چگونه حلقه های اینستاگرام را مانند یک پادشاه بسازیم!

چگونه حلقه های اینستاگرام را مانند یک پادشاه بسازیم!

Rate this post

اگر به دنبال گسترش نفوذ خود هستید، حلقه‌های اینستاگرام فرصت‌های خوبی برای شما فراهم می‌کنند. از طریق IG Reels، می توانید نرخ تعامل خود را افزایش دهید، محبوب تر شوید و جامعه خود را رشد دهید. با این حال، ایجاد Reels در اینستاگرام آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. شما هنوز هم باید وقت بگذارید و کمی تلاش کنید. این در صورتی است که می خواهید واقعاً مخاطبان هدف خود را افزایش دهید.

ما به شما کمک می کنیم یاد بگیرید چگونه جذاب ترین حلقه های اینستاگرام را ایجاد کنید. سپس به راحتی این مراحل را اعمال می‌کنید و اولین حلقه‌های اینستاگرام خود را می‌سازید. در اینجا در این پست، همه چیز را در مورد حلقه های اینستاگرام و نحوه استفاده از آنها به نفع خود برای شما توضیح خواهیم داد. علاوه بر این، نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید از آنها برای جذاب تر کردن و سرگرم کننده تر کردن قرقره های خود استفاده کنید. به منظور یادگیری همه چیز در مورد IG Reels، به خواندن پست ما ادامه دهید.

حلقه های اینستاگرام چیست؟

حلقه‌های اینستاگرام ویدیوهای کوتاهی هستند که عناصر سرگرم کننده در محتوای خود دارند. آنها اغلب سرگرم کننده و جذاب هستند و مردم به دلایل مختلف آنها را به اشتراک می گذارند. می‌توانید یک ویدیوی کوتاه بسازید یا ویدیویی را که قبلاً برای حلقه‌های اینستاگرام ضبط کرده‌اید آپلود کنید. اگرچه ممکن است شبیه به استوری های اینستاگرام به نظر برسد، با این وجود، بسیار متفاوت است. این به این دلیل است که استوری های شما پس از 24 ساعت از بین می رود در حالی که IG Reels در اینستاگرام باقی می ماند مگر اینکه آنها را حذف کنید.

اگرچه معرفی Reels اینستاگرام با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. همچنین لازم به ذکر است که برخی افراد از آن انتقاد کرده اند زیرا فکر می کنند این ایده را از TikTok دزدیده است. با این حال، وقتی اینستاگرام راه‌هایی برای بهبود ویژگی جدید Reels پیدا کرد، این انتقاد به طور فزاینده‌ای فروکش کرد.

مردم از همان اوایل سال 2020، زمانی که IG Reels برای اولین بار معرفی شد، آن را به اشتراک گذاشتند. از آن زمان به بعد محبوبیت زیادی به دست آورده است. در نتیجه این روند رو به افزایش، الگوریتم های عملیاتی اینستاگرام نیز بهبود یافت و آنها شروع به تبلیغ حساب هایی کردند که به طور فعال حلقه های IG را به اشتراک می گذارند.

شما نیز می توانید شروع به ضبط یک ویدیوی جدید کنید و آن را تا 60 ثانیه ویرایش کنید و آهنگی از مجموعه ای از موسیقی های پرطرفدار اضافه کنید. علاوه بر این، شما از ابزارهای ویرایش همه جا برای گنجاندن فیلترها، ایجاد تایم لپس، برش دادن برخی عناصر و سپس آپلود آن استفاده می کنید!

حلقه های اینستاگرام

به راحتی می توانید به Reels دسترسی پیدا کنید که در مرکز برنامه اینستاگرام قرار دارد

مزایای حلقه های اینستاگرام

اگر به درستی استفاده شود، IG Reels یکی از بالاترین پتانسیل‌ها را برای رشد نه تنها نمایه اینستاگرام بلکه سایر حساب‌های رسانه‌های اجتماعی نیز دارد. این به این دلیل است که اینستاگرام شاید پرکاربردترین پلتفرم رسانه اجتماعی در میان تمام جمعیت‌شناسی سن و جنس باشد.

اکنون دو گزینه برای شما وجود دارد. یعنی اگر می‌خواهید از Reels برای افزایش مخاطبان خود استفاده کنید، می‌توانید ترافیک ارگانیک را به دست آورید یا می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی را روی Reels اجرا کنید. در این پست ابتدا به شما توضیح می دهیم که چگونه حلقه های جذاب اینستاگرام بسازید. سپس به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با استفاده از قرقره های IG تبلیغ کنید

تعامل با افراد بیشتر را افزایش دهید

اشتراک گذاری مداوم Reels سرگرم کننده در اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش نفوذ شما است. این امکان فراهم شده است زیرا خود اینستاگرام Reels را تبلیغ می کند تا آن را به بخشی پرکاربردتر از پلتفرم خود تبدیل کند. در نتیجه، بخش کاوش بیشتر و بیشتر تحت تسلط Reels قرار گرفته است. علاوه بر این، نرخ تعامل Reels به طور تصاعدی در حال افزایش است و تمام ویژگی‌های دیگر مانند IGTV و Stories را پشت سر می‌گذارد.

یکی دیگر از مزایای قرقره ها این است که آنها پس از 24 ساعت ناپدید نمی شوند، بنابراین زمان بیشتری برای مشاهده یا کشف آنها برای افراد صرف می شود. ناگفته نماند، برخلاف داستان هایی که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید، Reels در صفحه کاوش اینستاگرام برجسته می شود. همچنین، هشتگ‌ها و موسیقی‌هایی که به حلقه‌های خود اضافه کرده‌اید، با سایر ویدیوهای مرتبط مرتبط می‌شوند و شانس بیشتری برای کشف شدن می‌دهند.

به طور کلی، شما همیشه باید آهنگ‌های مرسوم، جلوه‌های سرگرم‌کننده و فیلترها را اضافه کنید و علاوه بر پست‌ها و داستان‌های معمولی، حلقه‌ها را نیز ایجاد کنید. به این ترتیب نه تنها برای فالوورهای خود بلکه برای سایر افرادی که به طور بالقوه می توانند با حلقه های اینستاگرام شما روبرو شوند نیز بیشتر قابل مشاهده خواهید بود.

حلقه های اینستاگرام با برچسب های محصول

خرید قرقره های اینستاگرام

اکنون می توانید خرید خود را از حلقه های اینستاگرام انجام دهید! با استفاده از این ویژگی منحصر به فرد، اکنون می توانید یک حلقه بسازید و سپس محصولات را تگ کنید می خواهید بفروشید این ویژگی به شما این فرصت را می دهد که محصول خود را به یکی از جذاب ترین راه ها ارائه دهید. می توانید از خلاقیت خود برای ارائه آنچه می خواهید در این ویدیوهای کوتاه بفروشید استفاده کنید. به این ترتیب عوامل کیفیت و سرگرمی قرقره های شما با محصول شما مرتبط می شود. در نتیجه، شانس افزایش فروش شما ممکن است در رابطه مستقیم با چیزی که ایجاد می کنید افزایش یابد.

برای استفاده از این ویژگی، لزوماً نیازی نیست که یک پلتفرم تجارت الکترونیک باشید. در عوض، شما فقط می توانید محصولات خود را مرتبط با تصویری که در حساب خود ایجاد کرده اید ایجاد کنید. بسیاری از حساب‌های کاربری با یک جامعه خاص دریافتند که می‌توانند تی‌شرت‌ها، فنجان‌ها، پین‌ها و بسیاری محصولات دیگر را سفارشی‌سازی کنند و در این پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بفروشند. اگر از شانس خود استفاده کنید، ویژگی خرید اینستاگرام Reels فرصت بزرگ دیگری خواهد بود.

پیش نیازهای قبل از برچسب گذاری محصولات

برای اینکه بتوانید محصولات را برای حلقه های خود برچسب گذاری کنید، ابتدا باید پیش نیازها را تکمیل کنید.

شما می توانید قرقره های خود را متقاطع پست کنید

محبوبیت فوق‌العاده‌ای که پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری ویدیوی کوتاه مانند TikTok به دست آوردند، رسانه‌های دیگر را برای ایجاد یکی از خدمات خود الهام بخشید. شورت های یوتیوب و حلقه های اینستاگرام تنها چند نمونه هستند. با محبوبیت این فرم های ویدئویی کوتاه، اکنون این امکان برای شما وجود دارد که آنچه را که ضبط کرده اید در پلتفرم های مختلف به اشتراک بگذارید، که هر کدام فیلترها، ابزارهای ویرایشی و غیره منحصر به فرد خود را ارائه می دهند.

شما می توانید به راحتی قرقره ایجاد کنید

تولید محتوای ویدیویی به دلایل زیادی همیشه پیچیده‌تر بوده است. ادیت و فیلمبرداری فیلم از جمله این دلایل است و هر چه مدت ویدیو طولانی تر باشد، دشوارتر است. از سوی دیگر، حلقه های اینستاگرام گزینه ای برای تبلیغ محتوا در فرم های ویدیویی کوتاه در اختیار شما قرار می دهد. به لطف این گزینه به راحتی می توانید محتوای ویدیویی بیشتری در حساب اینستاگرام خود داشته باشید. شما می توانید این فیلم های کوتاه را حتی در داخل برنامه ایجاد کنید و با ابزارهای داده شده ویرایش کنید که بسیار مفید هستند و کار را برای شما آسان می کنند.

آموزش قرقره های اینستاگرام (گام به گام)

دو گزینه برای ساخت Reels در اینستاگرام برای شما وجود دارد. می‌توانید ویدیوی خود را در برنامه اینستاگرام ضبط کنید یا ویدیوی ضبط شده قبلی را آپلود کنید. به خاطر داشته باشید که قرقره های اینستاگرام می تواند حدود 15، 30 و حداکثر 60 ثانیه باشد.

جایی که قرقره است را پیدا کنید و کلیک کنید

ایجاد حلقه های اینستاگرام

دو مکان وجود دارد که می توانید حلقه های اینستاگرام را پیدا کنید

به یاد داشته باشید که قبل از شروع به ایجاد یک قرقره به خاطر داشته باشید:

  • می توانید ویدیوی Reel خود را در تلفن خود آپلود کنید
  • ویدیوی شما باید حدود 5 تا 30 ثانیه باشد
  • قرقره های اینستاگرام به صورت 9:16 (1080 x 1920) طراحی شده اند.
اضافه کردن آهنگ برای حلقه

موسیقی را به حلقه IG خود اضافه کنید

شما می توانید موسیقی مورد علاقه خود را به حلقه خود اضافه کنید. به یاد داشته باشید که افزودن آهنگ های مد روز برای حلقه های خود راه دیگری است که می توانید محتوای خود را بیشتر تبلیغ کنید.

بسیاری از کاربران اینستاگرام موسیقی هایی را اضافه می کنند که با محتوای آنها مطابقت دارد یا آن را بسیار سرگرم کننده تر می کند.

طول قرقره های خود را تنظیم کنید

طول قرقره را انتخاب کنید

شما سه گزینه برای حلقه خود دارید. بر این اساس می توانید مدت زمان 15، 30 یا 60 ثانیه را انتخاب کنید.

به این فکر کنید که کدام گزینه می توانید محتوای خود را به بهترین شکل تبلیغ کنید و سپس آن را منتشر کنید.

سرعت قرقره ها را تنظیم کنید

سرعت ویدیوی قرقره را تنظیم کنید

اینستاگرام چندین گزینه را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید برای تنظیم سرعت ویدیوی خود انتخاب کنید. بسته به نوع محتوایی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، می‌توانید آن را 0.3x تا 0.5x کاهش دهید.

همچنین، می‌توانید سرعت ویدیوی خود را از ۲ برابر به ۳ برابر افزایش دهید. سرعتی را انتخاب کنید که به بهترین وجه منعکس کننده آنچه می خواهید باشد.

طرح بندی ویدئو حلقه های IG

طرح بندی ویدئو را انتخاب کنید

شما می توانید ویدیوی خود را در طرح بندی های مختلف ایجاد کنید. وقتی طرحی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب می‌کنید، می‌توانید چندین ویدیو را در یک حلقه پخش کنید.

پستهای اخیر

بهترین برنامه های ویرایش حلقه های اینستاگرام

بهترین برنامه های ویرایش حلقه های اینستاگرام

قبل از اینکه لیست کاملی از بهترین برنامه ویرایش حلقه اینستاگرام را فاش کنیم، اجازه دهید چند داستان را به شما ارائه دهیم. در اواخر سال 2019، اینستاگرام تصمیم گرفت تا …

می‌توانید محتوایی ایجاد کنید که سرگرم‌کننده‌تر باشد، زیرا چندین ویدیو می‌توانند روی یک صفحه پخش شوند و باعث جلب توجه بیشتر شود.

فیلترها برای قرقره شما

افزودن فیلتر برای ویدیوهای IG Reels

حلقه‌ها در اینستاگرام فیلترهای مختلفی را ارائه می‌کنند که می‌توانید به ویدیوهای خود اضافه کنید. این فیلترها می توانند سرگرم کننده ترین قسمت قرقره ها باشند. همچنین اینستاگرام دارای فیلترهای مختلفی از جمله starburst، heart bloom، عینک آفتابی، قاب نئون و … می باشد.

اکثر مردم آنها را به منظور افزایش کیفیت ویدیوهای خود و لذت بردن از آنها اضافه می کنند. شما نیز می توانید مناسب ترین فیلتر را انتخاب کرده و آن را به بخشی جدایی ناپذیر از قرقره های خود تبدیل کنید.

تایمر IG Reels

اضافه کردن تایمر

همیشه می توانید زمان را با توجه به فرمت ویدیویی که می خواهید ضبط کنید تنظیم کنید. افزودن تایمر مخصوصاً زمانی که در حال ضبط در برنامه هستید مفید است.

بلافاصله ضبط را شروع کنید!

اکنون که همه چیز را در مورد ویژگی های اینستاگرام یاد گرفته اید، اکنون می توانید ضبط را شروع کنید. می‌توانید دکمه ضبط را فشار دهید و از 15، 30، 60 یا هر چیزی که انتخاب کرده‌اید تا 0 شمارش معکوس می‌کند. همچنین، می‌توانید دکمه ضبط را نگه دارید و به صورت دستی تصمیم بگیرید که مدت ویدیوی شما چقدر باشد.

در حال ویرایش ویدیوی حلقه شما

برای ویرایش ویدیویی که ضبط کرده‌اید، می‌توانید روی دکمه پیش‌نمایش کلیک کنید و ویدیویی را که می‌خواهید ویرایش کنید از «ویرایش کلیپ‌ها» انتخاب کنید.

افزودن فیلترها

اگر در حین ضبط هیچ فیلتری اضافه نکرده اید، مشکل بزرگی نیست. این به این دلیل است که می‌توانید هر فیلتری را در حالت پیش‌نمایش هنگام ویرایش ویدیوی خود اضافه کنید.

ویژگی های اضافی قرقره ها

همچنین می‌توانید برچسب‌ها، مکان، متن، صدا و بسیاری موارد دیگر را اضافه کنید.

استفاده از Instagram Analytics برای بهینه سازی قرقره های IG

برای اینکه به بالاترین نرخ تعامل برای حلقه های خود برسید، همیشه باید آمار خود را تجزیه و تحلیل کنید. اکنون برخی از ابزارهای Instagram Analytics وجود دارند که می توانید از آنها برای درک بیشتر و بهبود استراتژی پست خود استفاده کنید. از طریق این ابزار می توانید یاد بگیرید:

  • در چه زمانی می توانید بیشترین بازدید و تعامل را داشته باشید
  • نسبت جنسی
  • نوع محتوایی که بیشتر مورد علاقه است
  • نسبت سنی
ویژگی جدید بینش

بینش های جدید اینستاگرام برای حلقه ها

اینستاگرام تجزیه و تحلیل داده های خود را به فیلم های Reels و Live گسترش داد. در نتیجه، بسیاری از سازندگان و کسب‌وکارهای کوچک اکنون می‌توانند به نتایج مشخصی از آنچه پست کرده‌اند برسند و استراتژی‌های ارسال محتوای خود را تدوین کنند. با Instagram Insights می‌توانید موارد زیر را پیگیری کنید:

  • چند نفر ویدیوی Reel شما را نشانه گذاری کردند
  • تعداد کل افرادی که حلقه IG شما را مشاهده کرده اند
  • چند بار ویدیوی Reel شما به اشتراک گذاشته شده است

اهمیت ثبات در ارسال

زمانی که موضوع به نحوه برجسته شدن در صفحات اول و افزایش بازدیدها و نرخ تعامل می‌رسد، غالباً سازگاری برجسته می‌شود. داده های بدست آمده از این ابزارهای تجزیه و تحلیل ثابت می کند که این درست است. بنابراین اگر به دنبال گسترش حساب اینستاگرام خود هستید، تعداد دفعات ارسال استوری یا حلقه‌ها بسیار مهم است.

نتیجه گیری در مورد حلقه های اینستاگرام

به طور کلی، ما در مورد اینکه حلقه های اینستاگرام چیست و چه نوع مزایایی برای کاربران اینستاگرام ارائه می دهند صحبت کرده ایم. ما روند رو به رشد فرم‌های ویدئویی کوتاه را که محبوبیت فوق‌العاده‌ای مانند TikTok، YouTube Shorts و حلقه‌های اینستاگرام به دست آورده‌اند، برجسته کرده‌ایم. هنگامی که مزایا و ابزارهای ویرایش IG Reels را که در این پست توضیح داده‌ایم آموختید، می‌توانید محتوای ویدئویی کوتاه خود را برای گسترش بیشتر نفوذ و تعامل خود بهینه کنید. علاوه بر این، ما ویژگی New Insights را پوشش داده ایم که اینستاگرام نیز برای Reels و IGTV گنجانده شده است. از طریق داده ها و تجزیه و تحلیل های داده شده، می دانید که چگونه استراتژی ارسال محتوای خود را به بهترین شکل بهینه کنید.

نوشتهٔ پیشین
بررسی Instapromote – آیا ظاهر زیبا می تواند جایگزین چیزهای مهمتر شود؟
نوشتهٔ بعدی
بررسی InstaFollowers – این سرویس به رشد اینستاگرام شما آسیب می رساند

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست