Instagram organic reach

چگونه از هشتگ ها برای افزایش 20 برابری دسترسی ارگانیک اینستاگرام خود استفاده کردم

Rate this post

با بیش از 2 میلیارد1 اینستاگرام به یکی از بزرگترین کاربران فعال ماهانه تبدیل شده است پلتفرم های رسانه های اجتماعی بیرون وجود دارد. جای تعجب نیست که بازاریابان دیجیتال دائماً در تلاش هستند تا به آن دست یابند روش های جدید افزایش دسترسی ارگانیک آنها در اینستاگرام.

امروز، من می خواهم به شما نشان دهم مطالعه موردی خودم و چگونه دسترسی ارگانیک اینستاگرام خود را از پشت بام و فراتر از آن افزایش دادم.

با کمی بیش از 5000 فالوور، توانستم بین 30000 تا 100000 بازدیدکننده پست تکی که مستقیماً از مرورگر هشتگ آمده بودند، داشته باشم. اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه انجام می شود.

76193 بازدیدکنندگان از هشتگ ها آمده بودند، در حالی که فقط 2633 از فالوورهای من این پست را دیدند

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

عملکرد هشتگ خود را نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. استراتژی خود را با داده های عمیق اصلاح کنید و رقبای خود را نیز تجزیه و تحلیل کنید! آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

برای راحتی شما، در اینجا فهرست کوچکی از مطالب آمده است:


هشتگ در اینستاگرام چیست؟

هشتگ ها در اینستاگرام مانند هستند کلمات کلیدی برای گوگل – آنها به شما این فرصت را می دهند که توسط مخاطبان جدید کشف شوید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا محتوای خود را دسته بندی کنید، آگاهی از برند را افزایش دهید و برند خود را با اقتدار قرار دهید. خیلی قانع کننده به نظر می رسد، اما آیا واقعا کار می کند؟

این بار من شواهد محکمی را روی میز آورده ام.

مطمئناً، هشتگ‌ها می‌توانند گیج‌کننده باشند – برخی از مردم آن‌ها را دوست دارند، برخی از افراد از آنها متنفرند. برخی از کاربران اینستاگرام جملات کامل را با هشتگ می نویسند، برخی دیگر اصلا از آنها استفاده نمی کنند.

اگر در ارسال محتوا در اینستاگرام مبتدی هستید یا از هشتگ استفاده می کنید و نتیجه قابل توجهی نمی بینید، من شما را همراهی می کنم. از طریق فرآیند “هشتگ گذاری” موثر مرحله به مرحله.

نگران نباشید، این واقعا ساده است، فقط باید چند نکته اساسی را بدانید.

برای آشنایی با نحوه جذب مخاطب و افزایش دسترسی ارگانیک خود در اینستاگرام، ادامه مطلب را بخوانید.

آیا هشتگ ها دسترسی ارگانیک شما را در اینستاگرام افزایش می دهند؟

ممکن است در مورد کلیت گنجاندن هشتگ در پست های خود تعجب کنید. خوب، فقط نگاهی بیاندازید در آمار خودم:

هشتگ های دسترسی ارگانیک اینستاگرام
دسترسی هشتگ های من در اینستاگرام

همانطور که می بینید، من اکثریت برداشت ها را مستقیماً از طریق هشتگ های ارزشمندم دریافت کردم. اکانت اینستاگرام من که در آن خودم را به عنوان یک ورزشکار تبلیغ می کنم در حال حاضر کمی بیش از 5000 دنبال کننده دارد.

کاملاً واضح است که این آمار بسیار فراتر از این تعداد است.

بیش از 90 درصد از مخاطبان من من را فالو نمی کنند، پس چگونه بسیاری از مردم پست من را در اینستاگرام مشاهده کردند اگر حتی تبلیغ نمی شد؟ این ممکن است در نگاه اول کمی گیج کننده به نظر برسد. پاسخ نسبتاً ساده است.

مدتی پیش، پست های من در رتبه بندی قرار گرفتند بخش های برتر و اخیر در مرورگر هشتگ در اینستاگرام. اول اینکه هر چند وقت یکبار می توانستم خودم را آنجا ببینم. اکنون مرتباً در آنجا رتبه می گیرم.

و این هدف شماست، جایی که می خواهید محتوای با کیفیت شما به زمین برسد. اما چگونه؟ چگونه می توانید آن الگوریتم اینستاگرام را به نفع خود کار کنید؟ چگونه برای پست های اینستاگرام خود دسترسی ارگانیک ایجاد کنیم؟

نحوه افزایش دسترسی ارگانیک در اینستاگرام در سال 2022

چگونه دسترسی اینستاگرام را به صورت ارگانیک افزایش دهیم؟ همه چیز بسیار ساده است، اما همه در مورد آن نمی دانند. مراحل زیر را دنبال کنید، و من تضمین می کنم که نتایج را خواهید دید.

انتخاب هشتگ های مناسب برای افزایش دسترسی ارگانیک در اینستاگرام

یکی از مواردی که باید از انجام آن اجتناب کنید، هدف قرار دادن هشتگ های محبوب است، به عنوان مثال، #عشق #شور #ورزش و غیره. آنها به سادگی بیش از حد گسترده هستند، و کسب رتبه بالا در میان هر یک از آنها بسیار دشوار است.

الگوریتم اینستاگرام با این کار شما را سست نمی‌کند.

وقتی از مرورگر هشتگ استفاده می‌کنید، می‌توانید ببینید که دقیقاً چند پست در اینستاگرام با یک هشتگ خاص برچسب‌گذاری شده‌اند:

تحقیق درباره هشتگ در اینستاگرام
جستجوی هشتگ در اینستاگرام

چگونه دسترسی هشتگ را در اینستاگرام افزایش دهیم؟ بهتر است هشتگ های با اندازه متوسط ​​را هدف قرار دهید.

برای دقیق تر، سعی کنید مواردی را انتخاب کنید که حداقل 20000 پست با آنها تگ شده است. جایگاه خود را پیدا کنید و محتوای منحصر به فرد خود را در آن ایجاد کنید.

روی هشتگ‌هایی تمرکز کنید که به‌طور خاص محتوایی را که در حساب خود به نمایش می‌گذارید توصیف می‌کنند و بهترین مناسب برای مخاطبان هدف شما هستند. می توانید یک هشتگ بزرگ بگیرید و آن را با کلمه دیگری ترکیب کنید تا آن را خاص تر کنید.

مرورگر هشتگ همچنین به شما کمک می کند تا هشتگ های مشابه را پیدا کنید، زیرا به طور خودکار پیشنهادات هشتگ را ایجاد می کند. مثلا به جای استفاده #رسانه های اجتماعی، من سعی می کنم #نکات بازاریابی شبکه های اجتماعی

همچنین می‌توانید از ابزارهای کشف خارجی مانند RiteTag به عنوان کمکی برای یافتن قوی‌ترین هشتگ‌ها استفاده کنید.

در نهایت، مراقب باشید هشتگ های پرطرفدار که ویروسی می شوند.

اگر بتوانید این تگ های ویروسی را به روشی مرتبط در محتوای خود اعمال کنید، شانس شما را برای دریافت ترافیک مضحک و افزایش تعامل اینستاگرام از طریق بازاریابی بلادرنگ افزایش می دهد. #هدف 2022\

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

خودکارسازی، تجزیه و تحلیل، تولید گزارش، زمان‌بندی پست‌ها و موارد دیگر. در زمان صرفه جویی کنید و نتایج خود را افزایش دهید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

از چند هشتگ باید در اینستاگرام استفاده کنید؟

هنگامی که تصمیم می گیرید از چند هشتگ استفاده کنید، فرض کلی این است که هر چه بیشتر باشد، بهتر است. با این حال، یک واقعیت وجود دارد محدودیت 30 هشتگ.

اگر 30 هشتگ یا بیشتر به یک پست اضافه کنید، حساب شما می تواند در رادار اینستاگرام ظاهر شود و این می تواند دردسرساز باشد. می توانید پست خود را حذف کنید یا بدتر از آن – کل حساب اینستاگرام خود را.

من توصیه می کنم حداقل 20 هشتگ را برای اندازه گیری خوب اعمال کنید. 28 عالی است زیرا محتوای شما درست زیر آن رادار بدنام اینستاگرام پرواز می کند.

کپشن را تمیز نگه دارید

این نکته عمدتاً برای اهداف UX است. بسیاری از کاربران اینستاگرام هشتگ را در عنوان محتوای خود قرار می دهند. به نظر می رسد کمی شلخته و می تواند حواس پرت باشد.

خوشبختانه، یک جایگزین برای آن وجود دارد – می توانید بلافاصله پس از آپلود مطالب خود، هشتگ ها را در قسمت نظرات قرار دهید.

این هیچ تاثیری بر رتبه شما نخواهد داشت و هشتگ ها همچنان به همان صورت عمل می کنند. و بازدیدکنندگان شما فرصت تمرکز خواهند داشت بیشتر در مورد محتوا و عنوان!

به هر حال، شما می توانید از NapoleonCat برای برنامه ریزی پست های اینستاگرام خود استفاده کنید و همچنین اولین نظر پست این به ویژه برای کاربرانی که هشتگ‌ها را در بخش نظرات قرار می‌دهند، راحت است و این شامل من نیز می‌شود!

How to get more likes and followers on Instagram NapoleonCat Publisher 1
ناشر NapoleonCat – برنامه ریزی یک پست برای چندین پلتفرم اجتماعی
هشتگ های خود + رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید

هشتگ های خود + رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید

عملکرد هشتگ های خود + هشتگ های رقبای خود را نیز تجزیه و تحلیل کنید! آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

آماده، به صف، شروع!

صرفه جویی در زمان خوب است، بنابراین سعی کنید یک مجموعه جهانی از هشتگ ها ایجاد کنید شما به سادگی می توانید کپی و پیست کنید. همچنین می توانید بسته به تنوع محتوای شما، چندین مجموعه هشتگ آماده داشته باشید.

همچنین – از مجموعه هشتگ های مشابه استفاده نکنید همیشه. استفاده مداوم از همان مجموعه هشتگ ها واقعاً ممکن است پتانسیل آنها را کاهش دهد.

سعی کنید و با در نظر گرفتن روندها، فصل ها، مکان ها و سایر عوامل مرتبط، کمی آن را تغییر دهید. یا به سادگی ترتیب هشتگ ها را تغییر دهید.

نکته حرفه ای: برای هر لیست هشتگ در گوشی خود یک میانبر کلیدواژه ایجاد کنید. سپس به سادگی آن یک کلمه جادویی را تایپ کنید و کل لیست برای شما ایجاد می شود!

برای اینکه استراتژی خود را بهتر تنظیم کنید، باید عملکرد هشتگ خود را تجزیه و تحلیل کنید. در حال حاضر، پیش فرض بینش اینستاگرام ابزار چیز زیادی در مورد هشتگ ها پوشش نمی دهد.

این فقط تعداد بازدیدکنندگان پستی را که از طریق مرورگر هشتگ از پست شما بازدید کرده اند را در اختیار شما قرار می دهد. و شما باید به آمار هر پست اینستاگرام به صورت جداگانه دسترسی داشته باشید.

اگر به آمار بیشتری نیاز دارید تا بفهمید کدام یک از هشتگ های شما بهتر کار می کند، می توانید از آن استفاده کنید تجزیه و تحلیل ناپلئون گربه (ویدئو). این ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی یک ویژگی مناسب برای تجزیه و تحلیل هشتگ دارد.

می توانید هشتگ های استفاده شده در حساب خود را از هر بازه زمانی سفارشی تجزیه و تحلیل کنید. اساساً عملکرد کلی آنها را می توان در داخل به اصطلاح “هشتگ ابر” مشاهده کرد:

هشتگ ابر ناپلئونکت
ابر هشتگ ناپلئون گربه

همچنین می توانید عملکرد را به صورت اعداد مشاهده کنید. عملکرد هشتگ ها به راحتی به معیارهایی تقسیم می شود: پست ها، نظرات، لایک ها و نرخ تعامل اینستاگرام:

تحلیل هشتگ
تجزیه و تحلیل هشتگ با NapoleonCat

در مورد تجزیه و تحلیل عملکرد هشتگ های رقبای خود در اینستاگرام چطور؟

با NapoleonCat، می‌توانید عملکرد هشتگ هر حساب تجاری عمومی اینستاگرام را تجزیه و تحلیل کنید، به همان روشی که هشتگ‌ها را برای پروفایل‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنید.

این جمعه سیاه: 50٪ تخفیف برای NapoleonCat دریافت کنید!

این جمعه سیاه: 50٪ تخفیف برای NapoleonCat دریافت کنید!

تخفیف ویژه جمعه سیاه ما را بگیرید و به تمام ویژگی های مدیریت رسانه های اجتماعی با کمتر از حد انتظارتان دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بگو!

پرداخت بین 25 و 28 نوامبر. دو هفته آزمایش رایگان شامل. بدون نیاز به کارت اعتباری

از آنجایی که شما و رقبایتان مخاطبین هدف یکسان یا بسیار مشابهی دارید، ردیابی بهترین شیوه های آنها در رسانه های اجتماعی می تواند در بهبود استراتژی شما بسیار مفید باشد.

در این مورد خاص، می‌توانید از هشتگ‌های با بهترین عملکرد آنها جاسوسی کنید و آنها را به لیست خود اضافه کنید.

محتوا همچنان پادشاه است

صادقانه بگویم، این استراتژی های هشتگ تحت یک شرط بهترین کار را خواهند داشت – محتوای شما باید برجسته باشد. محتوای با کیفیت بالا و منحصر به فرد همیشه پادشاه است. دلیل اینکه من در بالای مرورگر هشتگ ظاهر شدم این بود که یک ترفند نادر BMX را پیدا کردم.

پس فقط سعی کن که باشی خلاق و بدیع، بلکه آن را به روشی مرتبط انجام دهید. اگر افراد بیشتری بتوانند با چیزی ارتباط برقرار کنند، به احتمال زیاد نظر می دهند، به اشتراک می گذارند و ترافیک ایجاد می کنند.

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق اینستاگرام

تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام را برای حساب های خود و برای رقبای خود نیز دریافت کنید! حساب ها را در کنار یکدیگر مقایسه کنید و به سرعت گزارش ها را تولید و برنامه ریزی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری


  1. اینستاگرام در حالی که یک سال آشفتگی را پشت سر می گذارد، از مرز ۲ میلیارد کاربر ماهانه عبور کرد

نوشتهٔ پیشین
10 ویژگی مفیدی که داشبورد رسانه های اجتماعی باید داشته باشند
نوشتهٔ بعدی
چگونه رقبا را در رسانه های اجتماعی در سال 2022 تجزیه و تحلیل کنیم

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.