Why You Should Be Using a Content Calendar

چرا باید از تقویم محتوای رسانه های اجتماعی استفاده کنید؟

Rate this post

به این وبلاگ گوش کنید

“بعد چه چیزی در رسانه های اجتماعی پست کنیم؟”– یک سوال که ذهن همه ما را تار کرده است.

با این حال، می توانید با یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی از قبل برنامه ریزی شده تیم خود را از این خشم نجات دهید. تحقیقات Hubspot بیان می کند که شرکت هایی که بیش از 16 پست در ماه 3.5 برابر ترافیک بیشتری ایجاد می کند نسبت به آنهایی که کمتر از 4 منتشر می کنند.

اما تولید 16 محتوای با ارزش و تحقیق شده در ماه زمان قابل توجهی را می طلبد و به سختی می توان موضوعات تاثیرگذار را بدون داشتن نوعی استراتژی تداعی کرد.

و به اندازه کافی عجیب، 63 درصد از کسب و کارها یک استراتژی مستند ندارند، به این معنی که آنها به یک رویکرد ad-lib متوسل می شوند و موضوعاتی را که در جریان آن پوشش خواهند داد ارائه می کنند.

در حالی که تکنیک بداهه برای برخی مشاغل خوب است، اما هنوز بهانه ای برای محتوای بی کیفیت نیست. به همین دلیل است که برندها خطرات را حذف می‌کنند و با برنامه‌ریزی استراتژیک تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی برای انتشار پست‌های با کیفیت شروع می‌کنند.

حالا که می دانید که شما سرمایه گذاری های بازاریابی باید مستند باشد، بیایید دریابیم که چگونه یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی می تواند به شما در این امر کمک موثری کند.

نیاز به یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی

یک تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند محتوای آینده‌تان را با توضیح جزئیات اینکه چه چیزی و چه زمانی پست می‌کنید، سازماندهی کنید.

با در اختیار داشتن این سند، از ترس طرح موضوع درست قبل از رسیدن به زمان شروع به کار و نوشتن پست بعدی خود در امان خواهید ماند زیرا ضرب الاجل در افق زیاد است.

برخی از مزایای اصلی ساخت و نگهداری یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی عبارتند از:

1. شما را منظم و در مسیر نگه می دارد

نوشتن موضوعات محتوای خود بر روی تکه های کاغذ مچاله شده، یادداشت های پس از آن و در دفترچه های تصادفی روش قابل اعتمادی نیست. همچنین، احتمالاً در میان ایده‌ها و چیزهای زیادی که باید به آن فکر کنید، شما را از آنچه واقعاً مهم است دور می‌کند.

یک تقویم محتوا به شما دیدگاه بهتری از استراتژی بازاریابی کلی شما می دهد. شما می توانید موضوعات پست خود را با محتوای بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی خود هماهنگ کنید.

علاوه بر این، به شما کمک می‌کند شکاف‌های محتوایی را اصلاح کنید و مانع از دست دادن علامت محتوای خود (یا یک مهلت!) شوید.

2. عالی برای طوفان فکری

وقتی شروع کردی سازماندهی موضوعات محتوای خود با تیم شما، این احتمال وجود دارد که مفاهیم جدید شروع به ظهور کنند و در نهایت با انبوهی از ایده های جدید روبرو شوید. این به شما کمک می کند موضوعات بهتری را انتخاب کنید و برخی را برای استفاده بعدی رزرو کنید.

با نظارت و تجزیه و تحلیل تعامل و بازخورد مخاطبان خود، این کار را انجام خواهید داد بینش ارزشمندی در مورد ترجیحات آنها به دست آورید که بعداً می توانید در محتوای خود اعمال کنید و بر این اساس تنظیم کنید.

3. ثبات را حفظ می کند

3 C بازاریابی محتوا نیز ممکن است ثبات، ثبات و ثبات باشد. را کلیدی که همیشه در رادار مخاطبان خود قرار دارید، ارائه محتوای آموزشی، مرتبط و سرگرم کننده به آنها است روز از نو

ارسال نامنظم منجر به سناریویی دور از ذهن و دور از ذهن می شود، مهم نیست که مخاطبان شما چقدر تلاش های نوشتن شما را دوست دارند.

می توانید از ابزار تقویم رسانه های اجتماعی برای کنترل همه چیز استفاده کنید.

4. مخاطب شما را درگیر نگه می دارد

گاهی اوقات شما واقعاً می توانید آن را بال کنید، اما این روشی نیست که در دراز مدت کارساز باشد. وقتی برای انتشار مطلبی عجله دارید، ممکن است نتوانید بررسی کنید که آیا موضوع تکراری است که قبلاً به آن پرداخته شده است یا خیر.

به همین ترتیب، موضوعاتی که به طور تصادفی انتخاب می شوند و با مخاطبان شما همخوانی ندارند نیز به تعامل شما آسیب می زند. با این حال، یک تقویم برنامه ریزی شده محتوای رسانه های اجتماعی به شما امکان می دهد چنین اشتباهاتی را مشاهده کنید، بنابراین فقط محتوای تازه و مرتبط منتشر می کنید.

5. برای ماندن در دانش بسیار مهم است

با چنین برنامه‌های روزانه پرمشغله‌ای، خیلی آسان است که برخی از تاریخ‌های مهم ذهن شما را از بین ببرند. لازم نیست هر تعطیلات را به خاطر بسپارید و بدانید که فردا مثلاً روز شکرگزاری کانادا است.

تقویم محتوای شما، که حداقل یک ماه قبل برنامه ریزی شده است، به موقع به شما اطلاع می دهد تا وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی و پست های تبلیغاتی را آماده کنید، بنابراین از منحنی جلوتر بمانید.

نیازی به گفتن نیست، این رویکرد استرس را کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد که وقت خود را صرف کنید و به جای اینکه در آخرین لحظه چیزی را به تصویر بکشید، بهترین پست ممکن را برای این مناسبت ایجاد کنید.

6. دید در سراسر بخش ها را فراهم می کند

شرکت های موفق خود را دارند فروش و بازاریابی همسو شدند. آمار نشان می‌دهد که هنگام کار با یکدیگر، این دو بخش می‌توانند 67 درصد معاملات بیشتری ببندند.

تقویم محتوای رسانه های اجتماعی منبع بسیار مفیدی است که همه تیم های شما را در یک صفحه نگه می دارد. تیم فروش شما می‌تواند ببیند که افراد بازاریابی چه برنامه‌ریزی کرده‌اند و به آنها نکاتی را برای رسیدگی دقیق‌تر به نقاط دردناک مخاطبان خود ارائه می‌دهند.

همچنین، مدیران می توانند نگاهی گذرا بیندازند و ببینند که آیا فعالیت های برنامه ریزی شده از برنامه بازاریابی کلی پشتیبانی می کند یا خیر. این شفافیت برای تقویت استراتژی محتوای شما و بهبود ارتباطات بین تیم ها ضروری است.

7. استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را اجرا می کند

محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی به طور ذاتی به هم مرتبط هستند. یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک می کند تا محتوای موفق خود را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنید در تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی شما

کتاب‌های الکترونیکی، گزارش‌ها، اینفوگرافیک‌ها، کاغذهای سفید و سایر محتوای ارزشمند خود را به صورت ارگانیک در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی پیدا کنید. سپس از آنها برای تبلیغ پولی از طریق تبلیغات فیس بوک، تبلیغات اینستاگرام یا محتوای حمایت شده توسط LinkedIn استفاده کنید تا پیام خود را به مخاطبان خود منتقل کنید.

با توجه به اینکه دسترسی ارگانیک در فیس بوک به شدت کاهش یافته است، به این معنی که صفحه کسب و کار شما به کمتر از 6 درصد از فالوورهای شما می رسد، واضح است که چرا تبلیغات پولی ضروری است.

8. عملکرد شما را پیگیری می کند

اندازه‌گیری اثربخشی و موفقیت محتوا و تلاش‌های کلی بازاریابی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که معیارهای خود را دنبال کنید.

همچنین، ایجاد معیارهای خاصی ضروری است. با توجه به این اعداد، می‌توانید محتوای خود را بهینه و دقیق تنظیم کنید و به مخاطبان خود آنچه را که نیاز دارد و می خواهد بدهید.

شایان ذکر است که بسیاری از آژانس های دیجیتال مارکتینگ معروف، ساخت یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی را توصیه می کنند. اگر به وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها نگاهی بیندازید، می‌توانید نتیجه بگیرید که آن‌ها خودشان یکی دارند.

برنامه ریزی یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی

ایجاد و برنامه ریزی محتوا برای هر نوع پلت فرم زمان و توجه زیادی به جزئیات می گیرد. اما فرمول‌بندی و استراتژی‌سازی برای محتوای رسانه‌های اجتماعی، به طور خاص، داستان متفاوتی است. وقتی به تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی می‌رسیم، برخی از عوامل حیاتی در بازی نقش دارند

  • اهداف هر کمپین با وضوح بلوری فهرست شده است
  • جزئیات پلتفرم های رسانه های اجتماعی خاصی که شما هدف آن هستید
  • زمان ها و روزهای اصلی که قصد دارید در آن پست بگذارید
  • فراخوان به اقدامات در حال استفاده است
  • پیوند به خلاقیت ها و محتوای بصری
  • جای خالی برای پست تبلیغاتی
  • توزیع پست ها در یک جدول زمانی مشخص
  • برنامه های محتوای پیشرفته برای کل ماه
  • جداسازی بر اساس انواع محتوا

در اینجا یک الگوی تقویم رسانه های اجتماعی رایگان برای شما وجود دارد تا شروع کنید:

شما باید در حفظ یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی بسیار دقیق باشید. به هر حال، این یک کار دلهره آور است، و جزئیات زیادی وجود دارد که باید مراقب آن باشید. و مشکل‌ترین بخش آن این است که هر روند یا رویداد جدیدی می‌تواند نیاز به ایجاد تغییرات در پست‌های برنامه‌ریزی‌شده‌تان یا ارسال چیز جدیدی را برای آن لحظه ایجاد کند.

بنابراین یک تقویم ایده آل رسانه های اجتماعی باید به شما شفافیتی بدهد که بتوانید محتوای از پیش برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده خود را ببینید. علاوه بر این، باید انعطاف پذیری داشته باشید تا محتوای خود را مجدداً برنامه ریزی کنید یا در صورت بروز نیاز غیرمنتظره به راحتی آن را ویرایش کنید.

تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی SocialPilot فضایی است که در آن می‌توانید تمام این نیازها را پیدا کنید.

تقویم محتوای رسانه های اجتماعی SocialPilot

وقتی صحبت از مدیریت رسانه های اجتماعی به عنوان یک کل می شود، SocialPilot آن را از پارک خارج می کند، بدون شک. چیز کمی وجود دارد که در حد توانایی های آن نیست، اجازه دهید برنامه ریزی محتوا یا تجزیه و تحلیل باشد.
اما یکی از متمایزترین ویژگی‌های آن که آن را مورد علاقه کاربران قرار می‌دهد، تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی است

تقویم محتوای SocialPilot

یک نمای چشم پرنده از تمام پست های برنامه ریزی شده ماه، هفته یا روز آینده شما برای تجسم استراتژی محتوای رسانه های اجتماعی شما عالی است. برای ایجاد یک پست مستقیماً از تقویم، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی یک تاریخ خاص کلیک کنید و برنامه زمان بندی پست به طور خودکار برای شما ظاهر می شود.

می‌توانید به راحتی برای چندین پلتفرم اجتماعی پست ایجاد کنید، تاریخ یا زمان انتشار آن‌ها را مجدداً برنامه‌ریزی کنید و مستقیماً از تقویم ویرایش‌ها را انجام دهید.

تقویم محتوای SocialPilot

و بهترین قسمت را می دانید؟

نیازی به ثبت دستی پست در تقویم نیست! پس از ایجاد و برنامه ریزی پست در SocialPilot، به طور خودکار در تقویم ظاهر می شود.

اساسا، شما از تمام مزایای داشتن یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی برخوردار هستید و هیچ یک از نگرانی های حفظ آن را ندارید. بخش مدیریت یک کیک واک است!

نتیجه

ایجاد محتوا سرگرم کننده است، اما اگر بخواهید آن را به درستی انجام دهید، از یک رویکرد ad-hoc دور نمی شوید. طوفان فکری چند ایده در روزی که می خواهید پست بعدی خود را بنویسید به سادگی تجارت سود نیست. علاوه بر این، می تواند در طولانی مدت به بازاریابی محتوای شما آسیب برساند.

موفقیت در همسو کردن هر قسمت از محتوا با استراتژی کلی بازاریابی و برندسازی شماست. و برای آن، به یک تقویم محتوای دقیق و جزئی نیاز دارید تا یک برنامه زمانی ثابت ایجاد کنید.

چندین قالب اکسل و صفحه گسترده به صورت آنلاین در دسترس هستند. اما اگر یک آژانس نوپا یا SMB هستید که به طور مکرر در رسانه های اجتماعی پست می گذارید، از ابزاری مانند SocialPilot برای پیگیری برنامه محتوای رسانه های اجتماعی خود از ابتدا استفاده کنید.

آزمایش رایگان آن را انجام دهید و شگفتی آن را در رشد مخاطبان خود، تولید محتوای با کیفیت بالا و توزیع موفقیت آمیز آن خواهید دید.

آزمایشی SocialPilot
نوشتهٔ پیشین
استراتژی 7 مرحله‌ای بازاریابی ورودی برای استارت‌آپ‌ها برای رشد سریع‌تر
نوشتهٔ بعدی
ویژگی های ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی برای آژانس بازاریابی دیجیتال

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست