نحوه دریافت دکمه اشتراک در اسنپ چت

نحوه دریافت دکمه اشتراک در اسنپ چت

Rate this post

اپلیکیشن پیام‌رسان معروف Snapchat نه تنها مکانی برای پخش آخرین ماجراجویی‌های فانتزی شما در جزیره dunno-where است. همچنین مانند یک تریبون کوچک عمل می کند که از طریق آن می توانید تعهدات بازاریابی مختلفی را انجام دهید. کارمزد روزانه 5 دلار برای تبلیغات بدون شک برای اکثر مروجین کسب و کار یک معامله است. صرف نظر از هدف و نوع استفاده شما، یک چیز ثابت می ماند: نیاز به مشترکین. بدون آنها، پست کردن در پلتفرم چه فایده ای دارد، درست است؟ اگر پست‌های شما برای مشترکین خاصی قابل مشاهده باشند، احتمالاً بسیار تأثیرگذارتر خواهند بود. به این ترتیب مخاطبی ماندگار می سازید و مطمئن می شوید که افراد حاضر در آن هیچ یک از اسنپ های شما را از دست ندهند. اما برای انجام این کار، قطعا به یک دکمه اشتراک نیاز دارید. به لطف آن، به کسانی که مایلند شما را از نزدیک دنبال کنند، نشانه دقیقی ارائه خواهید کرد. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید یک دکمه اشتراک در اسنپ چت دریافت کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقاله ما را مرور کنید.

دکمه اشتراک اسنپ چت چگونه است؟

اگر می‌دانید اسنپ چت چیست و چگونه کار می‌کند، احتمالاً می‌دانید که یک دکمه اشتراک استاندارد در سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. به لطف سایه مشخص پلت فرم زرد پر زرق و برق، به راحتی قابل تشخیص است. شما می توانید به وضوح عبارت “Subscribe” را در آن بخوانید. این ویژگی‌های تسهیل‌کننده ضروری هستند، زیرا مردم احتمالاً نمی‌خواهند زمان خود را صرف رمزگشایی چیزهای پیچیده صرف کنند، فقط به این دلیل که مایلند حمایت خود را به کسی نشان دهند.

حال بیایید ببینیم چگونه باید اقدام کنید تا این ویژگی را در اختیار فالوورهای بالقوه خود قرار دهید.

نحوه دریافت دکمه اشتراک در اسنپ چت

دو بخش پیچیده وجود دارد که باید از قبل آنها را حل کنید. منظور ما این است که دکمه اشتراک فقط برای:

 • اکانت هایی که نمایه Snapchat عمومی دارند
 • و حساب هایی که متعلق به سازندگان فعال هستند

بنابراین کسانی از شما که نمی‌دانید چگونه می‌توانید یک دکمه اشتراک در اسنپ چت دریافت کنید، ابتدا باید نمایه خود را به عنوان یک عمومی تنظیم کنید. لطفا دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید:

مراحل تنظیم نمایه عمومی

امروزه عمومی کردن نمایه خود بسیار آسان است. در واقع، اسنپ چت از سال 2020 به هر کاربر اجازه ایجاد نمایه های عمومی را داده است. چیزی که می توانیم از آن سپاسگزار باشیم زیرا این نوع نمایه برای مشترکین بسیار در دسترس است و در عین حال قابل تنظیم تر است. با این حال، شما باید چند پیش نیاز را رعایت کنید:

 • تمایل به پذیرش دستورالعمل های انجمن اسنپ چت
 • داشتن حداقل 18 سال سن
 • داشتن یک حساب اسنپ چت که از قبل حداقل 24 ساعت فعال بوده است
 • داشتن حداقل یک دوستی متقابل در حساب خود (هر دوی شما باید قبلاً با هم دوست شده باشید).

اگر چیزی در آن بخش ها کم ندارید، به روش زیر عمل کنید:

 • برنامه Snapchat را در دستگاه خود (چه اندروید یا آیفون) اجرا کنید.
 • روی نماد نمایه خود (گوشه سمت چپ بالا) ضربه بزنید.
 • در صفحه نمایه خود به پایین اسکرول کنید تا به صفحه نمایه خود برسید پروفایل عمومی بخش.
 • روی ضربه بزنید ایجاد نمایه عمومی
 • انتخاب کنید ادامه هید.
 • سپس انتخاب کنید شروع کنید.
 • کلیک ایجاد کردن بر روی ایجاد نمایه عمومی پاپ آپ
 • در این مرحله، به طور معمول باید به طور خودکار به صفحه نمایه خود بازگردید. نمایه جدید شما در داخل قابل مشاهده خواهد بود نمایه های عمومی بخش.
 • انتخاب کنید نمایه عمومی من به منظور دسترسی به آن از آنجا، شما می توانید انتخاب کنید ویرایش نمایه اگر می خواهید ویژگی های مختلف نمایه خود را سفارشی کنید گزینه ای است.

مراحل تنظیم نمایه سازندگان

ما قبلاً شرط دوم را برای کسانی از شما که علاقه مند به دکمه اشتراک هستند ذکر کردیم: خالق بودن. این پاسخ تغییرناپذیری است که هر زمان که بپرسید چگونه می توانید افراد را در اسنپ چت مشترک خود کنید، دریافت خواهید کرد. پلتفرم قانونی انتظار دارد که کاربران قبل از پاداش دادن به آنها با مزایایی مانند دکمه اشتراک، ارزش محسوسی تولید کنند. کاملا قابل درک است، فکر نمی کنید؟ اکانت هایی که شبیه زمین های بایر به نظر می رسند، به هر حال واقعاً با ایده اشتراک سازگار نیستند.

خالق شدن نیز شامل برخی پیش نیازها است:

 • داشتن یک پروفایل بیش از یک هفته ای در اسنپ چت
 • داشتن حداقل 100 فالوور/دوست در پلتفرم
 • داشتن حداقل یک دوستی متقابل

اگر آن معیارها را برآورده کنید، آماده هستید تا یک خالق شوید. دو روش معمولی برای انجام این کار وجود دارد:

تولید و به اشتراک گذاری محتوای روزانه

اساساً، همه چیز در مورد تولید و ارسال مقادیر فراوان محتوا به صورت روزانه است. ناگفته نماند که اینجا در مورد محتوای با کیفیت صحبت می کنیم. کاربران معمولاً اشتراک حساب های اسنپ چت را انتخاب می کنند که هم آموزنده و هم سرگرم کننده هستند. از طریق ویژگی‌های مختلفی که برنامه ارائه می‌کند، مانند Spotlight، Stories و غیره، تخیل خود را آزاد کنید. انواع مختلفی از خلقت وجود دارد که می‌توانید آنها را کشف کنید. در عین حال، در انتخاب موضوعات محتوای خود دقت کنید. هدف قرار دادن سوله‌های خاص با موادی که به بهترین وجه برای آنها مناسب است، احتمالاً نتایج رضایت‌بخش‌تری به همراه خواهد داشت.

آیا دکمه اشتراک خود را بلافاصله برای همه این موارد دریافت خواهید کرد؟ ما می ترسیم شما این کار را نکنید. در واقع، ممکن است مدتی طول بکشد (متغیر از یک مورد به مورد دیگر) تا سیستم فعالیت شما را ردیابی کند و تجزیه و تحلیل عمیقی از آن انجام دهد. به هر حال انگیزه خود را حفظ کنید و مرتباً پست بگذارید. اسنپ ​​چت در نهایت به تلاش های شما پاداش می دهد و دکمه شایسته شما را به شما می دهد.

ایجاد محتوای پیشرفته با Lens Studio

اکنون در اینجا یک ویژگی وجود دارد که همه چیز را حتی فراتر می برد. ممکن است بهترین متحد برای کسانی باشد که می خواهند بدانند چگونه دکمه اشتراک را در اسنپ چت دریافت کنند. آیا در حال حاضر از ویژگی محبوب لنز در برنامه استفاده می کنید؟ ما اینطور حدس می زنیم. چگونه می توان در برابر جذابیت آن جلوه های ویژه معروف که به ویژه چهره های زیبای ما را هدف قرار می دهد، مقاومت کرد؟ اما نکته اینجاست که آنها تنها یکی از اجزای متعدد لنز استودیو هستند، که به برنامه دسکتاپ هوشمند که توسط خود اسنپ راه اندازی شده است، معروف است. لنز استودیو که هم برای ویندوز و هم برای مک در دسترس است، یک جعبه ابزار جامع است که کاملاً در واقعیت افزوده (واقعیت افزوده) لنگر انداخته است. به‌عنوان یک خالق، می‌توانید فرصت را غنیمت بشمارید و مخاطبان خود را با محتوای آینده‌نگر و بزرگ‌تر لذت ببرید. خود این پلتفرم ادعا می‌کند که بیش از 75 درصد از جامعه آن برای انجام کارهای مختلف، از ارتباطات گرفته تا یادگیری، روزانه با واقعیت افزوده درگیر هستند.

در اینجا برخی از کارهای جالبی که می توانید با استفاده از Lens Studio انجام دهید آورده شده است:

 • اشیاء سه بعدی را به سر خود بچسبانید
 • محیط واقعی خود را به صورت سه بعدی و در زمان واقعی با World Mesh بازسازی کنید
 • بدن (مفاصل و دست ها) را به صورت سه بعدی ردیابی کنید
 • منابع موجود خود را از رایانه خود وارد و به روز کنید
 • جلوه های بصری پیشرفته را با ویرایشگر VFX اضافه کنید
 • با ماژول سرویس از راه دور، داده‌ها را از APIهای خارجی دریافت کنید
 • چندین دستگاه را جفت کنید

و اینها فقط پیش غذا هستند. دیگر منتظر غرق شدن در Lens Studio نباشید و بهره وری خود را به عنوان یک خالق افزایش دهید.

تایید و عیب یابی

با تمام آنچه گفته شد، ما همچنین باید چند جزئیات در مورد امنیت نمایه شما را مرور کنیم. در واقع، بهتر است با رعایت برخی اقدامات احتیاطی از خود در برابر کلاهبرداری و کپی برداری محافظت کنید. شما نمی خواهید اینها تمام کارهای سختی را که برای به دست آوردن یک حساب قابل اشتراک انجام داده اید خراب کنند، درست است؟ دو راه حل اصلی به ذهن می رسد:

یک حساب تایید شده دریافت کنید

هر چه بیشتر از نردبان بالا بروید، توجه بیشتری را به خود جلب می کنید، از جمله از سوی افرادی که ممکن است نیت خوبی نداشته باشند. چه در اسنپ چت و چه در شبکه های اجتماعی دیگر، این در واقع یکی از مشکلات اصلی اکانت های محبوب است که اغلب با آن مواجه می شوند. ممکن است متوجه شوید که برخی از حساب‌های جعلی ظاهر می‌شوند و سعی می‌کنند هویت برند یا نام شما را جعل کنند. تصور کنید که وقتی مخاطب دوازده پروفایل را دقیقاً شبیه پروفایل شما می بیند، سردرگمی احتمالی را تصور کنید. چنین سناریویی احتمالاً به اعتبار شما آسیب می رساند.

پستهای اخیر

نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ چت

از زمان انتشار اولیه خود در سال 2011، برنامه پیام رسان معروف اسنپ چت مدام ویژگی های جدیدی را به زرادخانه خود اضافه کرده است. کلیدواژه؟ تسهیل گری. ایند…

راه حل نهایی در اینجا این است که سعی کنید یک حساب تأیید شده دریافت کنید. راستی‌آزمایی مانند مهر اصالتی است که اصالت پروفایل و برند شما را ثابت می‌کند. این به مردم اجازه می دهد تا بدانند که شما واقعاً خودتان هستید. تنها نقطه ضعف این است که فرآیند تأیید صحت آسان نیست. برای این کار باید حداقل 50000 بازدید از پست های خود داشته باشید. بنابراین بله، سخت است اما مطمئنا غیرممکن نیست.

هنگامی که به آن هدف رسیدید، احتمال زیادی وجود دارد که اسنپ چت یک ایمیل دعوت نامه برای شما ارسال کند تا تأیید را بپذیرید.

تماس با پشتیبانی مشتریان

بله، به همین سادگی. برای مقابله با این وضعیت، فقط گاو نر را بگیرید و به خدمات مشتریان اسنپ چت اطلاع دهید. اگر فکر می کنید که نمایه شما به هر طریقی جعل شده یا جعل هویت شده است، این امر به ویژه مهم است. فراموش نکنید که این سرویس ها برای شما هستند و کنترل مستقیم روی سیستم دارند.

اکنون یک نکته را باید در نظر داشته باشید این است که نمی توانید چنین درخواست هایی را به صورت تصادفی و نامرتب مطرح کنید. چرا؟ خوب، صرفاً به این دلیل که تیم اسنپ چت به احتمال زیاد مشغول حل هزاران مشکل دیگر در همان زمان است. بنابراین شما باید با پیروی از روش زیر فرمول بندی خود را تا حد امکان واضح بیان کنید:

 • برنامه Snapchat را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
 • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات و سپس انتخاب کنید پشتیبانی.
 • شما باید یک ” را ببینیدمن به کمک نیاز دارم” دکمه. فشار دهید.
 • سپس دکمه را فشار دهید “با ما تماس بگیرید” دکمه.
 • انتخاب “من برای یک ویژگی Snapchat به کمک نیاز دارم” گزینه.
 • در صفحه به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید پروفایل ها.
 • دوباره به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید “نمایه عمومی من”.
 • با توضیح واضح و در عین حال مختصر وضعیت خود، فرم اختصاصی را پر کنید. پس از اتمام کار، می توانید آن را ارسال کنید.

ممکن است رسیدگی به درخواست شما کمی طول بکشد. پس صبور باشید و از ارسال هرزنامه خودداری کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که اسنپ چت ممکن است برای تایید بیشتر، مشخصات ID شما را بخواهد. اگر درخواست شما رد شد، می توانید آن را بعداً دوباره ارسال کنید.

افکار نهایی

در این مقاله نکاتی را در مورد نحوه دریافت دکمه اشتراک در اسنپ چت ارائه کرده ایم. به عبارت دیگر، ما یکی از جنبه های ضروری را که هر اسنپ چتر جاه طلبی باید بداند، بررسی کرده ایم. در واقع، افزودن دکمه اشتراک به نمایه شما یک فرصت مضاعف است. از یک طرف، با اجازه دادن به مخاطبان خود در مورد هر قدمی که در پلتفرم برمی دارید، کار را بسیار آسان تر می کنید.

علاوه بر این، این یک خدمت بزرگ به خودتان نیز هست. به‌عنوان یک صاحب حساب ایجادکننده عمومی که دارای دکمه اشتراک معتبر است، حضور و ارزش خود را در اسنپ چت تثبیت می‌کنید. خوب، بدون شک باید قبل از رسیدن به چنین سطحی تلاش کنید. اما پس از همه، آیا هدف نهایی شما جلب توجه بیشتر به حرکات پرحجم شما در داخل برنامه نیست؟ بنابراین برای رسیدن به این هدف، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تولید مواد Snappy مانند همیشه ادامه دهید. یک طرح لذت بخش، موافق نیستید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل