Integrated approval workflow

بهبود روابط آژانس و مشتری با گردش کار تایید

Rate this post

وقتی صحبت از ایجاد و مدیریت مشارکت های قوی مشتری و آژانس می شود، هیچ جزئیاتی خیلی کوچک نیست. اغلب این تعاملات خرد مکرر است که پایه ای برای اعتماد و وفاداری طولانی مدت ایجاد می کند.

بررسی وضعیت، پرس و جوها و البته تأییدیه های خود را در نظر بگیرید. این ارتباطات روزمره می تواند تأثیر زیادی بر نحوه درک مشتری از کار شما بگذارد. چند ترفند می تواند به طور کامل یک فرآیند دست و پا گیر را به تجربه ای تبدیل کند که آژانس شما را به عنوان یک شریک خلاق واقعی قرار دهد.

بهینه‌سازی فرآیندهای داخلی و خارجی به جریان کار تأیید رسانه‌های اجتماعی سرتاسر شما کمک می‌کند و در عین حال اعتماد به کارتان را القا می‌کند. در این مقاله به این خواهیم پرداخت که چگونه این تعاملات روزمره می تواند روابط آژانس و مشتری را تقویت کند.

چگونه گردش کار تایید روابط آژانس و مشتری را تقویت می کند

طبق گزارش قیمت گذاری و بسته بندی آژانس Sprout، حدود 92 درصد از آژانس ها مدیریت رسانه های اجتماعی را به عنوان بخشی از بسته خدمات کلی خود ارائه می دهند. از آنجایی که اجتماعی به بخش اصلی پیشنهادات آژانس تبدیل می‌شود، باید زیرساخت‌هایی برای عملکرد روان در مقیاس داشته باشید.

تایید پست یک گام کوچک اما قدرتمند در ارائه خدمات رسانه های اجتماعی است. در بدترین حالت، آنها می توانند پیگیری های زیادی را در بر داشته باشند و زمان را برای شما و مشتری شما ایجاد کنند. در بهترین حالت، آنها می توانند چسبندگی مشتری ایجاد کنند. روابط آژانس و مشتری زمانی قوی تر می شود که این فرآیندها به فرصت های کوچک برای همکاری تبدیل شوند. در اینجا به این صورت است:

1. ارزش اجتماعی را با یک نقطه تماس معمولی نشان دهید

اجتماعی دنیای شماست، اما برای مشتریان شما فقط کسری از روزمرگی آنهاست. گردش‌های کاری تأیید، همکاری فعال‌تری را بین شما و تیم‌های مشتری‌تان ترویج می‌کند.

به این موضوع فکر کنید: گزارش‌های عملکرد اجتماعی شما نتایج تمام تلاش‌های سختی را که انجام می‌دهید خلاصه می‌کند. گردش کار تأیید رسانه‌های اجتماعی شما به مشتریان شما می‌تواند نگاهی دقیق به پشت پرده داشته باشد و دیدی دقیق‌تر از برنامه پست‌های شما را بدون نیاز به هزینه سنگین ارائه می‌دهد. سرمایه گذاری در زمان

این به مشتری شما کمک می کند تا درک عمیق تری از کار استراتژی که برای توسعه حضور اجتماعی خود انجام داده اید به دست آورد. هرچه مشتریان شما استراتژی شما را بیشتر درک کنند، مجهزتر خواهند بود تا به عنوان یک شریک خلاق برای تیم شما در طول طوفان فکری محتوا کار کنند.

2. با تاییدیه های داخلی از اشتباه جلوگیری کنید

شهرت خوب به سختی به دست می آید و – با توجه به سرعت اجتماعی – به راحتی آسیب می بیند. در حالی که مشارکت‌های موفق مشتری و آژانس معمولاً از طریق عملکرد شما در برابر موارد قابل تحویل پشتیبانی می‌شوند، گاهی اوقات این مهم است که چه کاری انجام نمی‌دهید.

با ایجاد تضمین کیفیت در فرآیند انتشار خود، پایه محکمی از اعتماد را حفظ کنید. در Sprout، این کار با افزودن یک مرحله بررسی داخلی به گردش کار شما انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کار شما قبل از زمان بررسی مشتری “تأیید آژانس” است.

افزودن یک مرحله بررسی داخلی به فرآیند تأیید رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند به عنوان محافظی عمل کند که از رسیدن اشتباهات پرهزینه یا پیام‌های خارج از برند به مشتری شما جلوگیری می‌کند – چه رسد به پروفایل رسانه‌های اجتماعی آنها. این اقدامات تضمین می کند که مشتری شما فقط کار با کیفیت را می بیند که به ایجاد اعتماد و یک رابطه مثبت کمک می کند.

3. با ذینفعان خارجی به سرعت ارتباط برقرار کنید

پس از اینکه کار شما از طریق تضمین کیفیت انجام شد، وقت آن است که آن را برای بازخورد به مشتری ارسال کنید. ویژگی گردش کار خارجی Sprout ارتباط یکپارچه با مشتری را امکان پذیر می کند.

تبادل بازخورد ارتباطی در چندین کانال مانند Google Docs، صفحه‌گسترده یا رشته ایمیل می‌تواند باعث از بین رفتن جزئیات یا زمینه مهم شود.

وقتی آژانس‌ها و ذینفعان محتوای اجتماعی را در این پلتفرم‌ها به این سو و آن سو منتقل می‌کنند، به راحتی می‌توان زمینه را گم کرد – مانند اینکه یک پست با یک تصویر و کپی پس از انتشار چگونه به نظر می‌رسد. اما گردش کار تأیید Sprout پیش‌نمایش‌های شبکه را نشان می‌دهد، بنابراین تأییدکنندگان خارجی می‌توانند پس از انتشار پست‌ها را ببینند.

Sprout همچنین به ذینفعان خارجی امکان می‌دهد پست‌های اجتماعی را مستقیماً در پلتفرم ما بررسی و بازخورد بدهند – حتی اگر کاربر Sprout نباشند. تأیید کننده خارجی نیازی به یادگیری نحوه استفاده از رابط کاربری ما یا ورود به سیستم ندارد.

آنها به سادگی می توانند آدرس ایمیل خود را تأیید کنند، پست ها را بررسی کنند، با بازخورد نظر دهند و پست ها را تأیید یا رد کنند.

پست های اجتماعی که نیاز به تایید دارند با استفاده از گردش کار Sprout

اگر تأییدیه‌ها و نظرات داخلی هنوز در حال انجام باشد، مشتریان خارجی نمی‌توانند مکالمه را ببینند، و به آژانس‌ها اجازه می‌دهد فقط اطلاعات مرتبطی را که برای مشتریانشان مهم است به اشتراک بگذارند.

نظرات داخلی و خارجی با پیش نمایش پست رسانه های اجتماعی را جوانه بزنید

به‌علاوه، Sprout ایمیل‌های یادآوری خودکار را به تأییدکنندگان خارجی ارسال می‌کند که تا پایان ضرب‌الاجل تعیین شده باشد، اگر تأییدیه هنوز صادر نشده باشد. این نه تنها باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود، بلکه درد رایجی که به خاطر بسپارید پیگیری را کاهش می دهد.

آژانس‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی نیز از این ویژگی گردش کار خارجی بهره می‌برند، زیرا مدیریت چندین مشتری و ذینفعان را ساده می‌کند. آژانس ها به جای استفاده از چندین پلتفرم برای برقراری ارتباط و بررسی قابل تحویل، یک منبع حقیقت برای اجرا دارند.

4. ترویج همکاری در مواقع بحران

به طور معمول، شما با یک برنامه زمان بندی تأیید و انتشار کار می کنید. اما زمانی که یک بحران رخ می دهد و برنامه شما از پنجره خارج می شود، تأیید پست به پشتیبانی از تغییرات ناگهانی در تولید محتوا کمک می کند.

هنگامی که دستورات پناهگاه در محل COVID-19 در مارس 2020 اجرایی شد، گروه ارتباطات مجبور شد همه تقویم‌های اجتماعی مشتریان خود را دوباره بررسی کند. آژانس باید به سرعت برای ایجاد استراتژی برای انتشار به‌روزرسانی‌های به‌موقع، که بسیاری از آنها ساعت به ساعت اعلام می‌شد، کار می‌کرد.

برای انتشار سریع و دقیق به‌روزرسانی‌های مهم، تیم آنها از گردش کار تأیید پیام Sprout برای پیش‌نویس، بررسی و زمان‌بندی محتوای جدید استفاده کرد.

ریون گیل، مدیر رسانه های اجتماعی در گروه Communicators گفت: “برای چندین ماه، ما 100٪ از پست های خود را مستقیماً از طریق ویژگی گردش کار تأیید پیام تکمیل کردیم، زیرا دیگر نمی توانستم یک ماه قبل برنامه ریزی کنم.”

ما به موقعیت بهتری رسیده ایم که می توانم به برنامه ریزی ماهانه برگردم. اما برای برخی از مشتریان، ما همچنان در حال کار بر روی گردش‌های کاری تأیید هستیم، زیرا اوضاع به‌طور مداوم در حال تغییر است.»

Communicators Group توانست به عنوان یک شریک واقعی عمل کند و شرایط استرس زا را برای بسیاری از مشتریان خود ساده کند. طراحی گردش کار تایید با در نظر گرفتن پیشگیری از بحران می تواند به شما در انجام همین کار کمک کند.

با تأییدیه های خارجی Sprout، آژانس ها می توانند بازخورد مشتری را در مورد پست های ارتباطی بحران به سرعت دریافت کنند. پس از تایید مشتری، آژانس می‌تواند تغییرات را اعمال کند و بدون خروج از پلتفرم Sprout منتشر کند. گردش کار مانند این در زمان بحران رابطه آژانس و مشتری شما را تقویت می کند زیرا خطر گم شدن پیام های مهم در ترجمه را از بین می برد.

5. کسب و کار خود را حفظ کرده و رشد دهید

حدود 67 درصد از آژانس های بازاریابی دیجیتال می گویند دلیل انتخاب مشتریان این است که آنها خود را به عنوان شرکای استراتژیک معرفی می کنند. با ترویج همکاری، کارایی و کیفیت، گردش کار تایید رسانه های اجتماعی شما می تواند مشارکت مشتری و آژانس و تجارت شما را تقویت کند.

روابط قوی با مشتری ارجاعات را افزایش می دهد. ارجاعات دهان به دهان یکی از محبوب ترین راه هایی است که آژانس ها کسب و کار جدید را هدایت می کنند. داشتن عملیاتی که همکاری را در روابط مشتری فعلی شما ساده می کند، در نهایت می تواند به استراتژی تجاری جدید شما کمک کند.

فرآیندهای خوب طراحی شده با نشان دادن اینکه می‌توانید تلاش‌های اجتماعی را بدون به خطر انداختن کیفیت یا صدای برند، افزایش دهید، روابط آژانس و مشتری را تقویت می‌کند. ممکن است ساده به نظر برسد، اما همچنین فوق العاده موثر است.

ایجاد یک گردش کاری که از روابط پایدار آژانس و مشتری پشتیبانی می کند

فرصت های همکاری آژانس و مشتری را می توان در مکان های شگفت انگیز یافت. فرآیندهای معمول را در نظر بگیرید و از آنها به عنوان فرصتی برای نشان دادن ارزش واقعی آژانس خود استفاده کنید.

تنظیمات گردش کار تأیید Sprout Social

ویژگی گردش کار تأیید پیام Sprout می تواند هر مرحله از فرآیند شما را در یک سیستم یکپارچه انجام دهد. و با تأییدیه های خارجی، ارتباط با مشتریان – به ویژه در مواقع بحران – سریعتر و آسان تر است زیرا مشتریان شما حتی اگر مشتری Sprout نباشند می توانند نظرات خود را ارائه دهند.

گردش کار تأیید خود را ایجاد کنید و ببینید که Sprout چگونه می‌تواند از آژانس در حال رشد شما با ثبت نام برای یک آزمایش رایگان امروز پشتیبانی کند.

آزمایشی رایگان Sprout خود را شروع کنید

نوشتهٔ پیشین
4 راه برای موثرتر کردن جریان کاری رسانه های اجتماعی
نوشتهٔ بعدی
راهنمای تحلیل و گزارش رسانه های اجتماعی

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.