How to Block Someone on LinkedIn featured image

نحوه بلاک کردن شخصی در لینکدین در سال 2022

Rate this post

در سال 2022 لینکدین همچنان بزرگترین پلتفرم اجتماعی حرفه ای است. با بیش از 810 میلیون کاربر، محیطی را ایجاد می کند که در آن مشاغل و افراد حرفه ای نمی توانند مانند هیچ جای دیگری پیشرفت کنند.

با این حال، علی‌رغم حال و هوای متمایزتر، لینکدین از خطراتی که در سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بزرگ رایج است، مانند کلاهبرداران یا هرزنامه‌ها، عاری نیست. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از خود در برابر رفتار ناخواسته سایر کاربران دفاع کنید و حضور خود را در پلتفرم به طور موثرتری مدیریت کنید.

بدون شک، لینکدین مکان مناسبی برای توسعه شغلی است که به شما فرصتی عالی برای ایجاد اعتبار و جایگاه خود به عنوان یک حرفه ای می دهد. از سوی دیگر، همچنین محیطی است که در آن شرکت‌های بی‌شماری محصولات و خدمات خود را در عرصه‌های B2B یا B2C برای دیگر متخصصان و کسب‌وکارها تبلیغ می‌کنند.

و حتی اگر لینکدین قرار است میزبان نوع قابل احترام تری از تعاملات اجتماعی باشد، بر اساس روابط تجاری، اما عاری از کاربرانی نیست که ممکن است نیت های مخرب داشته باشند. همانند فیس بوک یا اینستاگرام، ممکن است با کلاهبرداری، هرزنامه و انواع دیگر رفتارهای نادرست مواجه شوید.

از آنجایی که لینکدین حال و هوای جدی‌تری دارد و بر جنبه‌های حرفه‌ای زندگی کاربرانش تمرکز می‌کند، ممکن است بخواهید در اینجا حتی بیشتر از پلتفرم‌های اجتماعی سرگرم‌کننده‌تر محتاط باشید. در این مورد، بیایید کشف کنیم که پرچم های قرمز چیست و چه زمانی باید کاربر دیگری را در لینکدین مسدود کنید و یاد بگیرید که چگونه می توانید حضور خود را در آنجا کارآمدتر کنید.چندین حساب LinkedIn را از یک مکان مدیریت کنید

تمام نظرات و مکالمات لینکدین خود را از یک نمای مدیریت کنید. برای بهبود استراتژی خود، پست های لینکدین را برنامه ریزی کنید و تجزیه و تحلیل های عمیق دریافت کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

زمانی که باید شخصی را در لینکدین بلاک کنید

در حین انجام کسب و کار آنلاین، منطقی است که به هر تماس جدید شک و تردیدی بدهید. با این حال، هر بار که باید بسیار محتاط باشید، زیرا انجام تجارت نیز یکی از راحت‌ترین موقعیت‌ها برای استفاده افراد از شما است. به همین دلیل است که هرگز نباید مراقب خود باشید و مراقب اعمال نادرست باشید.

بسیاری از نشانه‌ها ممکن است باعث سوء ظن شوند، مانند یک عکس نمایه عجیب و غریب یا افرادی در لینکدین که ده‌ها پیام را برای شما ارسال می‌کنند، حتی اگر به هیچ‌یک از پیام‌های قبلی پاسخ نداده‌اید، یا کاربرانی که نظرات ناخوشایندی را در صفحه شرکت شما می‌گذارند. .

اگر مطمئن نیستید که مراقب چه چیزی باشید، در اینجا فهرستی سریع از دلایل مسدود کردن شخصی در لینکدین وجود دارد.

تو باید کسی را در لینکدین مسدود کنید اگر آنها:

 • شما را به چپ و راست اسپم می کند
 • محتوای نامربوط، نامرتبط، نامناسب یا نامناسب را برای شما ارسال کند
 • شما را مورد آزار و اذیت قرار دهد، باج گیری کند یا با شما رفتار نامناسب/بی ادبانه داشته باشد
 • به طور مداوم سعی کنید اطلاعات شخصی یا مرتبط با کسب و کار را که نمی خواهید به اشتراک بگذارید استخراج کنید (به عنوان مثال، حساب های استخدام کننده در مورد مواردی که به طور گسترده محرمانه تلقی می شوند سؤال می کنند)
 • یک نمایه جعلی داشته باشند یا خود یا شرکتشان را نادرست معرفی کنند
نحوه مسدود کردن شخصی در لینکدین - مثالی از پیام فیشینگ
نمونه ای از پیام فیشینگ (منبع)

این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید که آیا احساس می کنید کسی هر یک از این نوع رفتارها را نشان می دهد یا خیر. توصیه ما این است که در قضاوت خود کوشا و ثابت قدم باشید. مسدود کردن افراد همیشه بهترین راه حل نیست، اما معمولاً بهتر است در امان باشید تا متاسف باشید، به خصوص اگر وضعیت به شغل و/یا شرکت شما مربوط می شود.

بنابراین اگر در هر نقطه ای احساس کردید که وقت آن رسیده است مسدود کردن یک کاربر در لینکدین، خوب است بدانید که این عمل واقعا چه تأثیراتی خواهد داشت.

بعد از اینکه شخصی را در لینکدین بلاک می کنید چه اتفاقی می افتد

اثرات مسدود کردن شخص دیگری در لینکدین بسیار شبیه به آنچه در سایر پلتفرم های اجتماعی به نظر می رسد. نتیجه اصلی این است که آنها دیگر نمی توانند نمایه شما را ببینند و بالعکس.

این همچنین به این معنی است که شما پست‌ها، مقاله‌ها یا انواع محتوای یکدیگر را نخواهید دید و نمی‌توانید از طریق پلتفرم به یکدیگر پیام ارسال کنید یا هیچ نوع تماس دیگری برقرار کنید.

علاوه بر این، این امر همچنین هرگونه اشتراکی را که ممکن است شما و مخاطب مسدود شده بین یکدیگر داشته باشید غیرفعال می کند. لینکدین همچنین پیشنهاد آنها را به عنوان «افرادی که ممکن است بشناسید» را متوقف خواهد کرد.

لینکدین اعلان‌هایی در مورد این بلوک ارسال نمی‌کند، بنابراین نیازی نیست نگران عصبانی شدن شخصی در مورد آن و مواجهه با شما در جای دیگری باشید. به یاد داشته باشید که اگر شخصی را مسدود کنید، فقط شما می توانید این ممنوعیت را لغو کنید.

چندین حساب LinkedIn را از یک مکان مدیریت کنید

چندین حساب LinkedIn را از یک مکان مدیریت کنید

تمام نظرات و مکالمات لینکدین خود را از یک نمای مدیریت کنید. برای بهبود استراتژی خود، پست های لینکدین را برنامه ریزی کنید و تجزیه و تحلیل های عمیق دریافت کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم

این پلتفرم مسدود کردن پروفایل لینکدین دیگر را برای کاربرانش بسیار آسان می کند. کل فرآیند فقط شامل چند مرحله است که در زیر ذکر شده است، و شما می توانید آن را هم بر روی رایانه یا تلفن هوشمند خود انجام دهید.

در اینجا مراحل به مسدود کردن کاربر دیگری در لینکدین:

 • به نمایه عضوی که قصد مسدود کردن آن را دارید بروید.
 • کلیک کنید بر روی بیشتر… دکمه ای که در زیر عکس نمایه این عضو قرار دارد.
 • انتخاب کنید گزارش/مسدود کردن از لیست
 • انتخاب کنید مسدود کردن از “چه کاری می خواهید انجام دهید؟” منویی که ظاهر می شود
 • کلیک مسدود کردن برای ادامه یا برگرد برای بررسی گزینه های خود

حقیقت خنده دار: با استفاده از این روش می توانید حداکثر 1400 حساب LinkedIn را مسدود کنید. ما واقعاً نمی‌توانیم تصور کنیم که کسی به این تعداد برسد، مگر اینکه مورد حمله سازمان‌یافته قرار گیرد – اما در این صورت ارزش آن را دارد که مستقیماً با LinkedIn تماس گرفته و کمک بخواهیم.

نحوه مسدود کردن شخصی در لینکدین - گزارش و مسدود کردن تصویر
چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم

نحوه رفع انسداد شخصی در لینکدین

حالا که یاد گرفتی نحوه مسدود کردن سایر کاربران، همچنین ارزش یادگیری نحوه معکوس کردن آن را دارد.

پس از همه، ممکن است بخواهید شخصی را به طور موقت مسدود کنید، یا ممکن است دلایل دیگری برای برداشتن بلوک وجود داشته باشد.

فقط توجه داشته باشید که اگر فردی را رفع انسداد کنید، تا 48 ساعت آینده دیگر نمی‌توانید او را مسدود کنید.

بنابراین، در اینجا مراحل به رفع انسداد شخصی در لینکدین:

 • کلیک کنید بر روی من نماد در بالای صفحه اصلی لینکدین شما.
 • انتخاب کنید تنظیمات و حریم خصوصی.
 • در دید بخش، انتخاب کنید قابلیت مشاهده فعالیت لینکدین شما.
 • کلیک مسدود کردن و انتخاب کنید تغییر دادن.
 • از لیست مسدود شده خود، نام شخص را پیدا کرده و کلیک کنید رفع انسداد.

هر دو فرآیند بسته به دستگاه و سیستم عاملی که استفاده می کنید می توانند کمی متفاوت باشند.

اما خوشبختانه، لینکدین یک راهنمای کامل در مورد این موضوع در مرکز راهنمای خود ارسال کرد.

شما اکنون بر روش های مقابله با فعالیت های ناخواسته سایر کاربران در حساب شخصی خود مسلط شده اید. با این حال، اگر همه این موارد در نظرات پست‌های صفحه شرکت شما اتفاق بیفتد، بسیار پیچیده‌تر است.

خوشبختانه راه هایی برای رفع این مشکل نیز وجود دارد و در عین حال بازاریابی شرکت شما در لینکدین کارآمدتر می شود! برای یادگیری همه چیز در مورد آنها به ادامه مطلب بروید.

نظرات مخرب در صفحه شرکت لینکدین خود را به طور موثرتری مدیریت کنید

مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری، صفحه شرکت لینکدین شما ممکن است به هدفی برای متنفران، ارسال کنندگان هرزنامه و انواع دیگر مشکلات تبدیل شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، پاسخ دادن به آنها یا حتی حذف آنها اغلب بسیار دشوار است. و اگر چندین صفحه شرکت را در چندین پلتفرم رسانه اجتماعی مدیریت کنید، احتمالا غیرممکن خواهد شد.

NapoleonCat مجموعه‌ای از ابزارهای مدیریت لینکدین را ارائه می‌کند که قادر به بهینه‌سازی بخش بزرگی از کار تیم بازاریابی شما در اطراف لینکدین (و سایر شبکه‌های اجتماعی) هستند و به آن‌ها اجازه می‌دهد روی کارهای مهم‌تر تمرکز کنند.

نحوه مدیریت مکالمات در لینکدین

اگر یک صفحه شرکت لینکدین (یا چندین صفحه) را اجرا می کنید، NapoleonCat به شما این امکان را می دهد که کنترل کاملی روی آن و سایر پروفایل های کسب و کار رسانه های اجتماعی خود در یک مکان داشته باشید.

و این شامل:
 • زمان بندی پست های لینکدین،
 • مدیریت نظرات از یک مکان،
 • و محتوای شما را تجزیه و تحلیل کنید.
زمان بندی پست های لینکدین

زمان بندی پست های لینکدین

پست‌ها را در لینکدین برنامه‌ریزی کنید، روی استراتژی محتوای خود با تیم خود کار کنید و در زمان زیادی صرفه‌جویی کنید.

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

ویژگی صندوق ورودی اجتماعی این ابزار به شما امکان می دهد تمام نظرات LinkedIn خود را از یک نمای مدیریت کنید، حتی اگر چندین صفحه شرکت را همزمان اجرا کنید.

نمایه صندوق ورودی tlo
نمای کلی صندوق ورودی از پلتفرم های اجتماعی مختلف نیز پشتیبانی می کند.

به لطف این، شما نه تنها می توانید خطر از دست دادن نظر را به حداقل برسانید و در زمانی که معمولاً برای جابجایی بین حساب ها و نظارت بر هر یک جداگانه صرف می کنید، صرفه جویی کنید.

این به ویژه برای کاهش زمان مورد نیاز برای مشاهده و پرداختن به یک نظر نامناسب با پاسخ دادن به آن یا حذف آن مفید است.

به غیر از آن، برقراری ارتباط موثرتر با جامعه خود می‌تواند به تعامل، دسترسی و اثربخشی کلی تلاش‌های بازاریابی شما در لینکدین منجر شود.

اما بیشتر وجود دارد! صندوق ورودی اجتماعی ما همچنین دارای یک مترجم داخلی است، بنابراین اگر مخاطبان شما بین المللی هستند، می توانید بدون در نظر گرفتن زبان به راحتی ارتباط برقرار کنید. این مترجم برای بیش از 100 زبان کار می کند و توسط Google Translate پشتیبانی می شود.

ترجمه بلیط
بلیط لینکدین ترجمه شده است.

مدیریت مشارکتی رسانه های اجتماعی

علاوه بر این، NapoleonCat تمام تیم شما را قادر می‌سازد تا در تمام وظایف رسانه‌های اجتماعی در یک مکان با یکدیگر همکاری کنند.

برخی از کارهایی که می توانید در این زمینه انجام دهید عبارتند از:

 • بلیط هایی را به اعضای تیم اختصاص دهید تا رسیدگی کنند.
 • یادداشت های داخلی را در بلیط ها بگنجانید تا تیم خود را از هر چیزی که باید قبل از پاسخ دادن بدانند مطلع کنید (مثلاً آیا مشتری سابقه ای با نام تجاری شما دارد؟).
 • ارسال بلیط برای مشاوره خارجی از طریق ایمیل یا پیام متنی (پاسخ در بلیط نمایش داده می شود، بنابراین می توانید بدون از دست دادن اطلاعات مهم، کل موضوع ارتباط را دنبال کنید)

این به این معنی است که شما دید کلی روشنی از اینکه چه کسی چه چیزی را مدیریت می کند و چگونه کارها را انجام می دهد دارید. همه این ویژگی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با صرفه‌جویی در وقت گرانبهای تیم و کاهش خطر اشتباه، بازاریابی شما را مؤثرتر کنند.

بسته شدن

ایمن ماندن از رفتارهای مخرب برای نمایه شخصی لینکدین شما و همچنین برای صفحه لینکدین شرکت شما بسیار مهم است. مسدود کردن کاربران تهاجمی اغلب راه حل خوبی است، اما نمی تواند همه مشکلات را حل کند.

به همین دلیل است که ما تلاش و تعهد زیادی را برای ایجاد یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی انجام داده ایم که مدیریت حضور شرکت شما در رسانه های اجتماعی را تسهیل می کند و در عین حال آن را ایمن نگه می دارد و اثربخشی آن را در طول مسیر افزایش می دهد!

چندین حساب LinkedIn را با یک ابزار مدیریت کنید

چندین حساب LinkedIn را با یک ابزار مدیریت کنید

خدمات مشتریان اجتماعی خود را در لینکدین بهبود ببخشید، پست‌ها را به صورت خودکار منتشر کنید، و تحلیل‌های عمیق پست دریافت کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
نزدیک شدن به رهبری با شفقت | جوانه اجتماعی
نوشتهٔ بعدی
Salesforce & Sprout Social’s Partnership: آنچه شما باید بدانید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.