How to Change Your Age on TikTok

چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید

Rate this post

پلتفرم های رسانه های اجتماعی با به دست آوردن جایگاه مهمی در جهان در طول زمان در حال پیشرفت هستند. به لطف این پلتفرم ها، افراد با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این، به لطف این پلتفرم ها می توان در مورد بسیاری از موضوعات پرطرفدار اطلاعات داشت. با این حال، ممکن است در این پلتفرم های رسانه های اجتماعی با موقعیت های منفی مانند زورگویی سایبری، خشونت نوشتاری و رفتار نامناسب نیز مواجه شوید. به خصوص در اپلیکیشن TikTok، بسیاری از کاربران رفتارهای منفی را تجربه می کنند. برجسته ترین آنها به عنوان کاربران زیر سن شناخته می شوند. مقامات Tiktok حساب های بسیاری از کاربران زیر 13 سال را در Tiktok حذف کرده اند. دلیل این امر در TikTok برای جلوگیری از تحت تأثیر قرار گرفتن کاربران زیر سن قانونی توسط محتوایی که برای سن آنها مناسب نیست شناخته شده است. اما اگر می خواهید بدانید “چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید” به خواندن مقاله ادامه دهید.

 • در حالی که TikTok حساب های بسیاری از کاربران زیر سن قانونی را حذف کرد، به روز رسانی دیگری را نیز فاش کرد. یکی از این به روز رسانی ها حذف گزینه تغییر تاریخ تولد است. یکی از مهم ترین دلایل این امر جلوگیری از قرار گرفتن جوانان در معرض هدایت نادرست با تأثیرپذیری از محتوای نامناسب برای سن خود است.
 • بسیاری از کاربران TikTok پس از حذف گزینه تغییر تاریخ تولد، با مشکلات مختلفی مواجه می شوند. به خصوص بسیاری از افرادی که هنگام ثبت نام تاریخ تولد را اشتباه وارد کرده اند، مشمول محدودیت های TikTok هستند. کاربران TikTok که می خواستند از این وضعیت اجتناب کنند، شروع به جستجوی راه حل های مختلف کرده اند.

اگر به این فکر می کنید که چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید، در جای درستی هستید. اطلاعات دقیق و راه حل های این موضوع در ادامه مقاله آورده شده است. به این ترتیب می توانید به سرعت پاسخ سوال خود را بیابید و محدودیت سنی TikTok را حذف کنید.

آیا امکان تغییر سن در TikTok وجود دارد؟

TikTok با سیاست حفظ حریم خصوصی و محدودیت سنی TikTok، حساب های کاربران زیر 13 سال را حذف کرده است. همچنین دسترسی به برخی از ویژگی‌های TikTok را برای کاربران 13 تا 16 ساله محدود کرده است. این محدودیت‌ها اجازه دسترسی به ویژگی‌های مختلف برنامه را نمی‌دهد، زیرا ارسال پیام‌های مستقیم و ارسال نظرات ویدیویی در این محدوده سنی امکان‌پذیر نخواهد بود. اگر هنگام ثبت نام به اشتباه سنی را در این محدوده انتخاب کرده اید و متوجه شده اید که حقوق شما در اپلیکیشن محدود شده است، امکان رفع این مشکل وجود دارد.

 • شما باید با خدمات مشتری تماس بگیرید و مشکل خود را به آنها بگویید تا سن شما برطرف شود. به این ترتیب، می توانید سن خود را در برنامه TikTok تغییر دهید و شرایط استفاده خود را بهبود بخشید.
 • تغییر سن شما منطقی تر خواهد بود، زیرا باز کردن یک حساب جدید TikTok، بازیابی فالوورهای خود، آپلود مجدد محتوای خود و معرفی آن به مردم چالش برانگیز خواهد بود. به این ترتیب، به جای اینکه دوباره یک فرآیند پیچیده را پشت سر بگذارید، می توانید بدون از دست دادن تلاش خود، سن خود را با تیم پشتیبانی TikTok تغییر دهید.

مراحل یادگیری «چگونه تاریخ تولد خود را در TikTok تغییر دهیم؟»

برای اصلاح سن اشتباه خود باید اقداماتی انجام دهید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با حل مشکل خود با تیم پشتیبانی TikTok از شر محدودیت ها خلاص شوید. در زیر تمام مراحل برای شما به تفصیل آمده است.

چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید
 • ابتدا باید اپلیکیشن TikTok را باز کنید. در صفحه TikTok، یک بخش نمایه در گوشه سمت راست پایین وجود دارد. روی این گزینه کلیک کنید.
 • هنگامی که وارد صفحه پروفایل می شوید، سه خط افقی را در گوشه سمت راست بالا مشاهده خواهید کرد. روی این علامت کلیک کنید.
 • در این بخش، «تنظیمات و حریم خصوصی» را مشاهده خواهید کرد. پس از کلیک بر روی این گزینه منتظر بمانید تا صفحه ظاهر شود.
چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید
 • در صفحه ظاهر شده باید بخش «گزارش مشکل» را بیابید. بنابراین با کلیک بر روی این بخش به گزینه “حساب و پروفایل” هدایت خواهید شد.
 • منوی ویرایش پروفایل در گزینه “حساب و نمایه” ظاهر می شود. آنچه شما باید در اینجا به دنبال آن باشید گزینه “سایر” است. پس از یافتن آن، به مرحله ای می رسید که می توانید با تیم پشتیبانی TikTok تماس بگیرید.
 • به عنوان آخرین مرحله، می‌توانید از بخش «به کمک بیشتری نیاز دارم» با تیم پشتیبانی TikTok تماس بگیرید. شما باید مشکلی را که با آن مواجه هستید در صفحه مشکل گزارش بنویسید. به این ترتیب می توانید پیام خود را ایجاد کنید، روی گزارش کلیک کنید و پیام خود را به تیم پشتیبانی ارسال کنید.

با دنبال کردن این مراحل، می‌توانید مشکل سن خود را به تیم TikTok بگویید و منتظر پاسخ آن‌ها همراه با راه‌حل باشید. تیم پشتیبانی TikTok تا چند روز دیگر به شما ایمیل خواهد زد. در این ایمیل، تیم پشتیبانی TikTok از شما عکس شناسه رسمی خود را برای تأیید تاریخ تولدتان می‌خواهد. پس از ارسال مدارک مورد نیاز، باید منتظر بررسی تیم پشتیبانی باشید. می توانید اطلاعات دقیقی را که توسط پشتیبانی TikTok به اشتراک گذاشته شده است، جستجو کنید. تیم پشتیبانی اسناد شما را در مدت زمان کوتاهی ارزیابی خواهد کرد. سپس، تاریخ تولد را در حساب شما به روز می کنند و محدودیت ها را حذف می کنند. اگر مشکل دیگری با حساب TikTok خود دارید، نحوه بازیابی حساب tiktok خود را در اینجا ببینید.

بیاموزید اگر نمی توانید محدودیت سنی را در TikTok حذف کنید، چه کاری انجام دهید

اگر هنگام ثبت نام در TikTok سن خود را اشتباه وارد کرده اید و در نتیجه با محدودیت هایی مواجه شدید، باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. با این حال، ممکن است در برخی موارد مشکلاتی وجود داشته باشد، مانند اینکه اجازه نمی دهند سن را در حساب خود تغییر دهید. اگر نمی توانید سن خود را در TikTok تغییر دهید، می توانید با باز کردن یک حساب کاربری جدید TikTok این مشکل را برطرف کنید. پس از باز کردن یک حساب کاربری جدید TikTok، با وارد کردن صحیح سن خود در سیستم به راحتی می توانید از برنامه استفاده کنید. و اگر می خواهید فالوورهای خود را افزایش دهید و اکانت خود را به سرعت افزایش دهید، صفحه خرید فالوور tiktok را در اینجا بررسی کنید.

 • به یاد داشته باشید که ضروری است هنگام ثبت نام در TikTok از دروغ گفتن در مورد سن خود خودداری کنید. امروزه بسیاری از افراد زیر سن قانونی به دلیل پلتفرم های رسانه های اجتماعی با مشکلاتی مواجه می شوند. بنابراین، اگر زیر سن قانونی هستید و می‌خواهید بدون محدودیت از TikTok استفاده کنید، می‌توانید با پشتیبانی و کنترل والدین از برنامه استفاده کنید.

نتیجه

پستهای اخیر

چگونه در TikTok فالوور به دست آوریم

چگونه در TikTok فالوور به دست آوریم

TikTok یک پلتفرم رسانه اجتماعی است که بر اساس ارسال ویدیوهای کوتاه به سایر کاربران ساخته شده است. علاوه بر این، TikTok یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای پخش آنلاین ویروسی است…

نحوه تایید در TikTok

نحوه تایید در TikTok

65 میلیون در سال 2017. 1 میلیارد در سال 2021. این چیست؟ رشد جمعیت در اروپا؟ یا درآمد مرفه ترین ماینرهای بیت کوین در طول سال…

در این مقاله، با تمام جزئیات نحوه تغییر سن خود در TikTok آشنا شده اید. با اطلاعات دقیق و راه حل های مربوط به این موضوع، می توانید محدودیت های TikTok را حذف کنید. عدم دسترسی به برخی از محتواها و استفاده صحیح از ویژگی های برنامه به دلیل محدودیت سنی ممکن است تجربه ای منفی برای شما ایجاد کند. با این حال، این خط مشی حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط TikTok از تأثیر نامطلوب کاربران زیر سن قانونی توسط محتوای نامناسب در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی جلوگیری می کند. بنابراین، اگر به طور تصادفی سن نادرستی را در TikTok وارد کردید، برای رفع آن و رهایی از محدودیت‌ها اقدام کنید.

اگر به دلیل محدودیت سنی TikTok مشکل دارید و از محدودیت های ناشی از انتخاب اشتباه سنی ناراحت هستید، به دنبال راه حلی برای این مشکل هستید. بنابراین، ممکن است سوالاتی داشته باشید. در زیر پرسش ها و پاسخ های متداول برای شما آورده شده است. بررسی این پرسش ها و پاسخ ها ممکن است به شما کمک کند تا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید.

نوشتهٔ پیشین
چرا اینستاگرام عکس ها را در گوشی من ذخیره می کند؟
نوشتهٔ بعدی
2022 بسته بندی شده – به روز رسانی محصول NapoleonCat

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.