How to get verified on Facebook

چگونه در فیس بوک تایید شود

5/5 - (1 امتیاز)

به عنوان یک برند یا کسب و کار، ایجاد اعتبار نزد مخاطبان آنلاین شما باید بخشی از استراتژی کلی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما باشد. یادگیری نحوه تأیید در فیس بوک (و سایر سیستم عامل ها) یکی از راه های عالی برای انجام این کار است.

چرا؟ خوب، تأیید در فیس بوک برای شخصیت های عمومی، مارک ها و شرکت هایی که به خوبی شناخته شده و مستعد تکرار یا تقلید هستند، ضروری است.

در این پست، برخی از مراحل ضروری در مورد چگونگی تأیید در فیس بوک و همچنین چند جزئیات اضافی را خواهید دید تا به شما درک کاملی از نحوه کار تأیید فیس بوک بدهد.

بیا شروع کنیم.

فهرست مطالب

تایید فیسبوک چیست؟

راستی‌آزمایی فیس‌بوک اعتبار صفحات رسمی را فراهم می‌کند و تمایز واضحی بین صفحات واقعی و صفحاتی که توسط طرفداران یا فریبکاران اداره می‌شوند، قرار می‌دهد.

قبل از اینکه وارد فرآیند تأیید فیس بوک شویم، باید بدانید که در وهله اول تأیید شدن در فیس بوک به چه معناست و چرا اینقدر مهم است.

همانطور که قبلاً به طور خلاصه به آن اشاره کردیم، مشاغل و شخصیت‌های عمومی ممکن است اغلب افرادی را ببینند که صفحات و نمایه‌هایی مشابه صفحه‌های خود ایجاد می‌کنند – خواه برای تقلید از آنها باشد یا برای ایجاد یک جامعه طرفداران. حتی اگر هیچ هدف مخربی در پشت آن صفحات و نمایه ها وجود نداشته باشد، باز هم خطر بزرگی وجود دارد که سایر کاربران فیس بوک آنها را با چیز واقعی اشتباه بگیرند.

علاوه بر این، فیس بوک پروفایل ها و صفحات تایید شده را در نتایج جستجوی خود در اولویت قرار می دهد. بنابراین تأیید فیس بوک تضمین می کند که صفحه شما به طور برجسته در بالای جستجوهای مرتبط نشان داده می شود، که می تواند دسترسی شما را بیشتر کند. ببینید چگونه وقتی نام شرکت را در فیس بوک جستجو می کنید، صفحه تأیید شده رسمی برای روز کاری در اولویت اول قرار می گیرد.

چه کسی می تواند در فیس بوک تأیید شود

اگرچه از نظر تئوری، هر کسی می تواند در فیس بوک تأیید شود، اما برای تأیید باید معیارهای تأیید صحت را رعایت کند. علاوه بر پیروی از شرایط خدمات شرکت، حساب شما باید:

 • معتبر: باید نماینده یک شخص، نهاد یا تجارت واقعی باشد.
 • منحصر بفرد: این باید حضور منحصر به فرد شخص، نهاد یا کسب و کاری باشد که نماینده آن است. فیس بوک فقط یک حساب را برای هر کسب و کار یا شخص تأیید می کند، به استثنای حساب های خاص زبان. و توجه داشته باشید که این حساب ها را برای منافع عمومی تأیید نمی کند. به عنوان مثال، صفحه اختصاص داده شده به غذای سالم را تأیید نمی کند، اما صفحه ای را تأیید می کند که نشان دهنده یک نشریه ثبت شده است که به غذای سالم اختصاص یافته است.
 • کامل: باید فعال باشد و تمام جزئیات لازم مانند بخش «درباره» و عکس نمایه را داشته باشد. علاوه بر این، باید حداقل یک پست داشته باشد.
 • قابل توجه: شخص، نهاد یا کسب و کاری که نماینده آن است باید شناخته شده باشد و جستجوهای زیادی داشته باشد. اگر چندین منبع خبری و نشریه دارای حساب کاربری باشند، فیس بوک احتمال بیشتری دارد که برنامه شما را تأیید کند.

الزامات فوق فقط حداقل هستند و لزوماً تضمین نمی کنند که تأیید می شوید. برای افزایش شانس خود برای تأیید، مطمئن شوید که حساب شما بسیار معتبر به نظر می رسد. این بدان معناست که به‌عنوان مثال، به‌جای پایبندی به حداقل یک پست، به‌طور منظم پست‌های بسیار آموزنده و جذاب را منتشر کنید.

توجه داشته باشید که علاوه بر موارد فوق، فیس بوک ممکن است الزامات دیگری نیز برای تأیید صفحات و نمایه های متعلق به سازمان های مجری قانون، سیاستمداران، مقامات منتخب و دولت های شهری داشته باشد. مطمئن شوید که وارد حساب فیس بوک خود شده اید تا تمام معیارهای تأیید فیس بوک برای این نوع صفحات و همچنین مخاطب را ببینید.

چرا باید در فیس بوک تأیید شوید

دلایل متعددی وجود دارد که تایید شدن ایده خوبی است—بیایید مبانی را پوشش دهیم.

اعتبار برند شما را افزایش می دهد

تأیید شدن نشان می دهد که شما یک برند معتبر و معتبر هستید. این روند آسان نیست (همانطور که به زودی خواهید دید) و بسیاری از افراد/برندها سعی کرده اند تأیید شوند و شکست خورده اند، بنابراین کاربران فیس بوک می دانند که اگر علامت آبی را ببینند، واقعاً واقعی است.

در برابر حساب های تقلبی محافظت می کند

برخی از افراد اکانت های جعلی ایجاد می کنند، برخی دیگر حساب های طرفداران ایجاد می کنند. تأیید شدن به جدا کردن صفحه فیس بوک شما از بقیه کمک می کند و به مشتریان اطمینان می دهد که معامله واقعی را دنبال می کنند یا به آن دسترسی پیدا می کنند و نه یک فریبکار.

فیس بوک پروفایل ها و صفحات تایید شده را در اولویت قرار می دهد

الگوریتم فیس بوک به صفحات تایید شده و پروفایل های چهره عمومی اولویت می دهد. داشتن آن چک آبی به این معنی است که شما اولین بار در نتایج جستجو نشان داده می‌شوید و به جلب توجه صفحه فیسبوک برندتان کمک می‌کند.

8 مرحله برای نحوه تأیید در فیس بوک

در حالی که بیشتر فرآیند تأیید صحت ساده است، برخی از بخش ها پیچیده تر از سایرین هستند.

با این حال، اگر این هشت مرحله را برای یک سه راهی دنبال کنید و همه چیز مورد نیاز خود را داشته باشید، باید بتوانید آن علامت آبی را با کمی تلاش اضافی دریافت کنید.

مرحله 1: فرم درخواست تأیید را باز کنید

فرآیند تأیید را با رفتن به فرم درخواست تأیید فیس بوک شروع کنید. اینجاست که تمام مراحل زیر را کامل می‌کنید.

تصویری از فرم درخواست تایید فیس بوک

مرحله 2: نوع تأیید خود را انتخاب کنید

اگر یک شخصیت عمومی هستید، می توانید مشخصات شخصی خود را تأیید کنید. یا تا زمانی که وارد حساب فیس بوک خود شده اید، می توانید از یک منوی کشویی صفحه کسب و کار را که می خواهید تأیید کنید، انتخاب کنید. هر صفحه کسب‌وکاری که مدیریت می‌کنید ظاهر می‌شود و انجام این فرآیند را برای هر یک از مشاغل یا مشتریان شما آسان می‌کند.

تصویری که گزینه‌های نوع تأیید فیس‌بوک را نشان می‌دهد

مرحله 3: صحت را تأیید کنید

مرحله بعدی این است که ثابت کنید صفحه فیس بوک شما معتبر است. به یاد داشته باشید، تأیید اعتبار به مخاطبان شما ثابت می کند که معتبر است. بنابراین مهم است که فیس بوک به دنبال اسناد معتبر برای تأیید تأیید باشد.

گزینه های اسنادی که می توانید یک نسخه از آنها را آپلود کنید عبارتند از:

 • گواهینامه رانندگی
 • گذرنامه
 • کارت ملی
 • تشکیل پرونده مالیاتی
 • قبض آب و برق اخیر
 • مقالات اختلاط
یک اسکرین شات که اسناد مورد نیاز برای اثبات صحت تأیید فیس بوک را نشان می دهد

شما روی فایل ها را انتخاب کنید برای آپلود اسناد خود را فشار دهید.

مرحله 4: قابل توجه بودن را تأیید کنید

این مرحله بعدی “تأیید قابل توجه بودن” نامیده می شود، اما اساساً، شما یک دسته را برای صفحه یا نمایه کسب و کار خود انتخاب می کنید. این امر به ویژه هنگام تأیید نمایه ها مهم است – فیس بوک می خواهد مطمئن شود که نمایه یا صفحه شما چیزی است که مردم واقعاً به آن علاقه مند هستند یا قبل از اعطای تأییدیه جستجو می کنند.

دسته بندی هایی که می توانید انتخاب کنید عبارتند از:

 • اخبار/رسانه ها
 • ورزش ها
 • دولت و سیاست
 • موسیقی
 • روش
 • سرگرمی
 • خالق/بلاگر/اینفلوئنسر دیجیتال
 • گیمر
 • کسب و کار/برند/سازمان
 • دیگر
گزینه های دسته بندی صفحه فیس بوک هنگام درخواست تأیید

مرحله 5: کشور خود را اضافه کنید

مرحله بعدی اضافه کردن کشوری است که شما یا کسب و کارتان در آن شهرت بیشتری دارد. حتی اگر یک شرکت جهانی دارید، باید کشور یا منطقه ای را انتخاب کنید که در آن بیشترین مخاطب را دارید. اگر مطمئن نیستید، می‌توانید با نگاه کردن به Google Analytics وب‌سایت خود یا بینش‌های فیس‌بوک خود، این موضوع را به راحتی کشف کنید.

کشور خود را در فرم تأیید فیس بوک اضافه کنید

مرحله 6: مخاطبان خود را اضافه کنید و همچنین به عنوان شناخته شده است

این مرحله کاملا اختیاری است، با این حال، هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید، تأیید صحت شما برای تیم فیس بوک آسان تر است. توصیه می کنیم اطلاعات اولیه درباره جمعیت شناسی مخاطبان خود را وارد کنید. با این حال، اگر نام دیگر «AKA» برای کسب و کار خود ندارید، مطمئناً می توانید آن بخش را خالی بگذارید.

افزودن اطلاعات مخاطبان و همچنین به عنوان نام هایی برای تأیید فیس بوک

مرحله 7: 5 مقاله اضافه کنید که نشان می دهد صفحه یا نمایه شما به نفع عموم است

این مرحله نیز اختیاری است، اما حرف ما را قبول کنید: این مرحله را نادیده نگیرید. این یکی از بهترین راه ها برای کمک به اثبات ادعای شماست. با گنجاندن حساب‌های رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار، مقالاتی که درباره کسب‌وکار شما صحبت می‌کنند، نمایه‌های ویکی‌پدیا یا هر چیز دیگری که ثابت می‌کند مردم به برند شما علاقه دارند، دنبال می‌کنند یا درباره برند شما صحبت می‌کنند، استدلال قانع‌کننده‌تری ارائه می‌دهید که صفحه شما باید تأیید شود.

افزودن لینک به سایت های قابل توجه برای تأیید فیس بوک

مرحله 8: فرم را ارسال کنید

وویلا! شما درخواست خود را برای تأیید فیس بوک ارسال کرده اید. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام شود این است که صبر کنید.

اگر فیس بوک درخواست من را رد کند چه اتفاقی می افتد

به خاطر داشته باشید که رعایت معیارهای تأیید اولیه تضمینی برای تأیید تأیید نمی شود. ممکن است فیس بوک همچنان درخواست شما را بدون ذکر دلیل رد کند. وقتی این اتفاق می‌افتد، می‌توانید پس از 30 روز دوباره برای تأیید درخواست کنید. اما مطمئن شوید که تلاش بیشتری برای بهبود شانس خود برای تأیید صحت این بار انجام داده اید.

در صورتی که فیس بوک درخواست شما را رد کند، مراحل بعدی احتمالی در اینجا آمده است:

 • با پشتیبانی فیس بوک تماس بگیرید و سعی کنید اطلاعات بیشتری در مورد دلیل رد درخواست خود به دست آورید. درصورتی‌که بتوانید این اطلاعات را دریافت کنید، دقیقاً می‌دانید چه کاری باید انجام دهید تا دفعه بعد درخواست تأیید کنید.
 • محتوای باکیفیت بیشتری ایجاد کنید و یک برنامه منظم پست را حفظ کنید و در عین حال تلاش های بازاریابی فیس بوک خود را افزایش دهید.
 • اگر در سایر شبکه‌های اجتماعی حساب‌های تجاری دارید، مطمئن شوید که حضور خود را در آنجا نیز تقویت کرده‌اید. این همچنین به شما کمک می کند تا شانس خود را برای تأیید در آن پلتفرم ها افزایش دهید.

4 نکته برتر برای تایید در فیس بوک (و تایید شده ماندن)

برای تأیید صحت تلاش می کنید؟ ما چهار نکته مهم برای کمک به شما داریم. و هنگامی که تأیید شدید، می‌خواهید این بهترین شیوه‌ها را ادامه دهید تا مطمئن شوید که قادر به انجام آن هستید ماندن تایید شده است.

1. اطلاعات کسب و کار خود را به روز نگه دارید

اشاره کردیم که یکی از فاکتورهای تایید فیسبوک داشتن پروفایل کامل فیسبوک است. اما شما همچنین باید مطمئن شوید که با هر تغییری همراه هستید. اگر وب‌سایت جدیدی دریافت می‌کنید، مکان فروشگاه را تغییر می‌دهید، ساعت فروشگاه را تنظیم می‌کنید، خطوط محصول جدیدی را اضافه می‌کنید و غیره، باید این موارد را در صفحه فیسبوک خود به‌روزرسانی کنید.

2. به طور منظم در فیس بوک پست کنید

اگر بیش از یک سال است که هیچ محتوای جدیدی در صفحه فیس بوک خود پست نکرده اید، به پلتفرم انگیزه ای برای ارائه وضعیت تأیید به شما نداده اید. اطمینان حاصل کنید که در فیس بوک فعال می مانید و به طور منظم مطالب جدیدی را برای جذب دنبال کنندگان خود پست می کنید.

3. با جامعه درگیر شوید

با درگیر شدن با نظر دهندگان، به اشتراک گذاری محتوایی که به نظر می رسد مخاطبان شما از آن لذت می برند، برگزاری پخش زنده برای تعامل با مخاطبان خود در زمان واقعی و موارد دیگر، یک جامعه بسازید. اگر مخاطب فیس‌بوک درگیر دارید، به پلتفرم ثابت می‌کند که شما یک برند قابل‌توجه هستید و مردم می‌خواهند شما را دنبال کنند و شانس شما را برای تأیید صحت افزایش می‌دهد.

4. به دستورالعمل های جامعه پایبند باشید

فقط به این دلیل که تأیید شده اید به این معنی نیست که تأیید می شوید. اگر به طور مداوم دستورالعمل‌های انجمن را نقض می‌کنید، پلتفرم این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که تأیید شما را لغو کند. اطمینان از سازگاری شما (که انجام آن کار سختی نیست)، فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای و اجرای یک استراتژی بازاریابی مناسب فیس بوک، همگی به شما کمک می کند تا تأیید بمانید.

همین امروز در فیس بوک تأیید شوید

اکنون که می دانید چگونه در فیس بوک تأیید شوید، زمان آن فرا رسیده است که تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کنید تا بتوانید فرم خود را ارسال کنید. از آنجا، بزرگترین کار شما این است که مطمئن شوید یک استراتژی بازاریابی فیس بوک برای افزایش دسترسی و تعامل، علاقه مند کردن مخاطبان به کسب و کار و ایجاد فروش دارید.

نوشتهٔ پیشین
منتظر پیام های خرید تعطیلات بیشتری در سال 2022 باشید
نوشتهٔ بعدی
شگفتی و لذت: برندهایی که آن را به درستی دریافت می کنند

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست