۵ راز موفقیت بعد از خرید فالوور ایرانی واقعی

۵ راز موفقیت برای خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی

5/5 - (3 امتیاز)

آیا کسب و کار شما در اقیانوس بی کران اینستاگرام سهمی را به خود اختصاص داده است؟ آیا شما هم جزء 25 میلیون حساب کاربری تجاری این شبکه‌ی اجتماعی قرار گرفته‌اید؟ حقیقتا دنیای اینستاگرام بسیار بزرگ است و تقریبا هر چیزی که ارائه کنید به احتمال بسیار زیاد مخاطبانی خواهید داشت. اگر تا به الان به این موضوعات فکر کرده‌اید احتمالا به دنبال راه‌هایی برای افزایش تعداد فالوورهای خود بوده‌اید. با این که خرید فالوور ایرانی و واقعی از مراجع معتبر برای پیشرفتتان در اینستاگرام بسیار کمک کننده خواهد بود اما خوب است بدانید که هیچ آسانسور یا راه میان بری برای موفقیت در این شبکه‌ی اجتماعی وجود ندارد. در این جا 5 راز موفقیت بعد از خرید فالوور ایرانی واقعی را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

هویت خودتان را بسازید

اگر نگاهی به پیج‌های مختلف بیاندازید متوجه خواهید شد که بخش قابل توجهی از آنان محتواهای تقریبا یکسان را به خورد مخاطب خود می‌دهند. همین موضوع باعث می‎شود که این پیج‌ها در سطح معمولی باقی بمانند. اما اگر دوست دارید که پاهایتان را فراتر گذاشته و پیشرفت کنید نیاز است که خودتان باشید و هویت خاصتان را بسازید. در واقع اگر می‎خواهید که دیده شوید نیاز است که محتوای خاص خودتان به همراه واژه‌ها، جمله‌ها و رسم و رسومات خودتان را در این شبکه‌ی اجتماعی پیاده کنید. پیج اینستاگرام شما، صفحه‌ی شماست بنابراین باید نمونه‌ای از خود شما باشد. پست‎هایتان، بیوگرافی‎تان، کپشن‎هایی که می‎نویسید، کاور ویدئوهایتان، استوری‎ها و … همگی باید نشانی از شما را در خود جای داده باشند.

فراخوانی اقدام به عمل داشته باشید

فرقی نمی‎کند که مخاطب شما چه کسی است! در هر صورت آن‎ها دوست دارند که شما به صورت واضح و کامل و جامع به آنان بگویید که چه کنند، به کدام قسمت مراجعه کنند و به صورت کلی تعامل با پیجتان را چگونه آغاز نمایند. منظور از فراخوانی اقدام به عمل که به انگلیسی کال تو اکشن نامیده می‎شود هم دقیقا همین است. برای مثال اگر نیاز است که کاربران برای شروع ارتباط با شما وارد یکی از هایلایت‎ها شوند این موضوع را در بیوگرافی خود درج کنید. و یا این که اگر نیاز است که آن‌ها وارد سایت شما شوند، این نکته را در بیوگرافی نوشته و یک فلش به سمت پایین کنار آن قرار داده و در بخش زیرین آدرس سایت را وارد کنید.

به صورت مداوم محتوا تولید و منتشر کنید

یکی از نکات مهم برای موفقیت در اینستاگرام بعد از خرید فالوور ایرانی واقعی این است که در تولید محتوا نظم و مداومت به خرج دهید. منظور از مداومت این است که برای مثال هر روز یک یا دو پست برای انتشار تهیه کرده و منظور از نظم این است که انتشار محتوایتان را هر روز راس یک ساعت خاص انجام دهید. انجام این کار سبب می‎شود که کاربران بیشتر با شما درگیر شده و برندتان را سریع‌تر به حافظه بسپارند. همین کار منجر به ایجاد اطمینان بیشتر نسبت به شما خواهد شد. توجه داشته باشید که حتی الگوریتم‎های اینستاگرام هم نسبت به زمان انتشار محتوا و تداوم شما حساس بوده و این موضوع در رتبه بندی پیج و ورودتان به اکسپلور هم تاثیرگذار خواهد بود.

استفاده‌ی درست از هشتگ‎ها

یکی از موارد دیگری در به عنوان راز موفقیت بعد از خرید فالوور ایرانی می‎توان در نظر گرفت این است که از هشتگ‎ها به صورت درست استفاده کنید. خوب است بدانید که در هر پست می‎توان تا 30 هشتگ قرار داد اما اصولا انجام این کار پیشنهاد نمی‎شود چرا که مشابه پیج‌‎های اسپمی خواهید شد که به هر شکل دوست دارند دیده شوند.

قرار دادن هشتگ‎های خیلی خاص و غیر قابل حدس همانقدر بی فایده است که قرار دادن هشتگ‎های رایج و بی ربط به موضوع پست می‎تواند به پیج شما آسیب بزند.

کاری که باید انجام دهید این است که هشتگ‎هایی که تاثیر بسیاری روی کسب و کارتان دارند را پیدا کرده و آن‌هایی که رقیبانتان استفاده می‎کنند را تشخیص دهید. بعد از آن، این هشتگ‌ها را بررسی کرده و هر کدام که مناسب شماست را برگزینید. توجه داشته باشید که استفاده از هشتگ‎هایی که توسط پیج‌‎های سطح بالا استفاده می‎شوند ( اگر مرتبط با محتوای شما باشند) تاثیر بسیار زیادی روی رتبه پیجتان خواهد داشت.

برگزاری جشنواره برای فروش شگفت انگیز

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید برای موفقیت بعد از خرید فالوور ایرانی واقعی انجام دهید این است که مشتری‎های فعلی خود را ارج نهاده و تا جایی که می‎توانید آن‌ها را نسبت به خودتان وفادار نگه دارید. خوب است بدانید که حفظ مشتری فعلی ( برای این که کاربر ثابت و دائمی شما شود) بسیار ساده تر از جذب یک مشتری جدید است. بنابراین با استفاده از تکنیک‎هایی مانند برگزاری جشنواره تلاش کنید تا احساس خاص بودن و برخورداری از یک امکان را به آن‌ها بدهید. در واقع برنامه‌های جشنواره‎ای نه تنها یک راه خوب برای ثابت نگه داشتن مشتری‎هاست بلکه می‎تواند منجر به ایجاد تعامل بیشتر، فروش بسیار بالاتر و در نهایت سود بیشتر شود. قرار دادن تخفیف هم می‎تواند گزینه‎ی مناسبی باشد.

حتی می‎توانید مسابقاتی را برگزار کرده و سپس از کاربران بخواهید که در ازای تگ کردن n نفر در بخش کامنت‌ها و بر اساس قرعه کشی می‎توانند یک محصول را به صورت رایگان دریافت کنند. با این کار نه تنها مخاطبان جدیدتری پیدا می‎کنید بلکه می‎توانید نام خودتان را در ذهن مشتری پیشین خود ثبت کنید. به شکلی که او خود به یکی از مبلغین شما تبدیل شود و این جایی است که شما می‎توانید خودتان را یک برند موفق در اینستاگرام بدانید.

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، خرید فالوور ایرانی و واقعی با این که عمل بسیار مهم و یک گام ارزشمند برای پیشرفت در اینستاگرام است اما به تنهایی نمی‎تواند تضمین کننده‌‎ی موفقیت شما در این فضا باشد.برای این که بیشتر دیده شوید و مشتریان جدیدی را جذب کرده و یا این که مشتری‎های پیشین خود را حفظ کنید رازهای مهمی وجود دارد که در این نوشته به 5 تا از آن‎ها اشاره کردیم.

در نهایت لازم است بگوییم که همه چیز در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی حول تعامل و محتوا می‎گردد بنابراین تا زمانی که بتوانید این دو را برای خود حفظ کنید، در این فضا موفق خواهید بود.

 

نوشتهٔ بعدی
افزایش فالوور اینستاگرام رایگان با ناب فالوور

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست