Twitter New Features and Updates featured image

ویژگی ها و به روز رسانی های جدید توییتر

Rate this post

از زمانی که ایلان ماسک مدیریت توییتر را به دست گرفت، این پلتفرم رسانه اجتماعی بسیار بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است و در نتیجه رکوردهای جدیدی در اندازه کاربران خود ثبت کرده است.

تقریباً هر هفته، ما در مورد آن می شنویم به روز رسانی های جدید و پیچیدگی های داستانی، و ما می دانیم که برای بسیاری از بازاریابان و صاحبان مشاغل، همگام شدن با همه اینها آسان نیست.

به همین دلیل است که ما این مقاله را گردآوری کرده‌ایم – بنابراین می‌توانید با یادگیری در مورد همه ویژگی‌های جدید از یک مکان، در بالای بازاریابی توییتر خود بمانید.

مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی، توییتر به طور مداوم در حال تکامل است، و اگر می خواهید بازاریابی رسانه های اجتماعی شما موفق باشد، پیگیری جدیدترین عملکردها ضروری است. در این مقاله به‌روزرسانی‌های کلیدی که توییتر در سال 2022 اعلام کرد را پوشش می‌دهیم.

برخی از آنها فقط برای برخی از کاربران برای آزمایش در دسترس هستند، بنابراین اگر هنوز در دسترس شما نیستند نگران نباشید. امیدواریم هنگام برنامه ریزی برای حرکت های بعدی شرکت خود در توییتر، این نمای کلی برای شما مفید واقع شود


ابزار تحلیل رقبای توییتر

رقبای خود را در توییتر تحلیل کنید. ببینید چه محتوایی بهترین عملکرد را دارد، چه زمانی بهتر است توییت کنید و موارد دیگر. گزارش های توییتر خودکار ایجاد کنید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری


سرویس اشتراک ماهانه توییتر – 8 دلار برای توییتر آبی

پس از برخی ابهامات، بحث در مورد پرداخت ها برای Twitter Blue حل و فصل شده است. دسترسی به آن 8 دلار در ماه در وب و 11 دلار در ماه برای کسانی که در iOS ثبت نام می کنند هزینه خواهد داشت.

توییتر آبی چیست؟

علامت آبی که در برخی از نمایه‌های توییتر نمایش داده می‌شود می‌تواند به معنای یکی از دو چیز باشد: یا اینکه یک حساب تحت معیارهای تأیید قبلی توییتر تأیید شده است (فعال، قابل توجه و معتبر)، یا اینکه حساب دارای اشتراک فعال در محصول جدید اشتراک توییتر آبی است. الزامات خاصی را برآورده می کند.

چرا ارزش داشتن توییتر آبی را دارد

آنچه احتمالاً مهم ترین است امنیت و اعتبار شرکت شما است. اگر یک حساب تجاری در توییتر دارید، مطمئناً ارزش دارد که با دریافت نشان، هویت شرکت خود را در پلتفرم ایمن کنید.

در این رابطه، بهتر است که ایمن باشید تا متاسف باشید، زیرا اگر شخصی تصمیم به جعل هویت شرکت شما بگیرد، ممکن است خنثی کردن آسیب بسیار سخت باشد.

دلیل دیگری برای در نظر گرفتن خرید Twitter Blue این است ویژگی های اضافی. به گفته توییتر، توییتر آبی برخی از ویژگی های منحصر به فرد را ارائه می دهد که به منظور تسهیل مدیریت حساب شما و سازماندهی محتوا و تعاملات در پلت فرم است. نمونه هایی از آن ویژگی ها عبارتند از:

  • اولویت در پاسخ ها، ذکر و جستجو
  • توانایی ارسال ویدیو و صدا طولانی تر

علاوه بر این، آنها همچنین در حال جایگزین کردن برچسب “رسمی” با علامت طلایی در برخی از حساب های تجاری در توییتر هستند – توصیه می کنیم آخرین اطلاعات در مورد برچسب ها را بررسی کنید. اینجا.

همچنین، اگر چندین حساب توییتر برای کسب و کار خود در کشورها و زبان‌های مختلف اجرا می‌کنید، توصیه می‌کنیم اخبار توییتر را دنبال کنید، زیرا پلتفرم در حال برنامه‌ریزی برای فعال کردن آن است.

توییتر آبی برای هر یک به محض در دسترس بودن. در حال حاضر فقط در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند و بریتانیا در دسترس است.

توییتر آزمایش ویژگی «ویرایش» را آغاز کرد

در اوایل سال، توییتر اعتراف کرد که کار بر روی ویژگی «ویرایش» را آغاز کرده‌اند و اکنون در واقع آزمایش آن را آغاز کرده‌اند. همانطور که حدس زده اید، این بدان معناست که کاربران ممکن است به زودی توانایی ویرایش توییت ها را پس از انتشار پیدا کنند. با این حال، یک گرفتاری وجود دارد.

توییتر نشان داد که این قابلیت تنها برای مدت زمان محدودی از انتشار توییت اصلی در دسترس خواهد بود. این به این معنی است که این ویژگی عمدتاً برای رفع اشتباهات تایپی، برچسب های از دست رفته و سایر اشتباهات احتمالی استفاده می شود و در عین حال از امکان دستکاری توییت ها در گذشته جلوگیری می شود.

این ویژگی می تواند برای بسیاری از بازاریابان در سراسر جهان واقعا مفید باشد. به هر حال، چه کسی حداقل یک بار در زندگی خود پستی با یک نوع واقعا تاسف بار ارسال نکرده است، درست است؟ 😉

با این حال، روش کارآمدتری برای جلوگیری از اشتباهات در رسانه های اجتماعی وجود دارد، به خصوص اگر چندین پروفایل تجاری را در چندین پلتفرم اجرا کنید. NapoleonCat یکی از بهترین ابزارهای مدیریت توییتر برای تجارت است.

ناشر ما به شما امکان می دهد به راحتی تقویم محتوای رسانه های اجتماعی خود را از طریق یک کنترل پنل بصری مدیریت کنید. به این ترتیب، می توانید پست های خود را قبل از زدن برنامه ریزی، مرور و زمان بندی کنید انتشار را فشار دهید، توانایی شما را برای تشخیص خطاها قبل از اینکه به بیرون بروند، به حداکثر برسانید.

تقویم ناپلئونکت
تقویم محتوای رسانه های اجتماعی در NapoleonCat

نحوه نوشتن توییت های طولانی تر – یادداشت های توییتر

ما مطمئن هستیم که بسیاری از بازاریابان از این مورد استقبال خواهند کرد. انتقال یک پیام پیچیده تر در 280 کاراکتر اغلب می تواند مشکل ساز باشد، به خصوص اگر می خواهید توییت های خود را جذاب و تاثیرگذار کنید. خوشبختانه، توییتر در حال آزمایش یک ویژگی جدید تماس گرفت یادداشت.

با تشکر از یادداشت، کاربران می توانند فراتر از محدودیت 280 نویسه در هر توییت بنویسند و به روز رسانی های طولانی تری بنویسند. یادداشت به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر 2500 کلمه با عنوانی با طول 100 کاراکتر استفاده کنند. متن را می توان با تصاویر، توییت ها و پیوندها نیز غنی کرد.

چه بیشتر، هر یادداشت مقاله دارای یک URL منحصر به فرد خواهد بود، که این امکان را برای کسانی که حساب توییتر ندارند می‌توانند محتوای طولانی مدت را بخوانند و به شما امکان می‌دهد محتوای ارسال شده در این پلتفرم رسانه اجتماعی آسان‌تر و گسترده‌تر توزیع شود.

علاوه بر آن، کاربرانی که یادداشت‌ها را می‌خوانند، می‌توانند رتبه‌بندی شوند و به شما بازخورد فوری در مورد کیفیت محتوایتان می‌دهند.

ویژگی ها و به روز رسانی های جدید توییتر - امتیاز یک یادداشت در توییتر
هر کاربر می تواند با استفاده از دکمه Rate it به یک یادداشت در توییتر امتیاز دهد (منبع)

ویژگی جدید در حال حاضر برای آزمایش در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و غنا در دسترس است.

نوار برچسب موضوع توییتر

ویژگی دیگر که توییتر در سال 2022 معرفی شد نوار برچسب موضوع است. فرضاً، هدف در اینجا این است که کاربران را قادر می سازد تا با کلیک بر روی یکی از موضوعات توصیه شده در نوار برچسب جدیدی که در بالای صفحه نمایش آنها قرار داده شده است، به راحتی منطقه مورد علاقه خود را در هنگام استفاده از برنامه توییتر انتخاب کنند.

این مطمئناً سازماندهی فید شما را تسهیل می کند، به خصوص اگر می خواهید در مورد موضوع خاصی در پلتفرم تحقیق کنید. همچنین فرصت جدیدی برای بازاریابان ایجاد می کند تا محتوای خود را در ارتباط با روندها ایجاد کنند تا برای کاربرانی که انواع خاصی از محتوا را جستجو می کنند نمایش داده شود.

توییتر قصد دارد رأی مخالف را معرفی کند

وقتی یوتیوب شروع به پنهان کردن تعداد نپسندیدن‌ها در زیر ویدیوها در پلتفرم خود کرد، توییتر با آزمایش یک ویژگی رأی منفی برای سرویس خود، گامی در جهت دیگری برداشت.

با این حال، گزارش شده است که این ویژگی مانند همتایان خود در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی کار نخواهد کرد. توییتر می خواهد از آرای منفی فقط برای پاسخ به یک توییت اصلی استفاده کند تا تجربه کاربر را بهبود بخشد.

به گفته توییتر، این امر قرار است با به حداقل رساندن محتوای نامربوط ارائه شده به کاربران اتفاق بیفتد، زیرا پاسخ ها اغلب حاوی محتوای غیرمرتبط با توییت اصلی است.

ویژگی “عدم ذکر”.

یکی دیگر ویژگی جدید توییتر که در حال حاضر توسط این پلتفرم در حال آزمایش است “Unmentioning” نام دارد. در تئوری، قرار است کاربران را قادر سازد تا خود را از مکالماتی که نمی‌خواهند بخشی از آن باشند، حذف کنند. در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که این ویژگی برای چه کسی در دسترس است، اما ما قبلاً در مورد این موضوع فکر می کنیم.

ببینید، ما انکار نمی‌کنیم که این ممکن است برای کاربران فردی که می‌خواهند توانایی خود را برای تمرکز روی مهم‌ترین قسمت‌های محتوا بهبود بخشند، بسیار مفید باشد، اما به هیچ وجه آن را برای حساب‌های تجاری توصیه نمی‌کنیم.

ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید توییتر - خودتان را نام ببرید
نام خود را از یک مکالمه در توییتر (منبع)

در دسترس بودن و گفتگو یکی از کلیدهای موفقیت در بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایجاد تعامل است. در این صورت، شما قطعاً توانایی ذکر شرکت خود را از کاربران نمی گیرید. حتی اگر توییت های آنها منفی باشد.

چرا؟ زیرا نداشتن توئیت منفی در مورد شرکت شما (که کاربران در صورت تمایل به هر طریقی ارسال می کنند، فقط بدون ذکر نام) شما را قادر به واکنش نشان نمی دهد.

یک راه هوشمندتر برای انجام این کار وجود دارد. صندوق ورودی اجتماعی NapoleonCat به شما امکان می‌دهد تمام پیام‌ها، نظرات و اشاره‌هایی را که شرکت شما در (تقریبا) هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر دریافت می‌کند، پیگیری کنید.

این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید تمام تعاملات رسانه های اجتماعی خود را از یک مکان پیگیری و مدیریت کنید. این به طور قابل توجهی احتمال از دست دادن چیزی را کاهش می دهد و توانایی شما را برای واکنش به موقع بهبود می بخشد.

صندوق ورودی رسانه های اجتماعی - NapoleonCat
تمام تعاملات رسانه های اجتماعی شما (از جمله توییت ها) در یک نما
همه توییت‌ها را از چندین حساب در یک مکان مدیریت کنید

همه توییت‌ها را از چندین حساب در یک مکان مدیریت کنید

از NapoleonCat برای مدیریت همه توییت‌ها، نظرات، پیام‌ها، بررسی‌ها و غیره استفاده کنید – همه از یک داشبورد ساده. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

گروه پیروان نخبگان خود را در توییتر ایجاد کنید

بر کسی پوشیده نیست که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی با یکدیگر مطابقت دارند و ویژگی جدید «Flock» که اخیراً توییتر اعلام کرد نمونه‌ای عالی است.

به بیان ساده، این برداشت توییتر است که به کاربران امکان می دهد گروه های دنبال کننده انحصاری ایجاد کنند، دقیقاً مانند استوری اینستاگرام برای دوستان نزدیک. این به این معنی است که کاربران می‌توانند توییت‌هایی را ارسال کنند که مشاهده آن فقط برای کاربرانی که توسط سازنده توییت انتخاب می‌شوند محدود می‌شود. این گروه نخبه طبق گزارشات دارای محدودیت 150 کاربر خواهد بود.

این ممکن است به ویژه برای سازندگان محتوا مفید باشد که، برای مثال، محتوای انحصاری را به اشتراک می‌گذارند تا به برجسته‌ترین حامیان خود ارزش بیشتری بدهد.

اکنون می توانید با استفاده از ویدئوها به توییت ها واکنش نشان دهید

این ممکن است یکی از تأثیرگذارترین آنها باشد ویژگی ها و به روز رسانی های جدید توییتر در لیست ما این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا واکنش‌های خود را به توییت‌های دیگر کاربران در قالب یک ویدیو یا عکس ارسال کنند. توییت اصلی در به‌روزرسانی واکنش شما جاسازی می‌شود.

تنها کاری که برای استفاده از آن باید انجام دهید، این است که روی نماد Retweet ضربه بزنید و سپس «به نقل از توییت با واکنش» را انتخاب کنید. آیا باید بگوییم این چقدر بزرگ است؟

ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید توییتر - چگونه به یک توییت واکنش نشان دهیم
چگونه به یک توییت با یک ویدیو واکنش نشان دهیم (منبع)

این ویژگی جدید می تواند تعاملات توییتر شما را به سطحی کاملاً جدید برساند و کسب و کار شما را بیش از هر زمان دیگری با پیروانش مرتبط کند. امکانات بی پایان هستند، اجازه دهید خلاقیت شما کار را انجام دهد!

متن‌های ALT و توضیحات تصویر اکنون در توییتر در دسترس هستند

این مدت طولانی در حال ساخت بود، اما در سال 2022 توییتر اعلام کرد که متون ALT و توضیحات تصویر را در پلتفرم خود برای همه کاربران معرفی کرد. تصاویر مجهز به متون ALT دارای نشان اضافی خواهند بود. با کلیک کردن، نشان توضیحات تصویر را برمی گرداند.

این پیامدهای زیادی برای سئوی شما دارد، زیرا اکنون کانال دیگری برای تأثیرگذاری بر قابلیت کشف وب سایت خود در Google به دست آورده اید. ما به شدت توصیه می کنیم از آن برای کمک به ارتقای رتبه شرکت خود استفاده کنید.

ویژگی ها و به روز رسانی های جدید توییتر - اضافه کردن توضیحات تصویر
افزودن توضیحات تصویر در توییتر (منبع)

چگونه حضور تجاری خود را در توییتر بهینه کنیم؟

اگر شما یک بازاریاب یا صاحب کسب و کار هستید، مطمئناً از اهمیت تجزیه و تحلیل و گزارش آگاه هستید. توییتر نیز از این قاعده مستثنی نیست و اندازه گیری منظم نتایج حساب شما در پلتفرم برای توانایی شرکت شما برای رشد بسیار مهم است.

NapoleonCat یک ابزار تجزیه و تحلیل ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عملکرد حساب توییتر خود را اندازه گیری کنید و رقبای خود را زیر نظر بگیرید و به شما امکان می دهد استراتژی خود را ارزیابی کرده و به طور مؤثرتری تنظیم کنید.

همچنین، اگر برای یک آژانس رسانه‌های اجتماعی کار می‌کنید، NapoleonCat شما را قادر می‌سازد تا در عرض چند دقیقه گزارش‌های توییتر تولید کنید تا در زمان آماده شدن برای تماس‌های هفتگی وضعیت با مشتریانتان، در وقتتان صرفه‌جویی کنید.

جذاب ترین روزها و زمان های انتشار
صفحه نمونه از گزارش توییتر – بهینه ترین زمان ارسال
تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق توییتر

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق توییتر

نتایج بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را اندازه گیری کنید. رقبا را ردیابی کنید و با استفاده از یک ابزار ساده عملکرد را بهبود بخشید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

کلمه پایانی

توییتر طیف وسیعی از ویژگی ها و به روز رسانی های جدید در سال 2022 که کسب و کارها و بازاریابان را راحت تر می کند تا از کمپین های خود بیشترین بهره را ببرند.

به طور کلی، این ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید توییتر را به ابزاری قدرتمندتر برای کسب‌وکارها و بازاریابان در سال 2022 و پس از آن تبدیل می‌کند. با در نظر گرفتن استراتژی مناسب، می‌توانید از مزایای جمع کاربران این پلتفرم مانند قبل استفاده کنید، به خصوص اگر شروع به استفاده از ابزارهای مدیریت بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هوشمند کنید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین زمان برای ارسال حلقه ها در اینستاگرام برای داشتن تعامل بهتر
نوشتهٔ بعدی
حفظ شهرت برند خود در شبکه اجتماعی

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.