Social Media Automation Tool Features For Digital Marketing Agency

ویژگی های ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی برای آژانس بازاریابی دیجیتال

Rate this post

نیاز به داشتن یک حضور در رسانه های اجتماعی برای همه امری ضروری شده است. یک برند به ویژه نمی تواند بازاریابی را بدون اینکه رسانه های اجتماعی بخش بزرگی از این تلاش ها را اشغال کرده باشد، تصور کند.

و شما به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال، برای کمک به برندها در این زمینه وجود دارید.

با این حال، مدیریت یک کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی که در پلتفرم‌های مختلف پخش شده است، اغلب برای آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ یک سفارش طولانی است.

اما نگه داشتن یک ضرورت برای بقای آنهاست. همه چرخ دنده ها باید هماهنگ باشند تا ماشین آلات یک آژانس به کارایی مطلوب خود برسد.

به همین دلیل است که ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی وارد تصویر شدند و به یک نیاز برای آژانس شما تبدیل شدند.

این مقاله به شما معرفی می کند نیازهای یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی. با دانستن اینکه چگونه آنها می توانند وظایف شما را آسان تر و کارآمدتر کنند، روشن خواهید شد.

ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی چیست؟

به طور خلاصه، ابزارهای اتوماسیون دقیقاً همان چیزی هستند که نام آنها نشان می دهد. آنها کارهایی را که در غیر این صورت به صورت دستی انجام می دادید، خودکار می کنند. در این مورد خاص، چنین ابزاری می تواند به شما کمک کند تمام فعالیت های پست رسانه های اجتماعی خود را از قبل برنامه ریزی و زمان بندی کنید.

علاوه بر این، شما می توانید با تیم و مشتریان خود همکاری کنید با افزایش کارایی، بر افکار عمومی در مورد برند خود نظارت کنید، گزارش های دقیقی از عملکرد حساب خود تهیه کنید و موارد دیگر.

استفاده از ابزار اتوماسیون وظایف بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را تا حدی ساده می کند. با این حال، برای پوشش همه این عملکردها، باید یک ابزار همه کاره انتخاب کنید.

آیا می دانید چه چیزی مناسب است؟

SocialPilot: ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی عالی برای آژانس های بازاریابی دیجیتال

وقتی صحبت از اتوماسیون رسانه های اجتماعی می شود، SocialPilot توپ را از پارک بیرون می اندازد!

این به عنوان یک موهبت برای آژانس های بازاریابی است زیرا باعث می شود کار به عنوان یک تیم به یک راهپیمایی تبدیل شود. این هست یک ابزار همه کاره اتوماسیون رسانه های اجتماعی که به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند تا با فعالیت‌های روزانه خود در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی همراه باشند.

خودکار کردن پست شما در پروفایل های اجتماعی و مدیریت چندین مشتری داده شده است. اما می تواند بینش هایی را در اختیار شما قرار دهد که روش کار شما را برای همیشه تغییر می دهد.

در اینجا نگاهی اجمالی به چیزهایی است که SocialPilot قادر به انجام آنها است:

 • پست های خود را سفارشی کنید پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی از همان داشبورد
 • تجزیه و تحلیل قدرتمند برای نشان دادن نحوه عملکرد استراتژی های اجتماعی شما
 • صندوق ورودی اجتماعی برای حفظ ارتباط موثر با مخاطبان خود
 • ایده های محتوای انتخاب شده از کلمات کلیدی که می خواهید هدف قرار دهید جمع آوری شده است.
 • برنامه ریزی شده است اشتراک گزارش خودکار با مشتریان و اعضای تیم به صورت دوره ای
 • دید گسترده ای از استراتژی محتوای خود را از طریق شما تقویم محتوای رسانه های اجتماعی.

5 بزرگترین مشکل بازاریابی رسانه های اجتماعی که SocialPilot حل می کند

در اینجا من گردآوری کرده ام 5 تا از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با آن مواجه شود در بازاریابی رسانه های اجتماعی و اینکه چگونه SocialPilot می تواند پاسخ همه آنها باشد.

1. چندین حساب را برای چندین مشتری مدیریت کنید:

یکی از بزرگترین کارهای آژانس های دیجیتال مارکتینگ، مدیریت موثر پروفایل شبکه های اجتماعی مشتری است.

چالش واقعی زمانی به وجود می آید که شما داشته باشید بسیاری از مشتریان، و هر یک از آنها دارای انبوهی از حساب های رسانه های اجتماعی است برای مدیریت. واقعاً چالش برانگیز است که روی همه آنها به طور همزمان ثابت باشید.

آیا حتی اگر برای دستیابی به آن به صورت دستی تلاش کنید، ممکن است؟ احتمالا نه.

تعداد ساعات محدودی در روز وجود دارد و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. ایجاد تعادل بین کمیت و کیفیت محتوا یک کار طاقت فرسا است. علاوه بر این، با افزایش تعداد پروفایل ها، همگام شدن با رنگ ها و تصاویر مختلف پروفایل ها بسیار زیاد می شود.

آنچه شما نیاز دارید فضایی است که در آن بتوانید به تمام حساب های اجتماعی که نیاز به دسترسی دارید دسترسی داشته باشید. سیستمی که می تواند به راحتی بین پلتفرم ها هنگام زمان بندی یا انتشار تفاوت قائل شود.

SocialPilot کاملاً متناسب با این لایحه است! ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

با SocialPilot، می توانید چندین حساب رسانه های اجتماعی را به هم متصل کنید از کانال های رسانه های اجتماعی مختلف برای هر مشتری. SocialPilot تمام جبهه های اجتماعی را از یک داشبورد پوشش داده است. در اینجا تمام پلتفرم‌های اجتماعی که می‌توانید به حساب SocialPilot خود متصل شوید، آمده است:

 • فیس بوک
 • توییتر
 • اینستاگرام
 • لینکدین
 • یوتیوب
 • پینترست
 • TikTok
 • نمایه کسب و کار Google
 • VK
 • وبلاگ Tumblr

با ماگروه ها” ویژگی، شما همچنین می توانید تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی را برای هر مشتری به طور موثر جمع کنید. این بسیار مفید است زمانی که مجبور هستید به طور مکرر یک دسته از حساب ها را انتخاب کنید تا یک پست را برای آنها برنامه ریزی کنید. همه اینها را می توان تنها با یک کلیک به دست آورد.

به ما اعتماد کنید؛ این مانع از انجام بسیاری از خطاها در عجله می شود. همچنین کاربران را قادر می سازد تا برنامه ریزی را سریع و قاطعانه شروع کنید.

به سرعت شروع به برنامه ریزی کنید

2. گزینه های برنامه ریزی انعطاف پذیر برای هر مشتری:

یک آژانس بازاریابی دیجیتال باید در مورد نیازهای هر مشتری که دارد هوشیار باشد سرتاسر جهان.

بنابراین، هنگام برنامه ریزی، باید در نظر داشته باشید که زمان های تعیین شده برای پست ها باید مناسب باشد منطقه زمانی مشتری. و در نظر گرفتن همه اینها هنگام برنامه ریزی هر پست تقریبا غیرممکن است. شما حتما اشتباه می کنید.

اگر آژانس های بازاریابی دیجیتال کنترل کاملی بر صف اشتراک گذاری محتوا داشته باشند، تبلیغات رسانه های اجتماعی بهترین کار را دارند و اگر نیازهای مشتری را سرلوحه خود نگه دارند.

SocialPilot معتقد است که اگر ابزارها محدودیت ها و محدودیت هایی ایجاد کنند، هیچ استراتژی رسانه های اجتماعی واحدی کار نمی کند. یک ابزار ایده آل مدیریت رسانه های اجتماعی باید تا حد امکان سفارشی سازی ها را امکان پذیر کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما به آژانس بازاریابی دیجیتال اجازه می دهیم کنترل کامل آنها را مشخص کند طرح اشتراک گذاری محتوای رسانه های اجتماعی سفارشی. این برای هر روز و هر حساب پروفایل رسانه های اجتماعی صادق است.

ما همچنین بالاترین محدودیت روزانه پس از اشتراک گذاری را در مقایسه با رقبای خود مجاز می کنیم. بنابراین، این بدان معناست که شما حتی نیازی به نگرانی در مورد محدودیت ندارید. اگر به 4 توییت در روز و 1 پست در روز در صفحه فیس بوک نیاز دارد، SocialPilot شما را از انجام این کار محدود نمی کند.

برنامه

3. برنامه ریزی محتوا به صورت انبوه برای آینده

مدیریت چندین حساب در یک زمان مستلزم برنامه ریزی آینده و زمان زیادی است.

بنابراین چگونه می‌توانید برای مدیریت تمام کارهای روزمره و انجام کارهای جدید وقت پیدا کنید؟

شما می توانید برنامه ریزی منظم خود را انجام دهید به طور دسته جمعی خوشحال.

پست‌های منظمی که ممکن است در یک بازه زمانی طولانی در پلت‌فرم‌های اجتماعی منتشر شوند، می‌توانند یکباره ایجاد و زمان‌بندی شوند. اما چه مقدار از این ها را می توانید به طور همزمان بدون بهم ریختگی برنامه ریزی کنید؟ 10، 20 یا 50؟

خوب، پاسخ 500 است!

بله، SocialPilot امکان برنامه ریزی انبوه پست ها را فراهم می کند. تو می توانی حداکثر 500 پست را همزمان برنامه ریزی کنید. این یک طرح اشتراک گذاری محتوای سفارشی برای یک آژانس در همانجا است! برای جمع بندی راحت همه چیز، باید تمام اطلاعات را در یک فایل CSV آپلود کنید، و ابزار متناسب با آن، محتوا را از منابع ترسیم می کند. این قالب CSV برای دانلود در ابزار SocialPilot موجود است.

برنامه انبوه

در حال آپلود فایل CSV یک پیش نمایش دقیق از تمام پست ها همراه با اطلاعات زمان بندی ارائه می دهد. هر گونه تغییر مورد نیاز در یک پست خاص را می توان در اینجا انجام داد.

برنامه ریزی انبوه SocialPilot

و voilà! با کلیک یک دکمه، خواهید داشت چند ماه از پست های برنامه ریزی شده یکباره. این برای هر پروفایل رسانه های اجتماعی که پاسخگو هستند صادق است.

یکی از ویژگی های این کالیبر واقعاً می تواند مرزها را برای هر آژانس بازاریابی دیجیتال حذف کند و برنامه ریزی محتوای خود را به سطح بعدی برساند.

3. الزام به تایید قبل از انتشار هر گونه محتوا:

وقتی صحبت از پست کردن چیزی در صفحات رسمی رسانه های اجتماعی یک شرکت یا صفحه برند می شود، توجه ویژه ای را می طلبد.

بررسی و بازخورد مورد نیاز است از اعضای مختلف تیم. برخی از مشتریان به آژانس دیجیتال مارکتینگ اجازه نمی‌دهند که چیزی را بدون تایید قبلی به اشتراک بگذاردبه عنوان مثال، برای هر قطعه از محتوایی که در صفحه برند آنها به اشتراک گذاشته می شود، مجوز لازم است.

در چنین سناریوهایی، یک آژانس بازاریابی دیجیتال باید یک کانال کارآمد برای ارتباط باز بین خود مدیریت کند تا همکاری موثری داشته باشند. انجام این کار به آن‌ها کمک می‌کند تا به فرآیندی ساده برای ایجاد و انتشار محتوا دست یابند.

SocialPilot یک بخش اختصاصی برای افراد فراهم می کند نظرات خود را به اشتراک بگذارند در پست های برنامه ریزی شده اعضای تیم می توانند به دنبال تاییدیه و پیشنهاد ویرایش باشند، و حتی مشتریان نیز می توانند درگیر ارتباطات هر قدم از راه.

همکاری تیمی هرگز آسان تر نبوده است.

پس از بررسی محتوا برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود یا ویرایش آن نیازی به رفتن به جای دیگری نخواهید داشت. همه این ها به صورت رفت و برگشت برای همه همکاران در دسترس خواهد بود تا در نظرات پست های خود مشاهده کنند!

ایجاد پست

4. اشتراک گذاری خودکار پست های وبلاگ جدید در پروفایل های اجتماعی:

یکی از وظایف یک آژانس بازاریابی دیجیتال، تبلیغ محتوای مشتری خود در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است. یکی دیگر از روش‌های رایج شامل به اشتراک‌گذاری محتوای مرتبط با تخصص است که متعلق به مشتری نیست. این یک تصویر برند معتبرتر در چشم عموم ایجاد می کند.

به عنوان یک آژانس بازاریابی، ممکن است پست های وبلاگ را از وب سایت های خاصی مطابق با تصویر نمایه مشتری خود به اشتراک بگذارید. اما حفظ این روش مستلزم آن است که محتوای جدیدتر آن وب سایت را نیز به طور منظم به اشتراک بگذارید.

اما اختصاص زمان برای جستجوی دستی این وب‌سایت‌ها برای جستجوی وبلاگ‌های جدیدتر روزانه می‌تواند آزاردهنده باشد، زمانی که صدها کار دیگر در انتظار انجام هستند.

و اگر راهی برای خودکارسازی این فرآیند دارید، چرا باید این کار را انجام دهید؟

اگر با فیدهای RSS آشنایی دارید، ممکن است ایده کمی داشته باشید. این فیدها راهی برای کاربران برای دسترسی به به روز رسانی محتوای یک وب سایت خاص با کمک یک URL منحصر به فرد است. و SocialPilot توانسته است از این فیدهای RSS استفاده کند!

برای خودکار کردن اشتراک‌گذاری فید RSS، URL فید را از وب‌سایت به ابزار بدهید، فرکانس انتشار را تنظیم کنید و بقیه موارد را فراموش کنید. SocialPilot نگه می دارد و محتوای جدید را به طور خودکار در پروفایل های اجتماعی مشتریان منتشر کنید.

SocialPilot به یک آژانس بازاریابی دیجیتال اجازه می دهد 20 فید RSS اضافه کنید در یک پانل

افزودن خوراک

بسته بندی

ما سعی کرده‌ایم به برخی از سوالاتی که ممکن است یک تیم بازاریابی هنگام مدیریت پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی مشتریان خود داشته باشد، پاسخ دهیم.

ممکن است مسائل زیادی وجود داشته باشد که ممکن است از دست داده باشیم. اما نگرانی‌های برجسته‌ای که بی‌تردید به‌عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای شما پیش می‌آیند، مطمئناً مورد توجه هستند مدیریت چندین حساب اجتماعی در پلتفرم های مختلف و آماده سازی، تایید و انتشار محتوای خود به موقع.

ما معتقدیم SocialPilot ابزار ایده آل برای آژانس های بازاریابی دیجیتال است. مهارت آن در خودکارسازی فرآیند زمان‌بندی و انتشار محتوا، همراه با هموارسازی پیچیدگی‌های جریان کار برای یک تیم بازاریابی دیجیتال، آن را به عنوان یک ابزار اتوماسیون واقعاً ستودنی می‌سازد.

SocialPilot به دلیل تطبیق پذیری در ویژگی ها با قیمت مناسب از بقیه ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی متمایز است. یک را بگیرید امتحان رایگان تا استراتژی خود را در رسانه های اجتماعی خودکار کنید.

نوشتهٔ پیشین
چرا باید از تقویم محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید؟
نوشتهٔ بعدی
راهنمای نهایی شما برای شروع با تبلیغات Pinterest

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست