What brands are you watching

برندهایی که باید در رسانه های اجتماعی تماشا کنید

Rate this post

وقتی به برندها در رسانه های اجتماعی فکر می کنید، کدام یک ابتدا به ذهن شما خطور می کند؟ طعنه وندی وزوز؟ کمپین های الهام بخش Dove Beauty Real؟ TikTok Sprout؟ (نکته نکته.)

مردم برندها یا محتوای فروش را به خاطر نمی آورند – داستان ها را به یاد می آورند. و عالی بازاریابی برند در شبکه اجتماعی پشت برخی از خلاقانه ترین داستان سرایی ها وجود دارد. از شخصیت‌های اجتماعی پرخاشگر گرفته تا ارسال میم‌های تازه، داستان‌سرایی شکل‌های مختلفی دارد. اما همه چیز به یک هدف مشترک برمی گردد، یعنی برقراری ارتباط با مردم. و کار می کند؛ وقتی برندها از رسانه های اجتماعی برای برجسته کردن شخصیت خود استفاده می کنند، 45 درصد از مصرف کنندگان می گویند که احساس ارتباط بیشتری با آنها دارند.

نگاه کردن به استفاده های هوشمندانه از رسانه های اجتماعی الهام بخش حضور اجتماعی شرکت شما است. در Sprout، ما روی چیزهای بزرگ بعدی در زمینه اجتماعی وسواس داریم – نمی توانیم به خودمان کمک کنیم. بنابراین از چند نفر از اعضای Team Sprout پرسیدیم: در حال حاضر به دنبال الهام گرفتن از چه برندهایی هستید؟ آنچه می گفتند را بخوانید.

برندهایی که در حال تماشای آن هستیم

گرگ روکیسکی: Nickelodeon، La Colombe، GoPro، Delta، Oreo

Nickelodeon: Stories اینستاگرام

نیکلودئون تقریباً هر روز حداقل چند استوری اینستاگرام دارد و برند، خلاق، تعامل را در اولویت قرار می‌دهد و دائماً محتوای انحصاری و پشت صحنه را برای تشویق دیگران به بازگشت دوباره و دوباره ارائه می‌کند.»

La Colombe: محتوای قهوه مرتبط

به عنوان فردی که در 99.9 درصد مواقع بیش از حد کافئین مصرف می‌کند، این محتوا نه تنها با قلب یک عاشق قهوه صحبت می‌کند، بلکه به هر مصرف‌کننده‌ای که به اسپرسو علاقه دارد نیز ضربه می‌زند.»

دلتا: نظرسنجی توییتر

من عاشق آزمایش اخیر دلتا برای جفت کردن نظرسنجی‌های توییتر با رسانه‌ها هستم. این روش مستغلات بیشتری را اشغال می کند و قطعاً باعث شده است که انگشت شست من از حرکت باز بماند و من را به رزرو پرواز به مقصدی هیجان انگیز وادار کند.

OREO: کمپین های فراگیر و جشن

«پس از کار دست اول با تیم OREO روی فعال‌سازی‌های گذشته برای جامعه LGBTQ+، من عاشق تفکر و خلاقیتی هستم که در محتوای توسعه‌یافته برای اجتماعی پیرامون یک کمپین

«از نشان دادن به عنوان متحد برای عزیزانمان تا ارتباط با روندهای فرهنگی مانند رشد عشق به کدو تنبلمن عاشق تماشای کارهایی هستم که OREO همچنان در حساب های خود انجام می دهد.”

یک مستطیل آبی با عکس و متنی از کارمند که اولیویا جپسون، استراتژیست ارشد رسانه های اجتماعی را نشان می دهد.

اولیویا جپسون: شرکت PF Candle، واشنگتن پست، لحظه

شرکت PF Candle: تعامل با مخاطبان

من عاشق داستان های آنها هستم که در آن از نظرسنجی ها برای سنجش زیبایی شناسی افراد برای توصیه عطر استفاده می کنند. روشی فوق العاده خلاقانه برای جلب مشارکت مردم و همچنین ایجاد مسیری برای خرید!

واشنگتن پست: محتوای هوشمندانه

TikTok واشنگتن پست، به دلایل بسیاری. آنها اخبار را برای مخاطبان جدید سرگرم کننده و قابل هضم می کنند و موضوعات واقعاً پیچیده را تجزیه می کنند.

لحظه: آموزش و بررسی

«آموزش‌ها و بررسی‌های Moment خیلی خوب هستند. من دوست دارم که نقدها و آموزش های آنها از دیدگاه شخصی باشد که یک فیلمساز یا خالق واقعی است. آنها فوق العاده معتبر هستند و از منظر موارد استفاده خود بررسی می کنند.

Moment به جای اینکه فقط در مورد ویژگی های محصول صحبت کند، نمونه ها و تصاویر نهایی زیادی را نیز به اشتراک می گذارد. آنها محصول خود را مورد آزمایش قرار می دهند و من فکر می کنم آنها واقعاً محتوای خود را برای مشتریان خود می سازند. کانال‌های Moment به تعادل فروش اجتماعی فوق‌العاده‌ای رسیدند.»

مستطیل آبی با عکس و متنی از کارمند که جاناتان زولوآگا، استراتژیست جامعه را نشان می‌دهد.

جاناتان زولوآگا: مک‌دونالدز، بونوبوس

مک‌دونالدز: گفتگوی جرقه‌ای

من همیشه از پیروان بزرگ مک‌دونالد هستم و متوجه می‌شوم که آن‌ها همیشه می‌توانند کاری را انجام دهند که جرقه‌ای برای گفت‌وگو باشد. توییتر آنها به ویژه عالی است و آنها در استفاده از موضوعات و پاسخ ها خلاق هستند.

Bonobos: شراکت هوشمندانه

اخیراً Bonobos با نیک کرول در یک شراکت بعید همکاری کرد.

در حالی که آنها توجه افراد مشهور را به خود جلب کردند، برخی از مزایای محصول خود مانند کشش شلوار و تنوع محصول را برجسته کردند.

مستطیل آبی با عکس و متنی از کارمند که رونی گومز، استراتژیست محتوا را نشان می‌دهد.

رونی گومز: Letterboxd، اداره حیات وحش اوکلاهما، Morning Brew

Letterboxd: اخبار فیلم با طنز ملاقات می کند

«آنها تعادل کاملی بین اخبار فیلم سرمایه-اف و استن اسپیک برقرار می کنند. می‌دانم که می‌توانم به حساب آنها برای به‌روزرسانی‌های فیلم‌های آینده و همچنین جوک‌ها اعتماد کنم. همچنین، سریال #LastFourWatched آنها یک بازی نامزدی واقعا هوشمندانه است.”

وزارت حیات وحش اوکلاهاما: طنز

“کار آنها در #GarWeek یک طرفدار مادام العمر را به همراه داشته است.”

Morning Brew: پست هایی با شخصیت و ماهیت

من فقط اخبار مالی/کسب و کار را در صورتی می پذیرم که از طریق آن به من ارائه شود پست های رسانه های اجتماعی Morning Brew. حضور اجتماعی آنها چنین شخصیت روشنی دارد. من می‌توانم محتوای آنها را حتی قبل از اینکه به دسته‌ای که آن را به اشتراک گذاشته است نگاه کنم، تشخیص دهم.»

با توجه به اینکه آنها در مورد اخبار فوری، موضوعات پرطرفدار پست می گذارند، واقعاً چشمگیر است. میم های رسانه های اجتماعی، محتوایی از سازندگان داخلی و غیره. این به من ایده بهتری از تأثیر اخبار جدید کسب و کار بر زندگی و دنیای من می دهد.”

مستطیل آبی با عکس و متنی از کارمندان که امت وارد، مدیر پشتیبانی مشتری را نشان می‌دهد

امت وارد: اتحادیه اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا)، لیدل

یوفا: فراگیری

مارکی که امسال توجه من را به خود جلب کرده است، یوفا است، به ویژه تبلیغ آنها در مسابقات قهرمانی اروپا زنان. از طریق داستان‌گویی بصری، آنها توانسته‌اند مسابقات فوتبال را به فروش برسانند، با بازاری بالقوه بیش از 24 میلیون نفر درگیر شوند و از طریق کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی فعال خود، یک پلتفرم کاملاً جدید برای زنان باورنکردنی در بازی ایجاد کنند.

با توجه به اینکه فوتبال ورزش شماره یک در اروپا است، دیدن ورزشکاران زن باورنکردنی به عنوان سفیران این ورزش بسیار هیجان انگیز است.

لیدل: طنز و شخصیت

من که قبلاً کارمند غول سوپرمارکت اروپایی لیدل بودم، همیشه به دنبال الهام گرفتن از آن و رقیبش Aldi هستم. هر دو حضوری باورنکردنی در رسانه های اجتماعی دارند، مملو از طنزی که مشتری را کاملاً درگیر می کند. وارسی بیلبورد خنده دار از Lidl Ireland با اشاره به فروشگاه رقیب آنها Aldi – به معنای واقعی کلمه در مقابل آنها در همان خیابان قرار دارد.

هر دو سوپرمارکت در طول همه گیری همه گیر رشد کرده اند و رشد باورنکردنی را تجربه کرده اند، با حضور شوخ طبع آنها در رسانه های اجتماعی که اغلب در سایر مارک های خرده فروشی به صورت سرگرم کننده در حال چرخش است. این امر به وضوح در بین مشتریان آنها طنین انداز می شود و هر دو جایگاه اول و دوم را نسبت به همتایان پرچمدار خود در محبوبیت و استفاده در سال 2019 به دست آورده اند. از آن زمان، آنها همچنان به رشد قوی خود ادامه می دهند و استراتژی های اجتماعی آنها نابغه است! کسی که واقعاً به دنبال الهام گرفتن است.»

مستطیل آبی با عکس کارمند و متنی که ابیگیل تان، سرپرست تیم پشتیبانی مشتری را نشان می‌دهد.

ابیگیل تان: نایک

محتوای اجتماعی مصرف کننده محور

نایک از مشتریان خود به عنوان مرکز حضور خود در رسانه های اجتماعی استفاده می کند و محتوای آنها را قابل ربط تر می کند. از حمایت از اهداف اجتماعی، برجسته کردن ورزشکاران (حتی افراد غیر اصلی) و نمایش فرهنگ های مختلف. فقط آنها تغذیه IG به تنهایی گواه این امر است این برند همچنین همیشه فراگیر بوده و کلیشه‌های جنسیتی را به چالش می‌کشد.»

چه مارک هایی را تماشا می کنید؟

همانطور که رسانه‌های اجتماعی دائماً در حال تغییر هستند، فهرست برندهایی که به‌خاطر داشتن یک نمایش توقف یا اسکرول حضور اجتماعی شناخته شده‌اند نیز تغییر می‌کنند.

همگام شدن با افراد پیشتاز در آن لیست راهی عالی برای ایجاد خلاقیت است ایده های رسانه های اجتماعی که نام تجاری شما را در کانال های خود زنده می کند.

برندهای موجود در این لیست یک نقطه شروع عالی هستند. برای غواصی عمیق تر، ما را بخوانید مقاله شگفت انگیز و لذت بخش برای کشف مارک‌های بیشتری که آن را به درستی در شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند.

نوشتهٔ پیشین
نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام در سال 2022 (با 1 کلیک)
نوشتهٔ بعدی
7 نمونه از مسئولیت اجتماعی شرکت

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.