Rate this post

در پایان سال 2021، اینستاگرام به 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه رسید1! از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام دائما در حال تغییر است، برای بازاریابان رسانه های اجتماعی بسیار مهم است که همگام باشند و یک استراتژی موثر برای اینستاگرام پیدا کنند.

استراتژی که نه تنها فالوورهای بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه نرخ تعامل شما را نیز افزایش می دهد و باعث می شود افراد نظرات بیشتری را در زیر محتوای شما ارسال کنند.

به عبارت ساده تر، هر چه در زیر پست های خود تعامل بیشتری داشته باشید، اینستاگرام شما را بیشتر لایک می کند. الگوریتم آن را اینگونه می بیند – وقتی افراد بیشتری با حساب اینستاگرام شما تعامل دارند، لایک ها، نظرات و فالوهای آنها نشان می دهد که تمایل دارند در اینستاگرام بمانند.

در چنین مواردی، پلتفرم رسانه اجتماعی جذاب بصری به احتمال زیاد می خواهد دید شما را افزایش دهد – داخل مرورگر هشتگ، در صفحه کاوش و غیره.


تمام نظرات و پیام ها را از یک نما مدیریت کنید (و خودکار کنید).

از NapoleonCat برای مدیریت تمام نظرات، پیام ها، نظرات و غیره خود استفاده کنید – همه از یک داشبورد ساده. نظرات و DM های تکراری را خودکار کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

الگوریتم اینستاگرام 2019
اطلاعاتی در مورد الگوریتم جدید اینستاگرام.

نحوه دریافت نظرات بیشتر در اینستاگرام

پست کردن منظم ممکن است کافی نباشد. با این حال، بسیاری از ترفندهای ساده وجود دارد که می توانید از آنها برای به دست آوردن آن استفاده کنید.کامنت های اینستاگرام افزایش می یابد‘، لایک بیشتر و در نهایت فالوور بیشتر.

اوه، و خرید نظرات اینستاگرام را فراموش کنید. آن عمل کاملاً بی فایده و بی ارزش است. باید نظرات واقعی را از افراد واقعی دریافت کنم!

بدون مقدمه، بیایید به نحوه دریافت نظرات بیشتر در اینستاگرام – از امروز بپردازیم.

از هشتگ های طاقچه استفاده کنید

استفاده از هشتگ‌های خاص اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا جامعه‌ای پیرامون برند خود ایجاد کنید و تعداد کامنت‌های اینستاگرام خود را سریع‌تر افزایش دهید.

همچنین رتبه‌بندی در هشتگ‌های کوچک‌تر آسان‌تر است و به مردم اجازه می‌دهید شما را از طریق مرورگر هشتگ پیدا کنند – ممکن است شما از این مرورگر استفاده نکنید، اما باور کنید، افراد زیادی از این مرورگر استفاده می‌کنند.

من از افزایش 20 برابری در ترافیک ارگانیک شما صحبت می کنم. به عنوان مثال، به جای تگ کردن #مبلمان محتوای خود که تقریباً 20 میلیون پست اینستاگرام دارد، سعی کنید مکان کسب و کار خود را به هشتگ اضافه کنید تا آن را محدود کنید و به افراد کمک کنید شما را پیدا کنند.

یک نمونه عالی از استفاده از هشتگ های خاص برای هدف قرار دادن جوامع خاص، این پست توسط GILI Sports است:

پست اینستاگرام با هشتگ های خاص
از هشتگ ها برای افزایش دسترسی و افزایش نظرات در اینستاگرام استفاده کنید

این شرکت با هشتگ‌های خاص، محصول خود، تخته‌های بادی را در میان دوستداران SUP در اینستاگرام و در سراسر ایالات متحده تبلیغ می‌کند.

سعی کنید کار مشابهی را انجام دهید، هشتگ هایی اضافه کنید که مستقیماً به تجارت شما مربوط می شود و پست های خود را خاص تر کنید.

قدرت هشتگ در اینستاگرام
توجه کنید چند نفر از هشتگ ها آمده اند؟ #هشتگ قدرت

از چند هشتگ باید استفاده کنید؟ آنها را کجا می گذارید؟ چقدر باید خاص باشند؟ خوب، ما یک مقاله جداگانه در مورد نحوه طراحی استراتژی هشتگ قاتل اینستاگرام نوشتیم که می توانید آن را اینجا ببینید.

ببینید چه محتوایی در اینستاگرام بهترین عملکرد را دارد

ببینید چه محتوایی در اینستاگرام بهترین عملکرد را دارد

نتایج بازاریابی اینستاگرام خود را اندازه گیری کنید. عملکرد هشتگ را تجزیه و تحلیل کنید. رقبا را دنبال کنید و استراتژی خود را با استفاده از یک ابزار ساده بهبود بخشید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

از صدای پرطرفدار برای حلقه های اینستاگرام خود استفاده کنید

حلقه‌ها در سال گذشته به محبوب‌ترین شکل محتوا در اینستاگرام تبدیل شده‌اند و نمی‌توانید پتانسیل آن‌ها را نادیده بگیرید. بنابراین، چگونه می‌توانید دسترسی حلقه‌های IG خود را برای دریافت نظرات و تعامل بیشتر افزایش دهید؟

از صدای پرطرفدار استفاده کنید 😉 می‌توانید آن را به صورت دستی مرور کنید، یا می‌توانید این لیست از صدای پرطرفدار فعلی در اینستاگرام را بررسی کنید.

از استوری اینستاگرام استفاده کنید

استوری اینستاگرام یک راه بسیار آسان برای با مخاطبان خود درگیر شوید و نظرات اینستاگرام بیشتری دریافت کنید. چرا؟

تا حدودی به این دلیل که وقتی عکس نمایه شما در بالای فید اینستاگرام آنها ظاهر می شود، طرفداران درگیر شما به آنجا نگاه می کنند.

دلیل دیگر این است که Stories دارای ویژگی های جالب زیادی است که به شما امکان می دهد مستقیماً با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید نظرسنجی ایجاد کنید، سوال بپرسید و پاسخ دهید، احساس مردم را در مورد چیزی اندازه گیری کنید، یک مسابقه برگزار کنید و موارد دیگر.

این شکل از محتوا یک راه عالی برای ساخت برند خود با استفاده از رسانه های اجتماعی و ایجاد جامعه ای از طرفداران وفادار است. استوری‌ها همچنین در مرورگر هشتگ یا صفحه کاوش ظاهر می‌شوند، بنابراین می‌توانید تعدادی هشتگ را نیز در آنجا قرار دهید و محتوای خود را برای کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند بیشتر نمایان کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از Instastories، مقاله ما را بررسی کنید: استوری های اینستاگرام: نکات حرفه ای برای بازاریابان

استوری های جذاب اینستاگرام Airbnb
ویژگی های مختلف استوری اینستاگرام (منبع).

پست های فید خود را در استوری های خود به اشتراک بگذارید

این روند اخیراً بسیار محبوب شده است و دلیل خوبی دارد. با توجه به الگوریتم اینستاگرام، نمایش در فیدهای خبری فالوورها سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

به همین دلیل است که باید پست های فید معمولی خود را نیز در استوری ها به اشتراک بگذارید. به این ترتیب افراد بیشتری محتوای جدید شما را خواهند دید و شما در نهایت خواهید دید نظرات بیشتری در اینستاگرام دریافت کنید.

در زیر آموزش ویدیویی فوق سریع ما در مورد نحوه انجام این کار آمده است.

  1. به هر یک از پست های فید خود بروید
  2. روی فلش در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید
  3. روی “افزودن پست استوری خود” کلیک کنید

افراد، برندها، مکان ها را تگ کنید

این یکی به همان سادگی است. شما افراد، دوستان، برندها یا سایر حساب های اینستاگرام را تگ می کنید. آنها از این موضوع مطلع خواهند شد، بنابراین جلب توجه سایر کاربران و نمایش محتوای شما در مکان های مختلف آسان تر است.

همچنین باید مکان‌ها را علامت‌گذاری کنید تا به افراد منطقه کمک کنید شما را پیدا کنند. اگر یک کسب و کار محلی دارید، این بسیار مهم است.

نکته حرفه‌ای: برای پست‌های فید اینستاگرام، کاربران را در عکس یا ویدیوی خود تگ کنید تا در کپشن، به این ترتیب بسیار آسان‌تر است که متوجه شوند که شما آنها را تگ کرده‌اید. این به ویژه برای کاربرانی که دنبال کننده ها و ترافیک زیادی دارند صدق می کند.

آیا نمی دانید چگونه به سرعت افزایش کامنت های اینستاگرام را دریافت کنید؟

خوب، در اینجا یک ترفند ساده دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید نظرات واقعی‌تری در پست‌های اینستاگرام خود داشته باشید، با توجه به اینکه قبلاً برخی از آنها وجود دارد، فقط نظر خود را ارسال کنید.

اگر علم موشکی من درست باشد، این حداقل تعداد نظرات روی پست شما را دو برابر می کند

نظرات بیشتر IG به معنای تعامل بیشتر اینستاگرام و دیده شدن بیشتر است. و اگر این به اندازه کافی برای شما خوب نیست، همیشه می توانید از افراد در داخل تاپیک نظرات آنها سؤال بپرسید و گفتگوهای واقعی را در آنجا ایجاد کنید!

و اگر وقتی یک حساب کاربری بزرگ یا چندین پروفایل اینستاگرام را مدیریت می کنید، هر روز صدها کامنت در اینستاگرام دریافت می کنید؟ با استفاده از صندوق ورودی اجتماعی NapoleonCat می توانید همه آن را از یک نمای ساده مدیریت کنید:

به هر حال، حتی می‌توانید با استفاده از NapoleonCat نیز پاسخ دادن به نظرات (و DM!) را خودکار کنید.

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون، زمان‌بندی پست، تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام، گزارش‌های خودکار، نظرات خودکار و موارد دیگر. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

زیرنویس طولانی بنویسید

همه عاشق یک داستان خوب هستند، درست است؟ اینستاگرام یکی از آن پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است که رسیدن به محدودیت کاراکتر در آن سخت است و این به شما آزادی عمل زیادی می‌دهد.

در حال حاضر، عنوان شما می تواند حداکثر 2200 کاراکتر داشته باشد! می‌توانید داستان‌های زندگی‌تان را به اشتراک بگذارید، جنجال‌هایی به راه بیندازید، از مردم سؤال بپرسید، دزدکی دعوت به عمل کنید یا همه این‌ها را به یکباره.

فقط به یاد داشته باشید که کپشن شما نه تنها باید جالب باشد، بلکه کاربران را تشویق کند تا در پست های اینستاگرام شما نظر دهند.

کپشن اینستاگرام راک
راک واقعاً آن کپشن های اینستاگرام را تکان می دهد..💪

سوال بپرس

نظرات بیشتر اینستاگرام به صورت رایگان! ممکن است به اندازه کافی روی آن تاکید نکرده باشم، اما همیشه می توانید از سایر کاربران اینستاگرام در داخل کپشن پست سؤالات مستقیم بپرسید و سپس به آنها نظر بدهید. اینجا همه چیز به شکل کامل پیش می رود.

از تصاویر کوچک شده استفاده کنید نه مربعی

این یکی جالبه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که ظاهراً همه به پایین پیمایش می‌کنند و سریع به پایین می‌روند.

برای قابل مشاهده تر کردن محتوای خود، می توانید سعی کنید آن را بزرگتر کنید، زیرا چرا این کار را نمی کنید؟

به گفته داش هادسون2، تصاویر افقی به طور متوسط ​​9٪ کمتر از مربع ها درگیر هستند، در حالی که عکس هایی که ابعاد عمودی اینستاگرام 4:5 (پرتره) را رعایت می کنند، 13٪ بهتر از مربع ها هستند.

به جای برش دادن آن به مربع کوچک، به سادگی تصویر خود را مقیاس دهید. این باعث می شود احتمال بیشتری وجود داشته باشد که افراد از اسکرول کردن خودداری کنند و پست اینستاگرام شما را بررسی کنند.

میم بسازید

میم‌های شبکه‌های اجتماعی به خاطر ویروسی شدن شهرت دارند و مردم دوست دارند دوستان خود را زیر آنها تگ کنند. این تصاویر بصری می تواند باعث ایجاد تعامل در پروفایل های اینستاگرام شما شود.

آنها همچنین فوق العاده قابل اشتراک گذاری هستند. تا زمانی که میم شما مناسب و مطابق با برند شما باشد، استفاده از آنها اشکالی ندارد. علاوه بر این، چه کسی یک خنده خوب را دوست ندارد؟

می توانید آنها را از صفحات دیگر “قرض بگیرید”، اما پیشنهاد می کنم سعی کنید آنها را خاص کنید و خودتان آنها را ایجاد کنید. تعداد زیادی برنامه رایگان برای تولید میم وجود دارد.

نحوه دریافت نظرات بیشتر در اینستاگرام - نمونه های میم اینستاگرام
نمونه های میم اینستاگرام

بسته شدن

هر بازاریاب شایسته نتایج خود را برای تنظیم دقیق استراتژی خود بررسی می کند. چیزی که همیشه باید به آن نگاه کنید، تجزیه و تحلیل اینستاگرام است.

می‌توانید از ابزار پیش‌فرض Instagram Insights استفاده کنید، یا می‌توانید با NapoleonCat دیدگاه‌های خود را بسیار بیشتر گسترش دهید – حتی به شما این امکان را می‌دهد که ببینید کدام یک از پست‌های اینستاگرام رقبای شما بیشترین تعامل را ایجاد می‌کند، و سپس می‌توانید برخی از این روش‌ها را در اینستاگرام خود اعمال کنید. استراتژی

رایگان خود را شروع کنید آزمایشی 2 هفته ای اینجا، نیازی به کارت اعتباری نیست.

اینستاگرام خود را در برابر نظرات توهین آمیز و هرزنامه ها محافظت کنید

اینستاگرام خود را در برابر نظرات توهین آمیز و هرزنامه ها محافظت کنید

به طور خودکار نظرات حاوی هرزنامه را در زیر پست ها و تبلیغات ارگانیک خود پنهان یا حذف کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری


  1. اینستاگرام در حالی که یک سال آشفتگی را پشت سر می گذارد، از مرز ۲ میلیارد کاربر ماهانه عبور کرد
  2. این بالاترین اندازه تصویر در اینستاگرام است