روش های انتقال پیج اینستاگرام

روش های انتقال فالوور اینستاگرام به اکانت دیگر

5/5 - (4 امتیاز)

اصولا برای پیج‌های غیر کاری و کسانی که فعالیت تجاری در اینستاگرام ندارند مشکلی به نام انتقال فالوور اینستاگرام به اکانت دیگر وجود ندارد. اما افرادی که دوست دارند از این بستر درآمد داشته باشند قطعا با چنین مسئله‌ای مواجه شده اند. محدود شدن پیج یکی از دلایلی است که ممکن است افراد به خاطر آن بخواهند فالوورهایشان را به یک پیج دیگر انتقال بدهند. این موضوع در زمان‌هایی که در پیجمان محتوای زیادی داریم و تعداد فالوورهای ما زیاد است از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین خاطر سایت‌ها و افراد کلاه بردار زیادی هم وجود دارند که ادعا می‌کنند قادر به انتقال فالوورها از یک پیج به یک پیج دیگر هستند و فقط با اخاذی ناپدید خواهند شد. اما بهترین راه برای انتقال فالوور چیست؟ با ما همراه باشید تا به این پرسش مهم پاسخ دهیم.

84744 social media marketing apps facebook

آیا روش دقیقی برای انتقال فالوور اینستاگرام از یک پیج به پیج دیگر وجود دارد؟

بگذارید از همین ابتدا بگوییم که خیر! هیچ راه مشخص و دقیقی برای انتقال فالوور وجود ندارد و افرادی که به این بهانه از شما هزینه می‌گیرند، دروغگویی بیش نیستند. بنابراین اگر روزی یک نفر آمد و به شما گفت که می‌تواند فالوورهایتان را از پیج فعلی‌تان به یک پیج دیگر انتقال بدهد تا آنجایی که می‌توانید از وی دور شوید! انتقال دادن فالوورها کاری نیست که اینستاگرام با آن موافق باشد به همین خاطر است که نمی‌توان هیچ راه صد در صدی برای آن تعیین کرد. اما اگر قصد دارید که فالوورهای خود را به یک پیج دیگر انتقال دهید باید نامید شوید؟ خیر! چند راه کمکی برای انجام این کار وجود دارد که به شما معرفی خواهیم کرد.

راه‌های انتقال فالوور اینستاگرام

بر خلاف آن چه که فکر می‌کنید هیچ کار سر راستی برای انتقال دادن فالوورها وجود ندارد. اما 2 راه برای انجام آن وجود دارد که ممکن است به موفقیت بیانجامد. با ما همراه باشید تا این روش‌ها را توضیح دهیم.

روش تغییر نام کاربری پیج

یکی از راه‌ها برای انتقال فالوورها به یک پیج دیگر این است که به صورت کلی صورت مسئله را پاک کنید. مثلا فرض کنید که شما دارای یک پیج به نام A هستید که 10هزار فالوور هم دارد. حالا متوجه شده‌اید که موضوع یا محتوای پیج A دیگر برای شما مناسب نیست و می‌خواهید در زمینه‌ی دیگری فعالیت کنید. یک راه این است که یک پیج دیگر را از صفر ساخته و شروع به جذب فالوور کنید. اما راه بهتر دیگری هم هست. شما می‌توانید به جای این که یک پیج دیگر ایجاد کنید، نام کاربری پیج فعلی‌تان را تغییر داده و محتوای پیجتان را عوض کنید. یعنی عکس پروفایل، بیوگرافی، پست‌ها و … را تغییر دهید. پیشنهاد می‌شود که به جای حذف پست‌ها آن‌ها را آرشیو کنید. تجربه نشان داده است که حذف پست واکنش خوبی از سوی اینستاگرام نخواهد داشت.

البته اگر موضوع پیج جدید با پیج قبلی مشابه است می‌توانید از حذف کردن یا آرشیو کردن محتوای درون آن خودداری کرده و فقط نام کاربری را عوض نمایید. طبیعی است که بعد از انجام این کار بخشی از فالوورهای خود را از دست خواهید داد و این موضوع در حالی که موضوع پیج را به صورت کلی تغییر دهید با شدت بیشتری انجام می‌شود اما نکته مثبت ماجرا اینجاست که هنوز هم تعداد بسیاری فالوور برایتان باقی مانده است.

ترفند انتقال دستی فالوورها به پیج جدید

حتما شما هم دیده‌اید پیج‌هایی که در استوری بیان می‌کنند که پیج قبلی‌شان از بین رفته یا پیج فعلی محدود شده است و به همین خاطر از شما می‌خواهند که وارد پیج جدیدشان به آدرس فلان شوید. در واقع این هم یکی از راه‌های انتقال فالوور است که البته زمان و انرژی زیادی می‌طلبد. اگر پیج فعلی‌تان را به هر دلیلی از دست داده‌اید می‌توانید یک پیج جدید ساخته و سپس از آن وارد لیست فالوورهای پیج قبلی‌تان شده و آن‌ها را فالو کنید. این فالو کردن می‌تواند در بیشتر مواقع به فالو شدن بیانجامد. خصوصا اگر پیج جدید نام و نشانی از پیج قدیمی را در خود داشته باشد. چرا که کاربران می‌فهمند که شما هستید.

همچنین می‌توانید وارد دایرکت افراد شده و خودتان را معرفی کرده و از آن‌ها بخواهید که پیج جدیدتان را دنبال کنند. البته به خاطر داشته باشید که وارد شدن بیش از حد به دایرکت افراد می‌تواند منجر به بلاک شدن شما شود و در نهایت باز هم پیجتان محدود شود.

قرار دادن یک استوری در پیج قبلی و اشاره به این که افراد پیج جدیدتان را فالو کنند بهترین راه ممکن برای انتقال دستی فالوورها به پیج جدید است. ممکن است این روش نتواند صد در صد فالوورها را به پیج جدید بکشاند اما امنیت بالایی دارد و دیگر خطر محدود شدن شما را تهدید نمی‌کند. از سویی دیگر زمان کمی هم از شما خواهد گرفت. البته حواستان باشد که نام کاربری خود را هم در استوری قرار داده و پیج جدید را منشن کنید تا پیدا کردن صفحه جدید برای مخاطبانتان به سادگی صورت پذیرد.

سخن پایانی

انتقال فالوور اینستاگرام به اکانت دیگر یکی از مسائلی است که اگر کمی با اینستاگرام سر و کار داشته باشید به احتمال بسیار زیاد با آن مواجه خواهید شد. به همین خاطر اگر از کسانی هستید که به تازگی با اینستاگرام کار کرده‌اید و یا این که دچار این مسئله شده‌اید، این پست می‌تواند برای شما مفید باشد و در مواقع نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

لازم است یک بار دیگر به این نکته اشاره کنیم که هیچ راه حل صد در صدی برای انتقال فالوورها به یک پیج دیگر وجود ندارد چرا که اینستاگرام با این کار مخالف است. به همین خاطر به هیچ عنوان به حرف افرادی که ادعا می‌کنند می‌توانند این کار را به سرعت برایتان انجام دهند، گوش نکنید. اینستاگرام یکی از هوشمند‌ترین الگوریتم‌های موجود را در خود قرار داده است و هر کار اشتباهی می‌تواند نه تنها پیج جدید بلکه پیج قدیمی را هم به صورت کامل از دسترستان خارج کند و تمام تلاش‌هایی که کرده بودید را به صورت کامل از بین ببرد. به همین خاطر پیشنهاد اصلی ما این است که این کار را با دقت و مطابق با دستور العملی که در این نوشته به آن اشاره کردیم انجام دهید.

نوشتهٔ پیشین
آموزش نحوه ورود به اکسپلور اینستاگرام به صورت حرفه ای و آسان
نوشتهٔ بعدی
5 نکته کلیدی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام با افزایش ایمپریشن

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست