sprout QuietQuitting Outline

ترک بی سر و صدا: آنچه مدیران باید بدانند

Rate this post

کارمندان دیگر برای شرکت‌هایی که برایشان ارزشی قائل نیستند، دست و پا می‌زنند، هیاهو نمی‌کنند. در عوض، آن‌ها فقط کارهای مورد نیاز را انجام می‌دهند و زندگی خود را خارج از محل کار بازپس می‌گیرند.

کارمندان جسور و ناامید از کجا الهام می گیرند تا کنار بکشند؟ روند TikTok محل کار به عنوان ترک بی سر و صدا شناخته می شود.

با ترک بی سر و صدا، مردم در سکوت به فرهنگ های سمی شرکت اعتراض می کنند. این پدیده جدیدی نیست، اما در حال شعله ور شدن است و ممکن است دلیل کاهش 4.1 درصدی بهره وری آمریکا در سال 2022 باشد.

در این مقاله، ما ترک کردن بی سر و صدا را بررسی می کنیم – این ترک چیست، چرا اهمیت دارد و اگر متوجه سوختگی کارکنان خود شدید، چه کاری باید انجام دهید.

ترک بی سر و صدا چیست؟

ترک بی سر و صدا طیفی از رفتارهایی را توصیف می کند که کارکنان هنگام ناامیدی از جبران ناعادلانه و/یا بار کاری از خود نشان می دهند. برای برخی، ترک بی سر و صدا به معنای 40 ساعت وقت گذاشتن است و برای برخی دیگر، بدبینی شدید و کناره گیری کامل از تیمشان است.

در مراحل اولیه، ترک بی سر و صدا با نه گفتن یک کارمند برای حفظ تعادل بین کار و زندگی و جلوگیری از فرسودگی بیان می شود. در TikTok، سازندگان به این می‌گویند «اقدام به دستمزد شما». به عنوان مثال، کارمندان به کار کردن در خارج از ساعات کاری بدون پرداخت اضافه کاری، نه می گویند.

با پیشرفت بی سر و صدا (و در تیم های ناامید موج می زند)، کارمندان نظرات بدبینانه ای را درباره شرکت شکل می دهند. آن‌ها دست از تلاش برای افزایش حقوق یا ترفیع‌هایی که ممکن است هرگز به دست نیایند، بر نمی‌دارند و دیدگاه‌شان بر اعضای تیم اطرافشان تأثیر می‌گذارد.

در مرحله آخر، ترک بی سر و صدا ممکن است به ترک واقعی منجر شود و به استعفای بزرگ تاریخی چند سال گذشته کمک کند.

چرا کارمندان بی سر و صدا کار خود را ترک می کنند؟

بر اساس ابزار Advanced Social Listening Sprout Social، ترک بی سر و صدا به پایان رسیده است 2.18 میلیارد برداشت در اجتماعی از 17 آگوست تا 31 آگوست 2022، حجم اجتماعی 14000٪ افزایش یافته است.

تجسم داده ای که 2.18 میلیارد برداشت اجتماعی را برای ترک بی سر و صدا می خواند

این افزایش شهاب‌سنگ در زمانی اتفاق می‌افتد که کارکنان احساس می‌کنند به شدت مورد کم‌ارزش و قدردانی مدیران خود قرار گرفته‌اند. در پی کاهش دستمزد، اخراج و اعضای جدید تیم (با تجربه کمتر) که دستمزد بیشتری دریافت می کنند، کارمندان وفاداری خود به شرکت ها را زیر سوال می برند.

با فرصت‌های محدود برای افزایش حقوق و ارتقاء شغلی، به نظر می‌رسد هیچ فایده‌ای برای کار در خارج از ساعات کاری و در طول PTO وجود ندارد. در نهایت، فرهنگ‌های محل کار که افراد را در اولویت قرار نمی‌دهند، منجر به ناامیدی می‌شود که منجر به ترک بی‌صدا می‌شود.

فهرستی شامل 6 دلیلی که کارمندان بی سر و صدا از کار کنار می روند

ترک بی سر و صدا یک تهدید بزرگ برای روحیه محل کار است. این به همه کارمندان – کهنه کار، جدید و آینده نگر – نشان می دهد که برای موفقیت بیش از حد پاداشی دریافت نخواهند کرد. بسیاری از کارمندان هنوز در حال بهبودی از فرسودگی دوران بیماری همه گیر هستند، بنابراین فشار اضافی کار با همکارانی که به آرامی کار را ترک می کنند، می تواند پویایی تیم از قبل شکننده را نیز کاهش دهد.

پیامدهای ترک بی سر و صدا فراتر از فرهنگ شرکت های فردی است. طبق گزارش اداره آمار کار ایالات متحده، کاهش بهره‌وری آمریکا در سال جاری بزرگترین کاهش از سال 1948 است، زمانی که آژانس برای اولین بار پیگیری را آغاز کرد. اگر این روند ادامه یابد، ترک بی سر و صدا می تواند تأثیرات عمده ای بر اقتصاد داشته باشد.

اگر متوجه شدید که کارمندانتان به آرامی کار را ترک می کنند چه باید بکنید

اگر کارمندان شما شروع به نشان دادن نشانه هایی از ترک کار کردند، نگاهی صادقانه به فرهنگ تیم خود بیندازید. آیا انتظارات منصفانه ای از کارمندان خود دارید؟ آیا گزارش های مستقیم شما حمایت می شود؟

همانطور که باربارا کورکوران، تاجر و شخصیت تلویزیونی در این TikTok می‌گوید: «وقتی از مردم قدردانی می‌کنید و علایقشان را در دل می‌گیرید، وفاداری مردم را به دست می‌آورید».

در اینجا چهار مرحله وجود دارد که می توانید برای تنظیم مجدد هنجارهای فرهنگی و جلوگیری و مقابله با ترک بی سر و صدا انجام دهید.

فهرستی از روش هایی که کارفرمایان می توانند از ترک بی سر و صدا جلوگیری کنند

1. ایجاد یک تیم پویا بر اساس اعتماد، احترام و حمایت

به عنوان یک مدیر، شما استانداردی را برای نحوه ارتباط گزارش های مستقیم خود با شما، یکدیگر و کل شرکت تعیین می کنید. آنچه شما مدل می کنید به یک هنجار تبدیل می شود.

اگر در دام فرهنگ سرزنش بیفتید، این سابقه ای را برای تیم شما ایجاد می کند. همکاران به جای همکاری برای یافتن راه حل، رهبری شما را بر عهده می گیرند و یکدیگر را سرزنش می کنند. یک رهبر قوی سرزنش ناسالم را از بین می برد و یک طرز فکر رشد را تطبیق می دهد (که بر تیم آنها تأثیر می گذارد تا همین کار را انجام دهند). با افزایش شفقت، اعتماد و مسئولیت پذیری، روحیه، بهره وری و همکاری را بهبود می بخشید.

یک پست لینکدین که تفاوت های بین مسئولیت پذیری و سرزنش دیگران را از بین می برد

با جشن گرفتن بردهای تیم خود و درس گرفتن از شکست های جمعی خود با قدردانی یکسان، از ترک بی سر و صدا جلوگیری کنید.

2. ایجاد فرهنگ پیشرفت و تحرک داخلی

افرادی که از کار کناره گیری می کنند، گزارش می دهند که احساس می کنند مدیرانشان از آنها قدردانی نمی کنند. از خود بپرسید: آخرین باری که به تیم خود بازخورد مثبت دادید کی بود؟

اگر نمی توانید زمانی را به خاطر بسپارید، تشخیص را به یک عادت همیشگی تبدیل کنید تا به سمت جلو حرکت کنید. برای شروع، این سوالات را در نظر بگیرید:

  • یکی از کارهایی که تیم شما در این هفته انجام داد چیست؟ چه کسانی در موفقیت آن سهیم بودند؟
  • چه کسی رهبری پروژه اخیر را بر عهده گرفت؟
  • چه چیزی را در مورد نحوه مدیریت یک موقعیت اخیراً توسط شخصی تحسین می کنید؟
  • چگونه دیده اید که فردی در تیم خود از نظر حرفه ای رشد کند؟
  • آیا این هفته سختی برای تیم شما بود؟ چگونه یک نفر بر چالش هایی که با آن روبرو بود غلبه کرد؟

به تیم خود نشان دهید که تلاش آنها بی توجه نمی ماند. کمی شناخت می تواند راه درازی داشته باشد. قدردانی را در برنامه های روزمره خود مانند جلسات انفرادی، ارسال پست در کانال های Slack و جلسات تیمی قرار دهید.

تصویری از پیام اسلک که توسط آلیسیا جانستون در تمجید از تیمش به اشتراک گذاشته شده است

فراتر از شناخت روزانه، باید روی موفقیت شغلی بلندمدت گزارش های مستقیم خود سرمایه گذاری کنید. به کارکنان خود فرصت هایی برای ارتقاء مهارت بدهید و راه هایی برای پیشرفت در اختیار آنها قرار دهید، در غیر این صورت ممکن است آنها را در جای دیگری بیابند. از برنامه استخدام داخلی سازمان خود استفاده کنید تا به آنها کمک کنید تا نقش ها و ترفیع های جدیدی پیدا کنند.

به گفته جیمی گیپلین، مدیر ارشد بازاریابی Sprout Social، “ما به طور منظم با مدیران خود تماس می گیریم تا ستاره های در حال ظهور را شناسایی کنیم که می توانند مشاغلی را که قبلاً پست کرده ایم یا برای افزودن آنها در آینده برنامه ریزی کرده ایم مناسب باشند. مدیران کارکنان خود را در جریان نقشه راه خود قرار دهید تا زمانی که زمان ارسال آن نقش جدید فرا می رسد، مجهز به شناسایی اعضای تیم با عملکرد بالا باشند.

3. تیم خود را تشویق کنید که PTO بدون برق مصرف کند

درخواست از کارمندان برای کار در طول PTO یا دیر ماندن یا زودتر آمدن (بدون جبران خسارت اضافی) ممکن است کار بزرگی به نظر نرسد. ممکن است در فصل شلوغ یا کم کار باشید و به کمک بیشتری نیاز داشته باشید.

با این حال، ندادن زمان کافی برای شارژ مجدد به تیم خود در نهایت می تواند منجر به فرسودگی شغلی و ترک بی سر و صدا شود – که به بهره وری آسیب می رساند. درعوض، کارمندان خود را تشویق کنید که به استراحت و تعطیلات بدون برق بپردازند. داده‌های جدید نشان می‌دهد شرکت‌هایی که هفته‌های کاری چهار روزه را امتحان کرده‌اند، افزایش تولید کارمندان و تعادل بین کار و زندگی بهتر را گزارش کرده‌اند. به تیم خود ابزاری بدهید تا هوشمندتر کار کنند، نه برای ساعات بیشتر.

همدلی بزرگترین ابرقهرمان شما به عنوان یک رهبر است. به یاد داشته باشید که گزارش های مستقیم شما (و همه همکارانتان) ابتدا مردم هستند. برای تیم خود برنامه ریزی کنید که به روزهای سلامت روان، روزهای بیماری و زمان تعطیلات نیاز دارد. فراموش نکنید که الگوی خود باشید و روزهای بدون برق را نیز در نظر بگیرید.

4. فعالانه ارائه و درخواست بازخورد

ارائه بازخورد می تواند ناراحت کننده باشد. با تبدیل آن به یک مراسم منظم با تیم خود، می توانید آن را کمتر ترسناک جلوه دهید – در حالی که فرهنگ رشد و اصالت را پرورش می دهید.

با دادن فعالانه و درخواست بازخورد به طور منظم، فضای امنی را برای ارتباط آزاد در مورد نگرانی‌های پهنای باند و فرهنگ ایجاد می‌کنید، نقاط دردناک رایج برای افرادی که آرام را ترک می‌کنند.

ارائه بازخورد سازنده نیازمند صداقت، همدلی، فروتنی و ذهنیت یادگیری است. این ویژگی ها را برای گزارش های مستقیم خود مدل کنید و از دادن پاسخ های دفاعی خودداری کنید.

به یاد داشته باشید: مهمتر از همه، نقش شما به عنوان یک مدیر حمایت و راهنمایی افراد است. نه تنها دادن و دریافت بازخورد عملکرد تیم شما را بهبود می بخشد، بلکه به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که هر یک از اعضای تیم شما چگونه کار می کنند و چگونه همکاری می کنند.

شرکت خود را به مکانی عالی برای کار تبدیل کنید

ترک بی سر و صدا سراسر نیروی کار را فرا گرفته است و انتظارات ناعادلانه، فرصت های پیشرفت محدود و نگرانی های فرهنگی مقصر هستند.

به عنوان یک مدیر، می توانید با اعتماد به تیم خود، کمک به رشد شغلی، حمایت از PTO و باز کردن خطوط ارتباط صادقانه، از نفوذ این پدیده در شرکت خود جلوگیری کنید.

آیا می خواهید نکات بیشتری برای ارتقاء مهارت های مدیریت افراد خود بیاموزید؟ بیاموزید که چگونه با تیم خود در مورد فرسودگی شغلی گفتگوهای موثری داشته باشید.

نوشتهٔ پیشین
خرید لایک اینستاگرام: چرا هرگز نباید این کار را انجام دهید
نوشتهٔ بعدی
یک فضای آنلاین انحصاری برای جذب مخاطبان شما

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست