A screenshot showing the main page of the official Digi SMM website.

نقد و بررسی Digi SMM – آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟

Rate this post

ما معمولاً وضعیت را نامتناسب نمایش نمی‌دهیم، اما برخی از شرکت‌ها هستند که خدماتی را ارائه می‌کنند که باید کاملاً از اینترنت حذف شوند یا حداقل اجازه دسترسی عمومی به آنها داده نشود.

متأسفانه Digi SMM به چند دلیل یکی از آن خدمات است که در عرض چند دقیقه در اینجا به آن خواهیم رسید.

ما کاملاً معتقدیم که اگر شرکتی مستقیماً با مردم کار می کند و برای ارائه محصول یا خدمات به پول مردم نیاز دارد، آن شرکت باید به نحوه برخورد آنها با این افراد توجه زیادی داشته باشد.

در اینجا در ناب فالوور، ماموریت زندگی ما این است که مشتریان خود را با ارگانیک ترین و طبیعی ترین خدمات موجود راضی نگه داریم. اما، در کنار راضی نگه داشتن شما، باید شما را ایمن و دور از خطر نگه داریم. به همین دلیل است که ما مسئولیت ایمنی شما را از ابتدا تا انتهای سفر ناب فالوور خود می‌پذیریم!

ایرادی ندارد که گزینه های خود را باز نگه دارید، و برای کسانی که می خواهند دقیقاً این کار را انجام دهند، توصیه می کنیم این وب سایت ها را نیز بررسی کنید:

سرویس رشد IG امتیاز کاربر قیمت
بلند کردن 4.6

قیمت را بررسی کنید

Socialfollow 4.4

قیمت را بررسی کنید

Nitreo 4.2

قیمت را بررسی کنید

کنجی 4.2

قیمت را بررسی کنید

اکنون که می دانید در این مقاله در مورد چه چیزی صحبت خواهیم کرد (اگر تیتر آن را قبلاً نشان نداده باشد)، بیایید ببینیم چه اطلاعاتی توانستیم به دستمان برسد و این اطلاعات برای شما چه معنایی دارد.

بیایید مستقیماً به این بررسی Digi SMM بپردازیم!

Digi SMM چیست؟ – اصول اولیه

برای اینکه بتوانید بقیه این مقاله و چیزهایی که در مورد آن صحبت می کنیم را درک کنید، ابتدا باید اطلاعات اولیه ای در مورد اینکه Digi SMM چیست و چه چیزی به کاربران خود ارائه می دهد، داشته باشید.

همه اینها اطلاعات اولیه هستند، اما وقتی در مورد چیزهای پیچیده تر مربوط به Digi SMM و خدمات آن صحبت می کنیم، این اطلاعات اولیه به شما کمک خواهند کرد.

اول از همه، Digi SMM چیست؟

Digi SMM شرکتی است که خدمات آنلاینی را برای کاربرانی که به دنبال تقویت پروفایل اینستاگرام خود با خرید خدمات مختلف تخصصی برای آن هستند ارائه می دهد.

این خدمات عبارتند از فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، بازدید اینستاگرام، کامنت اینستاگرام و لایک خودکار برای پروفایل اینستاگرام شما.

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 17

همه اینها به نظر می رسد که قبلاً آنها را دیده اید، و این به این دلیل است که شما آنها را دیده اید. اینها همه سرویس های شناخته شده اینستاگرام هستند که اکثر مردم از آنها برای تقویت پروفایل و تعامل پروفایل خود استفاده می کنند.

اما هر وب سایتی از تکنیک های مختلفی برای ارائه خدمات خریداری شده استفاده می کند و خدمات هر شرکتی کیفیت متفاوتی دارد.

این چیزی است که ما به آن علاقه داریم، ببینیم کیفیت خدماتی که دیجی اس ام ام استفاده می کند و نحوه ارائه خدمات خریداری شده توسط آنها.

ما می دانیم که برخی از موارد وجود دارد که شرکت های موجود در این حوزه نمی توانند روی آنها تأثیر بگذارند یا آنها را برطرف کنند، مانند الگوریتم اینستاگرام، اما موارد زیادی وجود دارد که می توان در مورد کیفیت خدمات گفته شده آنها را برطرف کرد.

اکنون که ما آن را از سر راه داریم، بیایید مستقیماً به سراغ اطلاعاتی که پیدا کرده‌ایم برویم و ببینیم چه معنایی دارد!

آیا استفاده از Digi SMM ایمن است؟

ایمنی یک وب سایت ارتباط نزدیکی با احتمال کلاهبرداری شما به عنوان یک کاربر دارد.

ما دوست داریم احتمال وقوع یک کلاهبرداری در وب سایتی به نام Scamadviser را بررسی کنیم، بنابراین این کار را با Digi SMM نیز انجام دادیم، و در اینجا نتایج آمده است:

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 18

به نظر خوب نیست، به خصوص وقتی به میزان پایین بودن Trustscore برای این وب سایت نگاه می کنید.

Trustscore یک سیستم متریک است که توسط Scamadviser استفاده می‌شود تا به شما بگوید یک وب‌سایت چقدر ایمن است و چقدر احتمال دارد در هنگام استفاده از آن مورد کلاهبرداری قرار بگیرید.

هنگامی که یک وب سایت ایمن در نظر گرفته می شود، امتیاز اعتماد بالاتر از 75 است، بنابراین باید حداقل باشد. Digi SMM دارای امتیاز اعتماد 23 است که بسیار کمتر از حداقل مورد نیاز است.

معمولاً وقتی امتیاز Trustscore به این پایین می‌بینیم، به شما می‌گوییم تا حد امکان از آن وب‌سایت دور شوید.

همچنین، ما خود را موظف می‌دانیم که به شما بگوییم که Scamadviser ممکن است اشتباه کند و به دلایل نامعتبر می‌تواند به طور غیر قابل توجیهی امتیاز اعتماد پایینی بدهد.

همانطور که گفته شد، بیایید ببینیم که دلایل چنین امتیاز پایینی در مورد Digi SMM چیست.

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 19

همه اینها ارزش ذکر کردن ندارند، اما اکثریت بزرگ هستند. بررسی های بسیار مثبت یا بسیار منفی نشان می دهد که افراد یا تجربه بدی دارند یا تجربه خوبی دارند.

اما، چیز دیگری در آن وجود دارد. شرکت هایی که به طور کلی شهرت منفی آنلاین دارند، تمایل دارند برای تقویت تصویر خود، نظرات مثبت جعلی را در وب سایت هایی مانند Sitejabber یا Trustpilot خریداری کنند.

رسیدن به عمق چنین موقعیتی همیشه آسان نیست، اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توان تشخیص داد آیا این اتفاق می‌افتد یا خیر.

بیایید برویم و ببینیم چه نوع بررسی هایی در وب سایت رسمی Trustpilot در مورد Digi SMM وجود دارد.

ابتدا اجازه دهید نگاهی به یک نظر مثبت بیندازیم:

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 20

این نظر در کل یک نظر واقعی به نظر می رسد، اما کوتاه است و فاقد عمق و جزئیات است.

حالا بیایید ببینیم نظر منفی چگونه است:

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 21

همانطور که می بینید، مقدار اطلاعات مفید بسیار بیشتر از آن است که در بررسی مثبت بود.

همچنین، این نوع موقعیت‌ها که افراد هم از نظر پول و هم خدماتی که با پول خود خریداری کرده‌اند احساس سرقت می‌کنند، موقعیتی است که هیچ‌کس دوست ندارد در آن قرار بگیرد.

افرادی که اینگونه کلاهبرداری می‌شوند معمولاً به وب‌سایت باز نمی‌گردند و آن را به دوستان خود توصیه نمی‌کنند، که بدیهی است که یک منفی بزرگ برای شرکت است.

راضی نگه داشتن مشتریان کلید موفقیت است، و حتی اگر اتفاقی بیفتد که شرایط را پیچیده کند، یک شرکت همیشه مسئول درست کردن کارها است.

کاملاً ممکن نیست که یک شرکت اشتباه کند، اما وقتی این اتفاق می‌افتد، این مسئولیت آن‌هاست که آن را برطرف کنند و آن را به مشتری جبران کنند.

آیا به نظر می رسد که Digi SMM پس از این قانونی است؟

می گفتیم نه و با دلایل کافی برای گفتن چنین چیزی.

شرکتی که قانونمند است از مشتریان خود مراقبت می کند و به هر عارضه ای که ممکن است رخ دهد توجه زیادی دارد.

به نظر نمی رسد که Digi SMM کوچکترین این کار را انجام دهد، اما در عوض کمیت را به کیفیت تجربه کاربر ارج می نهد.

همچنین، وقتی چنین اتفاقی می‌افتد و از پول خود کلاهبرداری می‌کنید، احتمالاً از خود می‌پرسید «چگونه با Digi SMM تماس بگیریم و پاسخ دریافت کنیم؟»، اما ممکن است پاسخ آن چیزی نباشد که انتظار دارید.

اگر از خدمات پشتیبانی مشتری آنها پاسخی دریافت نکنید، تقریباً تمام منابع خود را تخلیه کرده اید.

می‌توانید یک جعبه پاپ‌آپ کوچک در گوشه سمت راست پایین در وب‌سایت رسمی Digi SMM پیدا کنید که می‌گوید «ما آنلاین هستیم» اما این نیز یکی دیگر از کلاهبرداری‌های کوچک آنهاست.

این فقط یک پنجره است که نام، ایمیل و پیامی را که می‌خواهید بنویسید در آن قرار می‌دهید، بنابراین اساساً مراحل اضافی را برای آنها ایمیل می‌کنید.

برخی از شرکت‌ها یک پنجره پاپ‌آپ واقعی دارند که به شما امکان می‌دهد با یکی از اعضای تیم خدمات پشتیبانی مشتری خود در زمان واقعی چت کنید، اما در مورد Digi SMM اینطور نیست.

اگر اینطور بود، ایمیل دومین بهترین گزینه شما خواهد بود، اما به نظر می رسد که این تنها گزینه واقعی شماست.

احساس درماندگی در این نوع موقعیت‌ها واقعاً اصلاً احساس خوبی نیست زیرا شما نیز احساس می‌کنید مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اید.

با علم به این که احتمال وقوع آن وجود دارد، ما گمان می کنیم که اکثر شما فقط به همین دلیل از Digi SMM استفاده نخواهید کرد.

صرف نظر از اینکه خدمات آنها بهترین در جهان است یا خیر، اگر تضمینی ندارید که خدماتی را که برای آن هزینه کرده اید دریافت کنید، کیفیت واقعاً مهم نیست.

وقتی ما در مورد کیفیت بحث می کنیم، این بهترین استدلال برای آنها نیز نیست. به نظر می‌رسد که پرکاربردترین و خریدارترین سرویس آن‌ها فالوورهای اینستاگرام است، بنابراین تصمیم گرفتیم تجربه دیگران از خرید فالوور از دیجی اس‌ام‌ام را بررسی کنیم.

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 22

این نوع موقعیت ها بیشتر از آن چیزی است که فکرش را بکنید. مردم اغلب تعدادی فالوور می‌خرند و در بهترین حالت، در طول چند روز یا چند هفته، کمتر از نیمی از آن فالوورها را خواهند داشت.

بسته‌های فالوور به یک دلیل محبوب‌ترین گزینه هستند – وقتی یک بار آن را خریداری می‌کنید، نباید در موقعیتی باشید که بار دیگر آن را بخرید، مگر اینکه بخواهید فالوورهای بیشتری بخرید.

به عبارت دیگر، این باید یک بار خرید باشد و نه چیزی که نیاز به خرید مجدد هر چند هفته یا چند ماه باشد.

همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیرید که بسته‌های فالوور اینستاگرام آنها اصلاً ارزان نیستند، بنابراین نمی‌توانید هر از چند گاهی برای خرید مجدد آنها پول هدر دهید.

نقد و بررسی Digi SMM - آیا می توان اشتباهات وحشتناک را برطرف کرد یا اینکه خیلی دیر شده است؟ 23

انداختن 100 دلار به چیزی که واقعاً تضمینی برای دریافت آن در پایان نیست، بیهوده به نظر می رسد، بنابراین اکثریت بزرگ مردم این کار را برای شروع انجام نمی دهند.

همچنین، بسته‌های لایک یا بازدید اینستاگرام آنطور که باید ارزان‌تر نیستند.

لایک ها و بازدیدها فقط برای پست های خاصی هستند و اگر بعد از خرید آن سرویس عکس دیگری ارسال کنید، نمی توانید از آنها استفاده مجدد کنید.

از طرف دیگر، فالوورها باید در نمایه شما بمانند و اگر کیفیت بالایی دارند، تعاملی داشته باشند.

به نظر می رسد در مورد فالوورهایی که از طریق Digi SMM خریداری می شوند اینطور نیست و فالوورها نه تنها با نمایه شما ارتباط برقرار نمی کنند بلکه تقریباً بلافاصله شروع به کاهش می کنند.

بررسی Digi SMM – نهایی کردن افکار ما

ما در مورد این شرکت و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهند، حرف های زیادی برای گفتن داشته ایم. پیگیری همه چیزهایی که گفتیم همیشه آسان نیست، بنابراین تصمیم گرفتیم به شما کمک کنیم.

ما جدولی درست کردیم که به طور دقیق مزایا و معایب Digi SMM و خدماتی را که به کاربران خود ارائه می دهد را نشان می دهد، پس بیایید نگاهی به آن بیندازیم و سپس به نتیجه نهایی برسیم.

طرفداران منفی
امتیاز اعتماد پایین در Scamadviser
نظرات بسیار منفی
فالوورها بلافاصله شروع به کاهش می کنند
بدون آزمایش رایگان
خدمات پشتیبانی مشتری کار نمی کند

اگر فقط یکی از این مشکلات در وب سایت رسمی Digi SMM وجود داشت، آن یک پرچم قرمز بود و احتمالاً به شما می گفتیم که از آن استفاده نکنید، چه برسد به همه این مشکلات بدون هیچ طرف قوی برای جبران آنها.

Digi SMM یکی از آن وب‌سایت‌هایی است که دعا می‌کند خبر بد خیلی سریع و بیش از حد منتشر نشود تا کاربران جدید بدون اینکه بدانند درگیر چه چیزی هستند، از خدمات آنها استفاده کنند.

به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا حقیقت صادقانه را به شما بگوییم – از Digi SMM استفاده نکنید، اما به دنبال جایگزینی باشید و نیازهای خود را بدون هیچ گونه اشکالی برآورده کنید!

توسط دژان

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

×
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)
خروج از نسخه موبایل