Best Times to Post Reels on Instagram

بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام برای داشتن تعامل بهتر

Rate this post

اینستاگرام راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود با دوستان و خانواده است. به طور مشابه، آنها برای برندها برای جذب مخاطبان هدف خود بیشترین بهره وری را دارند. اما بهترین زمان برای پست کردن حلقه ها در اینستاگرام چیست؟ بهترین نامزدی را بدست آورید? فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، اما در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا از پست های اینستاگرام خود حداکثر استفاده را ببرید.

بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام: چرا مهم است؟

وجود دارد هیچ پاسخ یکسانی وجود ندارد به این سوال، بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام بسته به مخاطبان و اهداف شما متفاوت است. دلیل اینکه می‌خواهید واقعاً روی زمان صحیح ارسال پست تمرکز کنید دقیقاً همان دلیلی است که ساعت 2 صبح با مادرتان تماس نمی‌گیرید. افراد در زمان های خاصی فعال هستند در طول روز، و اگر می خواهید بهترین تعامل را از آنها دریافت کنید، باید زمانی که آنها فعال هستند پست بگذارید.

فاکتورهای کلیدی در انتخاب بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام

دلیل ارسال

چرا بازاریابان اینقدر مشتاق هستند که بدانند چه زمانی باید حلقه ها را همراه با پست ها و استوری ها در اینستاگرام پست کنند؟ البته برای نامزدی هرچه تعامل بیشتری داشته باشید، پست شما بهتر عمل خواهد کرد. همانطور که مردم با الگوریتم پست شما درگیر می شوند، متوجه می شوند که افراد با پست شما تعامل دارند و آن را محتوای خوبی می دانند.

محتوای خوب به افراد بیشتری نشان داده می شود. همانطور که افراد بیشتری پست شما را می بینند، فرصت تعامل بیشتر را افزایش می دهد که به نوبه خود باعث می شود که محتوا حتی به مخاطبان بیشتری برسد. سپس این روند تکرار می شود و در نهایت پست شما ویروسی می شود. اگر می خواهید تعامل بیشتری در حلقه های اینستاگرام خود داشته باشید تا ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید، نه تنها به محتوای عالی نیاز دارید، بلکه باید در زمان های درست پست کنید.

روزهای هفته

هیچ پاسخ قطعی در مورد بهترین روزهای هفته برای ارسال در حلقه های اینستاگرام وجود ندارد. با این حال، برخی از نکات کلی را می توان دنبال کرد تا به شما در افزایش شانس مشارکت کمک کند.

قبل از هر چیز، مخاطبان خود را در نظر بگیرید و اینکه چه زمانی بیشتر در اینستاگرام فعال هستند. برای مثال، اگر مخاطبان جوان‌تری را هدف قرار می‌دهید، ممکن است در طول هفته فعال‌تر باشند بعد از مدرسه یا کار.

علاوه بر این، نوع محتوایی که پست می کنید را در نظر بگیرید. اگر محتوای خلاقانه یا طنز پست می‌کنید، ممکن است در روزهایی که مردم بیشتر حال و هوای خوبی دارند، مانند جمعه‌ها یا آخر هفته‌ها، بهتر عمل کنید.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که بهترین زمان برای آپلود قرقره ها در اینستاگرام ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد. اگر در منطقه زمانی متفاوتی نسبت به مخاطبان هدف خود هستید، حتما برنامه ارسال پست خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

با در نظر گرفتن همه این موارد، روزها و زمان های مختلف را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما و مخاطبانتان بهتر است.

رقبا

هنگام تلاش برای تعیین بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام، مهم است رقبای خود را در نظر بگیرید. به زمانی که آنها پست می‌کنند نگاهی بیندازید و ببینید آیا می‌توانید الگوهایی را شناسایی کنید. اگر آنها دائماً بیشتر از شما درگیر هستند، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که در همان زمان پست کنید.

محدوده های زمانی

منطقه زمانی مخاطبان شما یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر بگیرید. اگر در یک منطقه زمانی خاص نسبت به منطقه ای که در آن هستید، دنبال کنندگان زیادی دارید، در نظر داشته باشید که چه زمانی آن منطقه زمانی فعال تر است، پست ارسال کنید. اگر می‌خواهید در منطقه زمانی دیگری به مخاطبان گسترده‌تری دست پیدا کنید، پست بگذارید در ساعت اوج مصرفs برای آن منطقه زمانی

به خاطر داشته باشید که اگر پستی را در زمانی که فالوورهای شما فعال هستند، بیشتر کنید، حتی اگر در ساعات اوج مصرف سنتی نباشد.

تعداد دفعات ارسال

اگر به دنبال تعامل بهتر در اینستاگرام هستید، یکی از سوالات کلیدی که ذهن شما را آزار می دهد ممکن است این باشد.چند بار باید قرقره ها را پست کنم؟

در حالی که هیچ تعداد جادویی حلقه یا پست در روز یا هفته وجود ندارد که موفقیت را تضمین کند، ارسال منظم برای درگیر نگه داشتن مخاطبان مهم است.

اگر تازه شروع کرده اید، هدف خود را پست کنید حداقل یک بار در روز. همانطور که دنبال کننده ایجاد می کنید، می توانید پست های کم و بیش مکرر را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است.

به طور کلی، بهتر است به جای اینکه به اندازه کافی پست نگذارید، از ارسال پست زیاد خودداری کنید. زمانی که نوبت به ساختن الف می‌رسد، ثبات کلیدی است استراتژی موفقیت آمیز حلقه های اینستاگرام.

اما تولید محتوای باکیفیت در عین سازگاری می تواند کار سنگینی باشد. چگونه می توانید سرعت ارسال خود را در حین تهیه پست های خوب حفظ کنید؟

خوب، می‌توانید از ابزارهای زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی مانند SocialPilot برای برنامه‌ریزی پست‌های خود از قبل استفاده کنید. به این ترتیب می توانید فرکانس ارسال خود را متناسب با مخاطبان خود برنامه ریزی کنید و استراتژی محتوای خود را برای اینستاگرام بهینه کنید.

در اینجا نمایی از زمانبندی پست SocialPilot آمده است:

صنعت

بسته به صنعت شما، مخاطبان شما ممکن است کاملاً متفاوت باشند، بنابراین دشوار است که فقط یک قانون «همیشه در سه‌شنبه ساعت ۳ بعد از ظهر پست کنید». به عنوان مثال، صنایعی که بیشتر کارکنان آنها در طول شب کار می کنند، قرار است به آنها پاسخ دهند ساعت های مختلف نسبت به آنهایی که در طول روز کار می کنند.

جمعیت شناسی مخاطب و روال

درک مخاطبان خود و زمانی که آنها هستند فعال ترین در رسانه های اجتماعی می تواند به شما در تعیین بهترین زمان برای ارسال پست برای تعامل کمک کند.

برخی از عواملی که هنگام انتخاب بهترین زمان برای ارسال حلقه در اینستاگرام باید در نظر گرفت عبارتند از:

  • مکان مخاطب شما: اگر مخاطبان شما اکثراً در یک منطقه زمانی هستند، در ساعات اوج مصرف برای آن منطقه زمانی پست ارسال کنید.
  • سن مخاطب شما: مخاطبان جوان تر تمایل دارند در ساعات بعد از مدرسه و بعد از ظهر در رسانه های اجتماعی فعال تر باشند، در حالی که مخاطبان مسن تر ممکن است در طول روز فعال تر باشند.
  • علایق مخاطبان شما: اگر مخاطبان شما به موضوع خاصی علاقه دارند، به ارسال محتوای مرتبط با آن علاقه فکر کنید. زمانی که به احتمال زیاد در جستجوی آنلاین اطلاعاتی در مورد آن موضوع هستند پست کنید.

در نهایت، بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام بسته به مخاطبان و اهداف شما متفاوت است. زمان ها و روزهای مختلف هفته را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما و کسب و کارتان بهتر است.

الگوریتم

مهم است که الگوریتم را در نظر بگیرید هنگام تلاش برای تعیین بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام. الگوریتم همیشه در حال تغییر است، بنابراین مهم است که از نحوه عملکرد آن آگاه باشید تا بیشترین بهره را از پست های خود ببرید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام در نظر گرفتن الگوریتم باید در نظر داشته باشید:

  • الگوریتم به نفع محتوای جدید، بنابراین مهم است که به طور منظم پست کنید.
  • الگوریتم نیز به نفع خود است محتوای جذاب، بنابراین مطمئن شوید که قرقره های شما جالب و تعاملی هستند.
  • الگوریتم به محتوای حساب‌هایی که افراد با آن‌ها تعامل دارند اغلب، بنابراین مطمئن شوید که در حساب خود فعال بمانید و با فالوورهای خود تعامل داشته باشید.

چگونه بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام را پیدا کنیم؟

از قالب های خلاقانه استفاده کنید

استفاده از قالب های خلاقانه می تواند به شما کمک کند تعامل بهتر از مخاطبان شما

وقتی از یک قالب خلاقانه استفاده می کنید، می توانید به راحتی متن، موسیقی و جلوه های دیگر را به ویدیوی خود اضافه کنید. این باعث می شود بینندگان شما جذاب تر و سرگرم کننده تر شوند. علاوه بر این، استفاده از یک الگو می تواند به شما در صرفه جویی در زمان هنگام ایجاد ویدیوهای خود کمک کند.

همچنین می‌توانید از ابزارهای تحلیلی برای ردیابی زمانی که ویدیوهای شما بیشترین بازدید و تعامل را دارند استفاده کنید. به دنبال الگوهایی باشید که بهترین عملکرد را در بین مخاطبان خود دارند، اگرچه همیشه از یک الگو استفاده نکنید.

تست A/B

اگر می‌خواهید بهترین زمان برای ارسال حلقه‌ها در اینستاگرام را پیدا کنید تا تعامل بهتری داشته باشید، باید در نظر بگیرید تست A/B. تست A/B زمانی است که شما دو نسخه از چیزی را ایجاد می‌کنید و آنها را آزمایش می‌کنید تا ببینید کدام یک عملکرد بهتری دارد. برای انجام این کار، دو نسخه از حلقه خود ایجاد کنید – یکی با شرح و دیگری بدون – و ببینید کدام یک تعامل بیشتری دارد.

برای انجام این کار، باید هر دو نسخه را در زمان‌های مختلف پست کنید و سپس تعامل (لایک، نظرات، اشتراک‌گذاری و غیره) را در هر کدام دنبال کنید. پس از چند روز یا چند هفته، باید ایده خوبی داشته باشید که کدام نسخه عملکرد بهتری دارد و سپس می توانید برنامه ارسال خود را بر این اساس تنظیم کنید.

گذشته را تحلیل کنید

اگر می خواهید بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام را پیدا کنید، باید پست های گذشته خود را تجزیه و تحلیل کنید. ببینید چه زمانی بیشترین بازدید، بیشترین لایک و بیشترین کامنت را داشتید. سعی کنید در زمان هایی مشابه زمانی که بیشترین تعامل را در گذشته داشته اید پست بگذارید.

با SocialPilot، می توانید نحوه رفتار مخاطبان خود را نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. ویژگی تجزیه و تحلیل ما به شما کمک می کند تا با ارائه گزارش های تجزیه و تحلیل عمیق به شما عملکرد پس از کسب و کار اینستاگرام خود را درک کنید.

حلقه اینستاگرام

با بخش‌های جداگانه برای حلقه‌ها، پست‌ها، نمایه و استوری‌ها، می‌توانید تصویر بزرگ‌تری از تمام فعالیت‌های بازاریابی خود در اینستاگرام را درک کرده و پیش‌بینی کنید.

پست ها را با SocialPilot برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل کنید تا هرگز فرصتی را از دست ندهید:

به جای اینکه همه اینها را به صورت دستی مشخص کنید و دقیقاً در زمان مناسب به رایانه یا تلفن خود برگردید – به سادگی از SocialPilot استفاده کنید. SocialPilot به شما این امکان را می دهد که با رقبا، مخاطبان و پست های گذشته خود هماهنگ باشید تا بتوانید فوراً بدانید که چه زمانی بهتر است محتوای خود را در حلقه های اینستاگرام پست کنید.

ویژگی تجزیه و تحلیل Reels همچنین بینش عمیقی در مورد تعداد ویدیوها، میزان دسترسی، بازدیدهای ویدیو و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد. در مورد عملکرد قرقره های اینستاگرام خود مانند گذشته بینشی به دست آورید و در زمان برنامه ریزی حلقه بعدی خود از SocialPilot از آن به نفع خود استفاده کنید.

جمع بندی آن

اگر به دنبال جذب بهتر در حلقه های اینستاگرام خود هستید، بهترین زمان برای ارسال پست زمانی است که مخاطبان شما درگیر شوند! از ویژگی های موجود SocialPilot استفاده کنید تا شناسایی این زمان های بهینه را آسان کنید و محتوای خود را از قبل برنامه ریزی کنید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین زمان برای ارسال پست در توییتر در سال 2023 چه زمانی است؟
نوشتهٔ بعدی
ویژگی ها و به روز رسانی های جدید توییتر

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.