How to Turn Off Likes and Dislikes on YouTube

نحوه غیرفعال کردن لایک و نپسندیدن در یوتیوب

Rate this post

یوتیوب یکی از برجسته ترین شبکه های اجتماعی اخیر است. محبوبیت این پلتفرم با میلیون ها کاربر همچنان در حال افزایش است. در این پلتفرم می توان با محتوایی که برای همه گروه های سنی جذابیت دارد، توجه مردم را به خود جلب کرد. به لطف این اپلیکیشن، افراد به راحتی می توانند به محتوا، موضوعات، آموزش و بسیاری از ویدئوهایی که می توانند با آنها ارتباط اجتماعی برقرار کنند، دسترسی داشته باشند. به همین دلیل است که یوتیوب همچنان به ارائه فرصت هایی ادامه می دهد که می تواند برای کاربرانش مفید باشد. این مقاله «چگونه لایک و دوست نداشتن در یوتیوب را غیرفعال کنیم» درست مانند YouTube برای شما مفید خواهد بود.

 • افرادی که کانال های یوتیوب دارند، مشترکین و درآمدهایی از طریق کانال های خود دارند. با تشکر از این مشترکین و لایک ها، صاحبان کانال های یوتیوب که از ویدیوهای خود درآمد کسب می کنند، مرتباً محتوای جدید منتشر می کنند. کانال های یوتیوب که در طول زمان رشد کرده اند میلیون ها مشترک دارند و سود بالایی کسب می کنند.

اگر تولید محتوا در یوتیوب را شروع کرده اید و به طور فعال از یوتیوب استفاده می کنید، متوجه خواهید شد که اطرافیان شما دیدگاه ها و ترجیحات متفاوتی در هنگام استفاده از این برنامه دارند. بنابراین، دیدگاه همه افراد در مورد محتوای ویدیویی ممکن است متفاوت باشد. به خصوص کسانی که در یوتیوب محتوا تولید می کنند ترجیح می دهند تعداد زیادی از بینندگان ویدیوهای آنها را تماشا کنند و کانال های آنها محبوب باشد. با این حال، برخی از یوتیوب‌برها نیز به‌دقت لایک‌ها و دوست نداشتن‌های خود را زیر نظر دارند. گاهی اوقات، تعداد دیلایک ها برای برخی از مطالب بی دلیل افزایش می یابد.

به همین دلیل، تولیدکنندگان محتوا معمولاً از این وضعیت ناراحت هستند و می‌خواهند نپسندیدن‌های یوتیوب خود را پنهان کنند. اگر مانند این تولیدکنندگان محتوا هستید، در مکان مناسبی هستید تا یاد بگیرید چگونه نپسندیدن های خود را در ویدیوهای خود پنهان کنید. در مقاله، جزئیاتی در مورد “چگونه لایک و دوست نداشتن در YouTube را خاموش کنیم؟” وجود دارد. برای شما.

مراحل خاموش کردن لایک و نپسندیدن در کانال YouTube شما

اگر می‌خواهید لایک و دوست نداشتن ویدیوهای خود را در کانال YouTube خود غیرفعال کنید، مراحلی برای انجام این کار وجود دارد. برای این کار باید وارد تنظیمات کلی کانال یوتیوب خود شوید. به این ترتیب، لایک و دوست نداشتن ویدیوهای آپلود شده جدید را پنهان می کنید. با این حال، برای تغییر لایک و نپسندیدن ویدیوهایی که قبلا آپلود کرده‌اید، می‌توانید آنها را به صورت دستی و جداگانه پنهان کنید. با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید به راحتی لایک و دوست نداشتن را در محتوای خود پنهان کنید. در اینجا تمام مراحل دقیق در انتظار شما است.

 • اول از همه، حساب YouTube خود را باز کنید. سپس روی عکس نمایه خود در گوشه سمت چپ بالای برنامه کلیک کنید. به این ترتیب، می توانید استودیوی YouTube را باز کنید.
نحوه غیرفعال کردن لایک و نپسندیدن در یوتیوب 17
 • گزینه Settings در پایین سمت چپ صفحه شما قرار دارد. پس از کلیک بر روی آن، باید روی گزینه “Upload Defaults” در سمت چپ کلیک کنید.
 • در صفحه ای که باز می شود، فیلدی را مشاهده می کنید که عنوان ویژگی های ویدیو را نشان می دهد. در این قسمت بر روی گزینه “Advanced Settings” کلیک کنید.
 • وقتی روی قسمت تنظیمات پیشرفته کلیک کردید، صفحه را به پایین اسکرول کنید تا دکمه لایک و دوست نداشتن را ببینید.
 • اگر تیک گزینه را بردارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات را ذخیره کنید. پس از کلیک بر روی “ذخیره”، موارد پسند و دوست نداشتن پنهان می شوند.

پس از انجام این مراحل، دکمه لایک و دوست نداشتن را مخفی خواهید کرد. ویدیوی محتوایی که به تازگی آپلود شده است گزینه لایک و نپسندیدن نخواهد داشت.

وقتی لایک‌ها و نپسندیدن‌های YouTube را پنهان می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

در یوتیوب، بسیاری از سازندگان اغلب پس از اشتراک‌گذاری ویدیوهایشان، لایک‌ها و نپسندیدن‌هایشان را پنهان می‌کنند. یکی از مهم ترین دلایل این امر این است که وقتی محتوایی را در یوتیوب به اشتراک می گذارید، مخاطبان خاصی می توانند به طور مخرب به ویدیوی شما نزدیک شوند. ممکن است از این وضعیت راضی نباشید زیرا محتوای شما عمداً و بدون دلیل مورد پسند مخاطبان خاص قرار نمی گیرد. علاوه بر این، افراد جدیدی که ویدیوی شما را تماشا می‌کنند ممکن است به دلیل تعداد زیاد نپسندیدن‌ها، به شیوه‌ای مغرضانه به ویدیوهای شما برخورد کنند.

 • وقتی لایک و دوست نداشتن خود را در ویدیوهای خود پنهان می کنید، ممکن است برخی از علامت های سوال در ذهن بینندگان شما ایجاد شود. یکی از واضح‌ترین این علامت‌های سوال این است که آیا محتوای شما کیفیت خوبی دارد یا خیر زیرا ممکن است مردم فکر کنند که شما به دلایلی علاقه‌مندی‌ها و دوست نداشتن‌های خود را پنهان می‌کنید. و مردم ممکن است باور کنند که شما لایک‌ها و نپسندیدن‌ها را برای ویدیوی خود پنهان می‌کنید، زیرا لایک‌های زیادی دریافت نمی‌کند. اگر می‌خواهید این وضعیت منفی را به یک رویکرد مثبت برگردانید، می‌توانید لایک‌های YouTube بخرید.

چه چیزی باعث دوست نداشتن در محتوای ویدیوی شما می شود؟

شما می توانید تقریباً هر محتوایی را در مورد هر موضوعی که می خواهید در پلتفرم YouTube تولید کنید. اما برخی از محتوایی که ایجاد می کنید ممکن است در مورد موضوعات بحث برانگیز باشد. اگر این موضوعات بحث برانگیز در دستور کار قرار گیرد، ممکن است بسیاری از افراد نظرات متفاوتی داشته باشند. افرادی که از محتوای شما راضی نیستند می توانند روی دکمه دوست نداشتن ویدیوهای شما کلیک کنند.

پس از مدت کوتاهی، می‌توانید ویدیوی خود را با افزایش تعداد نپسندیدن تجزیه و تحلیل کنید. مشکلاتی که ممکن است با افزایش تعداد دیلایک ها ایجاد شود به شرح زیر است.

 • با افزایش نپسندیدن‌های شما، افراد جدید به احتمال زیاد هنگام تماشای ویدیوهای شما، آنها را دوست ندارند زیرا آنها مغرضانه هستند.
 • بینندگان شما که کانال شما را دنبال می‌کنند ممکن است ویدیوی شما را به دلیل نرخ بالای نپسندیدن ویدیوی شما دوست نداشته باشند. به این دلایل، آنها می توانند کانال شما را لغو کرده و اشتراک را لغو کنند.
 • YouTube محتوای جدید شما را به بینندگان قبلی توصیه نمی کند زیرا آنها ویدیوی شما را دوست نداشتند و اشتراک را لغو کردند. به همین دلیل، ممکن است در محتوای جدید خود تعداد کم بیننده را تجربه کنید.
 • اگر مدت کوتاهی پس از انتشار ویدیوی شما تعداد لایک ها کم و تعداد نپسندیدن ها زیاد باشد، ممکن است ویدیوی شما در بالای نتایج جستجو ظاهر نشود. در این صورت باعث می شود تا تعداد بازدیدکنندگان ویدیو کمتر شود.

اگر مانند بسیاری از تولیدکنندگان محتوای YouTube با چنین موقعیت‌های نامطلوبی مواجه شدید، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه دکمه دوست نداشتن YouTube را ببندید و از شر این مشکل خلاص شوید. و همچنین می‌توانید نحوه غیرفعال کردن نظرات در YouTube را در اینجا بیاموزید.

نتیجه

پستهای اخیر

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟

رسانه های اجتماعی که روز به روز در حال توسعه هستند، فرصت های شغلی جدیدی را ایجاد می کنند. البته می توان از فرصت های شغلی جدید ایجاد شده در اثر افزایش نیازها استقبال کرد و نه …

نحوه غیرفعال کردن نظرات در یوتیوب

بخش نظرات یکی از قابلیت های ارزشمند پلتفرم غول پیکر اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب است. برای کاربران، به عنوان بهترین فرصت…

اگر تولید کننده محتوا در YouTube هستید و به تازگی کانال خود را باز کرده اید، ممکن است لایک های کم پیدا کنید یا با موقعیت هایی مانند افزایش نپسندیدن به دلیل مخاطبان مخرب مواجه شوید. در چنین مواقعی می‌توانید لایک‌ها و دوست نداشتن‌ها را در یوتیوب پنهان کنید. در این مقاله، تمام جزئیات مربوط به نحوه غیرفعال کردن لایک و دوست نداشتن در یوتیوب را آموختید. همچنین در این مقاله اطلاعاتی در مورد اینکه چرا باید لایک و دوست نداشتن محتوای ویدیوی خود را پنهان کنید، وجود دارد. همچنین می‌توانید راهنمای YouTube را برای جزئیات بررسی کنید. اگر می‌خواهید فرآیند تولید محتوای YouTube کارآمدتری داشته باشید، می‌توانید اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنید و تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید. به این ترتیب می توانید دوست داشتن ها و دوست نداشتن های خود را به سرعت پنهان کنید و از شر موقعیت هایی که شما را آزار می دهد خلاص شوید.

اگر در YouTube محتوا تولید می‌کنید و در مورد غیرفعال کردن لایک‌ها و نپسندیدن‌ها در محتوای خود سؤالی دارید، یک سؤال متداول در زیر برای شما وجود دارد. در این قسمت با بررسی پرسش و پاسخ های متداول قادر به یافتن پاسخ سوالات خود خواهید بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل