Schedule LinkedIn Posts featured image

نحوه برنامه ریزی پست های لینکدین برای حداکثر دسترسی

Rate this post

آیا به دنبال راهی موثر برای افزایش دید و تعامل خود در لینکدین هستید؟ زمان‌بندی پست‌ها می‌تواند راهی عالی برای اطمینان از اینکه محتوای شما در زمان مناسب به افراد مناسب می‌رسد. با برنامه ریزی از قبل، در زمان و انرژی خود صرفه جویی می کنید و در عین حال محتوای تاثیرگذار ایجاد می کنید.

با این حال، برخی از چالش ها درگیر هستند زمان بندی پست ها در لینکدین. شما باید در مورد زمان بندی پست های خود استراتژیک باشید و همچنین یک سیستم سازمان یافته و کارآمد برای زمان بندی آنها داشته باشید.

خوشبختانه با چند مرحله ساده و کمک از ابزار مناسب به راحتی می توانید برنامه زمان بندی پست خود را برنامه ریزی کنید و دیده شدن را در لینکدین به حداکثر برسانید.

در اینجا چیزی است که ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد:


چرا زمان‌بندی پست‌ها در لینکدین ضروری است

همانطور که شما تلاش آگاهانه ای برای افزایش دید خود در لینکدین انجام می دهید، انتشار پست ها در حین حرکت می تواند وسوسه انگیز باشد. با این حال، این می تواند یک کاهش زمان مهم باشد و ممکن است در دستیابی به اهداف شما موثر نباشد.

توسط زمان بندی پست های خود از قبل می توانید:

 • یک داستان برند ثابت ایجاد کنید. زمان‌بندی پست‌ها به شما این امکان را می‌دهد که از قبل برنامه‌ریزی کنید و روایتی منسجم برای برند خود ایجاد کنید که با مخاطبان شما طنین‌انداز شود.
 • در زمان مناسب به افراد مناسب برسید. زمانی که پست‌های خود را برنامه‌ریزی می‌کنید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که در ساعات اوج مصرف یا زمان‌هایی که مخاطبان هدف شما فعال‌تر هستند، توسط افراد دیده می‌شوند.
 • صرفه جویی در زمان و انرژی. زمان‌بندی پست‌ها از قبل باعث صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما می‌شود، زیرا لازم نیست هر روز به صورت دستی پست کنید.
 • حتی زمانی که دور هستید حضور داشته باشید. این به ویژه در صورتی مفید است که در تعطیلات هستید یا تعهدات دیگری دارید که شما را از ارسال فعالانه باز می دارد.

برای بهره مندی از مزایای فوق، به سیستمی نیاز دارید که نه تنها به شما امکان می دهد پست های خود را به راحتی برنامه ریزی و زمان بندی کنید، بلکه به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی خود نیز کمک می کند.

به عبارت دیگر شما به یک برنامه محتوا نیاز دارید.

چگونه یک برنامه محتوا برای لینکدین ایجاد کنیم

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای ایجاد یک برنامه محتوایی کارآمد انجام دهید:

1. در مورد مخاطب هدف خود تحقیق کنید. درک بهتری از اینکه می‌خواهید به چه کسانی برسید و چه نوع محتوایی با آنها طنین‌انداز می‌شود، به دست آورید. علایق و نیازهای آنها چیست؟ استفاده از نظرسنجی یا تجزیه و تحلیل می تواند به شما کمک کند تا در مورد این سؤالات بینش کسب کنید.

2. اهداف و مقاصد را تعیین کنید. با محتوایی که ایجاد می کنید می خواهید به چه چیزی برسید؟ اهداف SMART را در نظر بگیرید و محتوایی ایجاد کنید که با آنها هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر به دنبال افزایش تعامل در لینکدین هستید، محتوایی ایجاد کنید که افراد را تشویق کند تا پست های شما را نظر دهند و به اشتراک بگذارند.

3. موضوعات و ایده های محتوا را توسعه دهید. زمانی که ایده ای در مورد اینکه به چه کسانی می خواهید برسید و به چه چیزی می خواهید برسید، دارید، وقت آن است که طوفان فکری موضوعات محتوایی را شروع کنید. سعی کنید محتوای LinkedIn خود را به سطل هایی تقسیم کنید تا مطمئن شوید که محتوای متنوعی برای دنبال کنندگان خود ایجاد می کنید.

4. در مورد فرمت ها تصمیم بگیرید. پس از انتخاب موضوعات، زمان تصمیم گیری در مورد انواع محتوای LinkedIn است که می خواهید ایجاد کنید. آیا این یک پست نوشته شده، یک تصویر، یک ویدیو یا چیز دیگری خواهد بود؟ به این فکر کنید که کدام نوع از پست‌های لینکدین با مخاطب هدف شما طنین انداز می‌شوند و چگونه می‌توانید آن نوع محتوا را به روش‌هایی ایجاد کنید که برجسته و بیشترین ارزش را ارائه کنند.

5. در مورد بهترین زمان برای ارسال محتوای لینکدین خود تحقیق کنید. تجزیه و تحلیل پست های گذشته خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بهترین زمان برای ارسال را تعیین کنید.

اگر هنوز تعداد پست‌های زیادی ندارید، استفاده از بهترین زمان‌ها برای پست کردن در لینکدین نقطه خوبی برای شروع است. با این اوصاف، شما باید زمان بگذارید تا بهترین زمان‌هایی را که برای مخاطبانتان مفید است، در نظر بگیرید تا دسترسی خود را در مسیر بهبود ببخشید.

6. یک تقویم محتوا ایجاد کنید. هنگامی که موضوعات، قالب ها و اهداف خود را برنامه ریزی کردید، می توانید شروع به تنظیم تقویم محتوای خود کنید.

اگر می‌خواهید تمام فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی خود را در یک مکان ادغام کنید، به جای آن از یک ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی مانند NapoleonCat استفاده کنید (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد!)

هنگامی که تقویم محتوای خود را آماده کردید، زمان شروع است زمان بندی پست های خود.


چندین حساب LinkedIn را از یک مکان مدیریت کنید

تمام نظرات LinkedIn خود را از یک نمای مدیریت کنید. برای بهبود استراتژی خود، پست های لینکدین را برنامه ریزی کنید و تجزیه و تحلیل های عمیق دریافت کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

برنامه ریزی یک پست لینکدین با استفاده از ویژگی برنامه زمانی این پلت فرم

برنامه ریزی یک پست در لینکدین استفاده از ابزار زمان‌بندی بومی آن نسبتاً آسان است.

با این حال، هنوز برای همه در دسترس نیست.

در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. وارد حساب LinkedIn خود شوید و به صفحه اصلی بروید.

2. روی دکمه “شروع یک پست” کلیک کنید، که پنجره جدیدی باز می شود که می توانید پست خود را بنویسید.

3. پست خود را بنویسید و هر رسانه ای را که می خواهید اضافه کنید اضافه کنید.

4. در کنار نماد پست، روی نماد ساعت کلیک کنید که شما را به صفحه ای می برد که در آن می توانید پست خود را برنامه ریزی کنید.

نمایشی از قابلیت زمان بندی پست لینکدین. (منبع)

5. تاریخ و زمان زمانی را که می‌خواهید پست شما منتشر شود را انتخاب کنید و روی «بعدی» کلیک کنید.

6. در نهایت، پست خود را مرور کنید و برای تایید پست روی “زمان بندی” کلیک کنید.

پست شما اکنون در تاریخ و زمانی که انتخاب کرده‌اید برنامه‌ریزی می‌شود و زمانی که پخش می‌شود در فید شما ظاهر می‌شود.

با کلیک بر روی نماد ساعت و انتخاب «مشاهده همه پست‌های زمان‌بندی شده» می‌توانید همه پست‌های زمان‌بندی‌شده خود را مشاهده کنید. از اینجا، همچنین می‌توانید هر یک از پست‌های برنامه‌ریزی‌شده خود را دوباره زمان‌بندی یا حذف کنید.

نحوه برنامه ریزی پست های لینکدین با استفاده از NapoleonCat

اگر به برنامه‌ریز لینکدین پیشرفته‌تری نیاز دارید، باید از ابزار انتشار رسانه‌های اجتماعی مانند NapoleonCat استفاده کنید.

NapoleonCat یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی است که کار را آسان می کند پست های لینکدین خود را برنامه ریزی کنید در تمام نمایه های کسب و کار شما

می‌توانید پست‌ها را برای فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر و کسب‌وکار من در گوگل برنامه‌ریزی کنید – همه به یکباره.

نه تنها این، این ابزار همچنین به شما این امکان را می دهد که:
 • روی استراتژی محتوای خود در یک تیم کار کنید
 • وظایف را به دیگر اعضای تیم اختصاص دهید
 • ارسال پست برای تایید
 • در زیر هر پست در NapoleonCat بازخورد تبادل کنید
 • یک استراتژی کاملاً سازمان یافته در تقویم محتوای خود داشته باشید

در اینجا نحوه برنامه ریزی پست ها در لینکدین با استفاده از NapoleonCat آورده شده است:

1. وارد حساب NapoleonCat خود شوید (یا یک آزمایش رایگان شروع کنید) و به ویژگی «انتشار» دسترسی پیدا کنید.

2. برای ایجاد یک پست جدید، روی نماد زرد رنگ به علاوه در تقویم کلیک کنید.

3. در سمت چپ، پروفایل LinkedIn را که می‌خواهید برای این پست استفاده کنید انتخاب کنید (اگر بیش از یک پروفایل دارید، می‌توانید چندین نمایه LinkedIn را انتخاب کنید).

4. متن خود را در کادر ارائه شده اضافه کنید. همچنین می‌توانید ایموجی، تصویر یا فایل ویدیویی و پیوندی با یا بدون برچسب UTM اضافه کنید.

چگونه یک پست لینکدین را برنامه ریزی کنید با گربه ناپلئون

پست به طور پیش فرض روی “برنامه ریزی شده” تنظیم می شود.

5. پست به طور پیش فرض روی “برنامه ریزی” تنظیم می شود. اگر می‌خواهید فوراً پست را منتشر کنید، دکمه زرد رنگ (کنار «زمان‌بندی پست») را تغییر دهید تا به حالت انتشار بروید. اما اگر می خواهید زمان بندی کنید که پست در تاریخ دیگری منتشر شود، روی تاریخ موجود در تقویم کلیک کنید و زمانی را تعیین کنید که دوست دارید پست شما منتشر شود.

6. همچنین می‌توانید اعضای دیگر تیم را برای کمک به ایجاد پست و اضافه کردن مشترکینی که از تغییرات ایجاد شده در پست مطلع می‌شوند، تعیین کنید.

7. برای سازماندهی بهتر کار خود، می توانید عناوین داخلی و برچسب های رنگی که هنگام دسترسی به تقویم دیده می شوند، اضافه کنید. همچنین می‌توانید با سایر اعضای تیم در مورد پست‌های خاص بحث‌های داخلی داشته باشید (اطلاعات بیشتر در این مورد در بخش بعدی!).

تقویم محتوایی در NapoleonCat

8. هنگامی که آماده برنامه ریزی پست خود هستید، روی دکمه زمان بندی کلیک کنید. اگر آماده نیستید، آن را به عنوان پیش‌نویس ذخیره کنید و بعداً برای ویرایش پست بازگردید.

نحوه برنامه ریزی پست ها در چندین پلتفرم با NapoleonCat

اگر چندین حساب را در شبکه‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی مدیریت کنید، چالش مدیریت زمان‌بندی انتشار مختلف را درک می‌کنید. خوشبختانه، NapoleonCat این کار را آسان می کند ایجاد و زمان بندی پست ها در تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود در یک مکان مناسب.

متوجه خواهید شد که گزینه‌ها و تنظیمات برای هر پلتفرم تنظیم شده‌اند (برای مثال، می‌توانید اولین نظر را در اینستاگرام بدون خروج از پنجره ایجاد کننده پست زمان‌بندی کنید). خوب است – شما نمی خواهید محتوای مشابهی را در تمام شبکه های رسانه های اجتماعی پست کنید. می توانید پیش نمایشی از پست را در سمت راست مشاهده کنید.

https://napoleoncat.com/wp-content/uploads/2022/04/Schedule-social-media-posts-to-multiple-platforms-at-once.mp4

برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی در چندین پلتفرم به طور همزمان

به یک پست برای چندین پلتفرم برنامه ریزی کنید به یکباره، همان روشی را که در بخش قبل نشان داده شد – اما با چند مرحله اضافی انجام دهید.

1. هنگامی که در پنجره ایجاد کننده پست قرار گرفتید، حساب‌ها را در چندین پلتفرم که می‌خواهید در آن پست کنید، انتخاب کنید.

2. طبق معمول، متن، تصاویر، ویدیوها و غیره را اضافه کنید – هر محتوایی که می خواهید در پلتفرم ها به اشتراک بگذارید. همچنین متوجه خواهید شد که گزینه ها و تنظیمات برای هر پلتفرم تنظیم شده است.

3. سپس، می‌توانید هم‌زمان در همه پلتفرم‌های انتخابی منتشر کنید یا هر پست را جداگانه برنامه‌ریزی کنید.

4. با کلیک بر روی تاریخ و زمان در تقویم، پست را در هر پلتفرم برنامه ریزی کنید، یا دکمه زرد را تغییر دهید تا فوراً منتشر شود.

تقویم محتوای NapoleonCat فقط یک تقویم نیست. این یک تقویم محتوای چند پلتفرمی است – به این معنی که می توانید تمام پست های آینده، گذشته و برنامه ریزی نشده خود را از شبکه های رسانه های اجتماعی مختلف در یک مکان ببینید. با توانایی ایجاد برچسب های رنگی و اختصاص اعضای تیم به پست ها، می توانید به راحتی استراتژی محتوای خود را با حداقل تلاش مدیریت کنید.

دیدگاه چشم پرنده از استراتژی محتوای شما

5. مجدداً، می‌توانید اعضای تیم و مشترکین را تعیین کنید، عناوین داخلی و برچسب‌های رنگی اضافه کنید و با سایر اعضای تیم بحث‌های داخلی داشته باشید.

6. هنگامی که برای برنامه ریزی پست خود آماده شدید، روی دکمه زمان بندی کلیک کنید. اگر برای انتشار پست آماده نیستید، آن را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید. همیشه می توانید برای ویرایش پست در زمان دیگری بازگردید.

در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد که کل فرآیند را به شما نشان می دهد.

به عنوان یک تیم رسانه های اجتماعی راحت تر همکاری کنید

جدا از ویژگی های انتشار، NapoleonCat همچنین راه حل های اتوماسیون، تعدیل محتوا، تجزیه و تحلیل و گزارش را ارائه می دهد – همه تحت یک ابزار.

و همه اینها برای تیم های رسانه های اجتماعی ساخته شده است. به لطف رابط این ابزار، مدیران تیم می‌توانند به سرعت در هنگام مدیریت و تعدیل حساب‌های رسانه‌های اجتماعی به سرعت بالا بروند.

NapoleonCat تعیین وظایف را برای مدیران تیم آسان می کند، اما دسترسی و تکمیل وظایف را برای اعضای تیم آسان می کند.

با ویژگی های همکاری NapoleonCat، می توانید:

 • مجوزهای کاربر خاص را تعریف کنید
 • یادداشت های داخلی را برای سایر اعضای تیم بگذارید تا در مورد مسائل مربوط به پست ها / نظرات / پیام های خاص صحبت کنند یا اطلاعات اضافی را ارائه دهند
 • چندین پروژه را مدیریت کنید
 • وظایف را به اعضای تیم اختصاص دهید
 • دریافت به روز رسانی در زمان واقعی در مورد وضعیت پست های زمان بندی شده
 • ببینید چه کسی تعاملات اجتماعی را در زمان واقعی تعدیل می کند
 • هر محتوایی را که نیاز به توجه دارد پرچم گذاری کنید (که رسیدگی به موارد فوری را آسان تر می کند)
 • در زیر هر پست یا پیش نویس، با بقیه تیم رسانه های اجتماعی بازخورد تبادل کنید

چندین حساب LinkedIn را از یک مکان مدیریت کنید

تمام نظرات LinkedIn خود را از یک نمای مدیریت کنید. برای بهبود استراتژی خود، پست های لینکدین را برنامه ریزی کنید و تجزیه و تحلیل های عمیق دریافت کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

کلام پایانی

زمان‌بندی پست‌ها در لینکدین می تواند یک تغییر بازی برای مشاغلی باشد که به دنبال به حداکثر رساندن دید خود در سراسر پلتفرم هستند. این به صرفه جویی در زمان و انرژی کمک می کند، و همچنین اطمینان حاصل می کند که محتوا به صورت استراتژیک در زمان های مناسب برای دستیابی به بیشترین مشتریان بالقوه پست می شود.

می‌توانید با استفاده از ابزار زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی که به شما امکان می‌دهد به راحتی تمام محتوای LinkedIn خود را در یک مکان مناسب ایجاد، زمان‌بندی و پست کنید، همه این مزایا را به حداکثر برسانید.

یک ابزار مدیریت لینکدین مانند NapoleonCat با ساده کردن روش کار تیم ها با هم این فرآیند را حتی بیشتر ساده می کند – بنابراین هر پست لینکدین به طور مدبرانه برنامه ریزی و اجرا می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، NapoleonCat را امتحان کنید، و ببینید که چگونه می تواند به شما کمک کند تا سازماندهی شده بمانید و حضور خود را در رسانه های اجتماعی به طور موثرتری مدیریت کنید. همین امروز شروع کنید (بدون نیاز به کارت اعتباری)!

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل