Schedule instagram reels featured image

نحوه برنامه ریزی و انتشار حلقه های اینستاگرام با NapoleonCat

Rate this post

از دست دادن قادر بودن زمان بندی حلقه های اینستاگرام از قبل و همراه با محتوای فید معمولی شما؟ گرفتمت

ناشر NapoleonCat اکنون این امکان را دارد که حلقه‌ها و پست‌های اینستاگرام شما (و محتوای سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی) را با استفاده از همان زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی زمان‌بندی کند. اجازه دهید به‌سرعت شما را از طریق به‌روزرسانی جدید راهنمایی کنم.

حلقه‌های اینستاگرام دنیای رسانه‌های اجتماعی را طوفانی کرده است

اینستاگرام مدت زیادی است که به دنبال موفقیت TikTok در این قالب، محتوای Reels را تحت فشار قرار داده است. و به یک دلیل خوب – طبق آمار، حلقه‌های اینستاگرام دریافت می‌شوند 22 درصد تعامل بیشتر نسبت به پست های ویدیویی معمولی در اینستاگرام.

و به نظر می رسد که آنها از همه برنامه های ویدیویی کوتاه دیگر در مورد تعامل نیز پیشی می گیرند، با میانگین 53 دقیقه زمان مشاهده در هر جلسه پیمایش در سطح جهانی.

جای تعجب نیست که محتوایی مانند Reels اکنون رقیب مستقیم سرویس های استریم مانند Netflix است. (منظورم این است که 53 دقیقه حداقل یک قسمت از یک برنامه نتفلیکس است، اگر نه دو قسمت.)

حتی وقتی به چگونگی تغییر رابط کاربری اپلیکیشن اینستاگرام در ماه‌های گذشته نگاه می‌کنید، واضح است که سازندگان اینستاگرام مردم را به مصرف محتوا و به‌ویژه Reels تشویق می‌کنند. جایی که قبلاً ایجاد محتوا بود – مرکز پایین، آسان‌ترین دسترسی با انگشت شست – اکنون چگونه می‌توانید (بله!) به فید Reels خود دسترسی پیدا کنید و Reels خود را شروع کنید.

زمانبندی حلقه های اینستاگرام - پست ig elka.graphics
چگونه اینستاگرام Reels را در مرکز توجه قرار می دهد.

و درست مانند TikToks، Reels به‌روزرسانی‌های جدیدی مانند ویدیوهای طولانی‌تر (تا 60 ثانیه)، پیش‌نویس‌ها و موارد دیگر را دریافت می‌کند. این قالب محتوا به وضوح در اینستاگرام، به ویژه در میان جمعیت جوان تر، بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

بنابراین، اگر در ایجاد حلقه‌ها برای مخاطبان خود بوده‌اید، ارسال دستی آن‌ها همیشه از برنامه ممکن است کمی ناخوشایند باشد. و کسانی که هر بار که برنامه از کار می‌افتد، پیش‌نویس‌های خود را از دست می‌دهند، قطعاً چیزی در مورد «مزاحمت» می‌دانند.

اما این همه در گذشته است. اکنون می‌توانید از همان ابزاری که برای سایر محتوای اینستاگرام خود و همچنین پست‌های فیس‌بوک، توییتر، لینکدین یا حتی Google My Business استفاده می‌کنید، به زمان‌بندی حلقه‌های اینستاگرام بروید. و آن ناپلئون گربه است.

نحوه برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام با استفاده از NapoleonCat

خب، این خیلی ساده است. از این پس، هنگام زمان‌بندی محتوای اینستاگرام در ناشر، می‌توانید بین یک پست (که می‌تواند یک تصویر یا یک ویدیو، یا یک سری عکس یا ویدیو باشد) و حلقه‌های اینستاگرام یکی را انتخاب کنید.

و وقتی یک قرقره را انتخاب می کنید، بقیه تقریباً مثل همیشه به نظر می رسند:
  • شما ویدیوی Reel خود را آپلود می کنید
  • شما کپشن و هشتگ های Reels خود را اضافه می کنید
  • شما تصویر جلد را برای ویدیوی خود انتخاب می کنید
  • شما قرقره های خود را برنامه ریزی می کنید و روزها و زمان های ارسال را انتخاب می کنید
  • شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که حلقه را در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید (اگر این کار را نکنید، فقط در تب Reels نمایه شما در دسترس خواهد بود و همچنین از طریق تب کاوشگر قابل کشف خواهد بود).
قرقره های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید - قرقره های اینستاگرام را با استفاده از NapoleonCat برنامه ریزی کنید
برنامه ریزی یک حلقه اینستاگرام در NapoleonCat

همچنین می‌توانید پیش‌نمایش حلقه خود را قبل از ارسال پست مشاهده کنید و از ویژگی‌های همکاری تیمی، از جمله تبادل بازخورد با سایر اعضای تیم یا اختصاص پست‌ها به افراد دیگر برای بررسی و نظر دادن در مورد حلقه‌های خود، استفاده کنید.

زمانبندی حلقه های اینستاگرام - پنل بحث در زیر پیش نمایش پست
پنل بحث زیر پیش نمایش پست.

و می توانید تقویم محتوای رسانه های اجتماعی خود را با افزودن عناوین پست ها و برچسب های رنگی سازماندهی کنید تا دید چشم پرنده ای از استراتژی خود داشته باشید.

تقویم ناپلئونکت
تقویم محتوای رسانه های اجتماعی در ناپلئون کت

این بدان معنی است که همه اعضای تیم شما اکنون می توانند حلقه ها را به عنوان بخشی از کل برنامه محتوا ببینند و پست کنند. همه می‌دانند چه زمانی پست می‌شوند و همچنین می‌توانند محتوای دیگر را در تصویر بزرگ‌تر برای یک استراتژی محتوای منسجم و حتی تعامل بیشتر قرار دهند.

کل حضور خود در اینستاگرام (و بیشتر) را در یک ابزار مدیریت کنید

و صحبت از یک ابزار برای مدیریت رسانه های اجتماعی، NapoleonCat فقط انتشار محتوا نیست (و نه فقط اینستاگرام).

جدا از اینکه می‌توانید حلقه‌ها و پست‌ها را در اینستاگرام همراه با سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود برنامه‌ریزی و زمان‌بندی کنید (و انجام تمام کارهای اضافی مانند برنامه‌ریزی اولین کامنت با پست‌های اینستاگرام یا انتخاب تصویر جلد برای ویدیوهای اینستاگرام خود)، همچنین می‌توانید سایر ابزارهای مدیریت اینستاگرام برای تجارت:

  • استفاده کنید صندوق ورودی اجتماعی به جمع آوری و مدیریت تمام نظرات و DM های اینستاگرام در یک جا. می توانید به آنها پاسخ دهید، آنها را به عنوان بلیط برای اعضای تیم خدمات مشتری خود بفرستید، و حتی آنها را به صورت خودکار همراه با پاسخ های خود ترجمه کنید. اوه، شما همچنین می‌توانید کامنت‌های تبلیغات اینستاگرام را مدیریت کنید، به این معنی که هیچ شکایت یا هرزنامه‌ای در فید بینندگان شما نمایش داده نمی‌شود، و از دسترسی پولی که توسط دلارهای کمپین تبلیغاتی شما تامین می‌شود، لذت می‌برید.
  • خودکار کردن نظرات در فیس بوک و اینستاگرامبه عنوان مثال، زمانی که مردم بارها و بارها درباره یک موضوع سؤال می‌کنند یا زمانی که شما آفلاین هستید و نمی‌توانید شخصاً پاسخ دهید. پاسخ‌های خودکار اکنون برای پیام‌های پیامکی اینستاگرام نیز در دسترس هستند و می‌توانند به شما در صرفه‌جویی در ساعات کاری هر هفته کمک کنند، و اغلب جایگزین چیزی می‌شوند که در غیر این صورت به‌صورت دستی یا حذف نظرات هرزنامه‌های شبانه‌روزی برای شما و/یا تیمتان باشد.
  • تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را دنبال کنید برای دانستن اینکه چه نوع محتوایی جذابیت و درگیری بیشتری پیدا می کند. همچنین می توانید خودتان ببینید که آیا قرقره ها واقعاً یک تقویت کننده تعامل برای برند شما هستند یا خیر. همچنین می‌توانید تجزیه و تحلیل رقابتی انجام دهید و نحوه عملکرد حساب خود را با آنچه دیگران در صنعت انجام می‌دهند مقایسه کنید.
  • گزارش عملکرد را به صورت خودکار ایجاد کنید، بدون نیاز به باز کردن یک برگه اکسل، و ارسال آنها به C-suite یا مشتریان خود، تا آنها بتوانند با نتایج کمپین همراه باشند. این شامل گزارش‌های رقابتی نیز می‌شود که برای معیارسنجی و پیگیری اتفاقات کلی در صنعت شما عالی است.

بنابراین، همانطور که می بینید، برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام فقط بخش کوچکی از کل چیز است (اگرچه امروزه، قطعاً بخش مهمی از پازل است.)

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون اینستاگرام، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90٪ از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بله، شما اکنون یک زمانبندی Reels دارید (بالاخره!)

با به‌روزرسانی جدید، زمان‌بندی حلقه‌های اینستاگرام بسیار آسان‌تر می‌شود، به خصوص اگر در اینستاگرام زیاد پست می‌کنید و همچنین برای سایر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی محتوا ایجاد می‌کنید. پس ادامه بده، حلقه اینستاگرام بعدی خود را به صورت خودکار منتشر کنید با استفاده از NapoleonCat’s Publisher. و سپس برای تمام قرقره های خود در آینده تکرار کنید.

و اگر Reels دقیقاً مورد شما نبوده است، شاید اکنون زمان آن رسیده است که آنها را امتحان کنید؟ چه کسی می داند، شاید واقعاً آن را دوست داشته باشید. (و – مهمتر از آن – مخاطب شما ممکن است!)

اگر امتحان نکنید، متوجه نخواهید شد – و 14 روز رایگان ممکن است زمان کافی برای دیدن خودتان باشد.

نوشتهٔ پیشین
چگونه از بازاریابی تعطیلات در شبکه اجتماعی بیشترین استفاده را ببریم
نوشتهٔ بعدی
با این 7 نکته، TikTok Bios منحصر به فرد را بسازید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست