5/5 - (1 امتیاز)

اسنپ ​​چت یک پلتفرم رسانه اجتماعی محبوب است که این روزها افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این برنامه ای است که در آن افراد رسانه ها و پیام های فوری را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. همچنین، امکان یافتن دوستان جدید در پلتفرم و همچنین همراهی با دوستان فعلی خود وجود دارد. اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید دوستان خود را در اسنپ چت حذف کنید و می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

در یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مانند اسنپ چت، ممکن است بخواهید زمانی که دیگر نمی‌خواهید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، دوستشان را از بین ببرید. در حالی که این می تواند در ابتدا یک فرآیند دشوار به نظر برسد، با مراحلی که در اینجا به اشتراک می گذاریم، می توانید آن را به راحتی انجام دهید. پس بیایید شروع به یادگیری کنیم نحوه حذف سریع دوستان در اسنپ چت.

وقتی دوستان را در اسنپ چت حذف می کنید چه اتفاقی می افتد؟

قبل از شروع به رفع دوستی با افراد در این پلتفرم، ممکن است بخواهید بدانید وقتی شما چه اتفاقی می‌افتد حذف دوستان در اسنپ چت. به دلایل مختلف، ممکن است بخواهید برخی از دوستان خود را در اسنپ چت حذف کنید. وقتی این کار را انجام می دهید، آنها نمی توانند از طریق نمایه خود به بخش های خاصی از نمایه شما در پلتفرم دسترسی داشته باشند.

اول از همه، پروفایلی که در اسنپ چت از دوستی خارج کرده اید دیگر در لیست دوستان شما نخواهد بود. علاوه بر این، آنها داستان های خصوصی شما را نخواهند دید. موقعیت مکانی اسنپ مپ، امتیاز اسنپ، سلفی های کمئو، و جذابیت ها. بنابراین پس از لغو دوستی با شخصی در اسنپ چت، آنها دیگر به قسمت های خاصی از نمایه شما دسترسی نخواهند داشت.

آیا مردم می دانند که شما در اسنپ چت چه زمانی با آنها دوست نمی شوید؟

ممکن است سعی کنید یاد بگیرید نحوه حذف دوستان در اسنپ چت اگر می خواهید با کسی در این پلتفرم دوست خود را لغو کنید. با این حال، قبل از انجام این کار، ممکن است سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد. به عنوان مثال، ممکن است کنجکاو باشید که آیا فردی که در پلتفرم دوستش را لغو کرده‌اید، می‌تواند بداند که شما با او دوستی لغو کرده‌اید یا نه.

وقتی تو حذف دوستان در اسنپ چت، آنها می توانند بفهمند که شما این کار را کردید، اگرچه ممکن است بلافاصله آن را ندانند. اولاً، آنها اعلانی از اسنپ چت دریافت نخواهند کرد که آنها را در مورد حذف مطلع کند. با این حال، اگر نمایه شما را بررسی کنند و ببینند که دسترسی به بخش‌های خاصی از نمایه شما را از دست داده‌اند، می‌توانند بفهمند که شما آنها را از دوستی خارج کرده‌اید.

unfriend در اسنپ چت

چرا ممکن است بخواهید دوستان خود را در اسنپ چت حذف کنید؟

اگر از این پلتفرم رسانه اجتماعی زیاد استفاده می کنید، ممکن است افرادی را در لیست دوستان خود داشته باشید که ممکن است بخواهید دوستشان را لغو کنید. این می تواند به دلایل مختلفی باشد و در پایان به ترجیحات شخصی شما خلاصه می شود.

برای مثال، اگر دیگر نمی‌خواهید با شخصی در پلتفرم ارتباط برقرار کنید، ممکن است بخواهید او را در اسنپ چت از حالت دوست خارج کنید. یا اگر واقعاً با برخی از افراد در لیست دوستان خود صحبت نمی کنید، می توانید آنها را حذف کنید تا افراد کمتری در آن لیست وجود داشته باشند.

در اینجا نحوه حذف دوستان در اسنپ چت گام به گام آورده شده است

اگرچه می تواند یک فرآیند نسبتاً ساده باشد، اما ممکن است کمی دشوار باشد حذف دوستان در اسنپ چت اگر نمی دانید چگونه آن را انجام دهید. اما اگر کاری است که می خواهید انجام دهید، ما مراحل ساده انجام آن را در زیر گرد هم می آوریم.

با دنبال کردن راهنمای گام به گام در نحوه حذف دوستان در اسنپ چت که در زیر داریم، می‌توانید افراد را در این پلتفرم از دوستی خارج کنید. به این ترتیب، افرادی که در پلتفرم دوستشان را لغو می‌کنید، دیگر به بخش‌های خاصی از نمایه شما دسترسی نخواهند داشت.

حذف اسنپ چت دوستان

دوستان را در اسنپ چت در آیفون حذف کنید

برای رفع دوستی افراد در اسنپ چت هنگام استفاده از پلتفرم در آیفون، می توانید چند مرحله ساده را دنبال کنید. در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید در صورت تمایل دنبال کنید حذف دوستان در اسنپ چت در آیفون شما:

  • مرحله 1: ابتدا بر روی برنامه Snapchat کلیک کنید و با کلیک بر روی نماد چت به بخش چت بروید.
  • مرحله 2: در لیست چت خود، نمایه شخصی را که می‌خواهید دوستش را لغو کنید فشار دهید تا منوی ظاهر شود. همچنین می‌توانید از طریق دکمه جستجو در بخش «Discover» فردی را در اسنپ چت پیدا کنید.
  • مرحله 3: در منو، گزینه “Manage Friendship” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
  • مرحله 4: بعد از این کار گزینه Remove Friend را فشار دهید و برای پذیرش تصمیم روی Remove در منوی بعدی کلیک کنید.
svg%3E
نحوه حذف دوستان در اسنپ چت 23

دوستان را در اسنپ چت در اندروید حذف کنید

حذف دوست در اسنپ چت در حین استفاده از اندروید می تواند تا حدودی با آیفون متفاوت باشد. با این حال، این را می توان در چند مرحله نیز انجام داد. بنابراین در اینجا مراحلی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید آنها را دنبال کنید حذف دوستان در اسنپ چت در اندروید:

  • مرحله 1: از طریق برنامه Snapchat، روی نماد نمایه خود کلیک کنید و به قسمت “دوستان من” بروید.
  • مرحله 2: نمایه شخصی را که می‌خواهید دوستش را در آن منطقه لغو کنید، پیدا کنید.
  • مرحله 3: روی نمایه شخص کلیک کنید و گزینه “Manage Friendship” را انتخاب کنید.
  • مرحله 4: در این مرحله، می‌توانید روی «حذف دوست» کلیک کنید و برای تأیید تصمیم، «حذف» را انتخاب کنید.

آیا می توانید چندین دوست را در اسنپ چت حذف کنید؟

وقتی می‌خواهید دوست شخصی را در اسنپ چت لغو کنید، می‌توانید از روش‌هایی که در بالا به اشتراک گذاشتیم استفاده کنید و آن شخص را از لیست دوستان خود در پلتفرم حذف کنید. اما گاهی اوقات، ممکن است بخواهید چند دوست را به طور همزمان در اسنپ چت حذف کنید، و ممکن است تعجب کنید که چگونه این کار را انجام دهید.

اگرچه ممکن است این کاری باشد که شما بخواهید انجام دهید، اما در حال حاضر نمی‌توان چند نفر را به طور همزمان در اسنپ چت از حالت دوست خارج کرد. اگر می خواهید بسیاری از افراد را در این پلتفرم از حالت دوست خارج کنید، باید این کار را یکی یکی انجام دهید. همچنین، اگر می‌خواهید از افراد خاصی دوری کنید، می‌توانید شخصی را در اسنپ چت مسدود کنید.

حذف اسنپ چت دوستان

چگونه چندین دوست را در اسنپ چت حذف کنیم

در صورتی که می‌خواهید با بسیاری از افراد در این پلتفرم از دوست خارج شوید، ممکن است در تلاش برای پیدا کردن آن باشید چگونه چندین دوست را در اسنپ چت حذف کنیم. متأسفانه همانطور که در قسمت قبلی این پست بیان کردیم در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

پستهای اخیر

نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ چت

نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ چت

از زمان انتشار اولیه خود در سال 2011، برنامه پیام رسان معروف اسنپ چت مدام ویژگی های جدیدی را به زرادخانه خود اضافه کرده است. کلیدواژه؟ تسهیل. ایند…

بنابراین اگر می خواهید بسیاری از افراد را در اسنپ چت دوست نداشته باشید، می توانید این کار را با حذف یک به یک از لیست دوستان خود انجام دهید. یا اگر می‌خواهید همه دوستان خود را حذف کنید، می‌توانید حساب اسنپ چت خود را به طور کامل حذف کنید.

نتیجه

اسنپ ​​چت یک پلتفرم رسانه اجتماعی نسبتاً محبوب است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. در حالی که امکان دوستیابی از طریق این پلتفرم وجود دارد، گاهی اوقات ممکن است بخواهید حذف دوستان در اسنپ چت به دلایل مختلف.

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه حذف دوستان در اسنپ چت در حالی که در آیفون هستید، می توانید به بخش چت در برنامه بروید و این کار را در آنجا انجام دهید. اگر از اندروید استفاده می کنید و می خواهید افراد را در اسنپ چت دوست نداشته باشید، می توانید این کار را با یافتن نمایه آنها در لیست دوستان خود و حذف آنها از آنجا انجام دهید.

اگر می خواهید فردی را از لیست دوستان خود در اسنپ چت به روشی نسبتاً آسان حذف کنید، اساساً می توانید مراحل ساده ای را که در این پست به اشتراک گذاشتیم دنبال کنید. در مورد حذف چندین دوست در اسنپ چت، در حال حاضر این امکان وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های برنامه می توانید به پشتیبانی Snapchat مراجعه کنید.