نحوه واکنش به پیام ها در اینستاگرام

نحوه واکنش به پیام ها در اینستاگرام

Rate this post

از 29 سپتامبر 2020، اینستاگرام عملکردی را راه اندازی کرده است که به ما امکان می دهد از واکنش های ایموجی در حین پاسخ دادن به پیام های مستقیم استفاده کنیم. به روز رسانی دیگری که نحوه پاسخ دادن به یک پیام در اینستاگرام را پوشش می دهد تقریباً در همان زمان منتشر شد. بدون گفتن یا تایپ کلمه می توانیم از طریق واکنش های دی ام اینستاگرام با فالوورها و دوستان خود ارتباط برقرار کنیم.

ما گاهی نمی خواهیم چیزی تایپ کنیم، یا نمی توانیم تصمیم بگیریم که چه بگوییم. در این مواقع، ایموجی ها به ما کمک می کنند و می توانند احساسات ما را بدون تایپ کردن نشان دهند. این مقاله بیشتر به خود مربوط می شود چگونه به پیام های اینستاگرام واکنش نشان دهیم. در اینجا یک راهنمای برای شما است!

چرا باید DM اینستاگرام و واکنش‌های پاسخ را یاد بگیرید

اگر می دانید چگونه در اینستاگرام DM ارسال کنید، آیا تا به حال در مکالمه ای بوده اید که مطمئن نیستید چگونه به یک متن اخیر پاسخ دهید؟ یا شاید زمانی را تجربه کرده باشید که نمی‌دانستید چگونه به پیامی در DM اینستاگرام پاسخ دهید، زیرا اگر این کار را انجام می‌دادید، اگر پس از 100 پیام در یک چت گروهی اینستاگرام ارسال شود، پاسخ شما نامناسب به نظر می‌رسید. اگر این مشکلات را تجربه کرده اید، در نهایت آرامش را درک می کنید که چگونه به پیام های اینستاگرام پاسخ دهید. این به روز رسانی ها با فیس بوک ارائه شد. هنگامی که فیس بوک اینستاگرام را در سال 2012 خرید، ویژگی های پیام اینستاگرام به لطف ادغام ویژگی های مسنجر توسعه یافت.

اکنون می توانید از طریق اینستاگرام به دوستان فیسبوک خود پیام دهید. علاوه بر این، نشان می دهد که شما به عملکردهای بیشتری دسترسی دارید. طبیعتاً این بدان معنا نیست که اکنون می‌توانید رسید خواندن اینستاگرام را خاموش کنید یا برای همه پیامک انبوه ارسال کنید.

قبل از این آپدیت، کاربران اینستاگرام مجبور بودند روی DM دوبار ضربه بزنند و با ایموجی قلب واکنش نشان دهند. اکنون می‌توانیم شکلک‌های اینستاگرام را که برای پاسخ دادن به پیام‌ها استفاده می‌کنیم، به‌صورت جداگانه شخصی‌سازی کنیم.

واکنش های ایموجی اغلب بسیار محبوب هستند. هنگامی که یک ایموجی به درستی استفاده می شود، گاهی اوقات می تواند یک پیام را بهتر از کلمات منتقل کند. این نمادهای کوچک روی صفحه کلید تلفن همراه ما، چت آنلاین روزانه ما را لذت بخش تر و هیجان انگیزتر می کند. از زمانی که این امکان فراهم شد، استفاده از آنها در DM اینستاگرام تجربه هیجان انگیزتری بوده است.

چگونه می توانیم به پیام های اینستاگرام واکنش نشان دهیم و به آنها پاسخ دهیم؟ آیا ما باید فراتر از آنچه قبلاً مورد نیاز است برویم؟

همه می توانند به واکنش های ایموجی و دکمه «پاسخ» در برنامه رسمی دسترسی داشته باشند. بنابراین، استفاده از پاسخ های ایموجی اینستاگرام برای پیام های مستقیم یا به عنوان پاسخ نیاز به مراحل خاصی ندارد. به طور معمول، با دنبال کردن این چهار مرحله ساده می‌توانید نحوه پاسخ دادن به پیام‌ها را در اینستاگرام بیابید:

 • آخرین نسخه برنامه را نصب کنید.
 • بعد از آن یکی از مکالمات خود را باز کنید.
 • برای مشاهده واکنش های ایموجی، انگشت خود را روی پیام مستقیم نگه دارید.
 • سپس، یک ایموجی را برای واکنش به یک پیام انتخاب کنید.

چگونه به پیام های دایرکت در اینستاگرام واکنش نشان دهیم

ایموجی ها در حال حاضر محبوب هستند، بنابراین باید از برخی از موارد جالب در پیام های دایرکت اینستاگرام خود استفاده کنید. برای آموزش گام به گام این بخش پست را بررسی کنید چگونه با ایموجی در آیفون به پیام های اینستاگرام واکنش نشان دهیم.

 • اپلیکیشن اینستاگرام را دریافت کنید و با یک نفر چت کنید.
 • به پیام های اینستاگرام واکنش نشان دهید.

اپلیکیشن اینستاگرام را دریافت کنید و چت را شروع کنید. اگر به دوستان بیشتری برای چت کردن در اینستاگرام نیاز دارید، می توانید فالوور اینستاگرام بخرید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ابتدا باید برنامه اینستاگرام را در آیفون خود دانلود کنید. این یک برنامه رسانه اجتماعی خوب است که می توان آن را بدون هیچ هزینه ای دانلود کرد. پس از ورود به سیستم، روی نماد مسنجر در دسته اینستاگرام خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. سپس، یک مکالمه چت را انتخاب کنید تا با شکلک به آن پاسخ دهید.

ایموجی ها می توانند به پیامی که قبلا ارسال شده پاسخ دهند یا ارتباط جدیدی را شروع کنند. در اینجا نحوه پاسخ دادن به پیام مستقیم اینستاگرام در آیفون آورده شده است:

 1. روی یک چت در آیفون ضربه بزنید و نگه دارید تا لیست ایموجی نشان داده شود.
 2. ایموجی مورد نظر خود را انتخاب کنید. یا اگر ایموجی های بیشتری می خواهید، می توانید روی نماد “Plus +” ضربه بزنید.
 3. از طرف دیگر، می‌توانید روی یک مکالمه دوبار ضربه بزنید تا با ایموجی قلب داخلی پاسخ دهید.

از ایموجی ها می توان برای پاسخ دادن به پیام های اینستاگرام استفاده کرد:

 1. به سادگی کادر متن پیام را فشار دهید.
 2. پس از آن، کلید “emoji” را روی صفحه کلید فشار دهید.
 3. سپس، شکلک(های) مورد نظر خود را برای استفاده انتخاب کنید و سپس «ارسال» را لمس کنید.

نحوه اصلاح ایموجی واکنش نشانگر اینستاگرام با دو ضربه سریع

با دو بار ضربه زدن روی DM اینستاگرام، می توانید بلافاصله به آن پاسخ دهید. سپس یک ایموجی از پیش انتخاب شده پیام را پوشش می دهد. ایموجی قلب پیش فرض نماد دو ضربه سریع است.

برای تبدیل ایموجی پیش‌فرض قلب به واکنش دو بار ضربه زدن، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. چت را در برنامه اینستاگرام خود باز کنید.
 2. برای پاسخ به یک پیام، آن را لمس کنید و نگه دارید.
 3. سپس، نماد “Plus +” را در کنار لیست کوتاه ایموجی‌هایی که ظاهر می‌شوند ضربه بزنید.
 4. در نهایت روی “Customize” ضربه بزنید.
 5. پس از آن شکلک «قلب» یا اولین نماد در فهرست نهایی را لمس کنید.
 6. سپس، ایموجی جایگزین را از لیست پایین انتخاب کنید.
 7. در نهایت، برای ذخیره تغییرات خود، روی «انجام شد» کلیک کنید.

شما می توانید از این فرآیند برای جایگزینی شکلک های مورد علاقه خود با دیگران در لیست کوتاه استفاده کنید.

نتیجه گیری نحوه واکنش به پیام ها در اینستاگرام: راهنمای DM

اکنون اطلاعات کاملی در مورد واکنش های اینستاگرام به دست آورده اید. اما چگونه به یک پیام خاص اینستاگرام پاسخ می دهید؟ اگر هنوز جواب را نمی دانید، بیایید با هم آن را یاد بگیریم! اگر کاملاً درک کنید که چگونه به یک پیام در اینستاگرام پاسخ دهید، از بازی جلوتر خواهید بود. برای اینکه بفهمید چگونه در اینستاگرام پاسخ دهید، ابتدا باید مراحل اول و دوم زیر را انجام دهید: باید برنامه اینستاگرام را به روز کنید و باید یک مکالمه را از صندوق ورودی DM خود انتخاب کنید. همین!


دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل