How to Make A Picture Fit on Instagram

چگونه یک تصویر مناسب در اینستاگرام ایجاد کنیم

Rate this post

شما ممکن است یک عکس را در اینستاگرام آپلود کنید تا متوجه شوید که اینستاگرام آن را برش داده است. ممکن است متوجه شوید که اینستاگرام بخش های مهمی از تصویر شما را برش داده است که می تواند نگران کننده باشد. این مشکل می تواند شما را دچار سوال کند که آیا روشی برای برش عکس وجود دارد تا در اینستاگرام قرار بگیرد. هر چقدر هم که ناخوشایند به نظر برسد، اینستاگرام دارای نسبت برش است که برای هر عکسی که در پلتفرم دانلود می کنید اعمال می شود. پس چگونه می‌توانیم عکس‌های خود را در اینستاگرام بدون برش کردن، تغییر اندازه دهیم؟ اندازه عکس اینستاگرام ایده آل برای استفاده از چه اندازه خواهد بود؟

برای کمک به درک بهتر اندازه عکس اینستاگرام و اینکه چه کارهایی می توانید انجام دهید تا عکس های خود را در اینستاگرام قرار دهید، اطلاعات مربوط به اندازه عکس اینستاگرام را برای پست های شما در اختیار شما قرار می دهیم. علاوه بر این، نحوه تغییر اندازه تصاویر اینستاگرام خود را در این مقاله توضیح خواهیم داد.

اندازه عکس اینستاگرام چقدر است؟

ایجاد اینستاگرام عالی چالش برانگیز است. شما باید هر عنصری از جمله فیلترها، رنگ ها، هشتگ ها و توضیحات را در نظر بگیرید. با این حال، اندازه تصویر همانی است که باید بیش از همه ملاحظات دیگر روی آن تمرکز کنید. اندازه تصویری که انتخاب می کنید بر ظاهر و احساس اکانت اینستاگرام شما تأثیر می گذارد.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی ارائه کردیم، می توانید تعجب کنید که “اندازه توصیه شده عکس اینستاگرام چقدر است؟”. قبل از اینکه به سوال شما پاسخ دهیم، باید بدانید که اندازه عکس اینستاگرام مناسب بر اساس آنچه در پلتفرم به اشتراک می گذارید متفاوت است.

اندازه های توصیه شده برای استوری های اینستاگرام 1080 در 1920 پیکسل است. علاوه بر این، اندازه عکس پروفایل اینستاگرام 320 در 320 پیکسل است. با این حال، به یاد داشته باشید که اگر پست های اینستاگرام را به اشتراک بگذارید، ممکن است افقی، مربع یا عمودی باشند. علاوه بر این، هر یک از این دسته بندی های پست نیاز به اندازه تصویر جداگانه دارند. در نتیجه، اگر قصد ارسال مطالب در اینستاگرام را دارید، اندازه پست اینستاگرام باید به صورت زیر باشد:

اندازه عکس اینستاگرام

اندازه پست اینستاگرام: منظره

در اینستاگرام، تصاویر منظره، تصاویر بزرگ و افقی هستند که کل کادر را اشغال می کنند. با نسبت تصویر 1.91:1، اندازه تصویر ایده آل آنها 1200 x 608 پیکسل است. هنگام ارسال یک تصویر منظره در اینستاگرام، اطمینان حاصل کنید که “استفاده از اندازه کامل” را انتخاب کنید تا از برش دادن تصویر توسط اینستاگرام جلوگیری کنید.

با این حال، به خاطر داشته باشید که اکثر پست‌های اینستاگرام در فرمت افقی دارای نسبت تصویر 16:9 هستند که باعث می‌شود اینستاگرام عکس را برش دهد و به پست حاشیه سیاه بدهد. ممکن است لازم باشد عکس‌های اینستاگرام را با نسبت تصویر مناسب تغییر اندازه دهید تا از این اتفاق جلوگیری شود.

اندازه پست اینستاگرام: مربع

پست های اینستاگرام اغلب تصاویر مربعی هستند که به صورت خودکار برش داده شده اند. با نسبت ابعاد استاندارد اینستاگرام 1:1، اندازه تصویر ایده آل آنها 1080 x 1080 پیکسل است. امروزه یکی از ساده ترین روش ها برای اشتراک گذاری پست های اینستاگرام، گرفتن و آپلود عکس های مربع شکل است.

اندازه پست اینستاگرام: عمودی (پرتره)

برخلاف تصاویر افقی (منظره)، تصاویر عمودی (پرتره) عکس هایی با اندازه کامل و عمودی هستند که اغلب در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شوند. اندازه تصویر ترجیحی آنها 1080 x 1350 پیکسل با نسبت تصویر 4:5 است.

توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید اینستاگرام تصویر شما را برش دهد، باید یک عکس پرتره با نسبت تصویر 4:5 دانلود کنید. اگر این کار را نکنید، اینستاگرام تصویر شما را برش می دهد و جزئیات کلیدی محتوای خود را از دست خواهید داد.

اهمیت استفاده از اندازه مناسب عکس اینستاگرام

ممکن است اهمیت اندازه عکس اینستاگرام نادیده گرفته شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که انتخاب اندازه ایده آل عکس اینستاگرام ممکن است بر محبوبیت محتوای شما تأثیر بگذارد و شانس شما را برای جذب بینندگان افزایش دهد.

بنابراین، اگر تعجب می‌کنید که چرا استفاده از اندازه مناسب عکس اینستاگرام مهم است، این مزایا را در نظر بگیرید:

اهمیت استفاده از اندازه مناسب عکس اینستاگرام
  1. عکس های شما تار به نظر نمی رسند.
  2. این کار از برش تصویر شما جلوگیری می کند و از از دست دادن بخش قابل توجهی از محتوای مشترک خود جلوگیری می کند.
  3. مطالب شما جذاب تر و جذاب تر به نظر می رسد.
  4. مطالب شما را به بهترین شکل ممکن نمایش می دهد.

نحوه تغییر اندازه عکس برای اینستاگرام

جای تعجب نیست که ویرایش و آپلود عکس در اینستاگرام به زمان و تلاش نیاز دارد. بهتر است نحوه ویرایش پست های اینستاگرام را به خوبی یاد بگیرید. علاوه بر این، زمان بیشتری می برد، به خصوص اگر عکس شما در اینستاگرام جا نمی شود. بنابراین، ما در اینجا به شما توصیه می کنیم که چگونه اندازه عکس اینستاگرام خود را تنظیم کنید تا بتوانید در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید.

اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید یا از کجا شروع کنید، مراحلی را که در زیر ارائه کرده‌ایم بررسی کنید:

از یک اپلیکیشن استفاده کنید

ممکن است برای قرار دادن یک تصویر کامل در اینستاگرام به یک برنامه شخص ثالث نیاز داشته باشید، بنابراین می توانید این کار را با استفاده از برنامه هایی مانند Adobe Express، Squaready یا Nocrop انجام دهید. اگر ترجیح می‌دهید تنظیماتی را روی گوشی خود انجام دهید، می‌توانید برنامه‌هایی مانند Studio Design را در گوشی هوشمند آیفون یا اندروید خود دانلود کنید.

مراحل تغییر اندازه تصویر اینستاگرام

برنامه‌هایی که در بالا توضیح دادیم خدمات ممتازی را در ازای قیمت ارائه می‌کنند، حتی اگر آنها خدمات رایگانی را نیز ارائه می‌دهند که می‌توانید برای تغییر اندازه تصویر اینستاگرام خود مفید باشید.

عکس خود را در برنامه آپلود کنید

پستهای اخیر

نحوه حذف استوری در اینستاگرام

نحوه حذف استوری در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری عکس‌ها با فالوورها است زیرا صرفاً بر روی تصاویر بصری تمرکز دارد. اینستاگرام در ستتی موفق شد…

پس از انتخاب برنامه مورد نظر برای استفاده، باید عکس خود را در برنامه آپلود کنید تا اندازه آن برای اندازه تصویر ایده آل اینستاگرام تغییر کند. اکثر برنامه های ذکر شده در بالا از عکس ها با فرمت های JPG یا PNG پشتیبانی می کنند.

تغییر اندازه تصویر

هنگامی که عکس خود را آپلود کردید، می توانید اندازه آن را مطابق با نیازهای اینستاگرام تغییر دهید. برای شروع، می توانید با استفاده از اندازه استاندارد پست اینستاگرام، اندازه تصویر خود را به 1080 x 1080 پیکسل با نسبت تصویر 1:1 تغییر دهید. با این حال، به خاطر داشته باشید که این قانون برای پست های مربعی صدق می کند. اگر اندازه عکس‌های شما یکسان باشد، می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید.

نحوه تغییر اندازه عکس در اینستاگرام

اگر می‌خواهید تصویر افقی یا عمودی را آپلود کنید، از نسبت تصویر 4:5 برای پست‌های عمودی و از نسبت تصویر 1.91:1 برای پست‌های افقی استفاده کنید. اگر از نسبت تصویر 4:5 استفاده کنید، تصویر شما عمودی ترین فضای اینستاگرام را بدون خطر برش پر می کند. تا زمانی که این معیارها را رعایت کنید، اینستاگرام عکس‌های شما را هنگام اشتراک‌گذاری برش نمی‌دهد.

دانلود تصویر

پس از اتمام تلاش های ویرایش و تغییر اندازه، می توانید تصویر اصلاح شده را دانلود کنید. هنگام استفاده از برنامه‌ها، احتمالاً دکمه‌ای با برچسب «صادر کردن تصویر» یا «ذخیره تصویر» مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد تصویر را در رایانه، تبلت یا دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید. ابتدا می توانید تصویری را که اندازه آن را تغییر داده اید در هر سایت رسانه اجتماعی با دانلود آن به اشتراک بگذارید.

عکس خود را در اینستاگرام آپلود کنید

اگر تا اینجا خوانده باشید، از قبل می‌دانید که چگونه اندازه عکس‌های خود را تغییر دهید تا هنگام اشتراک‌گذاری عکس‌ها، اینستاگرام آن‌ها را برش ندهد. مرحله آخر این است که مطالب خود را با آپلود یک تصویر در اینستاگرام با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. اینستاگرام عکس شما را برش نمی دهد زیرا شما آن را تغییر داده اید. در این مرحله می توانید فیلترهای اینستاگرام را اعمال کنید تا جذابیت بصری تصویر خود را افزایش دهید.

فراموش نکنید زمانی که برای پست کردن عکس خود آماده هستید یک عنوان یا هشتگ اضافه کنید تا مخاطبان شما بتوانند مهارت ها و مطالب شما را ببینند.

نتیجه

برای جمع بندی، در این مقاله در مورد اندازه عکس اینستاگرام صحبت کردیم تا به شما در درک نسبت برش اینستاگرام هنگام آپلود عکس کمک کند. علاوه بر این، ما توضیح دادیم که چگونه ساختن تصاویر در اینستاگرام به شما کمک می کند تا تصاویر خود را بدون مشکل ارسال کنید. امیدواریم این مقاله در ارائه نکاتی در مورد تغییر اندازه عکس شما موفق شده باشد تا اینستاگرام آن را برش ندهد.

نوشتهٔ پیشین
API چیست و چرا برای اجتماعی مهم هستند؟
نوشتهٔ بعدی
بهترین قالب های ایمیل مارکتینگ

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست