How to Delete A Story on Instagram

نحوه حذف استوری در اینستاگرام

Rate this post

اینستاگرام یکی از برترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری عکس‌ها با فالوورها است زیرا صرفاً بر روی تصاویر بصری تمرکز دارد. اینستاگرام با اجازه دادن به مردم در استوری هایشان، موفق می شود خود را از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمایز کند. بدون شک می توانید با استفاده از استوری های اینستاگرام به دنبال کنندگان خود گوشه ای از زندگی خود را ارائه دهید. اما داستان به اینجا ختم نمی شود. ممکن است احساس کنید عکسی که در استوری خود آپلود کرده اید با نحوه پیش رفتن بقیه داستان های شما مطابقت ندارد. علاوه بر این، ممکن است فکر کنید فالوورهای شما به یکی از استوری های اینستاگرام شما توجه نمی کنند، یا ممکن است فقط از ارسال عکسی که گرفته اید پشیمان شوید. صرف نظر از دلیل شما، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که راهی برای حذف استوری اینستاگرام وجود دارد.

بنابراین، برای کمک به درک نحوه حذف استوری در اینستاگرام، در این مقاله توضیح خواهیم داد که استوری اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند. ما همچنین مراحلی را برای حذف استوری اینستاگرام از برنامه و بایگانی اینستاگرام شما ارائه خواهیم داد.

مقدمه ای بر استوری های اینستاگرام: آنها چیست؟ چطورکار می کنند؟

ممکن است بخواهید کارهایی را که انجام می دهید با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، خواه این یک رویداد باشد، نگاهی به آنچه در پشت صحنه در محل کار می گذرد یا سفرهایی که در حال انجام آن هستید. ما به استوری های اینستاگرام به عنوان “به اشتراک گذاری آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد” اشاره می کنیم.

استوری اینستاگرام به شما امکان می دهد متن، فیلتر، doodle، استیکر و GIF را به مطالب خود اضافه کنید و چندین عکس و ویدیو ارسال کنید. این تصویر یا نمایش اسلاید ویدیو به مدت 24 ساعت در استوری های اینستاگرام شما باقی می ماند.

استوری اینستاگرام

می‌توانید بررسی کنید که چه کسی استوری اینستاگرام شما را مشاهده می‌کند و وقتی از استوری‌های اینستاگرام استفاده می‌کنید، به دیگران نگاهی به روزتان بدهید. برای افرادی که مایلند طیف وسیعی از تصاویر یا ویدیوهایی را که در طول روز می گیرند به اشتراک بگذارند و دوست دارند محتوای خود را به صورت لحظه ای پست کنند، این یک ویژگی عالی اینستاگرام است. علاوه بر این، اگر می‌خواهید تعداد انگشت شماری از عکس‌هایی را که پست کرده‌اید به‌طور دائم در استوری‌های خود ذخیره کنید، می‌توانید نکات برجسته را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنید.

استوری های اینستاگرام نیز برای به دست آوردن تعامل زیاد بسیار عالی هستند. به گفته کارشناسان رسانه های اجتماعی، استفاده از استوری های اینستاگرام و ویژگی های حلقه باعث افزایش تعامل کاربران اینستاگرام برای برندها و اینفلوئنسرها می شود. استوری های اینستاگرام بیشتر از افزودن تصاویر جذاب به فید خود، موارد بیشتری را ارائه می دهد. از آنجایی که آنها کاری را که شما در آن لحظه انجام می دهید به تصویر می کشند، احساس واقعی تری دارند.

چگونه یک استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذاریم

خوشبختانه، ارسال استوری اینستاگرام نسبت به بسیاری از ویژگی های اینستاگرام زمان و تلاش کمتری می برد. چند ثانیه طول می کشد تا یک استوری اینستاگرام را آپلود کنید مگر اینکه به دنبال ظاهر زیبایی باشید. بنابراین، چگونه یک استوری اینستاگرام را با فالوورهای خود به اشتراک بگذاریم؟

چگونه یک استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذاریم
 • برای ارسال استوری اینستاگرام ابتدا باید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
 • پس از آن، به بالای فید اینستاگرام خود نگاه کنید، جایی که نماد شما ممکن است در گوشه سمت چپ بالا باشد. پس از یافتن نماد خود در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.
 • اگر می خواهید در آن زمان عکس بگیرید، روی دکمه “دوربین” کلیک کنید. با انتخاب دکمه «دوربین» می‌توانید تنظیماتی مانند بومرنگ، عادی، هندزفری و موارد دیگر را انتخاب کنید.
 • تصمیم خود را بگیرید و عکس بگیرید.
 • روی نمادها در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید تا متن، استیکر یا فیلتر را به عکس خود اضافه کنید یا می توانید یاد بگیرید که چگونه به استوری اینستاگرام موسیقی اضافه کنید.
 • هنگامی که از نتیجه راضی بودید، “استوری خود” را انتخاب کنید یا دکمه پیکان را فشار دهید تا تصویر را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید.

عکسی که قبلاً در تلفن هوشمند شما ذخیره شده است نیز می تواند به استوری اینستاگرام شما اضافه شود. برای انجام این کار، به سادگی روش قبلی را تکرار کنید و روی نماد خود در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. به جای کلیک بر روی نماد دوربین، تصویر یا تصاویر را از گالری گوشی خود انتخاب کنید تا به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. متون، فیلترها یا استیکرهای مورد نظر را اضافه کنید و آنها را در استوری خود به اشتراک بگذارید.

نحوه حذف استوری اینستاگرام

اکنون که می دانید چگونه یک استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارید، ممکن است تعجب کنید که چگونه یک استوری اینستاگرام را از پروفایل اینستاگرام خود حذف کنید. چه قصد دارید یک استوری در اینستاگرام را از برنامه یا آرشیو اینستاگرام خود حذف کنید، مراحل خاصی وجود دارد که باید برای حذف دستی آن را دنبال کنید.

بیایید ابتدا نگاهی به نحوه حذف دستی یک استوری در برنامه اینستاگرام بیندازیم:

نحوه حذف دستی استوری اینستاگرام

شاید نخواهید 24 ساعت صبر کنید تا استوری اینستاگرام شما از نمایه شما حذف شود. اگر قصد دارید استوری اینستاگرام خود را به صورت دستی حذف کنید، مراحل زیر را برای حذف تصویر خود بررسی کنید:

نحوه حذف دستی استوری اینستاگرام
 1. حساب اینستاگرام خود را باز کنید.
 2. برای دسترسی به آن، روی دکمه پروفایل اینستاگرام فید خود در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.
 3. برای مشاهده استوری خود، روی نماد نمایه خود کلیک کنید.
 4. پس از باز کردن استوری ها، روی سه نقطه در گوشه سمت راست پایین استوری خود کلیک کنید.
 5. “حذف” را انتخاب کنید و سپس تصمیم حذف خود را تأیید کنید.

شما آن را در حال حاضر! اکنون می دانید که چگونه استوری اینستاگرام را از برنامه حذف کنید. فالوورهای شما دیگر نمی توانند به استوری شما در برنامه دسترسی داشته باشند از زمانی که آن را پاک کرده اید. اما به یاد داشته باشید که لزوماً به این معنا نیست که آنها قبل از اینکه شما داستان خود را حذف کنید آن را ندیده بودند. علاوه بر این، اگر می خواهید استوری اینستاگرام خود را به دلیل تعامل کمتر حذف کنید، ممکن است دوباره فکر کنید. برای افزایش تعداد بازدیدها می توانید استوری واقعی اینستاگرام را خریداری کنید.

پستهای اخیر

نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام

نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام

اینستاگرام یک سرویس شبکه اجتماعی است که افراد از آن برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم استفاده می کنند. از سال 2010 به یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی تبدیل شده است که…

همچنین می‌توانید استوری خود را از آرشیو اینستاگرام خود، جایی که قبلاً ذخیره شده بود، حذف کنید. اگر می‌خواهید داستانی را از آرشیو خود حذف کنید، بخش زیر را بررسی کنید تا با مراحل آن آشنا شوید.

چگونه استوری اینستاگرام را از آرشیو خود حذف کنیم؟

اگر قصد دارید استوری اینستاگرامی را که ذخیره کرده اید از آرشیو خود حذف کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

چگونه استوری اینستاگرام را از آرشیو خود حذف کنیم
 1. برای دسترسی به پروفایل اینستاگرام خود، روی نماد نمایه در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.
 2. روی نماد سه گانه کلیک کنید و روی دکمه “بایگانی” ضربه بزنید.
 3. از گزینه های بایگانی در بالا، “بایگانی داستان” را انتخاب کنید.
 4. داستانی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید.
 5. با زدن سه نقطه در سمت راست پایین تصویر، روی دکمه “حذف” کلیک کنید.
 6. تصمیم خود را برای حذف داستان تأیید کنید.

شما آماده اید! اکنون که می‌دانید چگونه آن‌ها را از آرشیو خود حذف کنید، می‌توانید تمام استوری‌های اینستاگرام را که از اشتراک‌گذاری آنها پشیمان هستید حذف کنید. سوالات متداول در مورد پاک کردن استوری های اینستاگرام در بخش بعدی آورده شده است، بنابراین بررسی کنید که آیا هنوز در مورد استوری های اینستاگرام سوالی دارید یا خیر. اگر برای حذف استوری های خود مشکلی دارید، می توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

نتیجه

در پایان، مقاله امروز به استوری های اینستاگرام و نحوه عملکرد آنها پرداخت. علاوه بر این، دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه حذف استوری اینستاگرام از برنامه و بایگانی‌های شما ارائه کرده‌ایم تا نگرانی در مورد نحوه حذف استوری اینستاگرام را کاهش دهیم. امیدواریم این مقاله به روشن شدن نحوه حذف استوری اینستاگرام کمک کرده باشد.


نوشتهٔ پیشین
راهنمای نهایی شما برای شروع با تبلیغات Pinterest
نوشتهٔ بعدی
نحوه حذف استوری در اینستاگرام

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست