How to Make Reels on Instagram featured image

راهنمای آسان برای مبتدیان

Rate this post

گزارش‌های صنعت بازاریابی چندین سال است که سال ویدیو را با صدای بلند اعلام کرده‌اند. در حال حاضر، با حلقه های اینستاگرام برای بازی کردن، شاید زنده بودیم تا آن روز را ببینیم.

یوتیوب هنوز هم پلتفرم شماره یک اشتراک‌گذاری ویدیو است: 88 درصد از بازاریابان از یوتیوب به عنوان کانال اصلی خود استفاده می‌کنند. پلتفرم هایی مانند اسنپ چت و تیک توک مدتی است که با فرمت های ویدیویی کوتاه جدید و مهیج توجه پایگاه کاربران اینستاگرام را منحرف کرده اند.

بر اساس گزارش‌های آن‌ها، اینستاگرام ۸۰ درصد افزایش زمان تماشای محتوای ویدیویی کاربران را در این پلتفرم داشته است. کاربران بیشتر از هر نوع محتوا با پست های ویدیویی درگیر هستند. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در تعامل با کاربران رشد می‌کنند و دائماً به دنبال راه‌های جدیدی برای تشویق سازندگان به یافتن راه‌های جدید برای دریافت نظرات و اشتراک‌گذاری‌های بیشتر هستند.

با در نظر گرفتن این روندها، در اوایل سال 2022، اینستاگرام در سطح جهانی ابزار ایجاد ویدیوی کوتاه و نوع جدیدی از محتوا را معرفی کرد: Reels.

همه اینها بدون صرف هزینه زیادی برای تولیدکنندگان محتوای ویدیویی حرفه ای و بدون تجهیزات گران قیمت در اختیار شما.


بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

حلقه های اینستاگرام چیست؟

حلقه های اینستاگرام ویدئوهای کوتاهی هستند که تا 90 ثانیه طول می کشند. حلقه های اینستاگرام باید سرگرم کننده، سبک و سرگرم کننده باشند. این محتوای جدید در دو مکان در پروفایل کاربر ظاهر می شود. آنها را پیدا خواهید کرد:

 • در برگه نمایه کاربر، همراه با هر محتوای دیگری که قبلاً پست شده است.
 • برگه Reels جدید، که صرفاً به این فرمت ویدیوی کوتاه اختصاص دارد.
نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام - پروفایل demarcuspaul ig
تب Reels کاربر اینستاگرام

کاربران عادی اینستاگرام و شرکت‌هایی که محصولات خود را بر روی این پلتفرم بازاریابی می‌کنند متوجه شده‌اند که با آخرین به‌روزرسانی اینستاگرام، Reels مورد علاقه الگوریتم قرار گرفته است.

اکنون برگه کاوش حاوی پیشنهادهای Reels بیشتری بر اساس علایق و تعاملات کاربران است.

هنگامی که هنگام بازدید از برگه کاوش روی Reel ضربه بزنید و ویدیو را تا انتها تماشا کنید، یک حلقه پیشنهادی جدید فوراً شروع به پخش می کند. این بدان معنی است که مشتریان بالقوه در مقایسه با پست های سنتی، محتوای ویدیویی وقت گیر بیشتری را صرف می کنند.

همچنین به این معنی است که ایجاد و به اشتراک گذاری حلقه ها باعث می شود که مورد توجه مخاطبان جدید، مشابه گروه هدف مورد نظر، بسیار آسان تر شود.

نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام - dainitin_1410 ig reel
اگر روی دکمه وسط «بازی» کلیک کنید، به تب Reels explore دسترسی خواهید داشت.

چگونه در اینستاگرام قرقره بسازیم؟

امکان ایجاد Reels در اینستاگرام اجباری شده است، زیرا ویژگی نسبتاً جدید این پلتفرم را طوفانی کرده است.

این گزینه بسیار شبیه به چیزی است که کاربران قبلاً از ارسال استوری های اینستاگرام می دانند و اینستاگرام کاربران را برای ایجاد این نوع محتوای ویدیویی جدید گام به گام راهنمایی می کند. بنابراین، در اینجا نحوه ساخت قرقره های اینستاگرام آورده شده است.

پس از ورود به برنامه، کاربر صفحه اصلی را می بیند. دو گزینه برای ایجاد حلقه اینستاگرام از اینجا وجود دارد:

 • با کشیدن انگشت به سمت راست روی صفحه اصلی برای دیدن ابزار استوری اینستاگرام، و سپس انتخاب حلقه در پایین صفحه، یا
 • با ضربه زدن روی نماد (+) در بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه Reels.
نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام - نحوه ایجاد حلقه ig
نحوه ساخت حلقه های اینستاگرام

مانند استوری های اینستاگرام، می توانید با زدن دکمه ضبط، ضبط حلقه اینستاگرام خود را شروع کنید. می توانید ویدیو را با یا بدون فیلترهای محبوب اینستاگرام ضبط کنید.

در هر زمان می توانید پیش نمایش ویدیو را مشاهده کنید. اگر چیزی نیاز به تنظیم دارد، همیشه می توانید به عقب برگردید و هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید یا از نو شروع کنید.

در اینجا چندین گزینه اساسی برای جذاب تر کردن Reel پیدا خواهید کرد:

 • صدا را اضافه کنید
 • سرعت فیلم را انتخاب کنید
 • قالب ویدیویی برای ضبط در چند فریم
 • ابزار مدیریت زمان برای ایجاد ویرایش ویدیو
 • ابزار تراز زمانی مفید است که ویدیو شامل انتقال محبوب بین فریم ها باشد

در بخش پیش نمایش، می توانید چند ابزار دیگر را پیدا کنید. کاربران اینستاگرام به خوبی آنها را می شناسند. این بخش شباهت زیادی به دوربین استوری اینستاگرام دارد. در اینجا می توانید:

 • ویدیو را در گالری عکس دانلود کنید
 • صداها را اضافه و ویرایش کنید
 • ضبط صدا
 • استیکر و گیف اضافه کنید
 • روی صفحه بکشید
 • متن اضافه کنید
 • افزودن فیلترهای AR

به سازندگان توصیه می شود از موسیقی کتابخانه موسیقی اینستاگرام استفاده کنند. انتخاب گسترده ای شامل جلوه های صوتی کوتاه، نمونه های موضوعی جهانی و آهنگ های محبوب نوازندگان و خوانندگان معروف است.

هنگامی که محتوای ویدیویی محبوبیت خاصی پیدا کند، اگر بخواهید ویروسی شود، موسیقی حلقه تنظیم شده تبدیل به صدای پرطرفدار می شود. احتمالاً زمانی که سازندگان روی واگن می پرند، بیشتر از آن خواهید شنید. به این ترتیب تم‌ها یا چالش‌های پرطرفدار در برگه کاوش شروع می‌شوند.

شایان ذکر است که همه کاربران به جذاب ترین جلوه های صوتی و ترک دسترسی نخواهند داشت. وقتی پروفایل اینستاگرام کاربر روی شخصی تنظیم شده باشد و تغییر تنظیمات پروفایل به Creator، Company یا Educator گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد، ممکن است این اتفاق بیفتد.

نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام - جستجوی موسیقی
کتابخانه موسیقی اینستاگرام

Sidenote – حلقه اینستاگرام خود را از نظر بصری برجسته کنید

به احتمال زیاد یک جادوگر ویدیویی در تیم خود دارید. یا اینکه به اندازه کافی در برنامه های ویرایش ویدیو (مانند CapCut) مهارت دارید تا ویدیو را خارج از instaverse ایجاد کنید. این عالی است!

نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام از گالری شما؟ آسان! کافی است محتوای ویدیویی را در هر برنامه ای که دوست دارید ضبط و ویرایش کنید، سپس فایل را در گوشی خود ذخیره کنید. ویدیوی از پیش ضبط شده خود را به ابزار ایجاد قرقره از گالری تلفن خود اضافه کنید. در صورت نیاز به استیکر، متن، افکت یا موسیقی اضافی، آنها را داخل ابزار حلقه‌های اینستاگرام اضافه کنید. سپس، به پست کردن ادامه دهید.

