Instagram DM Auto Reply featured image

نحوه تنظیم پاسخ خودکار DM اینستاگرام (راه هوشمندتر)

Rate this post

اگر از متا استفاده می کنید پاسخ خودکار DM اینستاگرام این ویژگی می‌تواند از چیزی کارآمدتر استفاده کند، در اینجا یک ایده وجود دارد: یک ابزار جامع‌تر اتوماسیون رسانه‌های اجتماعی که می‌تواند همین کار را انجام دهد و آن را با ویژگی‌های بسیار مفیدتر ارتقا دهد.

و اگر در فکر پاسخ‌های خودکار اینستاگرام هستید، این مقاله را بخوانید تا ببینید چرا باید به آن فرصت بدهید.


پاسخ خودکار DM اینستاگرام هوشمند

پاسخ‌های خودکار هوشمند را برای پیام‌های پیامکی اینستاگرام خود حتی برای چندین حساب به طور همزمان تنظیم کنید. به طور خودکار نظرات حاوی هرزنامه و سخنان مشوق نفرت را پنهان یا حذف کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بیایید در مورد خدمات مشتری، رسانه های اجتماعی و اتوماسیون صحبت کنیم

همه ما می دانیم که خدمات خوب به مشتریان یکی از پایه های یک کسب و کار موفق است. یک محصول عالی به طور ناگهانی آنقدرها هم عالی نیست اگر پشتیبانی مشتری آن بد باشد. اگر خدمات مشتری شما در حد مطلوب نباشد، برندسازی که شما بودجه بازاریابی خود را صرف آن کرده اید، کار زیادی انجام نمی دهد.

اگر می خواهید موفق باشید، به سادگی هیچ راهی برای دور زدن ایجاد یک تجربه عالی از خدمات مشتری وجود ندارد.

و همچنین برای خدمات مشتری رسانه های اجتماعی صادق است – استفاده از عبارت کلاسیک مربوط به دوران همه گیر، اکنون بیش از هر زمان دیگری. مردم با برندها در رسانه‌های اجتماعی تماس می‌گیرند و حداقل همان سطح خدمات مشتری را که در کانال‌های دیگر دریافت می‌کنند، انتظار دارند (با فرض اینکه شما قبلاً در جای دیگری خدمات عالی به مشتری ارائه می‌دهید).

اما واقعیت این است که برخی از شرکت ها هنوز بین خدمات مشتری رسانه های اجتماعی و سایر کانال های پشتیبانی مشتری خود فاصله دارند. همچنین برخی هنوز در وهله اول برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان در رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام تلاش می کنند. به خصوص اگر آنها چندین حساب رسانه اجتماعی برای مدیریت داشته باشند.

اکنون، ممکن است نگران باشید که اتوماسیون می تواند کیفیت خدمات مشتریان شما را در رسانه های اجتماعی کاهش دهد. بنابراین اجازه دهید به شما بگویم که چگونه در واقع می تواند آن را بهبود بخشد.

و برای آن، بیایید به طور خاص روی اینستاگرام تمرکز کنیم.

ویژگی پاسخ خودکار DM اینستاگرام چگونه کار می کند

ممکن است متا را شنیده باشید – یا حتی استفاده کرده باشید پاسخ خودکار به DM های اینستاگرام. اگر این کار را نکرده‌اید، اجازه دهید به سرعت نحوه عملکرد آن را توضیح دهم.

چند سالی است که کاربران کسب و کار اینستاگرام قادر به راه اندازی یک پاسخ خودکار در اینستاگرام در پاسخ به پیام های مستقیم مردم و آنها می توانند این کار را به صورت رایگان و بدون نیاز به ابزارهای پاسخگوی خودکار شخص ثالث انجام دهند. حداقل از نظر فنی (من به قسمتی خواهم رسید که ابزارهای شخص ثالث می توانند در مدت کوتاهی آن تجربه را بهبود بخشند – زیرا در واقع برای همین اینجا هستم.)

شما آن را از طریق Meta Business Suite تنظیم می کنید و دو گزینه در دسترس است:

 • یک پاسخ فوری می‌توانید برای پاسخ فوری (می‌دانم، شوکرها) به اولین پیام مستقیم شخصی به شما استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از آنها برای پیامشان تشکر کنید و برای شروع چند لینک محتوا ارسال کنید. (با حداکثر 500 کاراکتر.) می توانید آن را به عنوان یک ایمیل خوش آمدگویی در نظر بگیرید که پس از عضویت در لیست ایمیل شما برای شخصی ارسال می کنید.
 • یک پیام “دور”. برای زمانی که آنلاین نیستید و نمی توانید پاسخ دهید. می‌توانید آن را به صورت دستی یا بر اساس یک برنامه (مثلاً خارج از ساعات کاری خود) روشن کنید. این پاسخ جایگزین پاسخ فوری می‌شود، بنابراین فراموش نکنید وقتی آنلاین هستید آن را خاموش کنید.

به هر حال، شما می توانید انتخاب کنید که این ها را در فیس بوک مسنجر و اینستاگرام ارسال کنید – آنها اکنون در یک راه حل ادغام شده اند.

برای انجام این کار، شما نیاز دارید:

 • یک حساب تجاری در اینستاگرام،
 • یک صفحه تجاری فیس بوک به آن پیوند داده شده است
 • و اجازه مدیریت پیام‌های اینستاگرام در تنظیمات حریم خصوصی حساب اینستاگرام شما روشن است.

و این در مورد آن است. این بسیار ساده است و اجازه تغییرات یا سفارشی سازی زیادی را نمی دهد.

اما ابزارهای تعامل رسانه‌های اجتماعی وجود دارد که می‌توانند بر این توانایی تکیه کنند و آن را بسیار متنوع‌تر و قابل تنظیم‌تر کنند.

چرا از یک راه حل پاسخ خودکار DM Instagram شخص ثالث مانند مدیریت خودکار NapoleonCat استفاده کنید؟

خوب، این در واقع «چرا از کنترل خودکار NapoleonCat» استفاده می‌شود. و پاسخ کوتاه این است: چون گزینه‌های پیشرفته‌تری در مورد پاسخ‌های خودکار اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد، به شما امکان می‌دهد آنها را به‌طور یکپارچه در گردش‌های کاری خدمات مشتری خود بگنجانید (می‌دانم که آنقدرها هم کوتاه نبود.)

و منظور من خیلی بیشتر از راه اندازی است پاسخ‌های فوری یا پیام‌های دور برای DM اینستاگرام شما. اما اجازه دهید کمی دقیق تر شوم و چند دلیل خاص به شما بگویم.

هر بار که شخصی برای شما DM اینستاگرام ارسال می کند فوراً پاسخ دهید – و نه تنها

اول از همه، تعدیل خودکار برای فیس بوک، مسنجر، اینستاگرام و تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام کار می کند. این یک ابزار نظارتی مفید برای تیم‌های خدمات مشتری و بازاریابی است که به شما کمک می‌کند نظرات و پیام‌های پیامکی را در یک صندوق ورودی اجتماعی به صورت خودکار تعدیل کنید.

و آن صندوق ورودی شامل همه پیام‌های مستقیم، نظرات و نظرات شما در تمام حساب‌های شما در فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، گوگل برای کسب‌وکار من و یوتیوب است. همه در یک مکان.

صندوق ورودی رسانه های اجتماعی - NapoleonCat
تمام تعاملات رسانه های اجتماعی شما در یک مکان.

هنگامی که حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را در صندوق ورودی اجتماعی خود متصل می‌کنید، مستقیماً از منوی اصلی به کنترل خودکار می‌روید، جایی که قوانین نظارت خودکار خود را ایجاد می‌کنید.

دسترسی به تنظیم خودکار در NapoleonCat

قوانین صرفاً واکنش‌های خودکاری هستند که هر بار که یک شرط برآورده می‌شود، آغاز می‌شوند، برای مثال، شخصی پیامی را ارسال می‌کند که شامل یک کلمه کلیدی خاص است.

تعدیل خودکار به شما امکان می دهد به طور خودکار به DM های اینستاگرام پاسخ دهید (و همچنین نظرات و نظرات تبلیغات) بر اساس کلمات کلیدی که برای یک قانون مشخص تعیین می کنید. می توانید از آن برای هر پیام دایرکت اینستاگرام و کامنت استفاده کنید:

 • به طور خودکار به سؤالات متداول پاسخ دهید، به عنوان مثال، در مورد ساعات کاری، قیمت محصول یا مشکلاتی که مدام باز می گردند.
 • به طور خودکار یک پیام را به یک عضو پشتیبانی مشتری اختصاصی هدایت کنید.
 • حذف هرزنامه و مخفی کردن نظرات در اینستاگرام.

و شما می توانید قوانین نظارت خودکار را برای بسیاری از حساب های اینستاگرام به طور همزمان ایجاد کنید – و به طور کلی بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی.

با پاسخ های خود دقیق تر باشید

با پاسخ‌های خودکار اینستاگرام بومی، شما فقط دو محرک برای پاسخ دارید که پیام یکسانی را برای همه ارسال می‌کند – چه پاسخ خودکار به اولین پیام آن‌ها باشد و چه پیام دوری شما.

با تعدیل خودکار، می‌توانید چندین پاسخ داشته باشید که می‌توانید آن‌ها را بچرخانید تا همه چیز یکسانی دریافت نکنند. به‌علاوه، یک قانون تعدیل خودکار می‌تواند توسط حداکثر شش محرک مختلف (مثلاً مجموعه‌ای از کلمات کلیدی) راه‌اندازی شود و هر یک از آنها می‌توانند مجموعه متفاوتی از پاسخ‌های خودکار را فعال کنند.

مجموعه های مختلف پاسخ خودکار اینستاگرام
پاسخ‌های خودکار مختلف که توسط مجموعه‌های مختلف کلمات کلیدی ایجاد می‌شوند.

این بدان معناست که می‌توانید پاسخ‌های خودکار خود را شخصی‌تر و مرتبط‌تر طراحی کنید – و غیرشخصی بودن و بی‌ربط بودن هر دو نگرانی رایجی هستند که در مورد پیام‌رسانی خودکار در رسانه‌های اجتماعی صحبت می‌شود.

در این ویدیو می‌توانید نحوه عملکرد آن را با جزئیات مشاهده کنید (ویدیو پاسخ‌های خودکار مسنجر را نشان می‌دهد، اما فرآیند راه‌اندازی یکسان است):

علاوه بر این، اگر مکالمه حاوی اطلاعات حساسی مانند اطلاعات ورود به سیستم یا شماره سفارش باشد، می‌توانید به یک نظر در یک پیام خصوصی پاسخ دهید. و حتی می توانید یک قانون نظارت خودکار دریافت کنید تا هم در یک نظر و هم در پیام مستقیم پاسخ دهید.

پاسخ‌های خودکار قابل تنظیم برای پیام‌های پیامکی اینستاگرام

پاسخ‌های خودکار قابل تنظیم برای پیام‌های پیامکی اینستاگرام

به سرعت پاسخ‌های خودکار هوشمند را برای پیام‌های پیامکی اینستاگرام خود حتی برای چندین حساب به طور همزمان تنظیم کنید. پنهان کردن و حذف خودکار نظرات توهین آمیز NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

برای کمک به مشتریان خود سریعتر عمل کنید

تعدیل خودکار همچنین به شما امکان می دهد مسائل حساس مشتری را به طور خودکار به اعضای تیم خدمات مشتری تعیین شده ارسال کنید. به این ترتیب، در زمان (دوباره!) صرفه جویی می کنید و مسائلی را که نیاز به توجه فوری دارند، اولویت بندی می کنید.

و این می‌تواند تجربه خدمات مشتری را برای مشتریان شما بسیار روان‌تر کند – و همچنین مدیریت برای تیم‌های خدمات مشتری و بازاریابی شما بسیار آسان‌تر است. (یا برای شما، اگر یک ابرقهرمان رسانه های اجتماعی همه در یک هستید یا یک صاحب کسب و کار انفرادی هستید.)

همچنین می‌توانید کاربران را در صندوق ورودی اجتماعی برچسب‌گذاری کنید تا به سرعت اعضای انجمن را از ترول‌ها و هرزنامه‌ها مطلع کنید. و به طوری که هر یک از اعضای تیم از وضعیت یک مشتری و سابقه آنها در شرکت شما مطلع باشد. به این ترتیب، می توانید رفتار شخصی تری با مشتریان خود ارائه دهید.

چیزی که در مورد تعدیل خودکار مفید است (و همچنین، چه شگفت‌انگیز و در زمان صرفه‌جویی می‌کند) این است که می‌تواند بسیاری از کارها را همزمان با یک قانون انجام دهد. بنابراین، به عنوان مثال، وقتی از مشتری خود یک DM اینستاگرام دریافت می کنید، می توانید این قانون را به این موارد بگویید:

 • پیام را تگ کنید
 • آن را به یک ناظر اختصاص دهید
 • احساس پیام را علامت گذاری کنید
 • و به یکباره آن را پرچم گذاری کنید.
واکنش‌های خودکار داخلی در صندوق ورودی NapoleonCat
واکنش‌های خودکار داخلی در صندوق ورودی NapoleonCat.

همه این کارها به صورت خودکار و بدون توجه و وقت اعضای تیم خدمات مشتری شما انجام می شود.

با همه تطبیق پذیری آن، استفاده از آن واقعاً آسان است

قوانین اتوماسیون ممکن است گاهی اوقات پیچیده به نظر برسند. و اگر تجربه ای با نرم افزار اتوماسیون بازاریابی داشته باشید، ممکن است جریان های اتوماسیون بسیار پیچیده ای را دیده باشید که ممکن است در نگاه اول ترسناک به نظر برسند.

خب اینجا اصلاً اینطور نیست.

ایجاد یک قانون تعدیل خودکار بسیار ساده است. شما عناصر گمشده را به دنبال دنباله ای از مراحل که یک جریان منسجم را تشکیل می دهند، پر می کنید. مواردی که باید پر کنید عبارتند از:

 • پلتفرم و نمایه(هایی) که می خواهید قانون برای آنها کار کند.
 • ماشه، که می تواند، به عنوان مثال، فقط یک پیام متنی یا یک نظر با یک لینک باشد.
 • اقدام(هایی) که می خواهید انجام دهید، به عنوان مثال، در یک پیام خصوصی پاسخ دهید.
 • محتوای پیام واقعی، با تغییرات مختلف.
 • همچنین می‌توانید یک آدرس ایمیل اضافه کنید تا هر بار که قانون فعال می‌شود، اعلان دریافت کنید.
 • برنامه زمانی برای پاسخ خودکار شما. این قانون می‌تواند 24/7 اجرا شود یا، برای مثال، فقط زمانی فعال باشد که آنلاین نیستید (به عنوان پیام «دور» شما عمل می‌کند)، در بازه‌های زمانی انتخابی، و در روزهای مشخص هفته.
 • همچنین می‌توانید پس از اجرای قانون، تعدیل خودکار را متوقف کنید.

شما هم آماده می شوید الگوهای تعدیل خودکار که از قبل برای شما تعریف شده اند – و می توانید آنها را سفارشی کنید. به این ترتیب، تنظیم یک قانون تعدیل خودکار به سختی به هیچ تلاشی نیاز دارد.

الگوهای قانون تعدیل خودکار
الگوهای قانون تعدیل خودکار
پاسخ خودکار هوشمند برای پیامک های اینستاگرام

پاسخ خودکار هوشمند برای پیامک های اینستاگرام

از سوالات تکراری در اینستاگرام خسته شده اید؟ DM های اینستاگرام خود را با NapoleonCat خودکار کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

DM های خود را خودکار کنید تا تجربه بهتری برای مشتری در اینستاگرام ارائه دهید

همه چیز اساساً به این خلاصه می شود: توسط خودکار کردن پاسخ های DM شما، ارتباط اولیه با مشتریان خود را ساده می کنید. گاهی اوقات، می توانید به جای شروع یک مکالمه، آنها را به یک فایل پرسش و پاسخ هدایت کنید. یا اگر خارج از ساعات کاری شما بنویسند، می توانید به آنها اطلاع دهید که چه زمانی باید منتظر پاسخ باشند. یا می توانید فقط به آنها اطلاع دهید که آنجا هستید، حتی اگر نمی توانید بلافاصله پاسخ دهید (که اتفاقاً بسیاری از مشتریان واقعاً انتظار دارند).

و این فقط پاسخ دادن به DM های اینستاگرام است. پاسخ‌های خودکار فیس‌بوک را اضافه کنید، ردیابی آنچه در زیر تبلیغات شما در فیس‌بوک و اینستاگرام می‌گذرد، و نگه‌داشتن تمام درخواست‌های مشتریان از رسانه‌های اجتماعی در یک داشبورد چند کاربره، و ناگهان رسیدگی به خدمات مشتریان رسانه‌های اجتماعی بسیار آسان‌تر و کمتر می‌شود. برای شما و تیمتان سنگین است. اگر این کار را به صورت دستی انجام داده اید، احتمالاً از تفاوتی که ابزار مناسب می تواند ایجاد کند شگفت زده خواهید شد. (البته به مزایایی که کسب و کار شما به سرعت می بیند، اشاره نکنیم.)

به همین دلیل است که آزمایش NapoleonCat به صورت رایگان باید بدون فکر باشد – شما می توانید آن را در اینجا انجام دهید. و اگر از قبل یک حساب کاربری دارید، مستقیماً به برگه تعدیل خودکار بروید (ضمن اینکه دیگر نیازی به دسترسی به تعدیل خودکار از طریق صندوق ورودی اجتماعی ندارید) و ببینید دقیقاً چقدر می توانید با انجام برخی خودکارسازی ها در زمان خود صرفه جویی کنید.

نوشتهٔ پیشین
راه های آسان برای ذخیره یک حلقه در رول دوربین خود در اینستاگرام
نوشتهٔ بعدی
بهترین زمان برای ارسال پست در لینکدین چیست؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست