Introducing Powerful Social Media Analytics for Facebook and Twitter

معرفی قدرتمند تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای فیس بوک و توییتر

Rate this post

شما نمی توانید انتظار داشته باشید که بازگشت سرمایه بهتری از رسانه های اجتماعی داشته باشید بدون اینکه یک تب ثابت در تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی خود داشته باشید.

تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی به عنوان ستاره شمالی شما عمل می کند و راه را برای نشان دادن اینکه چه استراتژی هایی برای شما کار می کنند و کجا باید بهبود دهید را راهنمایی می کند.

برای دسترسی بیشتر به تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی برای بازاریابان، SocialPilot ارائه می دهد نمای یک داشبورد از تمام تحلیل های رسانه های اجتماعی شما.

بدون تغییر حساب و مدیریت چندین پنجره. به تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی خود زیر یک داشبورد نگاه کنید.

شما یک نگاه جامع به تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی از:

  • فیس بوک
  • توییتر
  • اینستاگرام
  • لینکدین
  • نمایه کسب و کار Google

در این وبلاگ، تمرکز ما بر این است که چگونه SocialPilot به شما در دسترسی به آن کمک می کند تجزیه و تحلیل فیس بوک و توییتر و خیلی بیشتر انجام دهید.

اهمیت تجزیه و تحلیل SocialPilot

برای ایجاد یک تغییر انقلابی در بازاریابی رسانه های اجتماعی خود، ابتدا باید جایی که در حال حاضر ایستاده اید را تجزیه و تحلیل کنید. تجزیه و تحلیل ابزاری محوری است که به ردیابی میزان عمقی که در آب های بازاریابی دارید کمک می کند.

پیگیری دنبال‌کنندگان، تعامل، کلیک‌ها و تبدیل‌ها در فیس‌بوک و توییتر برای سنجش عملکرد فعلی رسانه‌های اجتماعی شما کاملا ضروری است. اما، کجا می توانید عملکرد اجتماعی خود را به طور موثر اندازه گیری کنید؟

البته بخش های تجزیه و تحلیل بومی بیش از حد کافی هستند. ولی زمانی که شما یک بازاریاب رسانه های اجتماعی هستید که چندین حساب اجتماعی را مدیریت می کنید، کوتاهی کردند.

در چنین حالتی، استفاده از ابزاری مانند SocialPilot بهترین راه برای ارزیابی عملکرد رسانه های اجتماعی چندین حساب مشتری است.

ویژگی تجزیه و تحلیل SocialPilot شما را قادر می سازد تا عملکرد رسانه های اجتماعی چندین حساب اجتماعی را از یک صفحه مشاهده کنید. در نتیجه، برای ارزیابی عملکرد حساب‌های مشتری مختلف، مجبور نیستید از چندین پنجره جابجا شوید.

علاوه بر این، می‌توانید گزارش‌های پی‌دی‌اف را از طریق ایمیل به‌صورت دستی با مشتری خود به اشتراک بگذارید یا برنامه‌ریزی کنید که در روز اول هر ماه یا هر روز هفته به‌طور خودکار انجام شود.

آیا شما کنجکاو هستید؟ بیایید عمیق تر به بخش تجزیه و تحلیل Facebook و Twitter SocialPilot بپردازیم.

تجزیه و تحلیل فیس بوک

با بیش از 200 میلیون کسب و کار در فیس بوک، می توانیم بگوییم که بدون شک یک پلتفرم بازاریابی ارزشمند برای مارک ها در هر شکل و اندازه است.

با این حال، نمی‌توانیم این واقعیت را کنار بگذاریم که دسترسی ارگانیک به فیس‌بوک به مرور زمان کاهش یافته است. تنها راه موفقیت در فیس بوک، ایجاد استراتژی های مبتنی بر تجزیه و تحلیل است.

و ویژگی تجزیه و تحلیل SocialPilot به شما کمک می کند این کار را انجام دهید – اما سریعتر!

