Aesthetic Instagram Bio featured image

چگونه یک بیو زیبایی شناسی اینستاگرام بنویسیم؟ (با مثال)

Rate this post

بخش بیو اینستاگرام Killer Pitch آسانسور شماست. زمان شما برای درخشش و فروش است شما به دنبال کنندگان جدید و بالقوه به هر حال اینستاگرام بیش از 1.2 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. دیگر چگونه مردم بدانند که شما برای چه چیزی ایستاده اید؟

Gram در جلوه های بصری رشد می کند. یک اینستا زیبایی حساب فقط تصاویر، قرقره ها و شبکه های خوراک نیست. این قوانین در مورد توضیحات نوشتاری شما اعمال می‌شود، با استفاده از شکلک‌ها و رنگ‌های مرتبط در عکس نمایه و نکات برجسته داستان.

مثل آهنگ قدیمی که می شناسیم، عشق و ازدواج: شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید!


بازاریابی اینستاگرام آسانتر شد

اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و 90 درصد از وقت خود را صرف کارهای بازاریابی خود کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بیو اینستاگرام چیست؟

از هر کسی بپرسید، آنها به شما خواهند گفت بیو اینستاگرام متنی است که برای توصیف خود، شرکت یا پیشنهادتان استفاده می کنید. این 150 کاراکتر اولین چیزی است که مردم در هنگام بازدید از نمایه شما را می شناسند. این پیام می تواند افراد بلاتکلیف را به دنبال کردن یا عدم دنبال کردن شما وادار کند. پیزی آسان. و درست است: آن است یک بیو اینستاگرام

با این حال، این یک بیوگرافی زیباشناختی اینستاگرام نیست.

بنابراین…

بیو زیبایی شناسی اینستاگرام چیست؟

همراه با 150 کاراکتر توضیحات شما، چندین چیز در بالای پروفایل اینستاگرام شما اولین برداشت را ایجاد می کند. تصور شما، از تجارت شما، از پیشنهاد شما.

جدای از بیوگرافی ذکر شده در بالا، سایر عناصری که در زیر مشاهده می کنید ایجاد انتظار از شما به عنوان یک خالق، یک مربی، یک صاحب کسب و کار، یک سرگرم کننده، یک شخص – انسان پشت پرده.

  • عکس پروفایل
  • نام کاربری
  • بخش نام
  • متن زیستی
  • داستان های برجسته
  • بخش پیوند
  • فراخوانی برای اقدام
  • پست های پین شده
  • استفاده خلاقانه از هشتگ ها، ایموجی ها، فونت ها، لینک ها، کلمات کلیدی

ممکن است این یک تعریف تا حدی غیر متعارف در مورد بیو باشد، اما یک بیوگرافی زیبای اینستاگرام چیزی بیش از یک بلوک متن کوتاه است.

شما شخصیت پشت حساب هستید. شما پیامی برای اشتراک گذاری دارید، بله.

اما شما همچنین یک سبک شخصی دارید که می تواند باعث شود کسی شما را دوست داشته باشد یا نه. هدف یک بیو زیبای اینستاگرام کمی خودنمایی، سرگرمی و خلاقیت است. جذب کنند مردم شما، قبیله شما.

شجاعت متفاوت بودن داشته باش!

حالا شاید فکر کنید…

چگونه یک بیو زیبای اینستاگرام بسازیم؟

چه صاحب کسب‌وکار باشید، چه حرفه‌ای در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی باشید یا فقط به راه‌اندازی کسب‌وکار جدید خود فکر کنید، می‌خواهید در دنیای آنلاین موفق شوید. به بخش های زیر نگاه کنید و از آن الهام بگیرید زیست زیبایی شناختی ایده ها و نکات

عکس پروفایل

عکس پروفایل اینستاگرام را پاپ کنید. اجازه دهید چهره شما را نشان دهد. اندازه کوچک دیدن کل وضعیت بدن را سخت می کند.

به عنوان مثال، از رنگ های برند برای اضافه کردن پس زمینه پشت صورت خود استفاده کنید. Canva یا PFPmaker می توانند به شما کمک کنند برجسته شوید.

اگر یک حساب تجاری دارید، لوگو یا تصویر خود را که نشان دهنده برند شما است اضافه کنید. باز هم با یک الگوی رنگی درست.

برای راهنمایی های بیشتر، این ویدئو توسط بازاریاب اینستاگرام الیز دارما را ببینید:

نام کاربری

نام کاربری نام نمایه شبکه های اجتماعی شماست (آن را با قسمت نام اشتباه نگیرید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت). این نام باعث می شود مردم شما را بشناسند و به یاد آورند یا از آنجا دور شوند. حد مجاز 30 کاراکتر است.

هر شماره ای را از دست بدهید مگر اینکه اعدادی به نام کسب و کار خود داشته باشید. اعداد باعث می‌شوند پروفایل‌ها جعلی به نظر برسند، انگار فقط یک اسپم یا حساب غیرفعال دیگر است.

برای شرکت ها، یک انتخاب آسان نام شرکت است. به یاد داشته باشید که سیاست اینستاگرام به نام های کاربری اینستاگرام اجازه استفاده از دامنه ها، به عنوان مثال flowers.com را نمی دهد.

اگر در حال ساختن یک برند شخصی هستید، دو گزینه وجود دارد: یا از نام و نام خانوادگی خود یا یک کلمه کلیدی خاص استفاده کنید، اما نام کاربری هرزنامه نباشد. بنابراین اگر نام شما جین اسمیت است، می توانید ترکیبی از نام و نام خانوادگی یا چیزی را انتخاب کنید که موقعیت شما را محدود کند، برای مثال، باغبانی با جین یا jane.the.gardener.

برای نکات بیشتر، ویدیوی بلیک اندرسون را ببینید:

بخش نام

نام خود را اضافه کنید، درست است؟ اما آیا می دانستید که این بخش می تواند حاوی هشتگ یا ایموجی نیز باشد؟ برخلاف نام کاربری. در قسمت نام کمی خلاقیت به خرج دهید.

ایموجی هایی متناسب با برند یا شخصیت خود اضافه کنید. چرا؟ این نام در زیر قسمت نام کاربری در نمایه شما قابل مشاهده است و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ باعث علاقه می شود.

هشتگ ها یا کلمات کلیدی نیز می توانند در اینجا کمک کنند. با افزودن آنها به بخش نام خود، افراد به راحتی کسب و کار شما را از طریق عملکرد جستجو پیدا می کنند. شما فضای بیشتری در بیو خود دارید تا پیام خود را بدرخشید.

برای دریافت بینش بیشتر و دانستن تفاوت بین نام کاربری و بخش نام، این ویدیوی مارک وارنکن را ببینید

متن بیوگرافی

لحن مناسبی را تنظیم کنید و به وضوح بیان کنید که دنبال کنندگان جدید شما چه چیزی را می توانند ببینند. گفتن داستان خود در 150 کاراکتر چالش برانگیزتر از آن چیزی است که فکر می کنید. پس پیام یکی است.

با افزودن ایموجی ها و فونت های اینستاگرام مرتبط برای ایجاد یک پیام، از پیام رسانی پشتیبانی کنید بیوگرافی زیبای اینستاگرام که با سبک و مشخصات شما مطابقت دارد.

بابی کریگر موارد بیشتری را در ویدیوی خود به اشتراک می گذارد، پس حتما آن را تماشا کنید:

داستان های برجسته

همه ما در اینستاگرام استوری می سازیم. نکات برجسته داستان راهی عالی برای نشان دادن پیشنهاد و تجارت شماست. که در بیوگرافی زیبای اینستاگرام، استوری های هایلایت شده شما باید با فید و رنگ های برند شما سازگار باشد.

راهنمای گام به گام همیشه ایده خوبی است، درست است؟ این یکی از itsModernMille عالی است!

بخش پیوند

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که فقط یک لینک در قسمت بیو اضافه کنید. اگر فقط با یک مورد مشکل دارید، خوب است به شرطی که مطمئن شوید خواندن آن آسان است و پر از UTM و کاراکترهای خاص نیست.

پیوند خود را با bit.ly کوتاه کنید تا یک کلمه کلیدی یا نام رمز منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

اگر مکان‌های بیشتری در وب برای نشان دادن دارید، مانند پادکست، کانال YouTube، یا صفحات فرود برای پیشنهادات خود، از ابزارهایی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند یک صفحه فرود برای همه اتاق‌های آنلاین خود ایجاد کنید.

این می تواند linktr.ee یا هر سرویس مشابه دیگری باشد. یک امتیاز خوب این است که معمولاً آمار دقیق پیوندها را دریافت می کنید تا بررسی کنید که کدام یک جذابیت بیشتری دارند.

در بخش آمار، هنگامی که اینستاگرام به یکی از کانال های اصلی شما تبدیل شد، ارزش آن را دارد که به دنبال ابزارهای مدیریت اینستاگرام برای تجارت مانند NapoleonCat باشید.

آموزش را با ابزارهای دیگر تهیه شده توسط جاستین براون بررسی کنید. خیلی عالی است.

پست های پین شده

پست های پین شده این روزها ضروری است. می‌توانید محتوای با بهترین عملکرد، جذاب‌ترین محتوا، پست‌های پیشنهادی خود یا «درباره شما» را برجسته کنید.

وقتی بازدیدکنندگان سه پست برتر در حرص و طمع اینستاگرام شما را می بینند، به احتمال زیاد روی آنها کلیک کرده و دنبال کننده شما می شوند. خلق كردن بیوگرافی زیبای اینستاگرام، مطمئن شوید که پست‌های شما از نظر بصری بی‌عیب و نقص هستند و وقتی صحبت از طرح‌های رنگی به میان می‌آید.

Shine with Natasha خلاصه ای عالی از استفاده استراتژیک از این بخش از بیوگرافی شما دارد. چای یا قهوه بنوشید و ویدیوی او را تماشا کنید:

نمونه هایی از بایوس زیبایی شناسی اینستاگرام

مثال 1: @theessentialsclub

نمایه: @theessentialsclub

بیوگرافی زیبایی اینستاگرام - theessentialsclub

این حساب از نظر بصری جذاب است. بیو اینستاگرام مملو از کلمات کلیدی است اما بیش از حد بارگذاری نشده است. فقط یک ایموجی دارد که مستقیماً به صفحه ای با لینک ها و ویدیوهای YouTube بیشتر اشاره می کند. داستان های هایلایت شده و کل فید دارای طرح رنگی مشابهی هستند. نمایه برای چشم آسان است.

مثال 2: @copyposse

نمایه: @copyposse

بیوگرافی زیبایی اینستاگرام - copyposse

این نمایه دارای چندین عنصر است بیوگرافی زیبای اینستاگرام. این یک پروفایل پر انرژی است و از رنگ های مشابه در هایلایت های استوری و پست ها استفاده می شود. بخش نام دارای یک نام و متن اضافی برای کمک به یافتن آن در جستجوی اینستاگرام است. کلمات کلیدی در بیو

مثال 3: @onepinemarketing

نمایه @onepinemarketing

بیوگرافی زیبایی اینستاگرام - onepinemarketing

جاستینا یک مثال عالی در اینجا دارد. لطفاً به رنگ ها و قوام در استفاده از آنها در سراسر نمایه نگاه کنید. پست‌های پین‌شده جالب هستند و جلد داستان‌های برجسته از نظر گرافیکی برجسته هستند. بخش نام شامل کلمات کلیدی است. او از linktr.ee برای هدایت ترافیک به مکان های دیگر در وب استفاده می کند. ایموجی های رنگارنگ فوراً ظاهر می شوند.

مثال 4: @katrinalebar

مشخصات: @katrinalebar

بیو اینستاگرام زیبایی - katrinalebar

کاترینا یک متن زیستی عالی و مختصر را با زیبایی‌شناسی گرافیکی دلپذیر ترکیب می‌کند. رویکرد مینیمالیستی، بدون رنگ های بیش از حد و انفجاری. بسیار خوب.

مثال 5: @thegoodtrade

مشخصات: @thegoodtrade

بیوگرافی زیبای اینستاگرام - thegoodtrade

نمایه مینیمالیستی دیگر. رنگ ایموجی ها با رنگ های استفاده شده در پست ها و ویدیوها مطابقت دارد و متن بیو کوتاه و شیرین است. هیچ نکته‌ی برجسته‌ی داستانی اضافه‌ای وجود ندارد، که یکی از آن‌ها را هیجان‌انگیز و یک انتخاب واضح برای بررسی می‌کند.

بیایید خلاصه کنیم

بیوگرافی زیبایی شناسی اینستاگرام می تواند به شما کمک کند از حساب های مشابه در جایگاه خود متمایز شوید.

مطمئن شوید که از تمام جنبه‌های بیو استفاده می‌کنید و ایده‌هایی را اجرا می‌کنید که ممکن است دیگران از آنها غافل شوند: کلمات کلیدی و ایموجی در نام اینستاگرام شما، طرح‌های رنگی در تصاویر نمایه و استوری‌های برجسته، و عکس نمایه‌ای که ظاهر می‌شود.

ترکیبی از این عناصر، در کنار هم، یک پروفایل زیبا در اینستاگرام ایجاد می کند که می تواند به شما کمک کند فالوورهای جدیدی را جذب کنید که با شما تعامل و تعامل دارند.

برای اینکه از استراتژی تبلیغات اینستاگرام خود بهترین بهره را ببرید، از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی مانند NapoleonCat استفاده کنید تا به شما کمک کند چندین حساب IG را از یک مکان مدیریت کنید، محتوا را برنامه ریزی کنید، نظارت خودکار محتوا را انجام دهید، و تجزیه و تحلیل و گزارش های عمیق دریافت کنید.

ابزار مدیریت همه کاره اینستاگرام

ابزار مدیریت همه کاره اینستاگرام

نظرات و DM ها را مدیریت کنید، پست ها را برنامه ریزی کنید، پروفایل های خود و رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید و گزارش های فوری دریافت کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
نحوه غیرفعال کردن نظرات در اینستاگرام (برای همه پست ها به طور همزمان)
نوشتهٔ بعدی
چگونه گوش دادن اجتماعی لینکدین می تواند برند شما را رشد دهد؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست