How to hide any comment on Instagram featured image

نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام در سال 2022 (با 1 کلیک)

Rate this post

اینستاگرام در پایان سال 2021 از مرز 2 میلیارد کاربر فعال عبور کرده است1 و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد.

کسب و کارهای تجارت الکترونیک بیشتر و بیشتر در این پلتفرم اجتماعی به شدت فعال می شوند، به این معنی که آنها همچنین باید نظرات را در زیر پست ها و تبلیغات ارگانیک خود به دقت مدیریت کنند.

تا آنجا که بهترین شیوه ها پیش می روند، هر نظر باید مورد توجه قرار گیرد، اما ممکن است در برخی موارد مجبور به حذف یا مخفی کردن نظرات توهین آمیز در اینستاگرام شوید. خواه هرزنامه، ترول، سخنان مشوق عداوت و تنفر یا زبان نامناسب – این نوع نظرات نباید در زیر پست های شما پناهگاه دائمی پیدا کنند.

بنابراین، در این مقاله متوجه خواهید شد:


بدون مقدمه، بیایید درست شیرجه بزنیم!


به راحتی با یک کلیک هر نظری را در اینستاگرام مخفی کنید

تمام نظرات IG خود را در یک نمای ساده مدیریت کنید. نظرات را با یک کلیک مخفی کنید یا به طور خودکار نظرات توهین آمیز را بر اساس کلمات کلیدی خاص پنهان کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چه زمانی باید نظرات را در اینستاگرام مخفی کنید؟

قبل از اینکه به شما بگوییم نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام، اجازه دهید ابتدا شرایطی را توضیح دهیم که پنهان کردن نظرات کار درستی است.

اگر حساب کاربری تجاری اینستاگرام یک شرکت را اجرا می کنید، باید تمام تعاملات اجتماعی که در اطراف برند شما اتفاق می افتد را پیگیری کنید. هرزنامه ها و ترول ها می توانند به سرعت شهرت آنلاین شما را به خطر بیندازند.

اگر به سرعت به سطل زباله و اسپم زیر پست های اینستاگرام خود واکنش نشان ندهید، ممکن است مشتریان بالقوه شما را بترساند.

هرچه ترافیک اجتماعی بیشتر و اکانت های اینستاگرام بیشتری داشته باشید، پیگیری همه آن ها سخت تر می شود. به همین دلیل است که NapoleonCat یک راه حل ساده برای آن ارائه می دهد تمام تعاملات رسانه های اجتماعی خود را از یک داشبورد ساده مدیریت کنید.

با استفاده از صندوق ورودی اجتماعی، می توانید تمام تعاملات کاربران را از طریق پست های ارگانیک اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام خود نیز کنترل و مدیریت کنید. و این ما را به اصل این مقاله می رساند – چگونه نظرات اینستاگرام را از دیگران در یک صفحه تجاری مخفی کنیم.

تمام نظرات و پیام های IG خود را از یک نمای ساده مدیریت کنید

تمام نظرات و پیام های IG خود را از یک نمای ساده مدیریت کنید

تمام نظرات و پیام های IG خود را از یک داشبورد مدیریت کنید – حتی اگر چندین حساب یا کمپین تبلیغاتی دارید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

چگونه هر نظری را در اینستاگرام مخفی کنیم (بدون اینکه آنها بدانند ;))

مسئله این است که حتی نمی‌توانید هر نظری را که می‌خواهید در اینستاگرام با استفاده از خود برنامه اینستاگرام مخفی کنید – عجیب است، درست است؟

با استفاده از پلتفرم بومی، فقط می توانید نظرات را حذف کنید. با این حال، پنهان کردن نظرات در اینستاگرام هنوز هم قابل انجام است و ما روش را به شما نشان خواهیم داد.

مخفی کردن و محدود کردن کامنت ها از طریق اینستاگرام یک روش پیچیده است که در پایان این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد. به هر حال، به لطف صندوق ورودی اجتماعی ما، ما یک راه حل سریع و ساده داریم.

به این صورت می توانید هر نظری را در اینستاگرام با استفاده از Inbox NapoleonCat مخفی کنید:

من همچنین یک آموزش ویدیویی برای نشان دادن اینکه پنهان کردن نظرات در اینستاگرام واقعاً سریع و آسان است تهیه کرده ام:

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توان کامنت های پنهان در اینستاگرام را مشاهده کرد؟ خوب، تمام نظراتی که پنهان کرده اید همچنان در دسترس خواهند بود پنهان شده است زبانه در NapoleonCat. شما همچنین می توانید پنهان کردن هر نظر هر وقت دوست داشتی

نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام - پنهان کردن یک نظر در NapoleonCat
این پنهان شده است تب در NapoleonCat جایی است که می توانید نظرات پنهان IG را آشکار کنید.

نحوه مخفی کردن خودکار نظرات در اینستاگرام (بر اساس کلمات کلیدی خاص)

هنگامی که صندوق ورودی اجتماعی ما را کشف کردید، NapoleonCat همچنین یک سیستم دفاعی خودکار در برابر هر نوع هرزنامه و سخنان مشوق نفرت ارائه می‌دهد – بهتر است در امان باشید تا متاسف باشید!

قابلیت تعدیل خودکار به این صورت عمل می کند:

شما “قوانین” را ایجاد می کنید که می تواند به طور خودکار پنهان، حذف یا پاسخ دهید به نظرات اینستاگرام (و DM!) بر اساس کلمات کلیدی که شما تعریف می کنید.

شما می توانید قوانین مختلفی را که دوست دارید برای اهداف مختلف ایجاد کنید. همچنین محدودیتی برای تعداد کلمات کلیدی و عباراتی که می توانید در آن قرار دهید وجود ندارد.

در زیر می توانید یک فیلم آموزشی سریع در مورد نحوه پنهان کردن خودکار نظرات نامناسب در اینستاگرام را مشاهده کنید:

ایجاد یک قانون نظارت خودکار حدود یک یا دو دقیقه طول می کشد و این ویژگی برای پست های ارگانیک و تبلیغات اینستاگرام نیز کار می کند. در اینجا نحوه تنظیم یک قانون آمده است:

 • قانون خود را نام ببرید
 • اکانت اینستاگرام (یا چندین حساب به طور همزمان) را که می خواهید برای آن کار کند، انتخاب کنید
 • نوع پیام، به عنوان مثال، نظرات ارگانیک را انتخاب کنید
 • کلمات کلیدی خود را بنویسید
 • انتخاب کنید که می‌خواهید قانون شما به این کلمات کلیدی واکنش نشان دهد (مثلاً پنهان یا حذف کنید)
 • می‌توانید زمان‌های خاصی را انتخاب کنید که در طی آن می‌خواهید قانون فعال باشد، یا کادر را خالی بگذارید و اجازه دهید قانون 24/7 کار کند.
 • آدرس ایمیل خود را تایپ کنید (شما می توانید چندین مورد اضافه کنید) تا شما و سایر اعضای تیمتان بتوانید هر بار که یک قانون راه اندازی می شود اعلان دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از الگوهای قانون آماده استفاده برای آسان‌تر کردن کارها استفاده کنید

الگوهای قانون تعدیل خودکار
الگوهای قانون تعدیل خودکار

نحوه حذف خودکار نظرات در اینستاگرام (بر اساس کلمات کلیدی خاص)

تنظیم یک قانون نظارت خودکار که به طور خودکار نظرات را در اینستاگرام حذف می کند، تقریباً به همان روشی که در بالا در ویدیو نشان داده شده است انجام می شود. تنها تفاوت این است که شما باید “حذف” را به عنوان عملکرد خودکار قانون انتخاب کنید.

تا زمانی که خواندن این قسمت از مقاله را به پایان رساندید، تصور می کنم آنچه را که به اینجا آمده اید، یعنی چگونه کامنت های اینستاگرام را مخفی کنید، پیدا کرده اید. با این حال، اگر تعجب می کنید که تنها با استفاده از برنامه اینستاگرام چه اقدامات مشابهی را می توانید انجام دهید، به خواندن ادامه دهید تا بینش بیشتری به دست آورید.

از رسانه های اجتماعی خود در برابر هرزنامه و نفرت محافظت کنید

از رسانه های اجتماعی خود در برابر هرزنامه و نفرت محافظت کنید

به طور خودکار نظرات توهین آمیز، سخنان مشوق نفرت و هرزنامه را پنهان یا حذف کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نحوه مخفی کردن نظرات با استفاده از برنامه اینستاگرام

همانطور که قبلا ذکر شد، نمی توانید به راحتی نظرات خاصی را در اینستاگرام پنهان کنید. اما راه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام از اکانت خود در برابر نظرات ناخواسته محافظت کنید.

اگر به نمایه خود بروید و روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، به Settings -> Privacy -> Comments بروید، به Comment Controls دسترسی خواهید داشت، جایی که اساساً می توانید نظرات دریافتی را محدود یا فیلتر کنید.

نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام - کنترل های کامنت
فیلترهای کامنت در اینستاگرام

اول از همه، در اینستاگرام، می توانید اجازه دهید نظرات از:

 • هر کس
 • افرادی که دنبال می کنید و فالوورهای شما
 • افرادی که شما را دنبال می کنید
 • دنبال کنندگان شما

همچنین می‌توانید کامنت‌های افراد خاص را در اینستاگرام غیرفعال کنید. وقتی این فیلترها روشن هستند، بخش نظرات شما یک عنوان بزرگ دارد که می گوید: “نظرات در مورد این پست محدود شده است”.

نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام - نظرات در این پست محدود شده است
کامنت های محدود در پست اینستاگرام

این ممکن است برای مشتریان بالقوه شما کمی آزاردهنده باشد، زیرا به طور عمومی شناخته شده است که همه حق اظهار نظر در پست های اینستاگرام شما را ندارند.

دو نوع فیلتر دیگر نیز وجود دارد. اولین مورد (“پنهان کردن نظرات توهین آمیز”) به طور خودکار انجام می شود کامنت هایی را که اینستاگرام نامناسب می داند پنهان کنید. این برای پست‌ها، داستان‌ها و ویدیوهای زنده کار می‌کند.

یک فیلتر دیگر («فیلتر دستی») مانند نسخه ساده‌تری از ویژگی تعدیل خودکار ما عمل می‌کند. شما می توانید کلمات کلیدی را تعریف کنید و اینستاگرام نظراتی را که حاوی آن کلمات یا عبارات هستند پنهان می کند.

وقتی فیلتر دستی را روشن می‌کنید، می‌توانید بیشتر کلمات گزارش‌شده را فیلتر کنید، به عنوان مثال، نظراتی را که حاوی کلمات یا عباراتی هستند که معمولاً در پست‌ها و داستان‌های شما گزارش می‌شوند، پنهان کنید.

نحوه مخفی کردن نظرات در اینستاگرام - فیلترها در اینستاگرام
فیلترهای کامنت در اینستاگرام

محدودیت شخصی در اینستاگرام به چه معناست؟

در اکتبر 2019، اینستاگرام ویژگی «محدود کردن» را برای هدف قرار دادن سوء استفاده و قلدری معرفی کرد. این مانند یک نسخه نرم تر از مسدود کردن کسی است.

وقتی شخصی را در اینستاگرام محدود می کنید:

 1. نظرات آنها در زیر پست های شما فقط برای آنها و شما قابل مشاهده خواهد بود نه دیگران.
 2. پیام های آنها به درخواست های پیام شما منتقل می شود.
 3. آنها نمی توانند ببینند که آیا شما آنلاین هستید و آیا پیام های آنها را خوانده اید یا خیر.
 4. آنها نمی دانند که شما آنها را محدود کرده اید.
 5. در مورد هیچ یک از نظرات آینده آنها در زیر پست های خود مطلع نخواهید شد.

چگونه افراد را در اینستاگرام محدود کنیم:

برای محدود کردن شخصی در اینستاگرام:

 1. اینستاگرام را باز کنید و به پروفایلی که می‌خواهید محدود کنید بروید
 2. روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید
 3. روی “محدود کردن” کلیک کنید
چگونه کسی را در اینستاگرام محدود کنیم
چگونه شخصی را در اینستاگرام محدود کنیم؟

نحوه خاموش کردن کامل کامنت ها در اینستاگرام

همچنین می توانید کامنت ها را در اینستاگرام به طور کامل غیرفعال کنید. خاموش کردن کامل نظرات قابلیتی است که اغلب استفاده نمی شود، اما با این وجود امکان پذیر است.

برای خاموش کردن کامل نظرات در اینستاگرام:

 1. به پست خاص خود بروید
 2. روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
 3. “خاموش کردن نظر دادن” را انتخاب کنید

بنابراین، اگر می‌خواهید کامنت گذاشتن در کل حساب اینستاگرام خود را به طور کامل غیرفعال کنید، باید نظرات را برای هر پست به صورت جداگانه غیرفعال کنید… یا… می‌توانید این کار را با NapoleonCat انجام دهید.

نحوه مخفی کردن تمام نظرات در اینستاگرام

با استفاده از NapoleonCat می توانید کامنت های دریافتی در پست های ارگانیک اینستاگرام خود را مخفی یا حذف کنید – همه به طور خودکار انجام می شود.

تنظیم واکنش خودکار یک کار ساده و ۱۵ ثانیه‌ای است.

برای مخفی کردن کامنت های ورودی اینستاگرام، روی آن کلیک کنید تعدیل خودکار در منوی سمت چپ:

قابلیت تعدیل خودکار در NapoleonCat
 • وقتی Auto-Moderation را باز کردید، روی آن کلیک کنید قانون جدید ایجاد کنید.
 • قانون خود را نام ببرید، حساب(های) اینستاگرام را برای اجرای قانون انتخاب کنید.
 • انتخاب کنید نظر ارگانیک به عنوان ماشه
 • انتخاب کنید پنهان شدن به عنوان واکنش خودکار
 • قانون خود را برای کار 24 ساعته برنامه ریزی کنید.
 • را کلیک کنید ذخیره و اجرا کنید، و بس!

کلید در اینجا این است که شامل هیچ کلمه کلیدی نمی شود. به این ترتیب، هر نظر دریافتی به طور خودکار از حساب IG شما پنهان می شود.

اینستاگرام خود را از هرزنامه محافظت کنید

اینستاگرام خود را از هرزنامه محافظت کنید

به طور خودکار نظرات حاوی هرزنامه را در زیر پست ها و تبلیغات ارگانیک خود در IG پنهان یا حذف کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نتیجه

این برای امروز است، مردم! حالا شما می دانید که چگونه به راحتی هر نظری را در اینستاگرام مخفی کنید با یک کلیک ساده

به یاد داشته باشید که در استفاده از ویژگی هایی مانند پنهان کردن و حذف نظرات در شبکه های اجتماعی زیاده روی نکنید. به عنوان یک برند، سعی کنید انتقاد سازنده را به عنوان یک منبع عالی برای بازخورد رایگان ببینید، از آن قدردانی کنید و به آن رسیدگی کنید. در مورد ترول‌ها، هرزنامه‌ها و سخنان مشوق نفرت پراکنی – آنهایی که می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی خود دور نگه دارید.

تا دیدار بعد مراقب خودت باش!


1. اینستاگرام از 2 میلیارد کاربر ماهانه فراتر رفت در حالی که یک سال آشفتگی را پشت سر گذاشت

نوشتهٔ پیشین
نحوه ارسال اشتراک در اینستاگرام (مراحل و ایده ها گنجانده شده است)
نوشتهٔ بعدی
برندهایی که باید در رسانه های اجتماعی تماشا کنید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.