نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ چت: پین کردن و سفارشی کردن

نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ چت: پین کردن و سفارشی کردن

Rate this post

از زمان انتشار اولیه آن در سال 2011، برنامه پیام رسان معروف اسنپ چت مدام ویژگی های جدیدی را به زرادخانه خود اضافه کرده است. کلیدواژه؟ تسهیل. در واقع، این پلتفرم به تجربیات روزانه کاربران خود اهمیت می دهد و هر کاری که ممکن است انجام می دهد تا آنها را لذت بخش تر و کاربردی تر کند. چرا نباید در حالی که همه چیز را مرتب می کنیم، سرگرم شویم، درست است؟ یکی از جدیدترین موارد اضافه شده، قابلیت Pin است که نمونه دیگری از اولویت بندی و صرفه جویی در زمان است. در مقاله امروز، مروری بر این علامت مشخصه خواهیم داشت و نحوه پین ​​کردن افراد در اسنپ چت را نشان خواهیم داد.

یادداشت مهم: تا به امروز، ویژگی Pin بوده است فقط برای آیفون و به طور کلی کاربران iOS در دسترس است. هنوز هم همینطور است. اسنپ ​​چت هنوز هیچ اعلامیه قطعی برای کاربران اندرویدی ارائه نکرده است. به همین دلیل است که مقاله ما به طور انحصاری برای کاربران iPhone/iOS طراحی شده است. پیشاپیش از درک شما متشکرم

اصول اولیه ویژگی پین

بنابراین دقیقاً سنجاق کردن چیست؟ معمولاً این عمل تعمیر چیزی در یک مکان خاص برای حفظ آن در یک موقعیت ثابت است. در زمینه اسنپ چت، ما تا حدودی منطق مشابهی داریم. وقتی شخصی و/یا چت را پین می‌کنید، مطمئن می‌شوید که دائماً در بالای صفحه شما ظاهر می‌شود. چرا این کار را می کنید؟ خب، ممکن است لیست مخاطبین شما شلوغ باشد، یا فعالیت های متعدد شما در پلتفرم ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. یکی دیگر از سناریوهای معمولی زمانی است که شما علاقه خاصی به برخی از حساب ها و کاربران خاص دارید (آنها ممکن است بهترین دوستان، معشوق و غیره شما باشند). در چنین مواردی، انتخاب افراد خاص (یا چت) و اولویت دادن به آنها (معروف به پین ​​کردن آنها) قطعا ایده خوبی خواهد بود.

پس چه می کند سنجاق شده یعنی در این زمینه؟ این بدان معناست که شما تصمیم گرفته اید برخی از نام ها و مکالمات را پین کنید تا در مقایسه با بقیه آنها را از نزدیک زیر نظر داشته باشید. همانطور که احتمالاً می دانید، سرویس های پیام رسان اغلب می توانند بسیار گیج کننده باشند. ممکن است با استفاده از راهنمای بازاریابی اسنپ چت محصولاتی را بفروشید و باید مشتریان خاصی را به بالای صفحه پین ​​کنید. برای خنک کردن چیزها، می‌توانید از پین‌ها استفاده کنید و بنابراین مطمئن باشید که هیچ به‌روزرسانی را از مخاطبین اولویت‌دار پین شده‌تان از دست نخواهید داد.

آیا می خواهید بدون اینکه بدانید از کجا شروع کنید از این ویژگی استفاده کنید؟ برای اطلاع از نحوه پین ​​کردن افراد در اسنپ چت، بیشتر بخوانید.

نحوه پین ​​کردن افراد در اسنپ چت

قبل از ادامه دستورالعمل‌های ما، فرض می‌کنیم که کاربر iPhone/iOS هستید و از قبل یک حساب Snapchat به درستی تنظیم کرده‌اید. اینها در واقع پیش نیازهای ویژگی سنجاق هستند. اکنون نحوه پین ​​کردن شخصی در اسنپ در اینجا آمده است:

پین در اسنپ چت

1. به صفحه Friends دسترسی پیدا کنید.

به برنامه بروید. صفحه دوربین را به سمت راست بکشید. شما باید ببینید دوستان صفحه نمایش یک راه جایگزین این است که روی آن کلیک کنید چت کنید نماد در پایین صفحه نمایش

2. انتخاب خود را انجام دهید.

در مرحله دوم، شما باید انتخاب کنید که چه کسی یا کدام مکالمه را می خواهید پین کنید. برای انجام این کار، روی دوست(های) یا چت(های) هدف خود ضربه بزنید و نگه دارید.

کسی را در اسنپ چت پین کنید

3. قابلیت پین کردن را فعال کنید.

اکنون باید برخی از گزینه های پاپ آپ را روی صفحه مشاهده کنید. انتخاب کنید چت کنید تنظیمات با لمس آن سپس بر روی کلیک کنید سنجاق گفتگو.

خودشه. اکنون چت های پین شده شما دائماً در بالای صفحه چت ظاهر می شوند. اما یک یادآوری مهم: شما فقط می توانید سه نفر را در یک زمان پین کنید.

نحوه برداشتن پین شخصی در اسنپ چت

ممکن است برخی از چت‌های شما به مرور زمان اولویت خود را از دست بدهند، یا ممکن است دیگر تمایلی به دنبال کردن یک دوست از نزدیک نداشته باشید. خوشبختانه Snapchat به اندازه کافی انعطاف پذیر است. به شما امکان می دهد انتخاب های قبلی را لغو کنید. رویکرد کلی این است که “نام را پین کنید و سپس آن را برای راحتی خود باز کنید”. بیایید ببینیم چگونه کار می کند:

1. چت های پین شده خود را پیدا کنید.

به برنامه بروید. صفحه دوربین را به سمت راست بکشید یا فقط روی آن کلیک کنید چت کنید نماد در پایین صفحه نمایش

2. انتخاب خود را انجام دهید.

شما باید نام ها و چت هایی را که می خواهید پین کنید انتخاب کنید. روی آنها ضربه بزنید و نگه دارید.

پین شخصی را در اسنپ چت بردارید

3. اهداف خود را باز کنید.

هنگامی که انتخاب شما انجام شد، باید چندین گزینه را در یک پنجره بازشو ببینید. انتخاب کنید پین مکالمه را بردارید با لمس آن

باید همان مراحل را برای هر چتی که می‌خواهید پین کنید تکرار کنید. توجه داشته باشید که دوست(های) شما نمی دانند که پین ​​آنها برداشته شده است.

نحوه سفارشی کردن پین آیکون ها در اسنپ چت

چه کسی گفته است که فقط باید به نماد پین Snap کلاسیک بچسبید؟ درست است: می‌توانید با انتخاب هر نماد دیگری که می‌خواهید چیزها را ادویه کنید. کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  • روی مورد خود کلیک کنید مشخصات آیکون.
ایموجی را تغییر دهید
  • کلیک کنید روی تنظیمات آیکون.
  • اینجاست که می توانید گزینه های خود را گسترش دهید. به ترتیب انتخاب کنید:
مکالمه پین ​​شده
  • خدمات اضافی -> مدیریت -> شکلک دوستان -> مکالمه پین ​​شده.
  • سپس لیستی از ایموجی ها را مشاهده خواهید کرد. موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.
ایموجی را پین کنید

اکنون می‌دانید که چگونه شخصی را در اسنپ چت پین کنید و همچنین می‌دانید که چگونه پین ​​آنها را بردارید و از نمادهای پین سفارشی استفاده کنید.

صرفه جویی در زمان و انرژی به لطف Snapchat Pin

اکنون که می دانید چگونه شخصی را در اسنپ چت پین کنید، می توانید فوراً از این ویژگی مفید استفاده کنید. این به شما امکان می دهد دوستان مورد علاقه خود را از نزدیک دنبال کنید بدون اینکه بخشی از فعالیت ها و به روز رسانی های جدید آنها را از دست بدهید. همچنین، تا زمانی که آنها را پین کرده باشید، همیشه در بالای فید شما ظاهر می شوند.

نوشتهٔ پیشین
نقد و بررسی Digi SMM – آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟
نوشتهٔ بعدی
نحوه غیرفعال کردن محتوای حساس در توییتر

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست