Best Time to Post on TikTok featured image

در اینجا بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در سال 2022 است

Rate this post

سوال در مورد بهترین زمان برای ارسال قدمت هر پلتفرم رسانه اجتماعی به اندازه خود رسانه اجتماعی است. و پاسخ به ندرت ساده است. بیایید ببینیم آیا این مورد در مورد TikTok صادق است یا نه؟

بنابراین، آیا بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok وجود دارد؟

اجازه دهید من درست شیرجه بزنم (و برعکس معمول “چرا اول، چگونه بعدا” را انجام دهم. در مورد چرایی یافتن شما صحبت خواهم کرد. بهترین زمان برای ارسال در TikTok کمی بعد در این پست اگر چه وقتی به آن فکر می کنید دلایل واقعاً جالب هستند. پس با ما همراه باشید.)

و طبق گفته Influencer Marketing Hub، در واقع چیزی به نام بهترین زمان وجود دارد. حداقل، این چیزی است که آنها در تحقیقات خود، تجزیه و تحلیل بیش از 100000 پست و نرخ تعامل آنها در بخش های مختلف بازار در سطح جهان، دریافتند. در اینجا نتایج (به وقت استاندارد شرقی):

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok:

 • دوشنبه: 6 صبح، 10 صبح، 10 شب
 • سهشنبه: 2 بامداد، 4 صبح، 9 صبح
 • چهار شنبه: 7 صبح، 8 صبح، 11 شب
 • پنج شنبه: 9 صبح، 12 صبح، 7 بعد از ظهر
 • جمعه: 5 صبح، 1 بعد از ظهر، 3 بعد از ظهر
 • شنبه: 11 صبح، 7 عصر، 8 شب
 • یکشنبه: 7 صبح، 8 صبح، 4 بعد از ظهر

و در اینجا یک گرافیک خوب برای همراهی با آن ارائه شده است، با حسن نیت از مرکز بازاریابی اینفلوئنسر:

بهترین زمان برای ارسال در TikTok - بهترین زمان های جهانی برای ارسال
بهترین زمان برای ارسال در TikTok، همانطور که توسط Influencer Marketing Hub محاسبه شده است

آنها حتی یک ماشین حساب مفید دارند که می توانید از آن برای محاسبه بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok استفاده کنید.

حالا، آیا این بدان معناست که شما باید این زمان‌های ارسال را به صورت اسمی در نظر بگیرید (احتمالاً آنها را به منطقه زمانی خود تبدیل کنید) و فقط پست کنید؟

خوب، آنها مطمئناً نقطه شروع خوبی هستند و یک گرایش عمومی و جهانی را نشان می دهند. اما آنها ویژگی هایی مانند صنعت شما یا مکان مخاطب خاص شما را در نظر نمی گیرند، بنابراین مطمئناً کاملاً جهانی نیستند. و هنگام نگاه کردن به چیست بهترین زمان برای ارسال در TikTok برای نام تجاری خود، احتمالاً باید عوامل بیشتری را که مربوط به حساب کاربری شما، محتوای شما و مخاطبان شما هستند تجزیه و تحلیل و آزمایش کنید تا نقطه دلپذیر خود را برای پست کردن پیدا کنید.

بنابراین، بیایید نگاهی به این عوامل بیاندازیم.

برای یافتن بهترین زمان برای پست کردن در TikTok چه چیزی را تجزیه و تحلیل کنید

خوب، اول از همه، “تجزیه و تحلیل” کلمه کلیدی در اینجا است. بنابراین، با تجزیه و تحلیل TikTok خود دوست شوید تا به دنبال الگوهایی بگردید که به شما می گوید چه زمانی مخاطبان شما احتمالاً با ویدیوهای TikTok شما درگیر می شوند. در اینجا چیزی است که باید به آن نگاه کنید:

جایی که مخاطب شما در آن قرار دارد

را بهترین زمان برای ارسال در TikTokهمانطور که توسط Influencer Marketing Hub منتشر شده است، میانگین هایی برای مخاطبان جهانی هستند. اما احتمالاً بر اساس اینکه بینندگان شما واقعاً FYP های خود را از کجا پیمایش می کنند، تفاوت های جغرافیایی وجود دارد (موقعیت در محتوایی که مردم در TikTok می بینند، نقش مهمی دارد.)

و برای دانستن این موضوع، به ابزار Creator > Analytics بروید و روی تب Followers ضربه بزنید. اگر حساب تجاری دارید، می‌توانید از طریق مجموعه Business > Analytics به آن دسترسی داشته باشید.

برای تکمیل تصویر، می‌توانید مناطق برتر را که بینندگانتان در آن قرار دارند، و همچنین جنسیت آنها را ببینید. و این باید یک نمای کلی از مناطق زمانی که باید در برنامه پست TikTok خود در نظر بگیرید به شما ارائه می دهد.

بهترین زمان برای ارسال در TikTok - ابزارهای سازنده
دسترسی به تجزیه و تحلیل TikTok از طریق ابزارهای سازنده خود
از رسانه های اجتماعی خود در برابر نظرات توهین آمیز و هرزنامه ها محافظت کنید

از رسانه های اجتماعی خود در برابر نظرات توهین آمیز و هرزنامه ها محافظت کنید

به طور خودکار نظرات حاوی هرزنامه را در زیر پست ها و تبلیغات ارگانیک خود پنهان یا حذف کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

وقتی بیدارن

وقتی می‌دانید مخاطبان شما در کجا قرار دارند، یکی دیگر از بخش‌های پازل این است که آنها چه ساعتی بیدار هستند و در واقع احتمالاً آن FYPs را مرور می‌کنند. آنها به احتمال زیاد در نیمه شب فعال نیستند (به جز شاید چند فرد تصادفی بی خواب)، بنابراین به شما کمک می کند بهترین زمان های عمومی را به زمان هایی که مخاطبان شما احتمالاً می بینند و با آنها تعامل دارند محدود کنید. ویدیوهای شما

برای اینکه بدانید اینها چیستند، به «فعالیت فالوور» در تجزیه و تحلیل TikTok خود بروید و بین روز هفته و زمان روز جابه‌جا شوید.

و این در حال حاضر پایه ای مناسب برای برنامه زمان بندی ارسال محتوای TikTok شما است. به خاطر داشته باشید که زمان تحقیق اینفلوئنسر مارکتینگ هاب در EST است. بنابراین، اگر مخاطبان شما مثلاً به وقت اروپای مرکزی باشند، ساعت 10 بعد از ظهر دوشنبه به 4 صبح سه شنبه تبدیل می شود (دوباره، به احتمال زیاد اکثر مخاطبان شما در حال پیمایش TikTok هستند، البته غیرممکن هم نیست).

نحوه عملکرد محتوای شما

اکنون محتوای TikTok فعلی خود را به ترکیب اضافه کنید. به این نگاه کنید که تا کنون چه زمانی محتوای خود را پست کرده‌اید و چگونه این به تعامل با پست‌ها و دسترسی شما تبدیل می‌شود.

کدام پست ها بیشترین بازدید را دارند؟ کدامیک بیشترین کامنت/لایک/ذخیره و غیره را دارند؟ آنها چگونه در برنامه اولیه ای که در بخش های قبلی تهیه کرده اید، قرار می گیرند؟

این به شما بینش بسیار بیشتری نسبت به زمانی که مخاطبان شما واقعاً به TikToks شما پاسخ می دهند، می دهد. برای پیدا کردن آن، به برگه محتوا در تجزیه و تحلیل خود بروید و داده ها را برای پست های فردی بررسی کنید. این برگه شامل داده‌های مربوط به پست‌های هفت روز گذشته مربوط به مواردی مانند:

 • میانگین زمان تماشا
 • کل زمان پخش
 • رسیدن
 • بازدیدهای ویدیویی
 • و ترافیک از کجا آمده است – چه از طریق فید «دنبال کردن» افراد باشد یا از طریق صفحات برای شما. (و اگر به دنبال افزایش فالوورهای خود در TikTok هستید، علاوه بر جذب فالوورهای خود، می خواهید از طریق FYP آنها به تعداد زیادی افراد جدید دسترسی پیدا کنید.)

همراه با زمان ارسال ویدیو، تمام این داده‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید موفق‌ترین زمان‌بندی پست‌های فردی برای محتوای شما چیست. آن را با فعالیت کلی فالوور خود ارجاع دهید، و شما در راه تعیین دقیق آن هستید بهترین زمان برای پست کردن ویدیوهای TikTok.

داده ها را گرفتید؟ زمان تست

شناخت جهانشمول بهترین زمان برای ارسال در TikTok همراه با تجزیه و تحلیل خاص TikTok به شما کمک می کند زمان بندی محتوای خود را آزمایش کنید و در واقع جام مقدس پست خود را پیدا کنید. که باید قدم بعدی شما باشد.

بنابراین، زمان‌بندی‌های خود را انتخاب کنید، محتوای خود را پست کنید و نحوه تأثیر زمان‌بندی بر دسترسی و تعامل شما را پیگیری کنید. سپس، در مواقعی که به نظر می رسد مردم بیشتر پاسخ می دهند و زمانی که محتوای شما به افراد بیشتری می رسد، پست های بیشتری ارسال کنید.

اکنون، چرا باید بهترین زمان ها را برای ارسال محتوای TikTok خود پیدا کنید

بهترین زمان برای ارسال در TikTok - ساخت یک عکس ویدیویی

می دانم، این به نوعی بدیهی به نظر می رسد – شما می خواهید تا جایی که می توانید به افراد بیشتری دسترسی داشته باشید و آنها را تا جایی که می توانید درگیر کنید. البته، زمان بندی همه چیز نیست – محتوای شما نیز باید مرتبط و جذاب باشد – اما واقعاً می تواند بازی را برای برخی از محتوای شما تغییر دهد. و حتی جذاب‌ترین محتوا، وقتی پست می‌شود که کسی برای تماشای آن نیست، ممکن است بی‌صدا شود.

و، بله، زمان بندی تنها چیزی نیست که بر عملکرد پست های شما تأثیر می گذارد. اما هرچه به عملکرد و آمار پست خود دقت کنید، نتایج مرتبط تری در مورد زمان بندی نیز می توانید بگیرید.

کلید زمان برای محتوای TikTok شما نیز به این دلیل است TikTok همچنان بالاترین میزان دسترسی ارگانیک را دارد از همه پلتفرم های محبوب رسانه های اجتماعی به عنوان مثال، TikToker Poppy O’Toole توانست تعداد فالوورهای خود را یک شبه افزایش دهد!

و در حالی که پلتفرم‌های دیگری مانند اینستاگرام یا فیس‌بوک به شدت به دسترسی پولی متکی هستند، جایی که زمان‌بندی اساساً مشکلی نیست، روش کار الگوریتم TikTok آن را در طرف دیگر طیف قرار می‌دهد.

در واقع، دسترسی ارگانیک TikTok در 118٪ در مقایسه با اینستاگرام 9.4٪ یا فیس بوک 2.2٪ (منبع اینجاست.) گزارش شده است. برای رسیدن به مخاطب مناسب، زمان بندی بدون شک یکی از عوامل بسیار مهم است.

بازاریابی رسانه های اجتماعی آسان تر شد

بازاریابی رسانه های اجتماعی آسان تر شد

اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

حالا نوبت توست

اگر استراتژی TikTok خود را برای سال جدید می‌سازید، نگاهی دقیق‌تر به زمان‌بندی خود قطعا ایده خوبی است تا بتوانید ویدیوهای خود را در بهترین زمان پست کنید. بهترین ها در این مورد: کسب بیشترین بازدید توسط افراد مناسبی که احتمالاً با شما و برند شما درگیر هستند.

البته، بقیه استراتژی بازاریابی TikTok خود را فراموش نکنید: مخاطبان هدفی که می خواهید به آنها برسید، ایجاد محتوای مرتبط با آنها و تبدیل TikTok به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی کلی خود.

هنگامی که همه این عناصر را در دست دارید و مایل به یادگیری و تنظیم استراتژی خود باشید، احتمالاً نتایجی را خواهید دید که دنبال آن هستید. و اگر این کار را درست انجام دهید، ممکن است حتی از انتظارات شما هم فراتر رود.

نوشتهٔ پیشین
چگونه از پیام های تجاری گوگل برای بهبود خدمات مشتری استفاده کنیم
نوشتهٔ بعدی
50 بهترین هشتگ کریسمس – و نحوه استفاده از آنها

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.