sprout on sprout expand reach advocacy sprout on sprout expand advocacy

چگونه از پلتفرم حمایت از Sprout استفاده می کنیم

5/5 - (1 امتیاز)

الگوریتم تغییر می کند. عدم اطمینان اقتصادی فیدهای شلوغ مانند همه بازاریابان اجتماعی، این چشم انداز اجتماعی است که تیم ما با آن مواجه است. در Sprout، ما به حمایت از کارکنان روی می‌آوریم تا به ما کمک کند بر چالش‌های مهم خود غلبه کنیم و محتوای خود را تقویت کنیم.

اولیویا جپسون، استراتژیست ارشد رسانه های اجتماعی Sprout Social می گوید: «حمایت، ابرقدرت مخفی ما برای ایجاد آگاهی است. “تقویت کلید شکستن سر و صدا، افزایش دسترسی و برجسته شدن در شبکه های اجتماعی است.”

در این مقاله، ما نشان می دهیم که چگونه حمایت از کارکنان، بزرگترین چالش های ما را به قوی ترین فرصت های ما تبدیل می کند. برای بررسی عمیق استراتژی و گام‌های عملی ما که می‌توانید برای تقویت برنامه حمایتی خود دنبال کنید، به خواندن ادامه دهید.

چرا وکالت مهم است

کارمندان ما بزرگترین دارایی ما در حوزه اجتماعی هستند. به همین دلیل است که ما برای حل سخت ترین مشکلات و تقویت استراتژی کلی خود بر حمایت تکیه می کنیم. در اینجا چهار راه ارائه شده است که برنامه حمایت ما برای چالش های رایج رسانه های اجتماعی راه حل هایی ارائه می دهد.

دسترسی و آگاهی را گسترش می دهد

چالش شماره 1 رسانه های اجتماعی: دستیابی به دسترسی ارگانیک به فضای اجتماعی دشوارتر از همیشه است.

اگر در تلاش برای پیشرفت در شبکه های اجتماعی هستید، به کارمندان خود مراجعه کنید تا مخاطبان خود را افزایش دهید و جامعه برند خود را رشد دهید. به طور متوسط، محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط کارمندان، بیشتر از محتوایی که توسط برندها به اشتراک گذاشته می شود، مشارکت بیشتری دریافت می کند.

به گفته Rachael Goulet، مدیر ارشد رسانه های اجتماعی ما، “حمایت ساده ترین راه برای گسترش دامنه ما است. از طریق پلتفرم حمایت از کارمندان Sprout، ما تقریباً 8 میلیون بازدید در دو سال گذشته به ثبت رساندیم و انتظار داریم تا پایان سال 2022، 10 میلیون بازدید دریافت کنیم. این برداشت‌های ارگانیک بیشتر از هر یک از شبکه‌های اجتماعی ما است.

وقتی کارمندان فرهنگ شرکت ما را جشن می گیرند و تجربیات معتبر خود را به اشتراک می گذارند، علاقه به Sprout در شبکه های اجتماعی آنها موج می زند.

بهترین نامزدها را جذب می کند

چالش شماره 2 رسانه های اجتماعی: بیش از نیمی از بازاریابان می گویند که یافتن استعدادهای با تجربه در سال جاری دشوار است.

به کارمندان فعلی خود اجازه دهید جستجوی شما را گسترش دهند و علاقه به کار برای شرکت ما ایجاد کنند.

در Sprout، وکالت به ما فرصت های بیشتری برای جذب استعدادهای برتر می دهد. اعضای تیم ما مشتاق هستند تا در مورد تجربه خود با نام تجاری ما پست کنند. پیام‌های آنها قانع‌کننده‌ترین نمونه‌های فرهنگ شرکتی است که می‌توانیم به نامزدهای احتمالی ارائه دهیم و به ما کمک می‌کنند در یک زمین بازی شلوغ برجسته شویم.

بسیاری از تیم‌های Sprout با هم کار می‌کنند تا پست‌هایی را درباره نقش‌های باز، جوایز محصول و شناسایی‌های فرهنگی تنظیم کنند. برنامه حمایتی ما با قرار دادن همه آنها در یک مکان، اشتراک گذاری این اعلامیه ها را با شبکه های خود تا حد امکان برای اعضای تیم ما آسان می کند.

کارکنان را درگیر و توانمند می کند

چالش شماره 3 رسانه های اجتماعی: تلاش برای جلب مشارکت کارکنان و کاهش خطرات احتمالی محتوای تولید شده توسط کارکنان.

با اجازه دادن به کارمندان خود برای ایفای نقش مشترک در هویت شرکت شما، اعتماد خود را به آنها نشان می دهید. مطمئن شوید که منابع مفید و یک خط لوله مداوم از محتوا را برای موفقیت برنامه خود فراهم کنید.

وقتی داستانی را برای تیم ما تهیه می‌کنیم تا در پلتفرم حمایت ما به اشتراک بگذارد، نسخه اجتماعی از پیش تأیید شده را ارائه می‌کنیم تا آن‌ها مطمئن شوند که در برند باقی می‌مانند—در حالی که ما مطمئن هستیم که برند ما را به طور مثبت نشان می‌دهند. کارمندان می توانند ایده پیام را قبل از اشتراک گذاری شخصی سازی کنند و تضمین کنند که همه پست ها یکسان نیستند.

صرف نظر از راحتی اعضای تیم با رسانه های اجتماعی یا تجربه توسعه رهبری فکری آنها، تقویت برند کارمند، نمایندگی Sprout را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهد.

به گفته Micaela McGinley، استراتژیست ارتباطات داخلی Sprout، «در یک محیط کاری دیجیتالی و از راه دور، روزهای ورود به اتاقک بعدی پشت سر ماست. ما باید مطمئن شویم که محتوای ما طنین انداز است و به راحتی قابل اشتراک گذاری است. راه حل Sprout’s Advocacy به مردم این امکان را می دهد که در شبکه های اجتماعی خود فعال بمانند و اخبار هیجان انگیز را منتشر کنند.

اولیویا می‌افزاید: «حمایت به ما اجازه می‌دهد تا کل تیم خود را برای تقویت یک کمپین هدف قرار دهیم. تک تک اعضای شرکت ما بدون توجه به تجربه دپارتمان یا رسانه‌های اجتماعی می‌توانند در آن شرکت کنند – این فراتر از بازاریابی است.

ایمان در اجتماع را تقویت می کند

چالش شماره 4 رسانه های اجتماعی: تامین امنیت خرید اجتماعی

حمایت سودمند است و ROI استراتژی اجتماعی شما را بهبود می بخشد.

اثبات ارزش شبکه های اجتماعی برای ذینفعان می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص در شبکه هایی مانند لینکدین که در آن جلب توجه به طور فزاینده ای دشوار است و قرار دادن تبلیغات هزینه بر است. با نشان دادن تأثیر برنامه حمایتی خود، می توانید به امنیت سرمایه گذاری و منابع کمک کنید.

همانطور که راشل می‌گوید، «وقتی اندازه و وسعت مخاطبانی را که می‌توانید با حمایت به دست آورید، در نظر می‌گیرید، می‌توانید مقایسه کنید که چقدر برای یک بودجه رسانه‌ای هزینه می‌کردید تا تأثیر مشابهی داشته باشید. تنها در سال گذشته، ما به ارزش رسانه ای 320000 دلاری دست یافتیم و توانستیم به افراد مناسب دسترسی پیدا کنیم – چیزی که همیشه با رسانه های پولی تضمین نمی شود.

نحوه استفاده ما از پلتفرم Advocacy Sprout

برای پاسخ به این سوال مهم: در Sprout، تمام مسئولیت تنها بر دوش تیم اجتماعی ما نیست. مشارکت بین عملکردی زیادی وجود دارد. در اینجا نحوه استفاده از پلتفرم Advocacy و سایر ابزارهای Sprout برای پشتیبانی از عملکرد تقویت نام تجاری خود توضیح داده شده است.

چگونه ما سرپرستی می کنیم

تیم‌های اجتماعی، روابط عمومی و محتوای ما برای تصمیم‌گیری درباره اینکه کدام محتوای را در پلتفرم حمایت خود تبلیغ می‌کنیم، همکاری می‌کنند. ما محتوای خود (مواد راه اندازی، پست های وبلاگ، محتوای اجتماعی و غیره) و مقالات شخص ثالث را شامل می شود.

ما اشتراک گذاری را در اولویت قرار می دهیم:

 • محتوای برند کارفرما
 • مالکیت و رهبری فکری به دست آورد
 • بینش و اخبار صنعت
 • محتوای استخدام

افراد آن تیم ها به طور منظم داستان های جدیدی را در پلتفرم تهیه می کنند. در مجموع، ما معمولاً چهار تا پنج داستان در هفته به اشتراک می گذاریم.

برای تنظیم یک داستان، یک پیوند به محتوا، یک یادداشت داخلی و سه تا هشت نسخه کپی اجتماعی سفارشی برای هر شبکه اضافه می کنیم.

استراتژی توزیع داخلی ما

از آنجا، تیم ما می‌تواند داستان را مستقیماً از فید داستان‌های جاری در نمایه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارد.

برای تشویق اشتراک‌گذاری در میان تیم خود، خلاصه‌های هفتگی را با آخرین داستان‌های محتوایی با اولویت بالا ارسال می‌کنیم. همانطور که اولیویا می گوید، “ما هر پنجشنبه صبح یک خبرنامه هفتگی برنامه ریزی می کنیم، بنابراین همیشه محتوای تازه ای برای اشتراک گذاری تیم خود داریم.”

پیوندهای خبرنامه اعضای تیم را به پلتفرم وکالت ما می برد، جایی که می توانند محتوای ما را به اشتراک بگذارند.

ویژگی های Sprout که به ادغام حمایت در استراتژی بزرگتر ما کمک می کند

به گفته راشل، دیگر ویژگی‌های مورد علاقه او در حمایت از Sprout عبارتند از:

 • ابزارهای گزارش حمایتی
  در این پلتفرم، می‌توانید داده‌هایی مانند دسترسی بالقوه، ارزش رسانه‌ای به‌دست‌آمده، اشتراک‌گذاری‌ها، مشارکت‌ها و سایر معیارها را جمع‌آوری کنید که می‌تواند به شما کمک کند تعیین کنید کدام داستان‌ها با تیم و مخاطبانشان بهترین عملکرد را دارند.
 • برچسب زدن
  در تمام ویژگی‌های Sprout، می‌توانید پیام‌های خود را بر اساس گردش کار، اهداف کسب‌وکار و استراتژی‌های بازاریابی خود برچسب‌گذاری کنید – که ردیابی عملکرد محتوای Advocacy را آسان می‌کند. این پلتفرم همچنین برچسب‌گذاری UTM را ارائه می‌کند، ابزاری پیچیده که می‌تواند به شما کمک کند نشان دهید که چگونه محتوای مدیریت شده بر ترافیک وب‌سایت شما تأثیر می‌گذارد.
 • ارسال به تابع وکالت
  چه پست‌هایی باشد که قبلاً منتشر کرده‌اید یا محتوای شخص ثالثی که منبع آن هستید، می‌توانید از ویژگی Send to Advocacy در ابزار Compose Sprout برای افزودن یکپارچه منابع جدید به پلت فرم حمایت ما استفاده کنید.

پلت فرم حمایت از Sprout: کلید تقویت برند شما

چالش هایی که بازاریابان اجتماعی با آن روبرو هستند از بین نمی روند. با این حال، عملکرد قوی در رسانه های اجتماعی برای برندها اهمیت بیشتری پیدا می کند.

کلید ارتقاء سطح عملکرد اجتماعی برند شما، استفاده از کارمندان و شبکه های آنها در شبکه های اجتماعی است. حمایت از کارمندان به شما کمک می کند دامنه برند خود را گسترش دهید، بهترین نامزدها را جذب کنید، کارکنان خود را توانمند کنید و ارزش اجتماعی را برای سهامداران ثابت کنید.

درخواست نسخه ی نمایشی

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

×
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)
خروج از نسخه موبایل