Best Time to Post Reels on Instagram featured image

در اینجا بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام است

Rate this post

این کار بیهوده ای است: اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای صاحبان مشاغل است تا به مخاطبان هدف خود دست یابند و آنها را به سرنخ و فروش تبدیل کنند.

اما اگر می‌خواهید بیشترین بازگشت سرمایه ممکن را داشته باشید، دانستن نحوه ساخت Reels در اینستاگرام کافی نیست. همیشه جای پیشرفت وجود دارد، به خصوص در نحوه برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام خود.

به هر حال، اکنون می توانید قرقره های اینستاگرام را با NapoleonCat برنامه ریزی کنید، بله!

اگر می خواهید بیشترین بهره را از حلقه های خود ببرید، باید شناسایی کنید بهترین زمان برای ارسال آنها.

و این راهنما به شما در انجام این کار کمک می کند.

در این مقاله به موارد زیر می پردازیم:


چرا Reels را در اینستاگرام پست کنید؟

قرقره ها ویدیوهای کوتاهی هستند که با هدف خاصی در ذهن ایجاد می شوند – آنها برای جذب مخاطبان شما و هدایت آنها به صفحه شما برای اطلاعات بیشتر طراحی شده اند.

اشتباه نکنید، حلقه‌های اینستاگرام به محرک اصلی رشد برندها تبدیل شده‌اند.

در واقع، یک مطالعه قرقره‌های اینستاگرام در سال 2022 نشان می‌دهد که حلقه‌ها دارای میانگین نرخ تعامل 1.95٪ هستند – بیشترین میزان در هر نوع محتوای دیگری. همین مطالعه همچنین نشان می‌دهد که قرقره‌ها به طور متوسط ​​نرخ دسترسی 20.59 درصدی دارند، بهتر از سایر انواع پست – به ویژه برای مشاغل کوچک.

بهترین زمان برای ارسال حلقه‌ها در اینستاگرام - میانگین نرخ دسترسی حلقه‌های ig

یک چیز واضح است: اگر می‌خواهید مخاطبان خود را افزایش دهید و تعامل بیشتری داشته باشید، نمی‌توانید با حلقه‌های اینستاگرام اشتباه کنید.

پست‌هایی در این قالب جذاب، جذاب و قابل اشتراک‌گذاری هستند – همه چیزهایی که کسب و کار شما را به جلو می‌برد.

ارسال حلقه‌ها به مخاطبان شما کمک می‌کند تا با برند شما ارتباط برقرار کنند و به آن‌ها چیزی جدید می‌دهید تا هر روز به آن نگاه کنند – چیزی که قبلاً ندیده‌اند – که به نوبه خود به ایجاد اعتماد با آن‌ها کمک می‌کند و همچنین آن‌ها را تشویق می‌کند تا بعداً برای دوز دیگری از آن برگردند. محتوا از برند شما

بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام

طبق یک مطالعه در سال 2022 توسط Influencer Marketing Hub، بهترین زمان برای پست کردن Reels در اینستاگرام بین 9 صبح تا 12 بعد از ظهر، از دوشنبه تا پنجشنبه است.

در اینجا تفکیک کلی پیشنهادات آنها است زمان ارسال حلقه ها در اینستاگرام:

 • چهارشنبه ساعت 11 صبح و جمعه از ساعت 10 صبح تا 11 صبح
 • دوشنبه تا جمعه، 9 صبح تا 4 بعد از ظهر
 • دوشنبه 6 صبح، 10 صبح و 10 شب
 • سه شنبه 2 بامداد، 4 صبح و 9 صبح
 • چهارشنبه 7 صبح، 8 صبح و 11 شب
 • پنجشنبه 9 صبح، 12 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر
 • جمعه 5 صبح، 1 بعد از ظهر و 3 بعد از ظهر
 • شنبه 11 صبح، 7 بعد از ظهر و 8 شب
 • یکشنبه 7 صبح، 8 صبح و 4 بعد از ظهر
نظرات Reels را مدیریت و خودکار کنید

نظرات Reels را مدیریت و خودکار کنید

از NapoleonCat برای مدیریت (و خودکار کردن) نظرات از حلقه‌های خود در چندین حساب IG – همه از یک داشبورد ساده استفاده کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بهترین زمان برای ارسال Reels در اینستاگرام به مخاطبان هدف شما بستگی دارد

در حالی که از پیشنهادات فوق به عنوان مبنایی برای پیش بینی استفاده می کنید بهترین زمان برای ارسال قرقره های IG، عاقلانه است که فضایی را برای اختلافات باز کنید.

هر مخاطبی متفاوت است و هیچ استراتژی یکسانی برای همه وجود ندارد. به این ترتیب، بهترین زمان های روز برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام به مخاطبان هدف شما بستگی دارد.

در عوض، باید در مورد مخاطبان هدف خود تحقیق کنید و بفهمید که چه زمانی آنلاین هستند یا احتمال بیشتری دارد که فعال باشند.

برای اطلاع از زمان هایی که مخاطبان شما بیشترین فعالیت را دارند، در مورد اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان خود، از جمله موقعیت مکانی، سن و اولویت ها تحقیق کنید. همچنین ایجاد یا اصلاح پرسونای خریدار یا انجام نظرسنجی از مشتریان برای درک عمیق‌تر عادات مخاطبان مفید خواهد بود.

اینجاست که ابزار تجزیه و تحلیل بومی اینستاگرام Insights به شما کمک می کند.

برای دسترسی به Insights، به یک حساب تجاری یا سازنده نیاز دارید. با رفتن به آنجا، می توانید اطلاعات زیادی در مورد فالوورهای خود بیابید و طیف گسترده ای از داده ها را در اختیار شما قرار می دهد که باید بدانید چه زمانی بیشتر در اینستاگرام فعال هستند. بعداً در این راهنما در مورد نحوه استفاده از Instagram Insights صحبت خواهیم کرد.

نحوه تغییر به یک حساب تجاری برای دسترسی به Insights اینستاگرام

برای دسترسی به Insights اینستاگرام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخاطبان خود، به یک حساب تجاری نیاز دارید.

برای جابجایی به حساب تجاری مراحل زیر را انجام دهید:

 • اکانت اینستاگرام خود را روی «عمومی» قرار دهید
 • به پروفایل اینستاگرام خود بروید
 • با ضربه زدن روی سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه به تنظیمات بروید.
 • به حساب کاربری خود بروید و روی «Switch to Business Profile» کلیک کنید. سپس از شما خواسته می شود که حساب خود را به یک صفحه فیس بوک متصل کنید. اگر یک صفحه فیس بوک ندارید، می توانید به سرعت یک صفحه ایجاد کنید (نیازی ندارید چیزی در آنجا پست کنید، فقط باید وجود داشته باشد).

همچنین می‌توانید ویدیوی 30 ثانیه‌ای ما را تماشا کنید تا نحوه دسترسی به Insights اینستاگرام را بیاموزید:

مکان مخاطب خود را مشخص کنید

آیا در حال پذیرایی از مخاطبان جهانی هستید یا در یک منطقه زمانی خاص؟ اگر می‌خواهید حلقه‌های شما به آن‌ها برسد، باید برنامه‌های انتشار خود را بر اساس منطقه زمانی مخاطبان خود قرار دهید.

برای تعیین مکان فالوورهای شما، از Instagram Insights استفاده کنید. این ابزار به شما شهرها یا کشورهایی را که فالوورهایتان در آن زندگی می‌کنند، می‌گوید و ایده‌هایی در مورد آنها به شما می‌دهد بهترین زمان برای ارسال محتوای Reels.

برای دسترسی به Instagram Insights، اینستاگرام را راه اندازی کنید، به نمایه خود بروید و کلیک کنید بینش ها

از آنجا روی تعداد فالوورها ضربه بزنید. این شما را به صفحه تقسیم فالوور می برد. همانطور که به پایین اسکرول می کنید، خواهید دید مکان های برتر. پس از رسیدن به آنجا، می‌توانید بین شهرها و کشورها جابه‌جا شوید تا به تفکیک کامل جایی که فالوورهایتان در آن قرار دارند، برسید.

تجزیه و تحلیل رقبا را انجام دهید

با تجزیه و تحلیل رقبای خود در رسانه‌های اجتماعی، می‌توانید عملکرد آنها را ببینید و خودتان را در مقابل آن‌ها محک بزنید، و به شما بینش‌های کلیدی درباره تعداد دفعات ارسال پست‌ها و زمان‌هایی که معمولا پست می‌کنند، ارائه می‌دهید.

جاسوسی از فعالیت های رسانه های اجتماعی رقبای شما یکی دیگر از راه های عالی برای پیدا کردن این موضوع است بهترین زمان برای ارسال حلقه های اینستاگرام. به هر حال، آنها همان مخاطبان هدف شما را دارند.

با ایجاد مجموعه‌های رقیب و مقایسه آنها در کنار هم، می‌توانید بینش‌های کلیدی را استخراج کنید و از آنها برای اطلاع‌رسانی به یافته‌های خود استفاده کنید. با مقایسه داده‌های آن‌ها با داده‌های شما، ممکن است بتوانید بینش‌های کلیدی را استخراج کنید که به شما برتری نسبت به رقبای خود را از نظر دستیابی به مخاطبانی که هر دو به اشتراک دارید، می‌دهد.

همچنین می‌توانید از داده‌های جمع‌آوری‌شده خود به‌عنوان نقطه شروع آزمایش‌های خود استفاده کنید، که می‌تواند به شما کمک کند تا زمان‌های بهینه برای پست کردن حلقه‌ها در اینستاگرام را پیدا کنید.

همچنین می‌توانید از NapoleonCat برای بررسی عمیق‌تر پست‌های رقبا، از جمله زمانی که منتشر شده‌اند، تعداد نظرات و لایک‌هایی که دریافت کرده‌اند و میزان مشارکت آنها استفاده کنید.

بهترین بخش این است که NapoleonCat به شما امکان می دهد چندین رقیب را در کنار یکدیگر تجزیه و تحلیل کنید و به شما امکان می دهد مجموعه داده هایی را استخراج کنید که به شما امکان می دهد تصویر بزرگتر را ببینید.

این ویدیوی یوتیوب را ببینید تا ببینید چگونه انجام می شود.

ببینید چه زمانی بیشتر درگیر هستند

زمان‌هایی که دنبال‌کنندگان شما احتمالاً بیدار هستند، همیشه یک شاخص قابل اعتماد برای تعیین زمان تماشای حلقه‌های شما و تعامل با آنها نیست.

به همین دلیل است که پیدا کردن زمان‌هایی که مخاطبان شما بیشتر درگیر هستند مفید است. خوشبختانه، این حوزه دیگری است که Insights اینستاگرام می‌تواند به آن کمک کند.

هنگامی که در Insights قرار گرفتید، 3 کارت خواهید دید – محتوا، فعالیت و مخاطب روی تب Audience ضربه بزنید و تا انتها به پایین اسکرول کنید.

سپس سطح فعالیت فالوورهای خود را به دو صورت مشاهده خواهید کرد:

 • بر اساس روزهای هفته
 • بر حسب ساعت

ارسال پست در این زمان ها – زمانی که دنبال کنندگان شما به احتمال زیاد فعال هستند – می تواند به شما کمک کند تا دسترسی به حلقه های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

با این اوصاف، Instagram Insights محدودیت هایی دارد که باید در نظر داشته باشید:

 • شما نمی توانید یک دوره زمانی کاملاً سفارشی برای تجزیه و تحلیل خود تعیین کنید
 • شما فقط می توانید اکانت اینستاگرام خود را بدون امکان ردیابی رقبا تجزیه و تحلیل کنید
 • شما می توانید تنها یک حساب اینستاگرام را در یک زمان تجزیه و تحلیل کنید (اگر چندین اکانت دارید، باید به طور جداگانه وارد شوید تا برای هر کدام به صورت جداگانه به Insights Instagram دسترسی داشته باشید)

اگر می‌خواهید تصویر کاملی داشته باشید، می‌توانید از یک ابزار اختصاصی تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی مانند NapoleonCat استفاده کنید.

 • این به شما کمک می کند عملکرد را در یک دوره زمانی کاملاً سفارشی پیگیری کنید.
 • می توانید رقبای خود را در اینستاگرام تجزیه و تحلیل کنید تا بینش بیشتری در مورد مخاطبان هدف خود به دست آورید.
 • شما همچنین می توانید چندین حساب IG را به طور همزمان تجزیه و تحلیل کنید و به طور خودکار گزارش های عمیق ایجاد کنید.
تجزیه و تحلیل

محتوای خود را با استفاده از یک زمانبندی مفید Reels برنامه ریزی کنید

دانستن بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام کافی نیست. اگر می‌خواهید با برنامه‌تان سازگاری داشته باشید، باید یک تقویم محتوا ایجاد کنید. به این ترتیب، می توانید از قبل برنامه ریزی کنید و زمان خود را به طور موثر مدیریت کنید.

این قسمتی است که از تلاش‌های خود برای دانستن بهترین زمان‌ها برای ارسال حلقه‌ها در اینستاگرام نتیجه می‌گیرید.

اگر می‌خواهید روش ساده‌تر و کارآمدتری برای زمان‌بندی محتوای خود داشته باشید، از برنامه‌ریز شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. به عنوان مثال، ناشر NapoleonCat دارای یک ویژگی برنامه ریزی داخلی است که به شما امکان می دهد محتوا را در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین و Google My Business برنامه ریزی و منتشر کنید.

حلقه های اینستاگرام را با استفاده از NapoleonCat برنامه ریزی کنید
برنامه ریزی یک حلقه اینستاگرام در NapoleonCat

ابزار زمان‌بندی NapoleonCat همچنین دارای یک رابط کاربری آسان است که به شما امکان می‌دهد در تقویم محتوای خود به صورت تیمی همکاری کنید، وظایف را تعیین کنید و مستقیماً زیر پست‌ها و پیش‌نویس‌های خود بازخورد تبادل کنید.

پنل بحث حلقه های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید
پانل بحث درست زیر پیش نمایش پست.

همچنین می‌توانید عناوین و برچسب‌های رنگ‌بندی شده را به پست‌های خود اضافه کنید – که با استفاده از تقویم انتشار، کل استراتژی‌تان را دیدی چشمگیر به شما می‌دهد.

تقویم ناپلئونکت
تقویم محتوایی در NapoleonCat.

برای شناسایی بهترین برنامه‌های ارسال، حلقه‌های خود را تقسیم کنید

برای بدست آوردن بهترین برنامه زمان بندی پست ممکن برای حلقه های اینستاگرام شما، با داده هایی که دارید کنار نروید.

با انجام تست های تقسیمی در ساعات مختلف روز در طول هفته، فضایی برای آزمایش ایجاد کنید.

می‌توانید با آزمایش قرقره‌های خود برای ساعت‌ها و روزهای خاص شروع کنید تا فرضیاتی را که در مورد مخاطبان خود دارید تأیید کنید (بر اساس تحقیقات مخاطبان).

زمان‌های مختلف پست را در طول هفته آزمایش کنید و آنها را همراه با نتایج هفتگی خود در تقویم خود علامت بزنید. هنگامی که اندازه نمونه به اندازه کافی بزرگ دارید، پس از چند هفته زمان ارسال را تغییر دهید. و غیره.

هنگامی که داده های کافی برای دستیابی به آن دارید، می توانید شناسایی کنید بهترین زمان ارسال و در برنامه محتوای خود تغییراتی ایجاد کنید.

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بسته شدن

یافته بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام می تواند یک چالش باشد. بهترین کار این است که خود را به یک ابزار تجزیه و تحلیل قوی مجهز کنید که تمام محاسبات سنگین را برای شما انجام می دهد و متوجه می شوید که چه زمانی مخاطبان شما بیشتر درگیر هستند.

پس از انجام این کار، می‌توانید قرقره‌های خود را برای بهینه‌ترین زمان‌های انتشار برنامه‌ریزی کنید، بدون اینکه مجبور باشید هر بار آنها را به صورت دستی منتشر کنید.

هر دو ویژگی تجزیه و تحلیل و زمان بندی در NapoleonCat موجود است، بنابراین توصیه می کنم آن را امتحان کنید. می توانید به سرعت آن را با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه آزمایش کنید، در حین ثبت نام نیازی به کارت اعتباری نیست 😉

نوشتهٔ پیشین
چگونه بدون از دست دادن عقل خود در اجتماع موفق شویم؟
نوشتهٔ بعدی
نحوه اضافه کردن متن به حلقه ها در اینستاگرام (iOS و Android)

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست