Twitter Communities 1

یک فضای آنلاین انحصاری برای جذب مخاطبان شما

Rate this post

توییتر در تلاشی برای جذاب‌تر کردن پلتفرم خود برای طرفداران سرسخت و تازه واردان، چندین ویژگی جدید را در چند سال گذشته معرفی کرد.

یکی از شناخته‌شده‌ترین و قدردان‌ترین تلاش‌ها، اجتماعات توییتر بود که فضای آنلاین انحصاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به بحث‌هایی که بیشتر به آن‌ها اهمیت می‌دهند نزدیک‌تر شوند.

اگر سناریوی فعلی را رعایت کنید، جوامع توییتر به طور فزاینده ای به چشم می خورند و دلیل خوبی هم دارد. برندها اکنون به دنبال راه‌های نوآورانه برای استفاده از جوامع توییتر هستند تا به مخاطبان خود برسند.

آنها فرصتی برجسته برای ایجاد جامعه ای از طرفداران برند و تقویت دیده شدن برند ارائه می دهند.

اگر کسب‌وکاری هستید که می‌خواهید بدانید چگونه برند خود را با کمک انجمن‌های توییتر رشد دهید، دقیقاً در مکان مناسبی هستید.

در این پست، در مورد اینکه چگونه می توانید از انجمن های توییتر به عنوان یک کانال بازاریابی بالقوه استفاده کنید، بحث خواهیم کرد که به ایجاد و پرورش روابط ارزشمند با خریداران احتمالی و مشتریان فعلی شما کمک می کند. شروع کنیم:

انجمن های توییتر چیست؟

انجمن‌های توییتر گروه‌های آنلاینی هستند که در آن افراد می‌توانند با افراد دیگری با همان علایق تعامل داشته باشند.

تا زمانی که از شرایط خدمات توییتر پیروی کنند، جوامع توییتر می تواند بر اساس هر نوع علاقه خاصی باشد. در این فضاهای اختصاصی، کاربران می توانند ارتباط برقرار کنند، محتوا را به اشتراک بگذارند و بحث و گفتگو کنند.

مشابه فیس بوک و اسلک، کاربران قادر به ایجاد و تعدیل این جوامع اجتماعی هستند.

در اینجا نمونه ای از انجمن در توییتر آمده است برای دوستداران کفش ایجاد شده است تا گرد هم آیند و درباره همه کفش های ورزشی بحث کنند:

هر کسی می‌تواند توییت‌ها را در این انجمن‌ها مشاهده کند، اما فقط اعضای انجمن می‌توانند شرکت کنند و در بحث شرکت کنند.

افراد می توانند انجمن ها را در توییتر به عنوان ادمین و ناظر راه اندازی و مدیریت کنند که مکالمات را سرگرم کننده، آموزنده و مرتبط نگه می دارند. آنها همچنین قوانین جامعه را اجرا می کنند.

همچنین، فردی که دعوت برای پیوستن به یک انجمن را می پذیرد، عضو آن می شود. یک فرد همچنین می‌تواند درخواست عضویت در انجمن را بدهد و سرپرست انجمن می‌تواند آن را بپذیرد.

چگونه انجمن های توییتر ایجاد کنیم؟

هدف اصلی انجمن‌های توییتر این است که به افراد اجازه دهیم گروهی از افراد ایجاد کنند که علایق، سرگرمی‌ها، اهداف و علایق یکسانی دارند.

برای ایجاد یک انجمن در توییتر، باید (اینجا 👉) یک فرم برای تایید ارسال کنید بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید در اینجا شکل به نظر می رسد:

فرم علاقه جوامع

پس از انجام این کار، باید منتظر تایید باشید. پس از تأیید، سازندگان انجمن می‌توانند مرکزی بسازند که کاربران توییتر را قادر می‌سازد تا بحث‌های مرتبط داشته باشند.

توجه داشته باشید: یک کاربر توییتر برای باز کردن یک انجمن لازم نیست در نوع خاصی از صنعت یا ژانر باشد.

نحوه یافتن، عضویت و توییت در یک انجمن توییتر

بازاریابان برای ایجاد یک انجمن جذاب و اختصاصی برای مشتریان فعلی و بالقوه برند خود، باید جوامع دیگر را در توییتر درک کنند. بنابراین، اولین چیز – چگونه جوامع توییتر را پیدا کنیم؟

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای پیدا کردن و پیوستن به انجمن مورد علاقه خود دنبال کنید:

 1. از طریق اپلیکیشن موبایل یا وبسایت وارد حساب توییتر خود شوید.
 2. باز کن صفحه حساب انجمن های توییتر همانطور که در زیر نشان داده شده است:
  صفحه حساب انجمن های توییتر
 3. به پایین پیمایش کنید تا انجمنی را پیدا کنید که مورد علاقه شماست. سپس بر روی ” کلیک کنیدمشاهده انجمن
  مشاهده انجمن
 4. در مرحله بعد، روی ” کلیک کنیدپیوستن.
  خانواده واکان
 5. اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قوانین مربوط به آن انجمن را مرور کنید و “موافقت کنید و بپیوندید” دکمه. این تصویر زیر را بررسی کنید:
  قوانین خانواده را رعایت کنید

و شما تمام شده اید!

توجه داشته باشید: برخی از انجمن های توییتر باز هستند، به این معنی که می توانید به طور خودکار به آنها بپیوندید. اما برخی از جوامع دیگر را خواهید دید که «فقط دعوت» هستند.

اگر می خواهید به یک ” بپیوندیدتنها دعوتانجمن، انتخاب کنیدموافقت کنید و بخواهید که بپیوندید (همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است).

موافقت کنید و بخواهید که بپیوندید

اکنون، فقط باید منتظر تایید ناظر باشید.

در اینجا روش دیگری وجود دارد که می توانید یک انجمن را در توییتر پیدا کنید و به آن بپیوندید:

 1. توییتر را باز کنید.
 2. جستجو برای “جوامع توییتر” در نوار جستجو.
 3. پس از ظاهر شدن نتایج جستجو، روی حساب رسمی Twitter Communities ضربه بزنید.
 4. در مرحله بعد، روی ” ضربه بزنیددوست دارد” از حساب Twitter Communities.
 5. اکنون روی نماد جستجو ضربه بزنید و نام انجمنی را که می خواهید به آن بپیوندید وارد کنید. برای مثال، انجمنی به نام «Wordle» را جستجو کنید.
 6. اکنون به سادگی روی پست وردل توسط مسئول انجمن های توییتر ضربه بزنید. سپس بر روی Join کلیک کنید. همین، تمام شدی!

توجه داشته باشید: حساب شما باید عمومی باشد تا بتوانید به هر انجمنی در توییتر بپیوندید.

گوش کن:

پس از پیوستن به اولین انجمن خود، یک “جوامعنماد ” در نوار پایین برنامه شما یا در منوی سمت چپ صفحه توییتر شما نشان داده می شود.

هنگامی که این گزینه را انتخاب کردید، می توانید به بخش Discover بروید تا انجمن های بیشتری را بررسی کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید):

جوامع

اگر می‌خواهید بررسی کنید که انجمنی برای موضوعی وجود دارد یا می‌خواهید یک انجمن خاص را جستجو کنید، کلمه کلیدی یا نام را در قسمت جستجو (واقع در بالا) تایپ کنید.

جامعه خاص

چگونه در انجمن توییتر پست کنیم؟

برای پست توییت خود در یک انجمن، کاری که باید انجام دهید این است:

مطمئن شوید که فید انجمن را مشاهده می کنید. حالا دکمه Tweet را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، فقط توییت خود را تایپ کنید و سپس آن را ارسال کنید.

فید انجمن

چگونه از جوامع توییتر برای رشد برند خود استفاده کنیم؟

اکنون که متداول‌ترین سؤالات را داریم، بیایید به موضوع اصلی خود بپردازیم – چگونه از انجمن‌های توییتر برای رشد برند خود استفاده کنیم.

این جوامع ابزارهای فوق العاده ای برای کسب و کارها هستند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند و جامعه ای پیرامون برند خود ایجاد کنند. این گروه ها می توانند به کسب و کارها برای افزایش فروش و دستیابی به رشد موفق کسب و کار کمک کنند.

توجه داشته باشید: برندها باید از استفاده از این جوامع به عنوان وسیله ای برای تبلیغ بیش از حد پیشنهادات خود به گروه خاصی از کاربران خودداری کنند.

تمام گفته‌ها و انجام‌ها، وقت آن است که نگاهی دقیق به نحوه استفاده از انجمن‌های توییتر برای رشد برند خود بیندازید. شروع کنیم:

1. روی موضوعات مهم تمرکز کنید

همانطور که اشاره کردیم، از این جوامع برای تمرکز بر تبلیغات و بازاریابی استفاده نکنید. از آنجایی که این گروه ها به شما امکان می دهند خود را به عنوان یک دوست، تأثیرگذار و رهبر قرار دهید، از آنها برای تمرکز بر موضوعات مهم استفاده کنید.

مفید، مرتبط، و را به اشتراک بگذارید محتوای به موقع. این همچنین تضمین می کند که اعضای شما همچنان به دنبال کردن برند شما و انتشار آن به دیگران خبر می دهند.

به این تصویر نگاه کنید که نشان می دهد چگونه می توانید محتوای مفید و مرتبط را در یک انجمن به اشتراک بگذارید:

توییتر گیاهی

2. دست یاری را دراز کنید

از انجمن خود برای ارائه ارزش، با دقت گوش دادن و دست یاری به سوی اعضای انجمن خود استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که مکالمات همیشه در یک محیط مثبت انجام می شود.

همه اینها برند شما را انسانی می کند و اعتماد مخاطب را به دست می آورید.

این پست را بررسی کنید که مکالمه ای را تشویق می کند که می تواند برای همه افراد جامعه مفید باشد:

دست یاری

3. تجربیات VIP ایجاد کنید

در این روزگار، مردم می خواهند با آنها رفتار ویژه ای شود. یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانید از انجمن‌های توییتر استفاده کنید، ارائه تجربیات VIP به مشتریانتان است. برای مثال، می‌توانید مجوزهای اولویت‌دار برای رویدادهای برند ارائه دهید.

هنگامی که چنین تجربه ای را ارائه می کنید، می توانید مشتریان خود را به مبشر و طرفداران وفادار تبدیل کنید.

به این مثال نگاهی بیندازید جایی که یک کاربر توییتر یک پیشنهاد معامله با زمان محدود را در یک انجمن به اشتراک می‌گذارد، که قطعاً می‌تواند باعث شود همه افراد در انجمن کمی خاص احساس کنند:

تجربه های VIP ایجاد کنید

4. روی تعامل تمرکز کنید

یک قانون سرانگشتی خوب که باید در هر کانال رسانه اجتماعی دنبال کنید، ایجاد تعامل واقعی است.

به اشتراک گذاشتن محتوایی با اعضای انجمن خود که آنها بسیار به آن علاقه مند هستند و با آن ارتباط برقرار می کنند، بهترین راه برای تعامل با آنها و نگه داشتن آنها برای کسب اطلاعات بیشتر است. شما به راحتی می توانید محتوا را بر اساس آنچه اعضای انجمن خود به آن اهمیت می دهند تنظیم کنید.

برای دانستن بیشتر در مورد تعاملی که ایجاد می کنید، Twitter Analytics را بررسی کنید:

فعالیت توییت

آیا بینش ردیابی برای چندین حساب توییتر از کنترل خارج می شود؟

با بخش تجزیه و تحلیل توییتر SocialPilot، بررسی عملکرد توییتر خود را برای چندین حساب مشتری روان کنید. از تمام معیارهای توییتر یک دید پرنده دریافت کنید تا توییت هایی را که مخاطب شما را بیشتر درگیر می کند، درک کنید. علاوه بر این، گزارش های تجزیه و تحلیل دقیق را با یک کلیک با ذینفعان خود دانلود و به اشتراک بگذارید.

تجزیه و تحلیل توییتر SocialPilot

آزمایشی 14 روزه خود را شروع کنید

5. درباره اعضای انجمن خود بیاموزید

جوامع توییتر همچنین ابزارهایی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخاطبان خود به برندها ارائه می دهند.

به عنوان مثال، آن‌ها با نقاط درد خود آشنا می‌شوند، درباره چه موضوعاتی بحث می‌کنند، چه چیزی به آنها توجه می‌کند، و با چه مشکلات یا چالش‌هایی مواجه می‌شوند.

همه این اطلاعات به یک کسب و کار کمک می کند تا یک برند قوی تر بسازد که با مخاطبانش طنین انداز شود.

نگاهی به نحوه ترویج مکالمه در انجمن بیندازید تا درباره اعضای انجمن بیشتر بدانید:

فیلمنامه نویسان بلرد

6. از فضای صمیمی تر استفاده کنید

اگر سناریوی حاضر را مشاهده کنید، جامعه آنلاین، به طور کلی، تا حدودی سطحی و اشباع شده است. به همین دلیل، مردم اکنون به دنبال فضاهای صمیمی تر هستند.

وارد انجمن های توییتر شوید.

این فضاهای انحصاری به برندها کمک می‌کند محتوای مرتبط را با اعضای انجمن خود به اشتراک بگذارند، مکالمات مفیدی را انجام دهند و از فرصت نزدیک‌تر شدن به مخاطبان خود استفاده کنند.

نگاهی به نحوه استفاده اسکات زونا از انجمن های توییتر برای تبلیغ کتاب خود برای اعضای انجمن “Plant Twitter” بیندازید تا به آنها کمک کند تا در مورد گیاهان بیشتر بدانند:

فضای صمیمی

7. اصالت خود را به نمایش بگذارید

در دنیای مدرن امروزی، مردم برای اصالت ارزش قائل هستند. این چیزی است که به برند شما حس انسانی می بخشد. استفاده از انجمن های توییتر برای به اشتراک گذاشتن محتوای انحصاری و ارزشمند با مخاطبان خود یکی از راه های مطمئن برای ایجاد ارتباطات معتبر است.

به این مثال نگاهی بیندازید که در آن رستوران Tai Samut اصالت خود را با به اشتراک گذاشتن غذاهای انحصاری در یک انجمن به نمایش می گذارد:

غذاهای تایلندی

بهترین چیز در مورد جوامع توییتر این است که آنها به برندها امکان می دهند یک جامعه نزدیک ایجاد کنند و اعتماد و اعتماد را برای برند شما در مخاطبان هدف ایجاد کنند.

مدیریت یک انجمن

بیایید اکنون به چند نکته مهم که شما به عنوان یک برند باید در مورد مدیریت یک انجمن در توییتر بدانید، نگاهی بیندازیم:

مدیر انجمن شما باید کاملاً از قوانین توییتر آگاه باشد. این تضمین می کند که انجمن شما غیرفعال نمی شود. همچنین، همیشه مراقب نظرات مضر، توهین آمیز یا توهین آمیز باشید.

بسته بندی آن

انجمن‌های توییتر فرصت مناسبی را برای توسعه یک جامعه حول یک علاقه، هدف یا باور ارائه می‌دهند. افرادی که به دنبال پاتوق‌های خاص‌تر و معتبرتر هستند، بیشترین جذب را به این جوامع می‌دهند.

اگر نکاتی را که تاکنون در مورد آن صحبت کرده‌ایم دنبال کنید، با کمک انجمن‌های توییتر، گام‌هایی را در جهت رشد برند خود به جلو خواهید برد. این به این دلیل است که اعضای انجمن شما شامل یک گروه بسیار هدفمند هستند که به شما اعتماد دارند و مشتاقانه منتظر محتوای برند شما هستند.

اگر کسب و کار شما علایق متفاوتی دارد، می توانید به ایجاد چندین انجمن فکر کنید.

تمام گفته‌ها و انجام‌ها، اکنون زمان آن است که از انجمن‌های توییتر برای توسعه جامعه حامیان برند خود استفاده کنید. مراقب هر گونه به روز رسانی جدید مربوط به این گروه های آنلاین باشید، و همه چیز آماده اید!

نوشتهٔ پیشین
ترک بی سر و صدا: آنچه مدیران باید بدانند
نوشتهٔ بعدی
چگونه سرمایه گذاری روی سازندگان موفقیت برند را در توییتر باز می کند

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست