5/5 - (1 امتیاز)

این در طبیعت ماست که کنجکاو باشیم. ما به دنبال چیزی هستیم که علاقه ما را قلقلک می دهد. وقتی کسی به ما می گوید نباید در مورد آن صحبت کنیم، ما می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. وقتی کسی به ما می گوید به آن سمت نگاه نکنیم، ما می خواهیم به آن سمت نگاه کنیم. این به سادگی اینگونه است که انسان ها هستند. پس جای تعجب نیست که ماهیت انسان در مورد تعاملات رسانه های اجتماعی یکسان است.

فرض کنید در حال چت کردن با شخصی در فیس بوک مسنجر هستید. و پس از کمی استراحت از بررسی پیام های خود در برنامه، متوجه می شوید که شخصی متنی را که برای شما ارسال کرده است حذف کرده است. آیا این کمی شما را آزار نمی دهد؟

خوشبختانه، چند روش وجود دارد که می‌توانید برای مشاهده پیام‌های ارسال نشده فیس‌بوک مسنجر استفاده کنید. چه از روی کنجکاوی بخواهید آنها را ببینید یا به این دلیل که فکر می کنید ممکن است مهم باشند، ما در این مقاله نحوه مشاهده پیام های ارسال نشده را توضیح خواهیم داد.

بنابراین، اگر نمی‌دانید چگونه پیام ارسال‌نشده را در مسنجر ببینید، نکاتی را که در زیر ارائه کرده‌ایم، بخوانید.

پیام ارسال نشده چیست؟ آیا راهی برای دیدن آنها در مسنجر وجود دارد؟

پیام ارسال نشده

اصطلاح “پیام ارسال نشده” به پیامی اشاره دارد که پس از ارسال به کاربر دیگر حذف شده است. می توانید پیام های خود را از فیس بوک مسنجر و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی بازیابی کنید. حتی اگر می‌توانید پیام ارسال شده به کاربر دیگری را پس بگیرید، مسنجر به آنها می‌گوید که یک پیام ارسال نشده وجود دارد.

معکوس کردن پیام حذف شده فیس بوک مسنجر از نظر فنی غیرممکن است. هنگامی که یک پیام توسط مالک حذف شد، برای همیشه از بین می رود. ممکن است متوجه پیامی با مضمون “کاربر از ارسال پیام” در صفحه چت خود شوید. تصور کنید که می خواهید فالوور فیس بوک بخرید و وقتی آن را خریدید، پیامی از طرف فالوور دریافت کردید، اما فالوور آن را ارسال نکرد. خوشبختانه راه هایی برای مشاهده پیام ارسال نشده در دستگاه های الکترونیکی شما وجود دارد.

اگر می‌خواهید تقریباً غیرممکن را انجام دهید، چند چیز وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. مراحلی را که در زیر در دستگاه‌هایتان ارائه کرده‌ایم دنبال کنید تا ببینید چگونه می‌توانید پیام‌های پیام‌رسان فیس‌بوک ارسال نشده را مشاهده کنید.

اعلان های خود را برای پیام های ارسال نشده بررسی کنید

بررسی اعلان‌هایتان ممکن است اولین قدمی باشد که ممکن است هنگام جستجوی پیام ارسال‌نشده بردارید. هنگام استفاده از برنامه مسنجر، اعلان‌های پیام‌های جدید روی صفحه گوشی شما ظاهر می‌شوند، حتی اگر در آن زمان به طور فعال آنها را نمی‌خوانید.

دو استراتژی کلیدی برای مشاهده پیام ارسال نشده از دستگاه شما وجود دارد:

 1. اگر صفحه گوشی شما قفل است، احتمال مشاهده پیام ارسال نشده بیشتر است.
 2. اگر وای فای شما در زمان حذف پیام خاموش بود، احتمال مشاهده پیام ارسال نشده بیشتر است.

رویکرد دوم کمی چالش برانگیزتر است زیرا بعید است پیش بینی کند که چه زمانی ممکن است یک پیام پس گرفته شود. ممکن است حدس بزنید که پیام حذف شده و وای فای شما خاموش می شود. اما احتمال کمی وجود دارد که این اتفاق بیفتد. این ترفند همچنان قابل ذکر است زیرا احتمال موفقیت آن وجود دارد.

اگر به محض دریافت پیام در برنامه مسنجر، اتصال اینترنت خود را خاموش کنید، این احتمال وجود دارد که بتوانید به محتوای یک پیام ارسال نشده دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که پیامی که می توانید مشاهده کنید پس از بازگرداندن اتصال اینترنت خود ناپدید می شود.

بنابراین، حتی اگر پیام در فیس‌بوک مسنجر ارسال نشده باشد، ممکن است همچنان فرصتی برای مشاهده آن به این شکل داشته باشید.

 • تاریخچه اعلان خود را روشن کنید

اگر در دیدن پیام ارسال نشده از اعلان های خود مشکل دارید، ممکن است مشکل از تنظیمات سابقه اعلان دستگاه شما باشد. اگر به دنبال راهی برای خواندن پیام‌های ارسال‌نشده بدون دانلود برنامه هستید، این پیشنهاد ممکن است به شما کمک کند.

به خاطر داشته باشید که این ویژگی بیشتر در دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کند و حتی در آن زمان، همه دستگاه‌های اندرویدی از روشن کردن تاریخچه اعلان پشتیبانی نمی‌کنند. خوشبختانه، فعال کردن سابقه اعلان به شما امکان می دهد پیام های ارسال نشده را از همه برنامه های خود در دستگاه خود مشاهده کنید.

بیایید اکنون به نحوه تغییر تنظیمات اعلان در آیفون و دستگاه های اندرویدی نگاه کنیم.

نحوه مشاهده پیام های ارسال نشده در اندروید

اگر می خواهید پیام های ارسال نشده را در دستگاه Android خود مشاهده کنید، باید سابقه اعلان را روشن کنید. برای انجام این کار، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

نحوه دیدن پیام‌های ارسال نشده در اندروید
 1. به تنظیمات گوشی موبایل یا تبلت خود بروید.
 2. را کلیک کنید “اطلاعیه” بسته به مدل دستگاه اندرویدی خود، روی آن ضربه بزنید “تنظیمات پیشرفته” یا “مدیریت اعلان ها”
 3. قسمتی را که می گوید پیدا کنید “سابقه اعلان”
 4. مطمئن شوید که روشن است

شما آن را دارید! اکنون می توانید تاریخچه اعلان ها را در دستگاه های Android خود بدون دانلود هیچ برنامه ای تغییر دهید. هنگامی که تاریخچه اعلان ها را در دستگاه Android خود روشن کنید، می توانید پیام های ارسال نشده را در مسنجر یا هر برنامه دیگری ببینید.

نحوه مشاهده پیام های ارسال نشده در آیفون

متأسفانه، نمی‌توانید تاریخچه اعلان‌ها را در آیفون‌ها فعال کنید، اما گزینه‌های جایگزینی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید. اگر می خواهید پیام های ارسال نشده را در آیفون خود مشاهده کنید، می توانید تنظیمات اعلان خود را تغییر دهید.

اگر می خواهید تنظیمات اعلان خود را در آیفون خود تغییر دهید، به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

نحوه دیدن پیام‌های ارسال نشده در آیفون
 1. به تنظیمات آیفون خود بروید
 2. را کلیک کنید “اطلاعیه”
 3. انتخاب کنید “نمایش پیش نمایش ها” گزینه و ضربه بزنید “همیشه”
 4. برنامه های موجود در صفحه اعلان ها را بررسی کنید و مسنجر را انتخاب کنید
 5. روی ضربه بزنید “بنرها”، “صفحه قفل” و “مرکز اطلاع رسانی”
 6. وقتی می بینید “نمایش پیش نمایش ها”، کلیک کنید روی “همیشه”

اگر از این دستورالعمل‌ها پیروی کنید، ممکن است قبل از اینکه کاربر آنها را حذف کند، یک اعلانی از برنامه مسنجر برای پیام‌های جدید دریافت کنید. این روش ممکن است کار کند، اما تضمین نمی کند که پیام های ارسال نشده را ببینید.

پستهای اخیر

نحوه مخفی کردن شماره تلفن در فیس بوک

نحوه مخفی کردن شماره تلفن در فیس بوک

از زمانی که رسانه های اجتماعی جای خود را در زندگی ما پیدا کردند، میل به ثبت خاطرات و به اشتراک گذاری آن ها با کاربران در سراسر جهان اهمیت زیادی پیدا کرد.

اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید پیام‌های ارسال نشده را در دستگاه‌های تلفن همراه خود با استفاده از یک برنامه ببینید، بخش بعدی را بررسی کنید.

برنامه‌ها برای پیام‌های ارسال نشده

برنامه ها برای دستگاه های تلفن همراه: نحوه مشاهده پیام های ارسال نشده

هنگامی که یک پیام حذف می شود، آن را برای همیشه از دست می دهید. با این حال، هنوز روش هایی، از جمله برنامه های شخص ثالث، برای دیدن پیام های ارسال نشده در دستگاه های تلفن همراه شما وجود دارد.

به دلیل مشکلات ایمنی، ممکن است مطمئن نباشید که کدام برنامه‌ها را دانلود کنید یا تردید داشته باشید که آنها را امتحان کنید. اگر چنین است، برنامه‌هایی را که در زیر ذکر کرده‌ایم بررسی کنید تا پیام‌های ارسال‌نشده را در دستگاه‌های تلفن همراه خود ببینید.

اگر نمی‌خواهید پیام‌های ارسال‌نشده را در دستگاه Android خود ببینید، ممکن است برنامه‌هایی مانند Notisave، Unseen Messenger و WhatisRemoved+ را از فروشگاه Google Play دریافت کنید. علیرغم اینکه این برنامه ها برای آیفون در دسترس نیستند، اما در اندروید به خوبی عمل می کنند.

فروشگاه Google Play را بررسی کنید و یکی از آنها را در دستگاه Android خود دانلود کنید تا خودتان آنها را کشف کنید. به سادگی پس از نصب برنامه به دستورالعمل های زیر پایبند باشید:

 1. ابتدا مطمئن شوید که اعلان‌های مسنجر در دستگاه شما باز هستند
 2. اجازه دسترسی به اعلان‌های برنامه‌ای که نصب کرده‌اید را بدهید
 3. به برنامه اجازه دهید به عکس‌ها، رسانه‌ها و فایل‌های دستگاه شما دسترسی داشته باشد
 4. برای ذخیره اعلان های جدید، برنامه های موجود در دستگاه خود را انتخاب کنید (در این مورد، برنامه مسنجر است).
 5. اکنون می توانید در فضای ذخیره سازی برنامه نگاه کنید تا ببینید آیا پیام های خوانده نشده ای وجود دارد یا خیر

به خاطر داشته باشید که ممکن است نتوانید هیچ پیام ارسال نشده ای را که قبل از دانلود برنامه داشتید بازیابی کنید. پس از نصب یکی از این برنامه ها، می توانید پیام های ارسال نشده ای که دریافت می کنید را مشاهده کنید. اگر نمی خواهید پیام های خود را در برنامه مسنجر مشاهده کنید، می توانید پیام های فیس بوک خود را بدون برنامه مشاهده کنید.

نتیجه

در این مقاله به نحوه مشاهده پیام های ارسال نشده در فیس بوک مسنجر پرداختیم. ما همچنین نحوه دسترسی به پیام‌های ارسال نشده در مسنجر را از دستگاه‌های تلفن همراه به شما نشان دادیم، بنابراین ممکن است کنجکاوی خود را برآورده کنید.

همانطور که در مقاله پیشنهاد شد، استفاده از یک برنامه برای ذخیره همه پیام‌های مسنجر یا فعال کردن تاریخچه اعلان در دستگاه شما دو روش اصلی برای مشاهده پیام‌های ارسال نشده در مسنجر هستند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم به اپلیکیشن های ذکر شده توجه کنید.

در نتیجه، همیشه راهی برای مشاهده پیام‌های ارسال نشده در مسنجر، صرف نظر از دستگاهی که استفاده می‌کنید، وجود دارد. می‌توانید پیام‌های ارسال‌نشده را بدون استفاده از برنامه ببینید، حتی اگر انجام این کار مزایای خود را برای دسترسی به آنها داشته باشد. ما صمیمانه امیدواریم که این مقاله به روشن شدن فرآیندهای مربوط به مشاهده پیام ارسال نشده در مسنجر در دستگاه‌های شما کمک کرده باشد.