دیگه چی؟ تجزیه و تحلیل هایی که می توانید مشاهده کنید محدود به پست هایی نیست که از طریق SocialPilot برنامه ریزی کرده اید. تو می توانی داده های عملکرد صفحه فیس بوک خود را برای 90 روز گذشته دریافت کنید.

درک فیس بوک آنالیتیکس ساده است و درک کاملی از معیارهای مختلف عملکرد ارائه می دهد.

تمام جزئیات مربوط به تعامل با مخاطب، جمعیت شناسی، عملکرد پست ها و طرفداران فعال دقیقاً در قالب نمودارها، نمودارها و اینفوگرافیک ها نمایش داده می شوند.

داشبورد ساده و در عین حال از نظر زیبایی شناسی جذاب است و مطمئن می شود که کاربران بهترین تجربه را داشته اند!

برای دانستن بیشتر، اجازه دهید هر بخش از تجزیه و تحلیل فیس بوک را تجزیه کنیم.

رشد مخاطب

در اینجا می توانید تعداد طرفداران (لایک های صفحه خود) را که هر روز به دست آورده اید و از دست داده اید را مشاهده کنید. همچنین لایک های صفحه ای را که از طریق رسانه های پولی و ارگانیک دریافت کرده اید به تفکیک به شما می دهد. این اطلاعات به شما امکان می دهد استنباط کنید که آیا تبلیغات پولی شما به شما کمک کرده است که لایک های بیشتری دریافت کنید یا اینکه پست های ارگانیک خوب قدیمی برای شما مفید بوده است.

تعامل با مخاطب

تجزیه و تحلیل تعامل مخاطب

این بخش به شما کمک می کند تعامل مخاطبان خود را در فیس بوک پیگیری کنید. می‌توانید اشتراک‌گذاری‌ها، لایک‌ها و نظرات مخاطبان در پست‌های خود را با استفاده از آن ببینید و آنالیز کنید نمودار تعامل مخاطب و بینش تعامل.

همچنین می توانید نمودارها را مرور کنید و نتایج را در یک دوره 7 روز، 15 روز، یک ماه و سه ماه مقایسه کنید.

طرفداران فعال

تجزیه و تحلیل فن فعال

بهترین راه برای به دست آوردن حداکثر تعامل در پست خود، اشتراک گذاری آن در زمانی است که بیشتر مخاطبان شما فعال هستند؟

با بخش هواداران فعال، زمان فعال بودن طرفداران خود در فیس بوک را ردیابی کنید و در آن زمان ها محتوا ارسال کنید. می‌توانید از ویژگی بی‌نظیر زمان‌بندی SocialPilot برای اشتراک‌گذاری محتوا در بهترین زمان برای ارسال استفاده کنید.

جمعیت شناسی مخاطب

تجزیه و تحلیل جمعیت شناختی مخاطب

با شناسایی دقیق مخاطبان خود، استراتژی بازاریابی برند خود را تقویت کنید. جمعیت شناسی مخاطب به شما اطلاعاتی در مورد مشخصات جمعیتی مهم مانند سن، جنسیت و موقعیت مکانی مخاطبانتان می دهد. می توانید بر اساس آمارهای به دست آمده، روی متمرکز کردن پست ها برای مخاطبان خاص کار کنید.

عملکرد پست

تجزیه و تحلیل عملکرد پست

یکی از مهمترین اجزای تجزیه و تحلیل فیس بوک SocialPilot، عملکرد پست، جزئیات پیچیده عملکرد هر پست شما را برجسته می کند.

این لایک ها، اشتراک گذاری ها، مشارکت و دسترسی همه پست های فردی شما را مشخص می کند. این به شما امکان می دهد بینش دقیق تری در مورد نوع محتوایی که با مخاطبان خود طنین انداز می شود به دست آورید.

آیا این فیلم ها، گیف ها یا پست های متنی ساده به نفع شما هستند؟ از این بخش برای تجزیه و تحلیل و انجام بیشتر کارهایی که مردم دوست دارند استفاده کنید.

فعال ترین نظر دهندگان، لایک کننده ها و اشتراک گذاران

تجزیه و تحلیل فالوور فعال

با طرفداران سرسخت خود نزدیک و شخصی شوید. آنها را بشناسید و شخصاً با آنها تماس بگیرید. این آمار فعال ترین نظر دهندگان، لایک کننده ها و اشتراک گذاران شما به شما کمک می کند تا بهتر با طرفداران خود ارتباط برقرار کنید و پیوندهای بهتری ایجاد کنید.

تجزیه و تحلیل توییتر

توییتر از نظر فرکانس ارسال مطالبی است. اگر در چندین کانال اجتماعی حضور دارید، از بین همه، احتمالاً بیشترین تعداد پست‌ها را در توییتر به اشتراک می‌گذارید. این به این دلیل است که توییتر یک خوراک زمانی دارد. بنابراین هر چه بیشتر توییت کنید، بینندگان بیشتری خواهید داشت.

با این حال، ایجاد توییت های بیشتر به معنای صرف تلاش و هزینه بیشتر برای تولید محتوا است. و انجام تمام تلاش ها در حالی که چشم خود را روی تجزیه و تحلیل توییتر خود می بندید، سودی ندارد.

SocialPilot تجزیه و تحلیل اکانت‌های متعدد توییتر را برای بازاریابان رسانه‌های اجتماعی راه‌اندازی می‌کند. این همه بینش‌هایی را ارائه می‌کند که برای ردیابی اینکه چه چیزی برای کسب‌وکار شما کار می‌کند و چه چیزی مناسب نیست، نیاز دارید.

تجزیه و تحلیل توییتر

مشابه فیس بوک، Twitter Analytics فقط به توییت هایی که از طریق SocialPilot ساخته اید محدود نمی شود. می توانید آمار هر پستی را در حساب توییتر خود مشاهده کنید.

در اینجا همچنین، گزینه فیلتر کردن و دیدن داده‌های حداکثر 90 روز را دریافت می‌کنید، بنابراین می‌توانید داده‌های خود را با بازه‌های زمانی قبلی مقایسه کنید و معیارهایی را تعیین کنید.

توییت های روزانه

توییت های روزانه

هر چند بار در روز توییت کنید و ابزار SocialPilot’s Twitter Analytics از سوابق شما مراقبت می کند. نمودار توییت‌های روزانه تعداد توییت‌هایی را که روزانه در یک بازه زمانی انتخاب شده ارسال می‌کنید، نشان می‌دهد. ماوس را روی نمودار نگه دارید تا تعداد دقیق توییت‌ها را در آن روز مشخص کنید.

فرکانس توییت

فرکانس توییت

نمودار فرکانس توییت نشان می‌دهد که هر ساعت و هر روز در یک بازه زمانی انتخابی چقدر توییت می‌کنید. این عدد مجموع تمام توییت هایی است که در ساعات و روزهای مختلف هفته منتشر کرده اید.

وقتی این نمودار را بررسی می‌کنید، می‌توانید ببینید چه ساعت و روزهای هفته بیشتر فعال هستید.

عادات محتوا و تعامل

محتوا و عادات تعامل

با اسکرول کردن به پایین، اطلاعاتی در مورد انواع توییت خود دریافت می کنید. نمودار دایره ای چشم نواز به شما نشان می دهد که چه تعداد از توییت های شما متن، لینک، تصویر یا توییت ویدیویی هستند. این یک نماینده عالی است که با مافوق خود به اشتراک بگذارید تا انواع محتوای متفاوتی را که در یک دوره زمانی معین ایجاد کرده اید به آنها نشان دهید.

اما شما همچنین باید تاثیر همه توییت های خود را بدانید و به اشتراک بگذارید. این زمانی است که به بخش اطلاعات بینش تعامل می روید. در اینجا می توانید داستان تعامل کامل حساب توییتر خود را مشاهده کنید.

تعامل با مخاطب

یک نمای دقیق تر از معیارهای تعامل شما از طریق نمایش گرافیکی تعامل مخاطب امکان پذیر است. در اینجا می‌توانید تعداد پاسخ‌ها، ریتوییت‌ها و لایک‌های توییت‌های شما را در یک روز خاص ببینید.

عملکرد توییت

عملکرد توییت

با نمودار “عملکرد توییت” بینش روشنی در مورد عملکرد پست های خود دریافت کنید. این بخش به شما نمای دقیقی از عملکرد هر یک از توییت های شما می دهد.

فقط با نگاه کردن به جدول، متوجه خواهید شد که چه نوع توییت هایی برای شما معجزه می کنند و چه نوع توییت هایی را باید بهبود یا کاهش دهید.

مروری بر ذکرها

مروری بر ذکرها

با نمودار «نمای کلی ذکر» در آمار توییتر خود عمیق‌تر شوید. این ویژگی عالی راهنمای کاملی برای تمام توییت‌های ذکر شده و دیگر فعالیت‌های برجسته توییت است.

اکنون می توانید همه چیز را در مورد بهترین کاربران تأثیرگذار که برند شما را در توییتر دنبال می کنند، بیابید.

گزارش های خود را به اشتراک بگذارید

هنگامی که ارزیابی تجزیه و تحلیل های توییتر خود را به پایان رساندید، وقت آن است که آنها را با تیم خود به اشتراک بگذارید و بحث کنید.

با در نظر گرفتن تمام جزئیات، دکمه گزارش های اشتراک گذاری در ویژگی Analytics گنجانده شده است.

برای نمایش عملکرد توییتر خود، گزارش ها را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا اعتماد آنها به شما افزایش یابد. دکمه اشتراک گذاری برای هر شبکه اجتماعی در دسترس است و در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش ظاهر می شود.

این دکمه “قدرت” شماست. از آن برای اطلاع رسانی، بحث و نمایش نتایج بازاریابی رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید.

گزارش ها را به اشتراک بگذارید

برنامه ریزی PDF یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه در هنگام گزارش است. اگر از اشتراک دستی گزارش ها به مشتریان و اعضای تیم در اول هر ماه می ترسید، می توانید زمانی را برای اشتراک گذاری خودکار گزارش ها برنامه ریزی کنید.

ردیابی را به طور موثر شروع کنید

بخش تجزیه و تحلیل SocialPilot نمونه دیگری از این است که چگونه این ابزار آگاهانه برای کاربران ایجاد شده است تا کنترل بهتری بر بازاریابی رسانه های اجتماعی خود داشته باشند.

رسانه های اجتماعی یک بازی توپی است که همیشه در حال تغییر است. با تغییر مداوم، روندها، الگوریتم‌ها و ویژگی‌ها هرگز نمی‌دانید قوانین تعامل در فیس‌بوک، توییتر و دیگر پلتفرم‌ها چه زمانی می‌توانند تغییر کنند.

ردیابی مداوم تجزیه و تحلیل اجتماعی خود تنها شرط مطمئن برای نگه داشتن شما در مسیر درست است. و با SocialPilot، سفر ردیابی عملکرد و اجرای استراتژی شما آسان تر می شود.

شما می توانید اندازه گیری، نظارت، بررسی، گزارش ها را به اشتراک بگذارید و استراتژی های فیس بوک و توییتر خود را مطابق با تجزیه و تحلیل خود دوباره تنظیم کنید.

خودتان آن را تجربه کنید! الان شروع کن.

نوشتهٔ پیشین
25 باید و نباید برای استراتژی بازاریابی Pinterest شما
نوشتهٔ بعدی
چگونه از پست‌های همکاری اینستاگرام برای افزایش تعامل استفاده کنیم

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست