Valentines day hashtags featured image

بهترین هشتگ های روز ولنتاین برای اینستاگرام در سال 2023

Rate this post

هر سال در اوایل فوریه، فیدهای اینستاگرام شروع به پر شدن از محتوای روز ولنتاین می کنند. واقعاً زمان زیادی نمی‌گذرد تا اینکه متوجه افزایش نمایش‌های آنلاین عشق آمیخته با میم‌ها، پست‌هایی در انتقاد از ماهیت تجاری تعطیلات و البته انبوهی از محتوای مارک دار با موضوع ولنتاین شوید.

و در حالی که نظرات در مورد تعطیلات عاشقانه متفاوت است، پتانسیل آن برای ایجاد سر و صدا در رسانه های اجتماعی را نباید نادیده گرفت. تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید روز ولنتاین 2023 را در استراتژی اینستاگرام خود بیان کنید و بهترین هشتگ های ولنتاین را برای افزایش دسترسی کمپین خود انتخاب کنید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

زمانی که سعی می کنید بفهمید چه هشتگ هایی را باید به پست های فصلی خود اضافه کنید، بهتر است از اصول اولیه شروع کنید. ما فهرستی از محبوب‌ترین هشتگ‌های روز ولنتاین در سال 2023 تهیه کرده‌ایم تا دیگر مجبور نباشید. اینجا اند!

#روز ولنتاین (25 میلیون پست در اینستاگرام)

واضح ترین هشتگ روز ولنتاین در سال 2023 نیز جهانی ترین هشتگ است – همانطور که در بالا می بینید، می توان از آن حتی در پست های تبلیغ لباس کودکان استفاده کرد.

با این حال، هنگام استفاده از این یک هشتگ “بزرگ”، به یاد داشته باشید که آن را با هشتگ هایی که کمی خاص تر هستند جفت کنید و با موقعیت مکانی یا نمایه تجاری خود صحبت کنید.

از این گذشته، هدف اصلی هشتگ‌ها افزایش قابلیت کشف محتوا است و شما نمی‌خواهید پست‌های شما در میان میلیون‌ها به‌روزرسانی با استفاده از هشتگ #ولنتاین روز گم شود.

رتبه بندی در مرورگر هشتگ برای هشتگ های کمتر محبوب ساده تر است.

تغییرات قابل توجه:

 • #happyvalentinesday (9.9 میلیون پست)
 • #ویژه روز ولنتاین (130 هزار پست)
 • #کارت های روز ولنتاین (87.4 هزار پست)
 • #Valentinesdayideas (82.9 هزار پست)
 • #Valentinesdayflowers (80.2 هزار پست)
 • #ولنتاین2023 (59.1 هزار پست)

#هدیه روز ولنتاین (1.9 میلیون پست در اینستاگرام)

اگرچه این هشتگ ولنتاین ممکن است به اندازه #ValentinesDay محبوب نباشد، ارزش زیادی دارد – می تواند مشتریان جدیدی را به حساب اینستاگرام شما بیاورد. با آن به عنوان فرصتی برای معرفی ارگانیک برند خود در مقابل چشمان جدید و ارزشمند رفتار کنید. مطالعات نشان می دهد که در سال 2015، 40 درصد از تمام جستجوهای مربوط به ولنتاین شامل این کلمه بوده است کادو!

تغییرات قابل توجه:

 • #هدایای روز ولنتاین (385 هزار پست)
 • #valentinesdaygiftideas (154 هزار پست)
 • #Valentinesdaygiveaway (42.3 هزار پست)
 • #valentinesdaygiftshorher (828 پست)

تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام

اکانت های اینستاگرام خود و رقبای خود را نیز تجزیه و تحلیل کنید. گزارش های عمیق را در چند ثانیه ایجاد کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

#GalentinesDay (1.1 میلیون پست در اینستاگرام)

روز ولنتاین همیشه درباره عشق رمانتیک نیست. مطمئن شوید که این را در ارتباطات ولنتاین خود تأیید می کنید تا ثابت کنید که نیازهای همه مخاطبان خود را درک می کنید. قدرت گال!

تغییرات قابل توجه:

 • #هدیه روز گالنتین (5 هزار پست)
 • #galentinesdayparty (5 هزار پست)
 • #galentinesdaygiveaway (1 هزار پست)
 • #galentinesday2023 (312 پست)

#روز_ضد_ولنتاین (93.6 هزار پست در اینستاگرام)

#AntiValentinesDay یک هشتگ دیگر است که می‌توانید از آن استفاده کنید اگر می‌خواهید محتوایتان با کسانی که روز ولنتاین را جشن نمی‌گیرند مرتبط‌تر باشد – حداقل نه به معنای سنتی. هر چقدر هم که منفی به نظر برسد، می تواند طنز زیادی به ارتباطات شما بیافزاید. در نظر بگیرید که آن را با میم های مضمون ولنتاین جفت کنید!

تغییرات قابل توجه:

 • #ضد ولنتاین (37.3 هزار پست)
 • #singlesawarenessday (1 هزار پست)
 • #پارتی روز ضد والنتین (1 هزار پست)
 • #آرایش روز ضد ولنتاین (1 هزار پست)

اگر در حال برنامه‌ریزی یک کمپین پیچیده در شبکه‌های اجتماعی برای روز ولنتاین هستید که از یک هدف خیریه حمایت می‌کند یا شامل مسابقاتی برای کاربران می‌شود، از یک هشتگ مارک ولنتاین استفاده کنید که مشارکت را برای مخاطبان شما آسان‌تر می‌کند.

در اینجا چند نمونه موفق از هشتگ های مارک دار با موضوع روز ولنتاین آورده شده است.

#لوشولنتاین

Lush از این هشتگ اختصاصی در پست های روز ولنتاین خود استفاده کرد، اما جامعه به آن توجه کرد و امتیاز شگفت انگیز 40.1 را ایجاد کرد. هزار در مجموع پست ها

#پرداخت محبت

بادی شاپ هشتگ #payloveforward را برای جشن گرفتن عشق فراگیر ایجاد کرد. این برند از آن در ارتباطات روز ولنتاین خود در کانال های رسانه های اجتماعی بین المللی و همچنین در مسابقات UGC در چند بازار مختلف استفاده کرد.

#lindtlove

Lindt در تمام طول سال از این هشتگ مارک دار استفاده می کند، اما این هشتگ به ویژه در روز ولنتاین مرتبط می شود. سال گذشته، این برند با چند اینفلوئنسر همکاری کرد تا عشق خود را با مخاطبان جدید به اشتراک بگذارد.

قبل از پایان، بیایید یک گروه مهم دیگر از هشتگ‌ها را که هنگام برنامه‌ریزی کمپین روز ولنتاین باید از آن‌ها آگاه باشید، بپردازیم: هشتگ های پرطرفدار. به جای فهرست کردن ترندهای سال گذشته یا تلاش برای پیش‌بینی آینده، چند راه برای یافتن هشتگ‌های پرطرفدار در حال حاضر به شما نشان می‌دهیم. به جای اینکه ماهی را به شما بدهیم، ماهیگیری را به شما یاد می دهیم.

1. از صفحه کاوش اینستاگرام استفاده کنید

صفحه کاوش اولین چیزی است که هنگام رفتن به سربرگ جستجو در اپلیکیشن اینستاگرام مشاهده می کنید. این مجموعه ای از محتوای پرطرفدار است که برای هر کاربر جداگانه بر اساس نحوه استفاده از اینستاگرام تهیه شده است.

قطعاً در هفته‌های منتهی به تعطیلات، حجم خوبی از محتوای روز ولنتاین را در اینجا خواهید دید – کاوش کنید، به دنبال الگوها باشید و الهام بگیرید.

2. از ابزار کاوش هشتگ استفاده کنید

فرآیند را خودکار کنید و اجازه دهید نرم افزار کار را برای شما انجام دهد! ابزارهای زیادی در دسترس است – با یک راه حل رایگان مانند همه هشتگ ها شروع کنید.

3. رقابت خود را زیر نظر داشته باشید

با استفاده از تجزیه و تحلیل هشتگ NapoleonCat، می توانید به سرعت دریابید که رقبای شما از چه هشتگ هایی استفاده می کنند و کدام یک از این هشتگ ها بهترین عملکرد را دارند.

ابتدا، یک نمای کلی از هشتگ های رقبای خود را در به اصطلاح «هشتگ ابری» ما خواهید دید. یک نگاه کافی است تا ببینید آیا روندی را که رقبای شما پذیرفته اند را از دست می دهید یا خیر:

همچنین می توانید عملکرد هشتگ دقیق تری را در قالب یک جدول مشاهده کنید. هشتگ ها بر اساس تعداد پست ها، نظرات، لایک ها و میزان تعامل تجزیه می شوند:

بسته شدن

شما آن را دارید – بهترین هشتگ ها و استراتژی های هشتگ که می توانید برای تقویت کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی روز ولنتاین خود استفاده کنید.

از راهنمای ما استفاده کنید تا مطمئن شوید که پست های ولنتاین شما به مخاطبانی که دنبال آن هستید می رسد، و فراموش نکنید که نتایج خود را اندازه گیری کنید و یافته های خود را در کمپین های آینده اعمال کنید. موفق باشید!


بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

مشخص کنید چه چیزی و چه زمانی پست کنید. هشتگ های با بهترین عملکرد را پیدا کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

×
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)
خروج از نسخه موبایل