How to Start A Blog on Facebook

وبلاگ فیس بوک: چگونه یک را شروع کنیم

Rate this post

وبلاگ ها یکی از بهترین اشکال تبلیغ محتوای آنلاین هستند. به لطف آنها، می توان نه تنها ایده ها و رویکردهای فلسفی/وجودی، بلکه ارائه محصول، آگاهی از نام تجاری و دستورالعمل های دقیق را نیز به گردش درآورد. همین مزایا نیز در صورتی اعمال می شود که شما یک فرد هستید وبلاگ فیس بوک مالک

در مورد آن، آیا قبلاً ویژگی وبلاگ نویسی این پلتفرم را امتحان کرده اید؟ این همان چیزی است که مقاله امروز درباره آن خواهد بود. توضیح خواهیم داد نحوه وبلاگ نویسی در فیس بوک با توجه به به روزترین معیارها به طور خاص، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک صفحه ایجاد و راه اندازی کنید، محتوای خود را منتشر کنید و آن را برای مخاطبان بیشتری تبلیغ کنید.

یک صفحه فیس بوک ایجاد و راه اندازی کنید

اگر مبتدی هستید، اولین قدم منطقی ایجاد یک است صفحه وبلاگ فیس بوک. در حالت ایده‌آل، صفحه مورد نظر باید مستقل از حساب شما باشد (بدون در نظر گرفتن اینکه بعداً تصمیم می‌گیرید آنها را به یکدیگر پیوند دهید). در واقع، مخلوط کردن چیزهای مختلف در یک دیگ بهترین ایده ممکن در اینجا نیست. احتمالاً شرکای تجاری و بالقوه‌تان از دیدن عکس‌های گرفته شده در آخرین تولد پسرتان یا نقل قول جعلی شادی خطاب به سابقتان خوشحال نخواهند شد. بنابراین سیب و پرتقال را با هم مخلوط نکنید. در عوض، سعی کنید وبلاگ خود را به عنوان یک موجودیت متمایز نگه دارید تا بهترین استفاده را از آن ببرید.

یک صفحه فیس بوک ایجاد و راه اندازی کنید

در مرحله اول، راه معمولی برای شروع این است که طبق معمول وارد حساب کاربری خود شوید. بخشی به نام “صفحات” را در نوار کناری سمت چپ مشاهده خواهید کرد. به آنجا بروید و “ایجاد صفحه جدید” را انتخاب کنید. خودشه؛ شما در حال حاضر یک وبلاگ نویس صفحه فیس بوک! اشتباه… به نوعی. شما هنوز باید چند کار را قبل از آماده شدن کامل انجام دهید.

شما باید با پر کردن قسمت های اختصاصی اطلاعات زیر را ارائه دهید:

  1. نام صفحه شما باید به تجارت، برند، سازمان یا موضوع وبلاگ آینده شما مرتبط باشد.
  2. دسته بندی صفحه شما شما می توانید حداکثر 3 دسته را انتخاب کنید. آنها باید با صنعت شما مطابقت داشته باشند یا حداقل با موضوع اصلی وبلاگ شما مطابقت داشته باشند.
  3. توضیحات گسترده شما این بخش ایده آلی است که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد صفحه و وبلاگ خود (هدف، تاریخچه و غیره) به مردم بگویید. می توانید اطلاعات تماس را اضافه کنید تا در دسترس بودن و نزدیکی خود را به دنبال کنندگان خود نشان دهید. همچنین مکان مناسبی برای اضافه کردن تعدادی از خود است تصاویر صفحه فیس بوک.

هدف کلی این است که به مخاطبان خود سرنخ های کافی ارائه دهید تا آنها بخواهند بیشتر در مورد شما کشف کنند. در مجموع، ویترین شما وبلاگ فیس بوک.

با کلیک بر روی “ایجاد صفحه” کار را تمام کنید.

Outlook صفحه خود را آماده و بررسی کنید

اکنون زمان آن است که یک صفحه را سفارشی کنید و یک بوم برای آن ایجاد کنید وبلاگ فیس بوک. این مرحله از فردی به فرد دیگر متفاوت است زیرا هر وبلاگ سبک و رسالت خاص خود را دارد. با این حال، چند اصل اساسی، مانند نیاز به پروفایل های با وضوح بالا و عکس های جلد، حرفه ای بودن را نشان می دهد. اگر تصاویر شما کثیف باشند یا اگر بخش های تصویر را خالی بگذارید، مردم برای بازدید از صفحه شما انگیزه زیادی نخواهند داشت. بهترین شرط شما این است که به دنبال یک لوگوی صفحه فیس بوک (ترجیحاً شبیه برند شما باشد) به عنوان تصویر نمایه شما. شما می توانید با عکس روی جلد خود آزادی بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال، می تواند یک منظره دلپذیر باشد که شعار یا نقل قول گویا روی آن نوشته شده باشد. در هر صورت، همیشه به خاطر داشته باشید که تصاویر در زمینه رسانه های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای تأمل در این واقعیت وقت بگذارید و مطابق با آن عمل کنید.

شما می توانید بسیاری از عناصر دیگر را در این مرحله یا بعداً به صفحه خود اضافه کنید. هدف ایجاد الف است پروفایل وبلاگ، یعنی تکمیل صفحه با هر چیزی که می تواند تأثیر وبلاگ شما را افزایش دهد – اینفوگرافیک، میم، نماهای پشت صحنه، پرسش و پاسخ (پرسش و پاسخ)، پخش جریانی زنده، و غیره. ببینید چه چیزی برای شما و نوع محتوای شما بهتر است. .

آدرس صفحه خود را تنظیم کنید

URL صفحه خود را تنظیم کنید

یک بار شما وبلاگ فیس بوک اسکلت آماده است، کار بعدی این است که URL خود را تغییر دهید.

  • از طریق صفحه مدیر به تنظیمات صفحه دسترسی پیدا کنید.

از گوشه سمت راست بالا به صفحه فیس بوک خود برسید. “تنظیمات و حریم خصوصی” و سپس “تنظیمات” را انتخاب کنید

نام کاربری را تغییر دهید تا متناسب با صفحه شما باشد. نام کاربری انتخابی خود را در قسمت اختصاصی تایپ کنید. این به طور خودکار URL شما را نیز تغییر می دهد.

  • اصلاح را بررسی و آزمایش کنید.

حالا ببینید URL شما چگونه است. باید به راحتی قابل خواندن باشد و با موضوع و هدف وبلاگ شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال: facebook.com/InflatableMugs

شروع به انتشار کنید

حالا که شما صفحه فیسبوک وبلاگ نویس کاملاً کاربردی است، می توانید شروع به انتشار پست های وبلاگ کنید. هیچ چیز از نظر فنی در اینجا پیچیده نیست. فقط به صفحه خود بروید، “ایجاد پست” را انتخاب کنید و محتوای خود را بنویسید. پس از انجام این کار، روی «پست» ضربه بزنید یا زمانی را انتخاب کنید تا متن خود را بعداً پست کنید.

پستهای اخیر

نحوه قفل کردن پروفایل فیسبوک

نحوه قفل کردن پروفایل فیسبوک

اگر هنگام استفاده از پلتفرم رسانه اجتماعی فیس بوک به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید، ممکن است این سوال را بپرسید: “چگونه می توانم نمایه فیس بوک خود را قفل کنم؟”….

چالش واقعی این است که محتوای باکیفیتی ارائه دهید که با انتظارات مخاطبان هدف فیسبوک شما همخوانی داشته باشد. اگر قبلاً تجربه وبلاگ نویسی دارید، فوق العاده است. اگر نه، منطقی است که استراتژی های تبلیغاتی فیس بوک را توسعه دهیم. ممکن است بخواهید مهارت های نوشتاری خود را از طریق دوره های تخصصی، با کمک آژانس های حرفه ای و با مطالعه کارهای وبلاگ نویسان ارتقا دهید. به یاد داشته باشید که تمرین مداوم به مرور زمان کار شما را آسان تر می کند. پس مرتب پست کنید این همچنین تضمین می کند که شما همیشه فعالانه با فالوورهای خود در تماس باشید. خود را بسازید وبلاگ فیس بوک بخشی از زندگی روزمره شما

وبلاگ فیس بوک خود را تبلیغ کنید

شما وبلاگ در صفحه فیس بوک نباید در محدوده های باریک محدود بماند. هرچه بیشتر آن را تبلیغ کنید، احتمالاً تأثیر قابل توجهی خواهد داشت. در بازاریابی آن با کاوش در گزینه های مختلفی که در اختیار شما هستند تردید نکنید. ساده ترین راه این است که آن را با اطرافیان نزدیک خود (خانواده، دوستان، همکاران) به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید به یک گروه فیس‌بوک مرتبط با موقعیت و فعالیت خود بپیوندید تا دهان به دهان در مورد خود صحبت کنید وبلاگ فیس بوک.

روش اصلی دیگر این است که محتوای فیس بوک خود را در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با انجام این کار، نه تنها نتایج طولانی تری خواهید داشت، بلکه مخاطبان خود را نیز افزایش می دهید. در حین انجام این کار، لایک های صفحه فیس بوک را برای محتوای خود بخرید تا توجه بیشتری را به خود جلب کنید و نمای نمایه قابل اعتمادتری داشته باشید. شروع خوبی خواهد بود.

تبلیغات نیز اغلب ارتباط نزدیکی با کسب درآمد دارد. چرا از وبلاگ خود کسب درآمد نمی کنید؟ در اینجا دوباره چندین مسیر وجود دارد که می توانید دنبال کنید. تبلیغات فیس‌بوک و فیس‌بوک لایو سیستم‌های داخلی هستند که از طریق آن‌ها می‌توانید فعالیت وبلاگ خود را برای شناسایی و ترافیک بیشتر تقویت کنید – راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین از طریق فیس‌بوک، استفاده از پیوندهای وابسته، همکاری با اینفلوئنسرها، و غیره. همانطور که می‌بینید، ایده‌های سودآور زیادی وجود دارد. برای انتخاب

وبلاگ فیس بوک: محیط ایده آل برای محتوای شما

صفحات احتمالاً از با ارزش ترین ویژگی های فیس بوک هستند. آنها می توانند محتوای متفاوتی را میزبانی کنند، به ویژه وبلاگ هایی که فرصت های گسترده تری برای ارتباط شما با فالوورهایتان (و به دست آوردن فالوورهای جدید) ارائه می دهند. در این آموزش، توضیح دادیم که چگونه می توانید تقریباً در کمترین زمان یکی را راه اندازی کنید. هنگامی که چند پیش نیاز را تنظیم کردید، آماده و آزاد هستید تا این ابزار بازاریابی شگفت‌انگیز موثر را کشف کنید. این فقط به چند صنعت محدود نمی شود. می‌توانید از آن برای بازتاب و تبلیغ موضوعات، پروژه‌ها، محصولات و خدمات متعدد استفاده کنید. رابط کاربر پسند شما را در طول فرآیند راهنمایی می کند و تجربه وبلاگ نویسی روانی را برای شما فراهم می کند.

نوشتهٔ پیشین
وبلاگ فیس بوک: چگونه یک را شروع کنیم
نوشتهٔ بعدی
منتظر پیام های خرید تعطیلات بیشتری در سال 2022 باشید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست