2112 Eblast templates2

بهترین قالب های ایمیل مارکتینگ

Rate this post

روزانه 4 میلیارد کاربر ایمیل وجود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که بازاریابی ایمیلی همچنان یک تاکتیک بازاریابی قدرتمند است. مکاتبات ایمیلی یک روش ارتباطی روزانه برای مشاغل است، از ایمیل های فروش، ایمیل های خوش آمدگویی، ایمیل های تبلیغاتی و موارد دیگر.

با تعداد زیادی ایمیل که منتشر می شوند، شروع هر بار از صفر بسیار هدر می رود. به همین دلیل است که قالب‌های بازاریابی ایمیلی می‌توانند مفید باشند—آنها به بازاریابان ایمیلی و تیم‌های فروش نقطه شروعی عالی برای ارسال قانع‌کننده ارائه می‌کنند. و ایمیل های بصری جذاب

انواع مختلفی از قالب های بازاریابی ایمیلی وجود دارد که تیم شما باید در دسترس باشد. در طول این مقاله، به این موضوع می پردازیم که چرا بازاریابی ایمیلی برای مشاغل بسیار مهم است، چه چیزی باید در خبرنامه های ایمیل شما منتشر شود و چندین قالب ایمیل که باید استفاده کنید.

فهرست مطالب:

چرا از بازاریابی ایمیلی برای کسب و کار خود استفاده کنید؟

به زبان ساده – چون کار می کند. بازاریابی ایمیلی به کسب و کارها کمک می کند:

 • ایجاد آگاهی از برند
 • پرورش منجر به فروش می شود
 • رشد روابط با مشتریان
 • افزایش نرخ حضور در رویدادهای تبلیغاتی
 • بهبود تجربیات کاربر با استفاده از بازخورد مشتری از نظرسنجی ها
 • به حداکثر رساندن درآمد با افزایش فروش، فروش متقابل و مشارکت مجدد

بنابراین سوال واقعی این است که چرا نه؟ با بازاریابی ایمیلی، شما بیشتر از فروش انجام می دهید. شما در حال ارائه ارزش به مشتریان و مشتریان بالقوه هستید. این افراد داوطلبانه در لیست ایمیل شما ثبت نام کردند و اطلاعات، نکات و معاملاتی را که به اشتراک می گذارید می خواهند.

اما هنوز یک مشکل وجود دارد – بازاریابان به روش کارآمدتری برای مدیریت انفجارهای ایمیل خود نیاز دارند. خوشبختانه این کار با استفاده از قالب ها و ابزارهای ایمیل امکان پذیر است.

قالب های ایمیل، چیدمان، طراحی و کیفیت هر ایمیل را دیکته می کنند. به این ترتیب، هر کسی در تیم شما (یا حتی یک فریلنسر) می تواند وارد شود و برای مشترکین ایمیل بنویسد.

و از آنجایی که قالب ها ساختاری را برای کمپین های ایمیل ارائه می دهند، شخصی سازی را بدون مشکل می کند. هدف قرار دادن چندین لیست مخاطب با محتوای سفارشی برای مطابقت با علایق و نیازهای هر گروه آسان تر است. فقط کافی است اطلاعات را وارد کنید تا هر کمپین بازاریابی ایمیلی منحصر به فرد باشد.

آنچه باید در قالب ایمیل مارکتینگ وجود داشته باشد

قبل از شروع، بیایید اسکلت معمولی یک قالب ایمیل را مرور کنیم. در هر یک، شما نیاز دارید:

 • نوار عنوان
 • پیش نمایش متن
 • کپی بدنه
 • تصاویر (اختیاری)
 • پاورقی
 • لوگو (اختیاری)
 • پیوندها (به وبلاگ ها، صفحات محصول و غیره)
 • دکمه های رسانه های اجتماعی
 • فراخوانی برای اقدام

هنگام طراحی هر قالب ایمیل مارکتینگ، تعیین کنید که آیا این قالب فقط متنی خواهد بود یا از یک الگوی طراحی با رنگ های برند، آرم و قالب بندی تشکیل شده است. هر تصمیمی که می گیرید، مطمئن شوید که شخصی سازی و CTA های قوی را اضافه کنید.

سپس نرخ باز و کلیک را دنبال کنید تا ببینید کدام ایمیل ها ROI ایجاد می کنند. با تم های مختلف، دکمه های CTA و خطوط موضوع آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی بهترین عملکرد را دارد.

نمونه قالب های ایمیل مارکتینگ

اگر به دنبال یک نقطه شروع خوب برای قالب های ایمیل مارکتینگ خود هستید، این نمونه های برند درخشان و نحوه استفاده از آنها را برای نیازهای خود بررسی کنید.

1. خوش آمدید

هر زمان که شخصی برای اشتراک یا خدمات شما ثبت نام کرد، باید یک ایمیل خوشامدگویی ارسال کنید. اینها حتی برای مشتریانی که برای اولین بار اقدام به خرید محصول می کنند نیز می تواند ارزشمند باشد.

در یک ایمیل خوش آمدگویی، می‌خواهید با تشکر از مشتری جدید برای ثبت‌نام، خرید، پیوستن، و آنچه که دارید، شروع کنید. سپس، می‌خواهید لینک‌های مفیدی را برای استفاده حداکثری از خرید یا اشتراک‌شان در اختیار آنها قرار دهید.

ما یک مثال عالی از Slack داریم:

این الگو به کاربران جدید کمک می کند تا با پای راست شروع به کار کنند، که می تواند منجر به وفاداری و رضایت طولانی مدت مشتری شود. اشتراک‌گذاری اسنادی که می‌تواند به کاربران کمک کند یاد بگیرند که چگونه از محصول یا خدمات شما حداکثر استفاده را ببرند، مهم است، و اگر آن اسناد را ندارید، ایجاد آن باید در اولویت باشد.

2. رویداد

اگر رویدادی، مجازی یا حضوری برگزار می‌کنید، ارسال یک خبرنامه ایمیلی به فهرست ایمیل‌تان راهی عالی برای اطلاع رسانی و افزایش حضور افراد است. پیوند ثبت نام را تبلیغ کنید یا قیمت بلیط و تخفیف را درج کنید تا حتی بیشتر مورد توجه شرکت کنندگان بالقوه قرار گیرد.

در اینجا یک مثال عالی از یک ایمیل از Iterable است که در آن اجلاس Activate Summit آینده خود را تبلیغ می کند:

قالب ایمیل مارکتینگ رویداد از Iterable

در این ایمیل، Iterable شامل یک تماس برای اقدام برای خرید بلیط و همچنین یک بازه زمانی برای دریافت تخفیف است. اطلاع رسانی به مردم در مورد پیشنهادات زمان محدود یا اعمال فوریت برای خرید یک انگیزه عالی است، بنابراین حتماً این را در ایمیل های رویداد خود بگنجانید.

یا، اگر میزبان یک رویداد مجازی رایگان هستید، می‌توانید از زبانی مانند «صندلی‌ها در حال پر شدن است» یا «بلیت خود را قبل از بسته شدن ثبت‌نام بگیرید» استفاده کنید تا مردم را برای شرکت در آن ترغیب کنید.

3. تبلیغاتی

راه‌های بی‌پایانی برای ایجاد یک ایمیل تبلیغاتی وجود دارد – با این حال، یکی از موثرترین آنها یکی از جمله کد تخفیف است. بالاخره چه کسی دوست ندارد پول پس انداز کند؟

در اینجا یک مثال عالی از The Pro’s Closet در مورد نحوه قالب بندی یک ایمیل تبلیغاتی آورده شده است:

قالب تبلیغاتی ایمیل مارکتینگ از The Pro's Closet

چیزی که ما در مورد این ایمیل دوست داریم این است که شامل پیوندهایی به چندین مجموعه محصولات مختلف است که این تجارت می فروشد و برای مشتریانی که به دنبال هر چیزی از دوچرخه گرفته تا لوازم جانبی دوچرخه هستند، جذاب است.

و البته، گنجاندن یک کد تبلیغاتی همیشه به تاثیرگذاری بیشتر ایمیل‌های تبلیغاتی شما کمک می‌کند. با این حال، شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک محصول یا خط محصول واحد را تبلیغ کنید، راه اندازی مجموعه آتی را به اشتراک بگذارید یا یک ایمیل تبلیغاتی کلی ایجاد کنید، مشابه این که این مثال شامل چندین گزینه محصول برای خرید است.

4. فصلی

ایمیل های فصلی نیز برای برندها معنادار است. آنها به موقع هستند و به تبلیغ برخی محصولات در زمانی که احتمال خرید آنها وجود دارد کمک می کنند. به عنوان مثال، یک شرکت اصلاح / ریش تراش از خبرنامه های ایمیل فصلی روز پدر سود زیادی می برد در حالی که یک شرکت بمب حمام بر روز ولنتاین یا روز مادر تمرکز می کند.

یا، می‌توانید صفحه‌ای از کتاب فین بردارید و بر تعطیلات سرگرم‌کننده رسانه‌های اجتماعی که مربوط به برند شما هستند تمرکز کنید:

قالب فصلی بازاریابی ایمیلی از فین

Love Your Pet Day کاملاً با بازاریابی Finn مطابقت دارد و به آنها کمک می کند تا Pretty Pup Bundle و سایر محصولات مرتبط خود را تبلیغ کنند. به رسانه های اجتماعی و تعطیلات هشتگ توجه کنید که می توانید در خبرنامه های ایمیل خود تبلیغ کنید.

5. معامله ای

ایمیل‌های تراکنشی می‌توانند هر چیزی باشند، از تأیید سفارش گرفته تا بازپرداخت ایمیل‌ها تا به‌روزرسانی‌های ارسال. با چنین ایمیل‌هایی، داشتن الگوهایی که می‌توانند بارها و بارها مورد استفاده مجدد قرار گیرند، بسیار مهم است.

در اینجا یک مثال عالی از ایمیل تأیید سفارش از Allbirds آمده است:

قالب بازاریابی ایمیلی معاملاتی از Allbirds

این الگو باید یک ایمیل خودکار در سیستم تجارت الکترونیک شما باشد. الگوهای تأیید حمل و نقل، الگوهای وضعیت بازپرداخت و موارد دیگر را ایجاد کنید.

6. بازخورد

جمع آوری بازخورد مشتری برای اطمینان از اینکه کسب و کار شما بهترین محصولات، خدمات و تجربه مشتری ممکن را ارائه می دهد ضروری است. و یک راه عالی برای تحریک اقدام و جمع آوری بازخورد، ارسال یک خبرنامه ایمیلی است. شما باید اینها را بین یک ربع تا یک بار در سال ارسال کنید، بنابراین داشتن یک الگو می تواند برای آسان کردن این فرآیند مفید باشد.

در اینجا یک مثال عالی از یک الگوی ایمیل مارکتینگ است که درخواست بازخورد مشتری از Sight Glass را دارد:

الگوی بازاریابی ایمیلی بازخورد مشتری از Sight Glass

این الگوی اولیه برای ارسال نظرسنجی مشتری عالی است. با اطلاع دادن به مشتری از ارائه تجربه بهتر به آنها، همدل باشید. با این حال بهتر است، به اضافه کردن نوعی انگیزه مانند کد تخفیف، کارت هدیه یا ورود به یک هدیه برای مشارکت آنها فکر کنید.

7. نامزدی مجدد

ایمیل‌های تعامل مجدد برای دسترسی به مشتریانی است که برای مدتی از شما خرید نکرده‌اند، کاربرانی که اخیراً وارد سیستم نشده‌اند یا مشترکینی که خبرنامه‌های ایمیل شما را برای مدت طولانی باز نکرده‌اند یا با آنها درگیر نشده‌اند. هدف این است که کسب و کار خود را دوباره در ذهن خود قرار دهید تا مشتری خرید کند، وارد شود یا دوباره روی یک ایمیل کلیک کند.

Duolingo یک نسخه حیرت‌انگیز مختصر از یک الگوی بازاریابی ایمیلی تعامل مجدد را در زیر به ما می‌دهد:

قالب بازاریابی ایمیلی مجدد از Duolingo

تصویر جغد غمگین به خصوص تکان دهنده است. به راه‌هایی فکر کنید که شرکت شما یا طلسم آن می‌تواند در رگ‌های قلب خود را بکشد و مشتریان را دوباره درگیر تجارت شما کند.

از همین امروز استفاده از قالب های ایمیل مارکتینگ را شروع کنید

الگوهای بازاریابی ایمیلی به حفظ استراتژی ایمیل شما کمک می کند و در وقت تیم شما صرفه جویی می کند. از ایجاد الگوهای قابل استفاده مجدد که هم موثر و هم از نظر بصری جذاب هستند، اجتناب نکنید. اگر به دنبال راه حلی برای مدیریت شبکه های اجتماعی برای تکمیل بازاریابی ایمیلی خود هستید، این کار را انجام دهید آزمایشی 30 روزه رایگان Sprout Social امروز.

نوشتهٔ پیشین
چگونه یک تصویر مناسب در اینستاگرام ایجاد کنیم
نوشتهٔ بعدی
5 ایده جدید پین برای هدایت ترافیک Pinterest دیوانه وار

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست