگاه می‌کنیم، بنابراین دقیقاً وضعیت این بررسی Venium همین است.

اکنون که ما این مشکل را نداریم، بیایید وارد آن شویم و ببینیم در حین تحقیق در مورد Venium و خدمات آنها در رابطه با اینستاگرام، چه چیزی پیدا کردیم!

Venium چیست؟

برای اینکه بتوانید اطلاعاتی را که می خواهیم به شما ارائه کنیم کاملا درک کنید، باید بدانید که Venium در واقع چیست و دقیقاً چه چیزی را ارائه می دهد.

Venium یک سرویس آنلاین است که خدمات مرتبط با اینستاگرام یا به طور دقیق افزایش اکانت اینستاگرام شما به روش های مختلف را به شما ارائه می دهد.

تعداد زیادی خدمات مشابه وجود دارد، اما Venium یکی از شناخته شده ترین آنهاست.

اسکرین شات از صفحه اختصاص داده شده به خدمات اینستاگرام در وب سایت رسمی Venium.
بررسی Venium - آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟ 10

همانطور که می بینید، علاوه بر اینستاگرام، پلتفرم های رسانه های اجتماعی دیگری نیز وجود دارد که Venium برای آنها خدمات ارائه می دهد.

این معمولاً نشانه خوبی نیست زیرا به این معنی است که آنها تمام سرمایه و توجه خود را روی یک پلتفرم رسانه اجتماعی خاص متمرکز نمی کنند، اما احتمالاً تشنه پول هستند و می خواهند تجارت خود را تا حد امکان گسترش دهند.

دیدن چنین چیزی در وب سایتی که متعلق به یک شرکت معروف و باکیفیت است چندان بد نیست زیرا می دانیم که آنها خدمات خود را در رابطه با اینستاگرام تا آنجا که ممکن است کامل کرده اند.

تصویری از تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی که Venium برای آنها خدمات ارائه می دهد.
بررسی Venium - آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟ 11

ما تمایل به گسترش تجارت و جذب مشتریان بیشتر را درک می کنیم، اما کار منطقی این است که ابتدا خدمات مرتبط با اینستاگرام را کامل کنیم و سپس به ارائه چیز دیگری ادامه دهیم.

خدمات آنها

بیایید به آنچه که Venium از نظر افزایش پروفایل اینستاگرام شما ارائه می دهد نگاه کنیم، و سپس خواهیم دید که آیا این چیزی است که ارزش خرید آن را دارد یا خیر.

اول از همه، احتمالاً می‌دانید که فالوورهای اینستاگرام محبوب‌ترین سرویس مرتبط با اینستاگرام هستند، زیرا بازدیدها، نظرات و لایک‌ها همگی یکبار خرید هستند و باید بارها و بارها آنها را خریداری کنید.

تصویری که تمام خدمات مربوط به اینستاگرام را نشان می دهد که در وب سایت رسمی Venium قابل مشاهده است.
بررسی Venium - آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟ 12

از طرف دیگر، فالوورها پس از خرید باید برای همیشه در پروفایل اینستاگرام شما بمانند و حتی با محتوایی که منتشر می کنید تعامل داشته باشند.

انتخاب بسته ای که نیازهای شما را برآورده می کند باید توسط شرکتی که از آن خدمات را خریداری می کنید برای شما آسان تر شود.

“چطور؟” ممکن است بپرسید خوب، با انجام یکی از ساده‌ترین کارهای موجود، بسته‌های کافی بسازید تا تقریباً هر کسی که از وب‌سایت آنها بازدید می‌کند بتواند بسته‌هایی را پیدا کند که مناسب آنها باشد.

Venium این کار را انجام نمی دهد، بنابراین مشتریان بالقوه آنها با تعداد کمی از بسته های موجود در وب سایت خود گیر کرده اند.

ما به شدت سرویسی را توصیه می کنیم که مشکلی مشابه Venium داشته باشد، در مورد تعداد بسته های موجود برای کار کردن و ساخت حداقل پنج بسته برای هر نوع سرویسی که به یک پلتفرم رسانه اجتماعی مربوط می شود.

آیا Venium قانونی است؟

در نظر گرفتن یک شرکت در کنار خدمات قانونی که ارائه می دهد بسیار مهم است. اگر یک شرکت قانونی دیده نمی شود یا به عنوان یک کلاهبرداری دیده می شود، هرگز نباید به آن اعتماد کنید.

Venium به یک کلاهبردار بودن شهرت زیادی دارد، بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم که چرا این کلاهبرداری است و آیا Venium یک کلاهبرداری است.

برای اینکه شرکتی با خدماتش کلاهبرداری در نظر گرفته شود، باید چند باکس علامت زده شود. قبل از اینکه یک شرکت را کلاهبرداری خطاب کنید مراقب باشید زیرا ممکن است چیزی شبیه کلاهبرداری به نظر برسد اما در واقع اینطور نیست.

نظرات زیادی در مورد Venium وجود ندارد که با توجه به محبوبیت این وب سایت بسیار شگفت آور است.

یکی از تنها بررسی‌هایی که توانسته‌ایم به آن دست پیدا کنیم، یک بررسی از وب‌سایت رسمی Trustpilot است.

یک اسکرین شات که یک بررسی منفی در مورد Venium در وب سایت رسمی Trustpilot نشان می دهد.
بررسی Venium - آیا جستجوی شما برای خدمات عالی در اینجا به پایان می رسد؟ 13

دیدن این نوع مرورها هرگز نشانه خوبی نیست، حتی اگر کوتاه و پر از اطلاعات مفید نباشند.

اگر کسی را می بینید که از سرویس خاصی استفاده کرده و آن را کلاهبرداری می نامد، باید همیشه این را در نظر داشته باشید زیرا افرادی که پول خود را داده اند و تجربه واقعی با یک شرکت داشته اند چیزی از کلاهبرداری نامیدن آن به دست نمی آورند (حتی اگر در واقعیت کلاهبرداری نباشد).

مردم اغلب با نظرات مثبت گمراه می شوند، اما به ندرت با نظرات منفی، که نشانه این است که نظرات منفی احتمال بسیار بالاتری برای واقعی بودن دارند، و این چیزی است که باید از آن آگاه باشید.

در برخی موارد، شرکت‌های رقیب به افراد پول می‌دهند تا نقدهای منفی جعلی بنویسند، اما این موضوع خیلی سریع مورد توجه قرار می‌گیرد، مخصوصاً در وب‌سایت‌هایی مانند Sitejabber یا Trustpilot که برای مدت طولانی در دسترس بوده‌اند.

بررسی Venium – نتیجه‌گیری

این واقعیت که Venium در حال فروش فالوورهای ارزان قیمت IG به مشتریان خود است، به اندازه کافی خوب نیست که این شرکت را منبع مناسبی برای فالوورها، لایک ها، بازدیدها یا نظرات اینستاگرام خود بدانیم.

ما در این بررسی در مورد Venium چیزهای زیادی گفته‌ایم، بنابراین جدولی درست کرده‌ایم که تمام نقاط قوت و ضعف آن‌ها را نشان می‌دهد، بنابراین تنها با نگاه کردن به جدول مذکور، تصویر کاملی را دریافت می‌کنید.

حالا بیایید نگاهی به آن بیندازیم:

طرفداران منفی
بسته های کافی نیست
بد نامی
کاربران خود را کلاهبرداری می کند
بررسی های خارج از سایت کافی نیست

همانطور که می بینید، واضح است که وقتی صحبت از Venium به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مرتبط با اینستاگرام می شود، نمی توان به یک چیز خوب توجه کرد.

ما به شدت توصیه می کنیم که همین کار را با هر شرکتی که قصد استفاده منظم از آن را دارید انجام دهید، و این کار برای انجام تحقیقات، ارزیابی مزایا و معایب آنها و بررسی اینکه آیا خدمات حتی ارزش بررسی دارند یا خیر.

اگر استفاده از یک سرویس خاص مزایای زیادی دارد، باید آن را دنبال کنید. اما اگر معایب بسیار بیشتر از جوانب مثبت است، می دانید چه کاری باید انجام دهید (همانند این مورد).

ما برای شما در سفر خود برای یافتن یک سرویس مناسب برای تقویت پروفایل اینستاگرام خود آرزوی موفقیت داریم. شاید آن سرویس نزدیکتر از چیزی باشد که فکر می کنید!

توسط دژان

نوشتهٔ پیشین
Reddit Recap: نحوه مشاهده و اشتراک گذاری
نوشتهٔ بعدی
بررسی Instapromote – آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست