Instagram Reels Length featured image

بهترین طول حلقه های اینستاگرام چیست؟

Rate this post

اینستاگرام اکنون یک برنامه ویدیویی است. مهم نیست که آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در به‌روزرسانی‌های منظم متعدد خود چه می‌گوید.

تغییر این شرکت به سمت ویدیو برای کاربران Gram آشکار است. در سال 2022، همه دیده‌اند که چگونه یک حلقه ویدیویی می‌تواند بازدید، دسترسی و تعامل را ایجاد یا کاهش دهد، به‌ویژه برای حساب‌هایی که تعداد دنبال‌کنندگان کمتری دارند یا برای افراد تازه وارد.

بله، شما می توانید یک عکس ارسال کنید، اما محتوای ویدیویی می تواند به طور قابل توجهی بر آمار حساب اینستاگرام شما تأثیر بگذارد.قرقره های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید

به طور یکپارچه حلقه های اینستاگرام خود را برای چندین حساب در یک زمان برنامه ریزی کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چرا اینستاگرام مجبور شد به جای محتوای عکس، به ویدیو تبدیل شود؟

پاسخ ساده: برای شناور ماندن، بودن مرتبط و مورد استفاده قرار گیرد توسط Gez Z و هزاره ها. اینستاگرام چاره ای جز تقویت بازی ویدیویی خود نداشت.

روند تجارت الکترونیک GenZ و ارزش بازار

ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن TikTok به تازگی از نتفلیکس عبور کرده و به پلتفرم شماره یک ویدیویی در ایالات متحده تبدیل شده است که توسط افراد 35 سال و کمتر استفاده می شود.

پذیرندگان اولیه اینستاگرام و افراد ترند دوست دارند با کیف پول خود رای دهند. ژنرال Z دوست دارد با خریدهای درون برنامه ای پول نقد خرج کند. آخرین تحقیقات نشان می دهد که تنها در ایالات متحده، “65٪ از GenZ 1-4 بار در هفته از تلفن خود برای خرید استفاده می کنند”. همان منبع تخمین می زند که «وجود دارد بیش از 75 میلیارد دلار فرصت درآمد برای برنامه های تجارت الکترونیکی که از استراتژی های رشد برنامه خود استفاده کنند“.

اینستاگرام آن را می داند.

پلت فرم باید از مخاطبان جوان تر درخواست کنید تا برای بخشی از درآمد تخمینی ذکر شده در بالا بجنگند. تبلیغات، فروشگاه‌های درون‌برنامه، اشتراک‌ها، بازار سازندگان برای اتصال برندها و کاربران، و شاید به زودی چه کسی می‌داند که شاید یک ابزار تجارت اجتماعی برای میزبانی جلسات ویدیویی فروش زنده درون برنامه‌ای مجازی باشد…

این قطعات از قبل پول می آورند یا می توانند در آینده فرصت های پول سازی را به همراه داشته باشند.

حلقه‌های ویدیویی تمایل دارند کاربران را برای مدت طولانی‌تری در داخل برنامه اینستاگرام نگه دارند

بنابراین، شرکت شانس بیشتری برای تقسیم بندی مخاطبان و استفاده از داده ها برای ارائه کمپین های تبلیغاتی با عملکرد بهتر دارد. و در جاهای بیشتر، نه تنها از پست های حمایت شده در فید.

Reels یک ابزار عالی برای پلتفرم و مدل تجاری آن است تا کاربران اینستاگرام را برای مدت طولانی‌تری در برنامه نگه دارد. در ابتدا طول قرقره فقط 15 ثانیه بود. اینستاگرام با آپدیت های فراوان این موضوع را اعلام کرد طول حلقه های اینستاگرام ابتدا تا 60، تا 90 و در موارد خاص، حتی تا 15 دقیقه افزایش می یابد. بیشتر در مورد آن بعدا.

برای مدت طولانی بین سنگ و سخت بودن هیچ لطفی به اینستاگرام نکرد.

به همین دلیل است که پلتفرم متا تمرکز خود را به سرعت روی محتوای ویدیویی تغییر می دهد. حتی سریعتر از اکثر کاربران می توانند با تغییرات سازگار شوند.

در نهایت، همه ما با استراتژی های رشد اینستاگرام سازگار می شویم. فرقی نمی‌کند کدام بخش از مخاطبان IG: کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک، تولیدکنندگان محتوا یا برندهای شخصی.

بازگشت به اصول اولیه: حلقه های اینستاگرام

طول حلقه های اینستاگرام - بازگشت به اصول اولیه

حلقه های اینستاگرام چیست؟

حلقه های اینستاگرام ویدیوهای کوتاهی هستند که باید سرگرم کننده، سبک و سرگرم کننده باشند. این قسمت از محتوا در دو مکان در نمایه کاربر ظاهر می شود: فید کاربر و برگه Reels.

چگونه حلقه های اینستاگرام بسازیم؟

شما می توانید حلقه های اینستاگرام را به چند روش بسازید:

  • با کشیدن انگشت به سمت راست روی صفحه اصلی برای دیدن ابزار استوری اینستاگرام و سپس انتخاب حلقه در پایین صفحه، یا
  • با ضربه زدن روی نماد (+) در بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه Reels.
  • با استفاده از گزینه ریمیکس هر حلقه ای که در اینستاگرام می بینید و نسخه خود را بسازید.
  • با استفاده از گزینه قالب Reel که از قبل شامل مهمترین بخش های فنی است، فقط محتوای ویدیویی را برای پر کردن قالب اضافه می کنید.
  • با آپلود یک پست ویدیویی در حساب اینستاگرام خود. اگر ویدیو 15 دقیقه طول بکشد، به Reel تبدیل می شود.

ما یک راهنمای کامل با تمرکز بر نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام داریم. برای هر مدیر رسانه های اجتماعی یا صاحب تجارت الکترونیکی که می خواهد شروع به ایجاد حلقه های ویدیویی کند، به شدت توصیه می شود.

طول حلقه های اینستاگرام چقدر است؟

طول قرقره های اینستاگرام ممکن است تا 90 ثانیه یا تا 15 دقیقه باشد و بستگی به نحوه ایجاد حلقه دارد.

اگر Reel از طریق ابزار Instagram Reels در برنامه مستقیماً از دوربین اینستاگرام ایجاد شود، طول آن تا 90 ثانیه است.

پیشفرض طول قرقره کاربران می توانند از طریق دوربین IG ایجاد کنند 15 ثانیه است. کاربران می توانند طول حلقه و طول موسیقی در اینستاگرام را به دو روش افزایش دهند. یکی، با تنظیم تنظیمات هنگام ضبط حلقه از طریق یک دوربین درون برنامه ای. دو، با آپلود یک ویدیو به عنوان یک پست، که بعداً به عنوان Reel به اشتراک گذاشته می شود.

همانطور که توسط TechCrunch گزارش شده است، اینستاگرام این را اعلام کرد هر ویدیوی کمتر از 15 دقیقه که در برنامه ارسال شود به صورت خودکار به‌عنوان Reel به اشتراک گذاشته می‌شود. تمام ویدیوهای ارسال شده قبل از معرفی عملکرد جدید اینستاگرام به عنوان ویدیو باقی ماندند و تحت تأثیر قرار نگرفتند.

اینستاگرام در سال 2022 به هدف خود مبنی بر تجمیع فرمت ویدیو در برنامه دست یافت. تغییری در آپلود پست های ویدیویی ایجاد شد، به همین دلیل است که برخی از Reel ها اکنون بیش از 90 ثانیه هستند.

نظرات Reels را مدیریت و خودکار کنید

نظرات Reels را مدیریت و خودکار کنید

از NapoleonCat برای مدیریت (و خودکار کردن) نظرات از حلقه‌های خود در چندین حساب IG – همه از یک داشبورد ساده استفاده کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چگونه بهترین طول حلقه های اینستاگرام را تعیین کنیم؟

بیایید از منظر اهداف به آن نگاه کنیم.

هدف: توقف و جلب توجه

اگر هدف شما ایجاد قلابی است که کاربر متوقف شود و به ویدیوی شما توجه کند اکنون، سپس طول قرقره توصیه شده 2-10 ثانیه است. محتوا باید کوتاه و شیرین باشد.

مقدمه شما در این مورد باید پرانرژی باشد، برای مثال، شخصی که به دوربین ضربه می زند و کلمات خود را مستقیماً به سمت کاربر هدایت می کند و مستقیماً به دوربین نگاه می کند.

Reel همچنین باید یک پوشش جالب با قلاب داشته باشد که محتوای آن را به وضوح بیان کند. عناوین Clickbaitish در اینجا به خوبی کار می کنند. همچنین سوالات و عناوین با صدای خنده دار.

این قانون را بشکن: اگر نیاز به ضبط یک حلقه طولانی تر، آموزشی یا متمرکز بر فعالیت در مورد تغییرات آب و هوا دارید، برای مثال، 3-5 ثانیه اول مهم ترین هستند. قلاب، پویایی باید وجود داشته باشد. پس از آن، ویدئو می تواند طولانی تر، تا یک دقیقه، دقیقه و نیم باشد.

هدف: افزایش بازدید

اگر می‌خواهید بازدیدها را افزایش دهید، محتوای کوتاه‌تر به خوبی کار می‌کند. یک حلقه 3-10 ثانیه ای ارسال کنید.

ولی!

ویدیو باید نوعی حقه داشته باشد که کاربر را وادار به تماشای مجدد آن کند:

عنصر شگفتی

یک عنصر غافلگیرکننده را در پایان ویدیو بگنجانید که باعث می شود کاربر فوراً به طور آگاهانه تصمیم به تماشای مجدد Reel بگیرد.

ویدیوی سریع با متن

محتوای ویدیوی خود را با یک تصویر پس‌زمینه پر کنید و متنی را اضافه کنید که می‌دانید مهم است، اما خیلی سریع پیش می‌رود که کاربر پس از یک بار تماشا، آن را بخواند. این یک الگوی تاریک است، اما باعث می‌شود که برخی از کاربران در طول تماشای دوم، ویدیو را برای خواندن ضربه بزنند و متوقف کنند.

حلقه بی نهایت

این تکنیک جالب است زیرا در هر طاقچه کار می کند. با ارسال یک حلقه ویدیوی کوتاه با تصاویر سریع یا انتقال سریع، کاربران به احتمال زیاد تا پایان ویدیوی شما باقی خواهند ماند زیرا پویا است. آنها همچنین ممکن است بعد از بار دوم یا سوم متوجه شوند که همان ویدیو را چند بار تماشا کرده اند. کلید اینجا موسیقی است. باید به آرامی برش داده شود و انتهای ویدیو به ابتدای آن متصل شود.

هدف: دریافت نظرات یا اشتراک‌گذاری‌های بیشتر

برای این هدف طول حلقه اینستاگرام می تواند 15-30 ثانیه باشد. وظیفه اصلی شما این است که توجه کاربران را تا انتها حفظ کنید، جایی که شما CTA را پست می کنید و مستقیماً از بینندگان می خواهید که یک عمل خاص را انجام دهند:

  • الان نظر بده
  • این را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  • پاسخ را در کامنت بگذارید
  • در مورد بهترین نکته خود نظر دهید
  • بدترین تجربه خود را به اشتراک بگذارید

نکته پاداش: در حلقه می‌توانید در مورد هر موضوعی سؤالی مطرح کنید یا مکالمه‌ای را شروع کنید، اما… نظرات خود را بلافاصله در ویدیو به اشتراک ندهید. دعوت به اقدام شما نیز می تواند به این شکل باشد:

آیا می خواهید افکار من را بدانید؟
اولین نظر را ببینید و نظر خود را به اشتراک بگذارید!

هدف: ایجاد ارتباط

یک حلقه اینستاگرام ایجاد کنید که داستانی را بیان می کند. داستان ها می توانند ما را به سمت هسته حرکت دهند و مفاهیم مثبت یا منفی با برند یا شخص ایجاد کنند. داستانی بگویید که نوع اول را می سازد و اتصال تقریباً خودکار است.

داستان را نمی توان در 5 ثانیه بیان کرد (حداقل نه هر داستان)، بنابراین به یک ویدیوی طولانی 60 تا 90 ثانیه نیاز خواهید داشت. آپلود ویدیو به عنوان یک پست نیز کارساز خواهد بود.

با این حال، من تا 15 دقیقه نمی‌روم، این برای حفظ توجه کاربر بسیار طولانی است.

اینستاگرام (و سایر رسانه های اجتماعی) خود را سریعتر رشد دهید

آیا می خواهید کنترل بهتری بر روی حساب اینستاگرام و حلقه های خود داشته باشید؟ آیا دوست دارید حساب های رسانه های اجتماعی را به صورت ارگانیک و بدون هیچ مشکلی رشد دهید؟ حتما NapoleonCat را بررسی کنید.

با ابزار ما (به طور خاص برای تیم‌های رسانه‌های اجتماعی طراحی شده است)، می‌توانید حلقه‌های اینستاگرام را مدیریت کنید: زمان‌بندی، مدیریت، کامنت گذاشتن، شما نام ببرید.

صندوق ورودی رسانه های اجتماعی - NapoleonCat
نظرات حلقه های اینستاگرام را از چندین حساب در یک مکان مدیریت کنید.

آیا چندین اکانت اینستاگرام دارید یا روی آن کار می کنید؟ سپس از گزینه مناسب برای اشتراک گذاری قرقره ها در چندین حساب IG در یک مکان استفاده کنید.

حلقه های اینستاگرام را با استفاده از NapoleonCat برنامه ریزی کنید
برنامه ریزی یک حلقه اینستاگرام با NapoleonCat.

حتی می توانید نظرات Reels را خودکار کنید. هیچ اقدام رباتی وجود ندارد. اتوماسیون بازاریابی قانونی برای ثابت نگه داشتن پاسخ ها و مرتب نگه داشتن نظرات شما. پاسخ های خودکار را در بخش نظرات تنظیم کنید و به طور خودکار عبارات نامناسب را پنهان یا حذف کنید.

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
مثال‌های متاورس: برندهایی که بر اساس صنعت علامت‌گذاری می‌کنند
نوشتهٔ بعدی
ایجاد روابط اجتماعی با فناوری

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.