How to Pin on Instagram: Pin Your Posts

نحوه پین ​​کردن در اینستاگرام: پست های خود را پین کنید

5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام امروزه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. مردم همچنین با به اشتراک گذاری پست در پروفایل اینستاگرام خود حلقه ها را ارسال می کنند. اما همه می خواهند پست مورد علاقه خود را در پروفایل اینستاگرام خود برجسته کنند. به این ترتیب همه افرادی که وارد پروفایل می شوند ابتدا این پست ها را می بینند. هیچ کس دوست ندارد این ویژگی جدید اینستاگرام را از دست بدهد.

به لطف این ویژگی که رئیس اینستاگرام در 7 ژوئن اعلام کرد، اکنون افراد این شانس را دارند که پست های مورد علاقه خود را در پروفایل خود پین کنند. اگر قبلاً این ویژگی را امتحان نکرده اید و نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید، در جای مناسبی هستید. در اینجا تمام جزئیات مربوط به پین ​​ها در اینستاگرام برای شما آورده شده است.

یاد بگیرید که یک پست را در بالای پروفایل اینستاگرام خود پین کنید

اگر اغلب در اینستاگرام محتوا ایجاد می کنید و آن را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارید، می خواهید جالب ترین پست ها را برجسته کنید. در اینجا چند مرحله ساده برای تحقق آن وجود دارد و شما بلافاصله پست های اینستاگرام را پین خواهید کرد.

یک پست را در بالای اینستاگرام خود پین کنید

در زیر مراحلی وجود دارد که باید برای ایجاد پست های پین شده انجام دهید. با اعمال این موارد در گوشی هوشمند خود، آماده پین ​​کردن پست‌های خود شوید:

برنامه اینستاگرام را در گوشی هوشمند، تبلت یا رایانه خود باز کنید.

 • سپس باید پروفایل اینستاگرام خود را باز کنید.
 • وقتی وارد پروفایل اینستاگرام خود می شوید، باید پست هایی را که می خواهید پین کنید انتخاب کنید.
 • باید پست های اینستاگرامی که انتخاب کرده اید را لمس کنید.
 • شما باید روی سه نقطه در گوشه سمت راست هر پستی که لمس کرده اید کلیک کنید.
 • وقتی روی سه نقطه کلیک می کنید کافی است از بین گزینه های ظاهر شده روی گزینه “Pin to Your Profile” کلیک کنید.
 • به این ترتیب پستی را که انتخاب کرده اید با موفقیت به پروفایل خود پین خواهید کرد.

انجام این عمل سه بار برای هر پست یا حلقه در پروفایل شما امکان پذیر است. به این ترتیب، پست ها به نمایه شما پین می شوند.

پست های پین شده اینستاگرام در پروفایل شما چگونه به نظر می رسند

پس از پین کردن محتوایی مانند پست‌ها و حلقه‌های اینستاگرام به نمایه شما، اینستاگرام پست‌ها را به بالای IG Grid منتقل می‌کند. به این ترتیب، پست هایی که پین ​​می کنید به عنوان محتوایی که اخیراً به اشتراک گذاشته اید ظاهر می شوند. فالوورهای شما و سایر کاربرانی که وارد پروفایل شما می شوند یک نماد پین سفید را در گوشه پست هایی که در پروفایل اینستاگرام خود پین کرده اید مشاهده می کنند. این نماد سفید پین به این معنی است که پست پین شده است. به این ترتیب کاربران و فالوورها متوجه می شوند که کدام یک از پست های شما را پین کرده اید.

 • شما حداکثر سه پست برای پین کردن در اینستاگرام دارید. به همین دلیل است که می توانید جایگاه برتر نمایه خود را برای حلقه ها و پست های مورد علاقه خود رزرو کنید.
 • همچنین می‌توانید با تنظیم ترتیب پست‌هایی که پین ​​کرده‌اید، ترتیب را به‌صورت دلخواه ویرایش کنید.

اگر محتوای بیشتری دارید که می‌خواهید در پست پین‌شده در نمایه خود نشان دهید، می‌توانید پست‌های چرخ فلک را نیز پین کنید. می شنوم که از خود می پرسید چرخ فلک اینستاگرام چیست؟ به یاد داشته باشید که اگر پاسخ مثبت است، راهنمای ما در مورد موضوع را بخوانید.

نحوه حذف پست های پین شده اینستاگرام را کشف کنید

اگر فکر می کنید پست هایی که در اینستاگرام پین کرده اید در IG Grid شما خوب به نظر نمی رسند و مناسب نیستند، می توانید آنها را حذف کنید. دستیابی به این فرآیند نسبتاً آسان است. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای انجام آن انجام دهید:

نحوه حذف پست پین شده در اینستاگرام
 • باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید.
 • شما باید وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
 • هنگامی که وارد پروفایل خود می شوید، باید پست هایی را که پین ​​کرده اید انتخاب کنید.
 • روی هر یک از پست هایی که پین ​​کرده اید کلیک کنید.
 • سه نقطه در گوشه سمت راست پستی را که می‌خواهید حذف کنید، لمس کنید.
 • گزینه “Unpin from your profile” را لمس کنید که یکی از گزینه هایی است که ظاهر می شود.
 • بنابراین، به راحتی پست پین شده را از نمایه خود حذف خواهید کرد.

وقتی پستی را که پین ​​کرده اید حذف می کنید، پست شما به جای اصلی خود در نمایه شما باز می گردد. بنابراین، به عنوان اولین پست مشاهده شده در نمایه شما ظاهر نمی شود.

بیاموزید که چرا باید پست های اینستاگرام را به پروفایل خود پین کنید

دلایل مهمی برای پین کردن پست های اینستاگرام شما وجود دارد. یکی از مهمترین چیزها این است که قرقره ها و پست ها بیشتر دیده شوند. استفاده از گزینه پین ​​برای دستیابی به این امر بسیار منطقی است.

 • در اینستاگرام، پست های پروفایل صاحبان مشاغل باید برجسته باشد. اگر صاحب کسب‌وکار هستید و می‌توانید پست‌های محصولات محبوب را پین کنید، تبلیغات، پیشنهادات و برخی کمپین‌هایی که منتشر می‌کنید را پر می‌کنید.
 • اگر یک حساب شخصی دارید، می توانید پست های مورد علاقه خود را که می خواهید بازدیدکنندگان نمایه ببینند پین کنید.

پستهای اخیر

چرخ فلک اینستاگرام چیست؟

چرخ فلک اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به دلیل تمرکز بر تصاویر، خود را از دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمایز می کند. روزهایی که فقط به فکر تغییر اینستای خود بودید…

اگر می‌خواهید پین‌هایتان به بازدیدکنندگان بیشتری برسد، می‌توانید به خرید بازدید از پروفایل اینستاگرام نگاه کنید.

به روز رسانی برای پین کردن پست های خود در اینستاگرام

اگر می خواهید پست های خود را با آپدیت جدید به اینستاگرام پین کنید، ابتدا باید اپلیکیشن را آپدیت کنید. کاربران اینستاگرام که همچنان از نسخه های قدیمی استفاده می کنند ممکن است نتوانند از این ویژگی استفاده کنند. به همین دلیل باید اپلیکیشن اینستاگرام را از فروشگاه روی دستگاه هوشمند خود آپدیت کنید و دوباره وارد اپلیکیشن شوید. به این ترتیب برای پین کردن پست های خود می توانید با کلیک روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست های خود گزینه پین ​​را پیدا کنید.

در صورت بروز مشکل در هنگام به‌روزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام یا مشکلات فنی مشابه، می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

نتیجه

پین کردن پست ها در پروفایل اینستاگرام گزینه بسیار معقولی برای پست هایی است که می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید. در مقاله خود، تمام جزئیات مربوط به نحوه پین ​​کردن پست های خود را در اینستاگرام با شما به اشتراک گذاشتیم. اگر محتوای نمایه خود را برجسته می کنید، می توانید با دنبال کردن مراحل مقاله ما، محتوای خود را پین کنید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که هر فردی که وارد پروفایل شما می شود، پست های چشمگیر و قابل توجه شما را در اینستاگرام می بیند. اکنون گزینه پین ​​را امتحان کنید تا پست های مورد علاقه خود را برجسته کنید.


نوشتهٔ پیشین
نحوه ارسال گیف در اسنپ چت
نوشتهٔ بعدی
نحوه تغییر رمز عبور اینستاگرام

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست