2023 social media benchmarks by industry Final

معیارهای رسانه های اجتماعی بر اساس صنعت در سال 2023

5/5 - (1 امتیاز)

به اشتراک گذاری داده های عملکرد خود بدون در نظر گرفتن معیارهای رسانه های اجتماعی خاص صنعت مانند اجرای یک نمایش بدون تنظیم صحنه است. مطمئناً مردم آنچه را که شما می گویید متوجه خواهند شد، اما احتمالاً در مورد تصویر بزرگتر به نتیجه گیری خواهند رسید.

معیارهای صنعت زمینه مورد نیاز برای گفتن داستان غنی تر در مورد استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را فراهم می کند.

از داده‌های گزارش معیارهای محتوای 2023 Sprout استفاده کنید تا فرصت‌هایی را برای تنظیم دقیق استراتژی خود به گونه‌ای که با مخاطبان هدف شما طنین‌انداز شود، روشن کنید. قبل از غواصی در داده‌ها، به خواندن ادامه دهید تا در مورد معیارها بیشتر بدانید، چرا آنها اهمیت دارند و چگونه می‌توانید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید که سال 2023 بهترین سال شماست.

آنچه در سال 2023 اندازه گیری شود: معیارهای رسانه های اجتماعی توسط صنعت

گزارش معیارهای محتوا، بیش از 523 میلیون پیام از 729000 نمایه اجتماعی عمومی را تجزیه و تحلیل کرد تا معیارهای صنعت را در سه زمینه مشخص کند: پست‌های منتشر شده، تعاملات ورودی و تعاملات برون‌گرا.

در اینجا به تفکیک کامل هر معیار، از جمله نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانند از استراتژی شما پشتیبانی کنند، آورده شده است. برای مشاهده کامل داده ها، گزارش را دانلود کنید.

گزارش معیارهای محتوا 2023 را دانلود کنید

پست های منتشر شده

پست های منتشر شده یک معیار ساده است. تعداد پست های منتشر شده در حساب ها را در یک دوره خاص اندازه گیری می کند. اگرچه این ممکن است ساده به نظر برسد، اما اغلب در پایه یک استراتژی رسانه اجتماعی موفق است.

محدود کردن پست‌های منتشر شده می‌تواند به شما در مهندسی معکوس حجم انتشار مورد نیاز برای رسیدن به برداشت‌ها، تعاملات و نرخ‌های تعامل خاص کمک کند. اگر اهداف رسانه‌های اجتماعی شما مبتنی بر داده‌ها هستند، پس فهمیدن چگونگی دستیابی به آن‌ها فقط به بررسی گزارش‌های عملکرد قبلی‌تان بستگی دارد.

در سال 2022، سازمان‌های ورزشی حرفه‌ای به‌طور میانگین روزانه 26 پست به اشتراک گذاشتند که آن را به پربارترین صنعت در شبکه‌های اجتماعی در زمینه اشتراک‌گذاری محتوا تبدیل کرد.

اگر منصف باشیم، این صنعت نسبت به بقیه برتری دارد. محتوای اجتماعی را می‌توان از طرفداران، فیلمبرداران، عکاسان و – اگر با تیمی مانند کلیولند براونز کار می‌کنید – حتی بازیکنان تهیه کرد.

شما هنوز هم می توانید این استراتژی را تکرار کنید حتی اگر یک تیم ورزشی بزرگ نیستید. دفعه بعد که کسب‌وکارتان چیزی سرگرم‌کننده در تقویم داشت، از دریچه اجتماعی به آن رویداد نگاه کنید تا مسافت پیموده‌شده بیشتری از حضور خود داشته باشید.

تعاملات ورودی

در این گزارش، دو معیار تعامل رسانه های اجتماعی ورودی مختلف را خواهید یافت: میانگین تعاملات ورودی در محتوا در روز و میانگین تعاملات ورودی روزانه در هر پست.

تفکیک این اعداد در روز و پست به تأیید موفقیت استراتژی کلی و پست های فردی شما کمک می کند. این جزئیات کلیدی برای سنجش موفقیت نوسانات بزرگ در خلاقیت و کپی اجتماعی شما است.

با این حال، افزایش نامزدی همیشه چیز خوبی نیست. در بهترین حالت، افزایش کامنت‌ها می‌تواند به این معنی باشد که یک پست جرقه‌ای برای گفت‌وگو می‌کند. همچنین می تواند به این معنی باشد که یک بحران در حال وقوع است و مشتریان در حال تماس با شبکه های اجتماعی برای پشتیبانی هستند.

هنگام ایجاد گزارش‌های رسانه‌های اجتماعی، مطمئن شوید که زمینه لازم را در مورد افزایش و کاهش تعامل فراهم کنید. از Sprout استفاده کنید سازنده گزارش سفارشی، می توانید جزئیات عملکرد را مستقیماً در داشبورد عملکرد اجتماعی خود با استفاده از a جاسازی کنید دارایی متن ویجت

همه اینها به درک مخاطب محورتر از آنچه که یک حضور اجتماعی مؤثر را می سازد کمک می کند. آماده بودن این داده‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد پست‌های فردی که استراتژی شما را تشکیل می‌دهند آگاه‌تر شوید. همچنین می‌تواند به شما کمک کند مودبانه هرگونه درخواست مزاحم «فقط این را ارسال کنید» را رد کنید.

تعاملات برون مرزی

در سال 2023، تعاملات برون مرزی استراتژی اجتماعی شما را می سازد یا می شکند.

مردم به جوامع بسته و شبکه‌های عمودی هجوم می‌آورند تا تجربه آنلاین مناسب‌تری داشته باشند. برای اینکه در این دوره جدید اجتماعی رقابتی باقی بمانند، برندها باید بازاریابی فعال را دوچندان کنند. ایجاد روابط 1:1 در اجتماعی ترفندی برای رشد یک شبه نیست، اما مسیری قابل کنترل و پایدار به سوی پاداش های بلندمدت است.

این نشان دهنده تغییر قابل توجهی در استراتژی های اجتماعی برند سنتی است. در سال 2022، میانگین تعداد تعاملات خروجی فقط 2 در روز در تمام صنایع بود، تنها 5 صنعت از 19 صنعت تجزیه و تحلیل شده به طور متوسط ​​به 4 یا بیشتر رسیده است.

خبر خوب؟ این اعداد نشان می‌دهند که تعامل خارجی راهی مطمئن برای پیشی گرفتن از رقبای شما در 12 ماه آینده و بعد از آن خواهد بود.

همانطور که تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را برنامه‌ریزی می‌کنید، مکان‌هایی را برای فرصت‌های تعامل فعال کنار بگذارید. وارد گفتگوهایی شوید که برای مخاطبانتان مهم است، چه در سطح صنعتی و چه در سطح فرهنگی. غیرمنتظره است، و همین موضوع آن را بسیار موثر می کند.

معیار رسانه های اجتماعی در سراسر شبکه های اجتماعی

برند شما چقدر زمان به هر پلتفرم اجتماعی اختصاص می دهد؟ اگر هنوز در تلاش هستید تا بفهمید که چقدر باید پست، نظر و تعامل داشته باشید، این معیارهای رسانه های اجتماعی می توانند به شما در تنظیم سرعت کمک کنند.

معیارهای فیس بوک

در تمام صنایع، برندها به طور متوسط ​​روزانه 5 پست فیس بوک منتشر می کنند. بخش هایی که از این میانگین فراتر رفته اند عبارتند از: ورزش حرفه ای (9)، رسانه/سرگرمی (8) و تبلیغات/بازاریابی (8).

وقتی صحبت از تعامل به میان می‌آید، برندها به طور متوسط ​​28 نظر و 7 پیام مستقیم در روز در شبکه دریافت می‌کنند. سازمان های ورزشی حرفه ای و شرکت های رسانه ای از بیشترین کامنت ها در روز استقبال می کنند که با توجه به ارسال مکرر آنها در شبکه منطقی است.

از طرف دیگر، شرکت‌های صنعت سفر و گردشگری علیرغم حفظ میانگین حجم پست (5) روزانه 36 نظر دریافت می‌کنند. این حجم ارزش نظارت بر صندوق ورودی اجتماعی شما را نشان می دهد، صرف نظر از اینکه یک شبکه خاص بر تقویم محتوای اجتماعی شما تمرکز دارد یا خیر.

بنچمارک های اینستاگرام

تعداد کل پست‌های اینستاگرام در روز در سال‌های اخیر کاهش یافته است و نشان می‌دهد که برندها استوری را به پست‌های شبکه سنتی ترجیح می‌دهند. در سال 2022، برندها فقط یک بار در روز به طور متوسط ​​در شبکه منتشر می کردند.

البته برخی موارد پرت نیز وجود دارد. صنایعی که احتمالاً بیشتر پست می‌کنند شامل ورزش‌های حرفه‌ای (3)، خرده‌فروشی (2) و محصولات مصرفی (2) می‌شوند.

در حالی که برندها ممکن است به ندرت پست کنند، طرفداران آنها فعال تر از همیشه هستند. میانگین برند در روز در پنج عکس و چهار زیرنویس برچسب گذاری می شود. اگر استراتژی رسانه های اجتماعی شما بر محتوای تولید شده توسط کاربر متکی است، اینستاگرام بهترین مکان است.

داده ها نشان می دهد که مصرف کنندگان همچنین از پیام های مستقیم اینستاگرام برای تماس با شرکت های مورد علاقه خود استقبال می کنند. برندها به طور متوسط ​​روزانه 27 پیامک در اینستاگرام دریافت می کنند. صنایعی که از این میانگین فراتر رفته اند عبارتند از سفر و گردشگری (36)، سلامت و تندرستی (30) و اینترنت و فناوری (29).

معیارهای توییتر

در توییتر، برندهای مختلف در صنایع به طور متوسط ​​3 پست در روز ارسال می کنند. بخش هایی که بیش از این میانگین پست می کنند شامل ورزش حرفه ای (13) و تبلیغات/بازاریابی (6) می شود.

توییتر چندین راه منحصر به فرد برای تعامل ارائه می دهد. توییت‌ها و ریتوییت‌های نقل قول می‌توانند راهی برای مخاطبان برای تقویت محتوای برند و در عین حال مشارکت خود در گفتگو باشد.

در تمام صنایع، برندها به طور متوسط ​​14 ریتوییت و 3 توییت نقل قول در روز دریافت کردند. صنایعی که تعداد بازتوییت‌های بیشتری نسبت به میانگین دریافت کردند، ورزش‌های حرفه‌ای (109)، رسانه‌ها و سرگرمی‌ها (35) و غیرانتفاعی (15) بودند. صنایعی با تعداد بازتوییت کمتر از حد متوسط ​​عبارتند از: خودروسازی (3)، نیروی انسانی و استخدام (2) و املاک و مستغلات (1).

در توییتر، @منشن‌ها به برندها و مخاطبان اجازه می‌دهد تا به صورت عمومی در فید درگیر شوند. علاوه بر این، مخاطبان به طور مرتب از پیام‌های پیامکی توییتر برای مکالمات طولانی‌تر مانند درخواست‌های مراقبت از مشتری استفاده می‌کنند. تحقیقات ما نشان می‌دهد که برندها روزانه به طور متوسط ​​26 @منشن و 2 پیام DM در شبکه دریافت می‌کنند.

مزایای معیارهای تعامل در رسانه های اجتماعی

معیارها می توانند داده های سال گذشته را به مزیت امسال تبدیل کنند. اکنون که بینش جدیدی در اختیار دارید، در اینجا سه ​​راه وجود دارد که می توانید از معیارهای تعامل رسانه های اجتماعی برای ارتقاء استراتژی خود استفاده کنید:

1. معیارهای صنعت به عنوان الهام بخش عمل می کنند

هر صنعتی رویکرد منحصر به فرد خود را به رسانه های اجتماعی دارد. اگر می‌خواهید استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را اصلاح کنید، نگاهی فراتر از رقبای خود می‌تواند اولین گام برای کمپین تغییر بازی بعدی شما باشد.

از معیارهای صنعت استفاده کنید تا متوجه شوید که کدام برندها در مورد معیارهای ذکر شده در بالا از بقیه پیشی می گیرند. همانطور که به حضور اجتماعی آنها نگاه می کنید، سعی کنید تشخیص دهید که آنها چه کاری متفاوت انجام می دهند و چگونه برند شما می تواند از آنها تقلید کند. این یک راه عالی برای ارائه ایده های نوآورانه است که چیز جدیدی را برای مخاطبان هدف شما به ارمغان می آورد.

2. معیارهای رقابتی زمینه عملکرد شما را فراهم می کند

درک اینکه چگونه برند شما در مقابل رقبا قرار می گیرد می تواند به شما کمک کند تا داستان غنی تری را با داده های عملکرد خود بیان کنید. با معیارهای رقابتی، می‌توانید تلاش‌های خود را برای سهامداران کسب‌وکار که ممکن است ندانند موفقیت رسانه‌های اجتماعی چگونه به نظر می‌رسد، ترجمه کنید.

با Sprout، می‌توانید از گزارش‌های رقبای خاص شبکه برای مقایسه عملکرد خود با رقبای تجاری برتر خود استفاده کنید. این گزارش‌ها بینش‌هایی درباره رفتار انتشار، رشد طرفداران و تعامل ارائه می‌دهند، بنابراین معیارهای متناسب با معیارهای مهم ایجاد می‌کنید.

3. معیارهای شخصی اهداف فوری شما را مشخص می کند

معیارهای شخصی شما باید منبع اصلی شما برای ایجاد اهداف عملی باشد. در حالی که معیارهای رسانه های اجتماعی صنعت می توانند رنگ عملکرد شما را ببخشند، معیارهای سال به سال برند شما داستان رشد شما را در طول زمان نشان می دهد.

این امر به ویژه برای برندهایی که استراتژی‌های اجتماعی جدید را آزمایش می‌کنند یا حضور در شبکه جدید را اتخاذ می‌کنند، بسیار مهم است.

ایجاد داده های معیار شخصی با گزارش های سالانه شروع می شود. داده های عملکرد سال به سال شما برای شناسایی نقاط قوت و ضعف در استراتژی رسانه های اجتماعی شما بسیار مهم است. این بینش ها باید دلیل اصلی پشت اهداف شما برای سال آینده باشد.

از سوی دیگر، معیارهای ماه به ماه به شما کمک می‌کنند تا پیشرفت را در کمپین‌های خاص ارزیابی کنید تا بتوانید برنده‌های سریع یا محورهای ضروری را شناسایی کنید. این معیارها همچنین به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که در KPI های رسانه های اجتماعی به خوبی پیش می روید.

برای جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز برای این گزارش‌ها، معیارهایی را که برای برندتان مهم‌تر هستند شناسایی کنید و صفحه‌گسترده‌ای ایجاد کنید تا میزان سرعت آن‌ها را براساس ماه پیگیری کنید. در نهایت، داده‌های کافی برای اطلاع از معیارهای سالانه جمع‌آوری خواهید کرد.

با این حال، اگر می خواهید داده های معیار را در پرواز جمع آوری کنید، مارک هایی که از Spout’s استفاده می کنند آنالیز برتر می‌تواند مقایسه‌های محدوده تاریخ سفارشی را تنظیم کند تا ببیند متریک‌های خاص چگونه در ماه به ماه، سه ماهه به سه ماهه و سال به سال روند دارند.

اجازه دادن به معیارهای رسانه های اجتماعی راهنما

اکنون که می دانید از کجا با معیارهای صنعتی، رقابتی و شخصی شروع کنید، همه چیزهایی را که برای بهینه سازی استراتژی خود برای حداکثر موفقیت نیاز دارید، در اختیار دارید.

هنگامی که اهداف کلیدی خود را مشخص کردید، می توانید این ارزیابی ترکیبی محتوای تعاملی را انجام دهید. این مسابقه یک تفکیک بصری در مورد موضوعاتی که باید اولویت اصلی شما باشد، بسته به اهداف شما ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل