How to Collab Post on Instagram featured image

نحوه ارسال اشتراک در اینستاگرام (مراحل و ایده ها گنجانده شده است)

Rate this post

تعجب می کند نحوه اشتراک پست در اینستاگرام? در اینجا پست‌های همکار چیست، نحوه ایجاد پست مشارکتی اینستاگرام و ایده‌هایی در مورد استفاده از آنها برای برند خود آورده شده است.


بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

پست های اینستاگرام Collab چیست؟

من مطمئن هستم که نمونه های زیادی از پست های همکاری اینستاگرام را قبلاً در فید اینستاگرام خود دیده اید.

آ پست همکاری پستی است که توسط دو سازنده اینستاگرام در فیدهای مخاطبان یا حلقه هایشان به اشتراک گذاشته می شود. اگر واقعاً با ایجادکننده یا برند دیگری همکاری می‌کنید و می‌خواهید از پست‌های تکراری و مجبور به ارسال محتوای یکسان در چندین حساب کاربری خودداری کنید، این گزینه خوبی است.

به نظر می رسد این است:

نحوه ارسال اشتراک در اینستاگرام - نمونه پست همکاری
(علاوه بر اینکه یک پست مشارکتی در اینستاگرام است، به معنای واقعی کلمه راهی برای به دام انداختن من است.)

همانطور که می بینید، پست اینجا شامل هر دو دسته سازندگان است و برای مخاطبان هر دو سازنده نمایش داده می شود.

بله، درست است – این دقیقاً مزیت استفاده از پست‌های همکاری اینستاگرام است. این به شما امکان می‌دهد با نشان دادن در فیدهای افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند، اما اکانت دیگر را دنبال می‌کنند، دسترسی خود را افزایش دهید.

به عبارت دیگر، این یک راه ساده برای گسترش دسترسی شما در اینستاگرام، احتمالاً به مخاطبان همفکر است. لازم نیست – اما می تواند – یک ابزار تبلیغاتی نیز باشد. به عنوان یک برند که با یک سازنده کار می کند، می توانید هم به مخاطبان خود و هم به مخاطبان سازنده (و بالعکس) دسترسی پیدا کنید.

بیایید نگاهی به چند دلیل دیگر بیاندازیم پست مشترک در اینستاگرام.

چرا از پست های مشارکتی در اینستاگرام استفاده کنیم؟

برای دستیابی به مخاطبان جدید

من قبلاً در پاراگراف قبلی به آن پرداخته ام، اما اجازه دهید برای مرتب نگه داشتن همه چیز تکرار کنم. Collabs سالهاست که در بازاریابی شناخته شده است و آنها را به نوعی فعالیت “مبادله سرنخ” تبدیل کرده است.

می دانی، تو به مخاطبان من می رسی و من به مخاطبان تو می رسم. همه خوشحالن احتمالاً – اگر هر دو مخاطب واقعاً سود ببرند. زیرا، فراموش نکنید، آنها نیز در این امر شرکت می کنند. یک بخش مهم، ممکن است اضافه کنم.

بنابراین اگر می‌خواهید واقعاً از این سود ببرید و دنبال‌کنندگان جدیدی به‌دست آورید، مطمئن شوید که همکاری با برند شما مطابقت دارد و نوعی ارزش به مخاطبان جدید (و مخاطبان خودتان) ارائه می‌دهید.

برای افزایش نرخ تعامل

به طبع آنها، پست های همکاری تعامل هر دو مخاطب را جمع آوری کنید، به این معنی که لایک ها، بازدیدها و نظرات معمولاً بیشتر از زمانی است که فقط در حساب خود پست کرده باشید. از آنجایی که در حال دسترسی به افراد بیشتری هستید، در وهله اول شانس بیشتری برای مشارکت بالاتر دارید. (فقط فراموش نکنید که این محتوا نیز مهم است، نه فقط تعداد فالوورهای بزرگتر.)

و تعامل بیشتر احتمالاً به معنای رفتار مطلوب‌تر با محتوای شما توسط الگوریتم‌های اینستاگرام است، که ممکن است به معنای دسترسی بیشتر به پست‌های اینستاگرام شما در آینده باشد.

برای افزایش فروش

بدیهی است که نتیجه دو مورد قبلی است. و از آنجایی که اینستاگرام به شما امکان می‌دهد با استفاده از پست‌های قابل خرید همکاری کنید، واقعاً خرید فوری در اینستاگرام را برای افراد خارج از فالوورهایتان آسان می‌کنید.

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام را برای حساب های خود و برای رقبای خود نیز دریافت کنید! حساب ها را در کنار یکدیگر مقایسه کنید و به سرعت گزارش ها را تولید و برنامه ریزی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چگونه یک پست مشترک در اینستاگرام انجام دهیم

اگر این کار را مستقیماً در برنامه اینستاگرام انجام می دهید و از ابزار انتشار رسانه های اجتماعی خود استفاده نمی کنید، در اینجا مراحل دقیقی وجود دارد که باید انجام دهید.

 1. اولین قدم این است که شریک مناسبی برای همکاری پیدا کنید. موردی که متناسب با مخاطب شما باشد و بالعکس. این کلید دیدن نتایجی است که دنبال آن هستید. پس این قسمت را از دست ندهید.
 2. همانطور که معمولاً می خواهید یک پست فید یا حلقه ایجاد کنید.
 3. هنگامی که جزئیات پست خود را اضافه می کنید، روی گزینه “تگ افراد” ضربه بزنید.
چگونه در اینستاگرام به اشتراک بگذاریم - افراد را تگ کنید
روی «تگ افراد» زیر عنوان پست خود ضربه بزنید
 1. سپس روی «دعوت از همکار» ضربه بزنید.
نحوه ارسال پست در اینستاگرام - دعوت از یک همکار
از یک همکار در اینستاگرام دعوت کنید تا افراد را به پست شما اضافه کند
 1. دسته حساب شخص یا برندی را که با آن همکاری می کنید جستجو کنید.
نحوه ارسال اشتراک در اینستاگرام - جستجوی همکار
شروع به تایپ کردن در نوار جستجوی بالا کنید تا دسته‌های اینستاگرام را ببینید
 1. می توانید بیش از یک همکار اضافه کنید. هر یک از آنها قبل از اینکه بتوانند به عنوان نویسندگان مشترک پست نشان داده شوند، باید درخواست شما را بپذیرند. هنگامی که شخصی پست را می پذیرد، به عنوان پست فید یا حلقه به مخاطبانش نیز نشان داده می شود.
 2. سپس تمام جزئیات پست باقی مانده را طبق معمول اضافه کنید و پست را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

اگر شما در حال دریافت این هستید و شریکی هستید که شخص دیگری به پست یا حلقه اضافه می کند، شما هستید که درخواست همکاری را می پذیرید. اینستاگرام با ارسال یک اعلان برنامه – بله – به شما اطلاع خواهد داد.

تمام کاری که در آن صورت انجام می دهید این است:
 • برای مشاهده درخواست روی اعلان ضربه بزنید.
 • برای دیدن پست و پذیرش یا رد کردن آن، روی «بازبینی» ضربه بزنید.
 • وقتی قبول کردید، به عنوان یکی از خالقان پست یا حلقه معرفی می شوید.

و تقریباً همین است. چه برسد به اینکه نگاهی به برخی بیاندازیم پست همکاریاکنون ایده ای نداریم، آیا ما؟

راه هایی برای استفاده از پست های اینستاگرام Collab

محصولات خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید

را قابلیت همکاری اینستاگرام یک راه عالی برای نشان دادن محصولات یا خدمات شما به مخاطبان گسترده تر است. اینها می توانند ویدیوهای آموزشی محصول، نقدها یا هر نوع محتوای تبلیغاتی دیگری باشند که با همکاری اینفلوئنسرها ایجاد شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، حتی می توانید از پست های قابل خرید استفاده کنید تا خرید محصولات خود را مستقیماً از اینستاگرام بسیار آسان کنید.

این یک راه موثر برای افزایش دسترسی به تبلیغات و تخفیف‌های ویژه شماست.

و می تواند شبیه این باشد:

چگونه در اینستاگرام پست کنیم - @thebirdspapaya که پاپی و گل صد تومانی را تبلیغ می کند
@thebirdspapaya در حال تبلیغ کیف های پاپی و گل صد تومانی با یک قرقره همکار

مشارکت تأثیرگذاران خود را نشان دهید

لازم نیست محصول خاصی را به آن تبلیغ کنید پست همکاری با یک سازنده محتوا یا تأثیرگذار. انجام انواع محتوای اینفلوئنسر مارکتینگ که مشارکت شما را برجسته می کند نیز راه خوبی برای ایجاد آگاهی از برند با مخاطبان جدید است (و قطعاً از این نظر به نفع هر دو طرف است.)

در اینجا یک مثال از حساب اینستاگرام خود NapoleonCat آورده شده است که با دالیا برای Reels کار می کند، متخصص در همه چیزهای Instagram Reels. یک پست آموزشی مانند آن نیز فرصتی عالی برای تبلیغ متقابل برندها است و کمی به تعامل شما کمک می کند که بسیار مورد نیاز است.

How to Collab Post on Instagram - پست Collab در حساب اینستاگرام NapoleonCat
پست همکاری در حساب اینستاگرام NapoleonCat

مسابقات و هدایا را اجرا کنید

می توانید با انتخاب شریک در اینستاگرام، دامنه رقابت ها و هدایای خود را افزایش دهید. و اگر آن را با مارک‌ها یا سازندگان دیگر اجرا می‌کنید، پست‌های مشارکتی به شما کمک می‌کند به راحتی به هر دو مخاطب خود (یا اگر بیش از دو شریک وجود دارد، مخاطبان بیشتری داشته باشید) بدون نیاز به پست کردن محتوای مشابه در چندین حساب.

این همچنین مدیریت یک مسابقه یا جایزه و ردیابی شرکت کنندگان و نتایج را از این طریق بسیار آسان تر می کند. مانند این سری از پست های اهدایی همکاری توسط Booksy:

How to Collab Post on Instagram - پست های هدیه در اینستاگرام Booksy
یکی از پست های 12 روزه هدایا در حساب اینستاگرام Booksy
نحوه همکاری در پست اینستاگرام - سریال از شبکه پست
این سریال، همانطور که از شبکه پست در حساب آنها مشاهده می شود

حساب های دیگر خود را تبلیغ کنید

محتوای همکاری اینستاگرام همچنین به شما این امکان را می دهد که اگر بیش از یک حساب دارید – و اغلب با مخاطبان مختلف، حساب های خود را به صورت متقابل تبلیغ کنید. به این ترتیب، می توانید به راحتی توجه خود را به حساب(های) دیگر خود جلب کنید، بدون اینکه بیش از حد آنها را برای مخاطبان خود تبلیغ کنید.

اگر شما خالقی هستید که برند خود را دارد و می‌توانید به‌طور یکپارچه و شفاف آن را در برخی از محتوای خود قرار دهید، مانند این مثال از حساب شخصی نائومی واتس و برند محصولات مراقبت از پوست Stripes، این کار نیز کار می‌کند.

How to Collab Post on Instagram - یک پست مشترک نائومی واتس و راه راه
پست مشترک نائومی واتس و استرایپس

با برندهای دیگر شریک شوید

اگر با برندهای دیگر روی مواردی مانند مجموعه محصول، رویداد یا محتوای آموزشی کار می‌کنید (مثلاً یک وبینار)، می‌توانید به راحتی آن را با پست‌های مشترک در اینستاگرام تبلیغ کنید. باز هم، این یک روش فوق العاده غیر مزاحم برای انجام این کار است، و همچنین ردیابی تعامل و نتایج را تنها با یک منبع داده آسان می کند.

همچنین اگر می خواهید برند خاصی را که در فروشگاه آنلاین شما موجود است تبلیغ کنید، ابزار عالی خواهد بود.

در اینجا نمونه ای از آدیداس است که با Rimowa در مجموعه چمدان های کپسولی همکاری کرد.

نحوه ارسال پست در اینستاگرام - پست همکاری آدیداس و ریمووا
آدیداس و ریمووا پست همکاری

از مشتریان خود و محتوای تولید شده توسط کاربران قدردانی کنید

پست های همکاری همچنین یک راه عالی برای گنجاندن مشتریان خود در محتوای اینستاگرام برند شما هستند. نظری از یک مشتری خوشحال دریافت کردید که واقعاً می خواهید به اشتراک بگذارید؟ آیا می خواهید برنده جایزه خود را اعلام کنید؟ یا محتوای هیجان انگیزی دارید که توسط مشتری با نام تجاری یا محصول شما در آن ایجاد شده است؟

فقط با همکاری آن را در حساب اینستاگرام خود ارسال کنید! به این ترتیب، شما نه تنها از مشتری خود قدردانی می کنید، بلکه به مخاطبان آنها نیز دسترسی پیدا می کنید، در حالی که آنها در حساب اینستاگرام شما برجسته می شوند. باز هم همه برنده اند.

فراموش نکنید، پست های مشارکتی تنها یکی از راه هایی است که اینستاگرام برای برند شما کار می کند

بنابراین شما اکنون می دانید نحوه اشتراک پست در اینستاگرام. اما هزاران کار دیگر وجود دارد که می‌توانید روی پلتفرم انجام دهید تا یک جامعه برند ایجاد کنید و آگاهی بیشتری از برند و محصولات خود را تا رسیدن به فروش واقعی افزایش دهید. برای آسان‌تر کردن مدیریت حساب اینستاگرام خود، از جمله محتوای مشارکتی، و انجام کارهایی مانند:

 • همه نظرات را دنبال کنید و در یک مکان به آنها پاسخ دهید
 • زمان‌بندی و انتشار خودکار محتوا در اینستاگرام، از جمله حلقه‌های اینستاگرام
 • پاسخ های DM خودکار را برای مشتریان خود ارسال کنید
 • دسترسی و تعامل را تجزیه و تحلیل کنید (برای اینکه ببینید آیا آن پست‌های مشارکتی واقعاً آنطور که می‌خواهید کار می‌کنند یا خیر)

خوب، برای انجام این کار و بیشتر، به دنبال ابزارهای مدیریت اینستاگرام برای کسب و کار باشید – مانند اشتراک NapoleonCat – که زندگی شما را آسان‌تر می‌کند و به خودکارسازی بخشی از کارهای روزمره شما به عنوان صاحب کسب‌وکار یا مدیر رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کند.

هیچ راهی وجود نداره که پشیمون بشی

و در ضمن خودت برو کار کن همکاری اینستاگرام ایده ها. امیدوارم به زودی برخی از آنها را در آنجا ببینیم!

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
چگونه رقبا را در رسانه های اجتماعی در سال 2022 تجزیه و تحلیل کنیم
نوشتهٔ بعدی
نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام در سال 2022 (با 1 کلیک)

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.