هنگامی که نیاز دارید در اینستاگرام با چندین عکس حلقه بسازید، همین روند اعمال می شود. فایل ها را از گالری خود انتخاب کرده و در برنامه ویرایش کنید.

پست کردن حلقه های اینستاگرام

هنگامی که از اثر نهایی حلقه خود راضی هستید، بخش بعدی همه چیز در مورد ارسال حلقه ها است.

از این قسمت غافل نشوید چرا؟ اینجاست که می‌توانید زیرنویس اضافه کنید، از هشتگ‌ها برای افزایش دسترسی استفاده کنید و – مهم‌تر از همه – تصویر جلد Reel را انتخاب کنید.

تصویر جلد یک تصویر کوچک است که در برگه کاوش ظاهر می شود. باید به اندازه کافی جالب باشد تا کاربران برای تماشای ویدیوی شما کلیک کنند. این اولین لحظه تأثیرگذاری برای Reel است که بینندگان جدید و مشتریان بالقوه را به کسب و کار شما جذب می کند.

اینستاگرام می تواند به صورت تصادفی این مورد را برای شما انتخاب کند، اما بهتر است آن را به شانس نسپارید. تصاویر جلد را از قبل در Canva، Photoshop یا هر برنامه ویرایش دیگری آماده کنید. مطمئن شوید که تصویر برجسته است و شامل یک تماس کوتاه برای اقدام است.

در زیر، خلاصه‌ای از اندازه‌های تصویر جلد را خواهید دید:

 • 1080 x 1920 px ابعادی است که باید قرقره را با آن ضبط کنید. کاربران این اندازه تصویر جلد را هنگام پیمایش در برگه قرقره ها می بینند.
 • 1080 x 1080 px جلد Reels است که کاربران در فید پست های معمولی شما می بینند
 • 1080 x 1350 px بهترین اندازه برای مطابقت با پیام و محتوای اصلی شما است. کاربران هنگام پیمایش فید خانه خود، آن را در برگه کاوش می بینند. این ابعادی است که همه محتوای پیشنهادی دارند.
قرقره های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید

قرقره های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید

به طور یکپارچه حلقه های اینستاگرام خود را برای چندین حساب در یک زمان برنامه ریزی کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

ایده های ساده محتوای حلقه های اینستاگرام برای کسب و کار شما

ممکن است فکر کنید که Reels پیچیده است، اما مانند هر ابزار دیگری است: تمرین محتوا را بهتر و بهتر می کند.

در زیر تعدادی خلاقیت بسیار آسان را خواهید دید حلقه های اینستاگرام ایده هایی برای استفاده در کسب و کار محتوای همیشه سبز و بدون خطا.

قبل و بعد

ویدیوهای قبل و بعد همیشه یک اسلم دانک هستند. به شدت توسط صنعت زیبایی استفاده می شود، تاثیر نهایی تغییرات همیشه بسیار فریبنده است. در صنعت IT نیز استفاده از آن آسان است. فقط به ایجاد مقایسه وب سایت قبل و بعد فکر کنید.

یا، برای یک کپی‌رایتر قبل و بعد از تعمیر USP یا CTA بسیار بد… این می‌تواند ایده‌ای برای متمایز شدن در یک مکان شلوغ باشد.

توقف حرکت

این ویدیو می‌تواند محصولات را از زاویه‌ای دیگر، در رنگ‌های دیگر یا مکان‌های مختلف نشان دهد. قرقره های استاپ موشن نه تنها در صنعت پوشاک و مد مفید هستند.

به عنوان مثال، یک معمار می تواند نشان دهد که چگونه مراحل ایجاد را طی می کند تا به طراحی نهایی اتاق برسد. در صنعت مارتک، ویدیوهای استاپ موشن می‌توانند هر چیزی را از راه‌اندازی گرفته تا برگزاری یک وبینار، ارسال یک خبرنامه مهم تا راه‌اندازی ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام در رسانه‌های اجتماعی نشان دهند. آن را امتحان کنید!

ویدیوی تور

مشتریان پشت صحنه نحوه خلق محصولاتشان را دوست دارند. آنها با تیم، ردیابی انبار، فرآیند بسته بندی، فرآیند ایجاد و خلاقیت در پشت صحنه آشنا می شوند.

دفتر خود را نشان دهید یا میزهای تیم راه دور را نشان دهید. در اطراف مکان های سرگرم کننده مکان خود گردش کنید و با مخاطبان ارتباط برقرار کنید که شرکت شما توسط افراد واقعی اداره می شود، نه برخی از روبات های بی چهره.

در هر تجارت الکترونیکی، یک فرآیند کامل از سفارش تا ارسال، که مرحله به مرحله نشان داده شده است، مطمئنا جالب خواهد بود. در صنعت بازی، گپ زدن با تیمی که پشت ایجاد بازی های ویدیویی محبوب ایستاده و بازی های مورد علاقه آنها را بازی می کند، راهی نسوز برای نشان دادن جنبه انسانی است.

به جای ویدیو از عکس استفاده کنید

این یک راه آسان برای بازیافت محتوایی است که ممکن است قبلا داشته باشید. تصاویر محصول، نظرات مشتریان از سراسر وب، فعالیت های تیمی، اقلام فروش و مجموعه های جدید به احتمال زیاد با مجموعه ای از تصاویر همراه خواهند بود.

تن از حلقه های اینستاگرام آموزش‌ها نشان می‌دهند که چگونه می‌توان تصاویر را با صدای آهنگ‌های محبوب از کتابخانه موسیقی اینستاگرام به زیبایی کنار هم قرار داد. عالی در هر صنعتی، برای هر اندازه شرکت.

نکات برجسته داستان را به حلقه تبدیل کنید

ارسال استوری اینستاگرام برای بسیاری از کسب و کارها در حال حاضر کار بیهوده ای است. این احتمال وجود دارد که شما در حال حاضر چند قطعه محتوای مهم مطابق با موضوعی را داشته باشید که در داستان های برجسته نمایه (حلقه های زیر بخش بیوگرافی کاربر) ذخیره شده اند.

آنها را به قرقره تبدیل کنید! چگونه؟ برای نمایش نقاط برجسته خود بروید و روی «…» ضربه بزنید تا گزینه «Turn to Reel» باز شود. سپس مانند پست کردن یک حلقه اینستاگرام معمولی، به این کار ادامه دهید. آسان-پیزی.

مدیریت (و خودکار) همه نظرات از حلقه های اینستاگرام را در یک مکان

مدیریت (و خودکار) همه نظرات از حلقه های اینستاگرام را در یک مکان

از NapoleonCat برای مدیریت تمام نظرات خود از Reels در چندین حساب IG – همه از یک نمای ساده استفاده کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

کلام پایانی

ما امیدواریم که این راهنما شما را به زودی اولین حلقه کسب و کار خود را ارسال کند. ایده ها به اندازه کافی ساده هستند که بدون صرف زمان و هزینه می توانید آنها را امتحان کنید، و تنها چیزی که نیاز دارید همان چیزی است که در حال حاضر دارید: یک ایده ساده، یک گوشی هوشمند، و چند برنامه کاربردی رایگان.

به عنوان یک صاحب کسب و کار یا مدیر رسانه های اجتماعی، جمعیت فالوورهای اینستاگرام خود را نیز می شناسید. از این دانش برای پست کردن و به اشتراک گذاری حلقه های ساده استفاده کنید تا دسترسی خود را افزایش دهید و مشتریان جدید جذب کنید.

اگر به یک راه حل مفید برای مدیریت اینستاگرام و استفاده حداکثری از استراتژی رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

کارشناسان NapoleonCat هر روز نکات مفیدی را به اشتراک می گذارند تا به شرکت شما کمک کنند در یک طاقچه شلوغ پیشرفت کند و برجسته شود. حتماً ابزارهای مدیریت اینستاگرام NapoleonCat را برای تجارت امتحان کنید.

برای نکات بیشتر در اینستاگرام، مقالات دیگر ما را بررسی کنید:

نوشتهٔ پیشین
Shadowban TikTok چیست و چگونه از شر آن خلاص شویم؟
نوشتهٔ بعدی
6 نکته باورنکردنی Pinterest برای تجارت الکترونیک برای افزایش فروش شما

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست