5/5 - (2 امتیاز)

پلتفرم های رسانه های اجتماعی اکنون بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره هستند. ما از بررسی آنچه دیگران در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و افکار خود را اضافه می کنیم لذت می بریم. با این حال، چیزی که ما را در هنگام اشتراک‌گذاری محتوا نگران می‌کند این است که ممکن است آن را محدود کنند. توییتر، بر خلاف دیگران، بازتر است تا به کاربران اجازه دهد محتوای گرافیکی را در فیدهای خود پست کنند. اما، محدودیت‌های خاصی وجود دارد که کاربران باید از آنها پیروی کنند تا از مسدود شدن حساب‌هایشان جلوگیری کنند. صرف نظر از اینکه چرا از توییتر استفاده می کنید، به راحتی می توانید با محتوای حساس در فید خود روبرو شوید. اغلب اوقات، این سلب مسئولیت را می بینیم که می گوید، این توییت ممکن است حاوی محتوای حساس باشد یا رسانه زیر ممکن است حاوی مطالب حساس باشد. وقتی این هشدار را می بینید، ممکن است تعجب کنید که آنها چه چیزی را که توییتر برای کاربران حساس می داند، قرار داده اند. ممکن است توجه شما را جلب کند، و ممکن است فکر کنید، چگونه می توانم از شر این هشدار خلاص شوم؟ به همین دلیل، در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا توییتر ممکن است محتوای شما را به عنوان حساس علامت گذاری کند و نحوه غیرفعال کردن محتوای حساس در توییتر را توضیح دهیم.

چرا توییتر ممکن است محتوای شما را علامت گذاری کند؟

مهمترین هدف توییتر ایجاد یک جامعه امن برای مردم از سراسر جهان است. و اعتبار در ایجاد این جامعه بسیار مهم است. شما قبلاً می دانید که چگونه حساب توییتر خود را خصوصی کنید. علاوه بر این، توییتر تلاش زیادی برای محافظت از کاربران خود در برابر هرگونه محتوای بالقوه توهین آمیز انجام می دهد.

وقتی توییتر هشدار حساسی می دهد، به این معنی است که یک توییت حاوی خشونت گرافیکی، NSFW یا نظرات نفرت انگیز است که ممکن است به دیگران آسیب برساند. پس از دریافت این اخطار در توییتر، این انتخاب را دارید که محتوا را مشاهده کنید. علاوه بر این، می توانید به سادگی با تغییر تنظیمات، محتوای حساس را در توییتر مشاهده کنید.

ممکن است فکر کنید تا زمانی که برای شما هم اتفاق نیفتد، این روی تجربه شما در توییتر تأثیر نخواهد گذاشت. این که آیا ترجیح می دهید عکس، فیلم یا متن در توییتر پست کنید. یا تصمیم به خرید لایک توییتر پس از ارسال آن بگیرید، ممکن است تجربه کنید که توییتر توییت شما را محدود می کند زیرا حاوی محتوای حساس است. شاید بپرسید چرا بنابراین بیایید ببینیم چرا توییتر ممکن است به توییت‌های شما هشدارهای محتوای حساس بدهد.

ممکن است شامل خشونت گرافیکی باشد.

مطابق با شرایط خدمات توییتر، هر نوع خشونت، از جمله آسیب فیزیکی، خون، و جراحت، خشونت تصویری است. اگر فردی متوجه توئیتی شود که حاوی خشونت شدید و خون است، می تواند گزارش دهد.

می‌توانید عکس یا ویدیویی را پست کنید که خشونت، آزار، یا ظلم به حیوانات را نشان می‌دهد. هنگام اشتراک‌گذاری محتوای حساس، مانند محتوای خشونت‌آمیز، می‌توانید از نماد پرچم برای اضافه کردن یک هشدار به توییتی که پست می‌کنید استفاده کنید تا بتوانید از دیگران در برابر هرگونه آسیب محافظت کنید.

ممکن است محتوای NSFW داشته باشد.

محتوای NSFW در توییتر به هر محتوای صریحی که حاوی برهنگی یا اعمال جنسی باشد اشاره دارد. به همین دلیل است که توییتر در صورت وجود هرگونه محتوای بالقوه برای بزرگسالان که می تواند در جامعه مشکل ایجاد کند، هشداری را برای کاربران خود ارسال می کند.

توییتر به افراد بالای 18 سال اجازه می دهد تا محتوای بزرگسالان را پست کنند. با این حال، اگر می‌خواهید تصاویر یا ویدیوهایی حاوی مطالب صریح را به اشتراک بگذارید، توییتر از شما انتظار دارد که آنها را به‌عنوان حساس علامت‌گذاری کنید تا باعث مزاحمت سایر اعضا نشود.

ممکن است شامل نظرات نفرت انگیز باشد.

وقتی کاربر چیزی را توییت می کند که نفرت نسبت به هر نژاد، مذهب، ملیت یا جنسیت را ترویج می کند، به طور خودکار به عنوان محتوای حساس برچسب گذاری می شود. قبل از اینکه به اعضا اجازه مشاهده توئیتی حاوی نژادپرستی، زن ستیزی یا توانایی گرایی را بدهد، توییتر یک هشدار حساس صادر می کند.

ممکن است نظرات نفرت انگیزی را در توییتر گزارش کنید که به نژاد، مذهب یا جنسیت افراد توهین آمیز است. توییتر همچنین به شما این امکان را می دهد که با ارائه هشدارهایی در مورد محتوای آن، انتخاب کنید که آیا می خواهید یک توییت را ببینید یا نه.

چگونه تنظیمات حریم خصوصی را در توییتر تغییر دهم؟

همانطور که قبلاً گفته شد، ما از محتوای حساس تحت شرایط و ضوابط توییتر آگاه هستیم. به همین دلیل است که بدون شک ارائه یک هشدار محتوای حساس برای ایمنی کودکان زیر 18 سال ضروری است. با این حال، اکثر افراد بالای 18 سال ممکن است با این هشدار مزاحم شوند و به دنبال راهی برای تغییر حریم خصوصی باشند. تنظیمات.

شاید از خود بپرسید که چگونه تنظیمات حریم خصوصی توییتر را تغییر دهید تا بتوانید تجربه کاربری نامحدودی در توییتر داشته باشید. اگر به دنبال راهی برای خاموش کردن محتوای حساس در حساب توییتر خود در لپ تاپ، دسکتاپ یا تلفن همراه خود هستید، دستورالعمل هایی که در زیر ارائه کردیم ممکن است مفید باشد.

چگونه به توییتر اجازه دهیم محتوای حساس را روی دسکتاپ/لپ تاپ نمایش دهد؟

توییتر یک راهنمای در مرورگر خود برای ارائه تجربه کاربری بهتر به اعضا دارد. برای خاموش کردن محتوای حساس روی دسک‌تاپ یا لپ‌تاپ، می‌توانید به سادگی این پنج مرحله را دنبال کنید:

 • از هر مرورگر روی دسکتاپ یا لپ تاپ خود وارد حساب توییتر خود شوید.
 • کلیک کنید روی “بیشتر” نماد در منوی نوار کناری
تنظیمات و حریم خصوصی
 • قابل اعتماد و متخصص “حریم خصوصی و ایمنی” تنظیمات.
تنظیمات توییتر
 • کلیک کنید روی “محتوایی که می بینید” بخش.
نمایش رسانه
 • پس از باز شدن برگه جدید، می توانید تیک “نمایش رسانه‌هایی که ممکن است حاوی محتوای حساس باشند جعبه توجه داشته باشید که اگر ترجیح می دهید محتوای حساس در توییتر را ببینید باید این کادر را علامت بزنید.

این است! اکنون می توانید هر چیزی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است را در لپ تاپ یا دسکتاپ خود بدون هیچ محدودیتی مشاهده کنید.

چگونه به توییتر اجازه دهیم محتوای حساس را در تلفن همراه (اندروید/آیفون) نمایش دهد

ممکن است بخواهید محتوای حساس را در فید خود ببینید و به دنبال راهی برای غیرفعال کردن هشدارهای حساس از دستگاه تلفن همراه خود باشید. با چند مرحله ساده، می‌توانید توییتر را فعال کنید تا محتوای حساس را در اندروید یا آیفون شما نمایش دهد.

اگر به دنبال راهی برای خاموش کردن محتوای حساس توییتر در دستگاه Android خود هستید، می‌توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

 • برنامه موبایل توییتر را در دستگاه اندروید خود باز کنید.
حریم خصوصی و تنظیمات
 • روی نماد نمایه خود کلیک کنید و به آن بروید تنظیمات و حریم خصوصی
 • پس از باز شدن برگه، شما آن را مشاهده خواهید کرد حریم خصوصی و ایمنی گزینه. روی آن کلیک کنید.
 • کلیک کنید روی محتوایی که می بینید.
چگونه محتوای حساس را خاموش کنیم
 • فعال کردن “نمایش رسانه‌هایی که ممکن است حاوی محتوای حساس باشند جعبه

برخلاف اپلیکیشن موبایل توییتر در دستگاه های اندرویدی، هیچ راهی برای تغییر تنظیمات حساسیت اپلیکیشن موبایل توییتر در آیفون وجود ندارد. اگر آیفون دارید، فقط می توانید تنظیمات حساس را از طریق مرورگرهای موبایل تغییر دهید.

پستهای اخیر

نحوه استفاده از توییتر برای تجارت

نحوه استفاده از توییتر برای تجارت

امروزه، قدرت رسانه‌های اجتماعی فرصت‌های جدیدی را در زندگی روزمره و تجاری ایجاد می‌کند. هر روز صدها کسب و کار در حال رشد هستند از…

فضاهای توییتر چیست؟

فضاهای توییتر چیست؟

زمان ملاقات با فضاهای توییتر، یکی از جدیدترین صداهای پلت فرم معروف پرنده آبی است. در ابتدا در نوامبر 2020 برای تعداد محدودی راه اندازی شد …

اگر به دنبال راهی برای خاموش کردن محتوای حساس توییتر در آیفون خود هستید، موارد زیر را انجام دهید:

 • از هر مرورگری در آیفون خود وارد حساب توییتر خود شوید.
 • روی نماد نمایه خود کلیک کنید و به “حریم خصوصی و ایمنی».
 • کلیک کنید روی “محتوای که می بینید”.
 • بررسی کنید “نمایش رسانه‌هایی که ممکن است حاوی محتوای حساس باشند جعبه
 • پس از این، به تنظیمات جستجو و مطمئن شوید که تیک آن را بردارید محتوای حساس را پنهان کنید جعبه

بفرمایید! اکنون می توانید هنگام مرور فید خود در توییتر از دستگاه های تلفن همراه خود، محتوای حساس را مشاهده کنید.

نحوه نمایش محتوای حساس در توییتر

ممکن است بخواهید عکس یا ویدیویی را آپلود کنید که حاوی محتوای حساس مطابق با شرایط و ضوابط توییتر باشد. اگر نمی‌خواهید توییتر توییت شما را محدود کند، ممکن است چند اقدام برای غیرفعال کردن محتوای حساس در توییت خود انجام دهید.

نمایش محتوای حساس
 • ابتدا وارد حساب کاربری توییتر خود شوید و روی نماد نمایه خود کلیک کنید.
 • هدایت به تنظیمات و حریم خصوصی.
 • سپس انتخاب کنید حریم خصوصی و ایمنی از منوی کشویی
 • بعد، بر روی ضربه بزنید توییت های شما و علامت “رسانه‌ای را که توییت می‌کنید به‌عنوان حاوی مطالب حساس علامت‌گذاری کنید.» گزینه.

به خاطر داشته باشید که برای تکمیل این کار به یک مرورگر وب روی لپ تاپ یا دسکتاپ و برنامه توییتر در دستگاه اندرویدی خود نیاز دارید. تنها با استفاده از مرورگر آیفون خود می توانید توییت خود را به عنوان حساس علامت گذاری کنید.

نتیجه

در این مقاله، ما بر نحوه عملکرد هشدار محتوای حساس برای کاربران و نحوه غیرفعال کردن محتوای حساس در توییتر تمرکز کردیم. علاوه بر این، راه‌هایی را برای شما توضیح دادیم که می‌توانید محتوای حساس را در حساب توییتر خود خاموش کنید تا بتوانید محتوایی را که دیگران به اشتراک می‌گذارند بدون هیچ محدودیتی مشاهده کنید.

شما می توانید تنظیمات محتوای حساس به توییتر را با علامت زدن ” تغییر دهیدنمایش رسانه‌هایی که ممکن است حاوی محتوای حساس باشند جعبه برای محتوایی که می خواهید ببینید. با خاموش کردن “رسانه‌ای را که توییت می‌کنید به‌عنوان حاوی مطالب حساس علامت‌گذاری کنید.» همچنین می توانید مطمئن شوید که توییتر توییت شما را به عنوان محتوای حساس علامت گذاری نمی کند.

در نتیجه، مهم نیست از چه دستگاهی استفاده می‌کنید، همیشه راهی برای تغییر تنظیمات حساس در توییتر وجود دارد. امیدواریم این مقاله با موفقیت به شما توضیح داده باشد که چگونه محتوای حساس را در لپ تاپ، دسکتاپ و تلفن همراه خود خاموش کنید.